Ostatné kuchynské vybavenie  V kategórií je 32 produktov.

Doplnkové príslušenstvo vhodné do každej modernej kuchyne medzi ktorým nájdete držiaky, hodiny či tabule.  Oživte a ozvláštnite Vašu kuchyňu s pomocou doplnkového príslušenstva.

 • Drôtený stojan na kávové kapsule DOLCE GUSTO s okrúhlym tvarom udrží až 24 kapsulý. Už viac nehľadajte kávu po krabičkách a šuflíkoch, jednoducho kapsule naukladajte do stojana a majte ich vždy po ruke. 
  11,84€
  Skladom
 • Moderný a originálny stojan vyniká aj svojou praktickosťou. Do tohto stojana umiestnite 40 ks kapsulý značky Nespresso ale aj iných podobných kapsulý. Majte kávu po ruke, vždy keď je treba.
  13,24€
  Skladom
 • Drôtený stojan na kávové kapsule značky Tassimo je vhodný na praktické uschovanie kávy v kuchyni. 
  8,79€
  Skladom
 • Moderný nerezový stojan je určený na odkladanie príboru alebo iných kuchynských pomôcok. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu je jeho životnosť veľmi dlhá a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  4,57€
  Skladom
 • Nerezový odpadkový kôš je svojou veľkosťou prispôsobený na umiestnenie na stole alebo kuchynskej linke. Je určený na drobný odpad.  Veľkosť koša je 11,7cm a výhodou je praktické otočné veko. 
  11,99€
  Skladom
 • Nylonová lyžica s dĺžkou 34 cm má časť určenú na naberanie vyrobenú z tepelne odolného nylonu a rukoväť je vyrobená z nerezovej ocele. Uskladnenie lyžice nie je zložité, disponuje praktickým otvorom na jej zavesenie kdekoľvek v kuchyni. Naberačka je vhodná do umývačky riadu. 
  4,57€
  Skladom
 • Praktická nerezová mriežka, ktorú jednoducho vložíte do grilu a pripravíte si na nej chutnú grilovanú rybu. Grilovaciu mriežku na ryby je možné použiť pri vonkajšom grilovaní, no je možné aj jej vloženie do trúby. 
  14,06€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač na olej v podobe spreja Vám uľahčí prácu pri vymazávani plechov, foriem na pečenie alebo panvíc. Dávkovač umožňuje presné dávkovanie oleja na konkrétne miesto, teda je možné používať ho pri dochuťovaní šalátov alebo iných pokrmov. Dávkovač je taktiež možné použiť na dochutenie pokrmov octom. Objem tohto kuchynského pomocníka je...
  6,80€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač oleja a octu v spreji využijete pri vymazávaní foriem na pečenie, plechov či panvíc ale taktiež pri dochuťovaní šalátov a akýchkoľvek iných pokrmov. Dávkovač má objem 125 ml. Stačí pumpičku rozpumpovať a potom presne nadávkovať olej či ocot na konkrétne miesto. 
  11,72€
  Skladom
 • Podložka na odkvapkávania mokrého riadu, je perfektným pomocníkom, vďaka ktorému zostane Vaša linka po umytí riadu suchá. Rozmer podložky je 05 x 39 cm a jej schopnosti sú vysoko absorpčné. Na podložke je možné nechať odkvapkať akýkoľvek druh riadu, či už taniere, poháre  alebo príbor.  Pre očistenie podložky je možné jej pranie v práčke na 40°C.
  6,60€
  Skladom
 • Praktické plastové pretláčakto na prípravu domácich šišiek. Šišky jednoducho vytvoríte ľahkým zatlačením na zásobník. Plastový zásobník je možné použiť aj pri iných druhoch pokrmov.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  4,53€
  Skladom
 • Mriežka o priemere 30 cm je umiestnená na malých nožičkách aby nedošlo ku kontaktu s plochou pod stojanom. Výrobok nie je určený na umývania v umývačke riadu.
  6,37€
  Skladom