Ostatné kuchynské vybavenie  V kategórií je 28 produktov.

Doplnkové príslušenstvo vhodné do každej modernej kuchyne medzi ktorým nájdete držiaky, hodiny či tabule.  Oživte a ozvláštnite Vašu kuchyňu s pomocou doplnkového príslušenstva.

 • Mriežka o priemere 30 cm je umiestnená na malých nožičkách aby nedošlo ku kontaktu s plochou pod stojanom. Výrobok nie je určený na umývania v umývačke riadu.
  5,66€
  Skladom
 • Moderný a originálny, presne taký je stojan na kuchynské utierky od firmy Ibili. Stojan je originálny tvarom, ktorý pripomína steblá trávy. Je vyrobený z kvalitného plastu s výškou 35cm a priemerom podstavca  15cm. 
  8,10€
  Skladom
 • Nerezový odpadkový kôš je svojou veľkosťou prispôsobený na umiestnenie na stole alebo kuchynskej linke. Je určený na drobný odpad.  Veľkosť koša je 11,7cm a výhodou je praktické otočné veko. 
  10,67€
  Skladom
 • Drôtený stojan na kávové kapsule značky Tassimo je vhodný na praktické uschovanie kávy v kuchyni. 
  7,82€
  Skladom
 • Moderný a originálny stojan vyniká aj svojou praktickosťou. Do tohto stojana umiestnite 40 ks kapsulý značky Nespresso ale aj iných podobných kapsulý. Majte kávu po ruke, vždy keď je treba.
  11,81€
  Skladom
 • Drôtený stojan na kávové kapsule DOLCE GUSTO s okrúhlym tvarom udrží až 24 kapsulý. Už viac nehľadajte kávu po krabičkách a šuflíkoch, jednoducho kapsule naukladajte do stojana a majte ich vždy po ruke. 
  14,66€
  Skladom
 • Nerezový závesný systém poskytuje možnosť zavesenia alobalu, papierových utierok a potravinárskej fólie naraz a pekne po hromade. Tento nerezový držiak uľahčuje prácu pri balení potravín a zároveň šetrí miesto v kuchyni. Dva nerezové nože nad sebou umožňujú rovný a hladký rez. Rozmery držiaku sú 38x17x6,5 cm. 
  32,16€
  Skladom
 • Záves určený na zavesenie kuchynských potrieb Vám ušetrí miesto v kuchyni. Vďaka drôtenému závesnému systému budete mať kuchynské potreby vždy po ruke. 
  13,43€
  Skladom
 • Praktický stojan na kávové kapsule DOLCE GUSTO ale aj im podobné kapsule šetrí miesto v kuchyni. Usporiadajte si kapsule do tohto stojana a majte ich po ruke vždy, keď budete potrebovať.
  12,17€
  Skladom
 • Samolepiaca umývacia tabuľa k písaniu fixkou s rozmermi 45x150 cm. Tabuľa je vhodná do kuchyne, kancelárie, ale aj na výučbu či na hranie sa pre deti. Tabuľu je možné lepiť na viacero typov vrchov od stien, skríň, dreva až po chladničky. Tabuľu je možné po jej obdržaní rozstrihať na Vami požadované rozmery a viac častí. 
  14,77€
  Skladom
 • Samolepiaca umývacia tabuľa k písaniu fixkou s rozmermi 67,5 cm x 150 cm. Tabuľa je vhodná do kuchyne, kancelárie, ale aj na výučbu či na hranie sa pre deti. Tabuľu je možné lepiť na viacero typov vrchov od stien, skríň, dreva až po chladničky. Tabuľu je možné po jej obdržaní rozstrihať na Vami požadované rozmery a viac častí. Napíšte si týždenný rozvrh...
  18,47€
  Skladom
 • Samolepiaca umývacia tabuľa k písaniu fixkou s rozmermi 67,5 cm x 150 cm. Tabuľa je vhodná do kuchyne, kancelárie, ale aj na výučbu či na hranie sa pre deti. Tabuľu je možné lepiť na viacero typov vrchov od stien, skríň, dreva až po chladničky. Tabuľu je možné po jej obdržaní rozstrihať na Vami požadované rozmery a viac častí. 
  18,47€
  Skladom