14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie

Ostatné kuchynské vybavenie  V kategórií je 31 produktov.

Doplnkové príslušenstvo vhodné do každej modernej kuchyne medzi ktorým nájdete držiaky, hodiny či tabule.  Oživte a ozvláštnite Vašu kuchyňu s pomocou doplnkového príslušenstva.

 • Drôtený stojan na kávové kapsule DOLCE GUSTO s okrúhlym tvarom udrží až 24 kapsulý. Už viac nehľadajte kávu po krabičkách a šuflíkoch, jednoducho kapsule naukladajte do stojana a majte ich vždy po ruke. 
  12,47€
  Skladom
 • Mriežka o priemere 30 cm je umiestnená na malých nožičkách aby nedošlo ku kontaktu s plochou pod stojanom. Výrobok nie je určený na umývania v umývačke riadu.
  6,71€
  Skladom
 • Moderný bezdotykový odpadkový kôš značky Helpmation má objem 30 litrov a je výborným a praktickým doplnkom čistej kuchyne. K odpadkovému košu sa stačí priblížiť na vzdialenosť 25 cm  a sám sa potichu otvorí. K otvoreniu využíva infračervený senzor. Vďaka bezdotykovému systému sa vo Vašej domácnosti bude vyskytovať menej baktérii a nezašpiníte si ruky. Kôš...
  86,81€
  Skladom
 • Moderný bezdotykový odpadkový kôš značky Helpmation má objem 40 litrov a je výborným a praktickým doplnkom čistej kuchyne. K odpadkovému košu sa stačí priblížiť na vzdialenosť 25 cm a sám sa potichu otvorí. K otvoreniu využíva tento odpadkový kôš infračervený senzor. Vďaka bezdotykovému systému sa vo Vašej domácnosti bude vyskytovať menej baktérii a...
  95,57€
  Skladom
 • Dizajnový a praktický držiak papierových utierok oceníte v kuchyni pri každodennej činnosti. Originálna čierna farba držiaka je vhodná do modernej kuchyne. Základňa a tyč držiaka sú zhotovené z nerezovej ocele. Priemer držiaka je 15 cm a výška 33 cm. 
  22,18€
  Skladom
 • Držiak na kuchynské utierky Vás očarí svojim moderným dizajnom. Jedinečný tvar a funkčnosť výrobky robia z tohto stojanu to pravé pre každé kuchyňu. Podstavec a stredová tyč na utierky sú vyrobené z nerezovej ocele, dizajnový kryt je vyrobený z kovu. Priemer podstavca je 15 cm a výška stojana je 33 cm
  22,18€
  Skladom
 • Nerezový závesný systém poskytuje možnosť zavesenia alobalu, papierových utierok a potravinárskej fólie naraz a pekne po hromade. Tento nerezový držiak uľahčuje prácu pri balení potravín a zároveň šetrí miesto v kuchyni. Dva nerezové nože nad sebou umožňujú rovný a hladký rez. Rozmery držiaku sú 38x17x6,5 cm. 
  38,02€
  Skladom
 • Obdĺžniková mriežka v rozmeroch 25 x 40 cm je vhodná na chladenie horúceho kuchynského riadu. Vďaka malým nožičkám tak váš riad nepríde do kontaktu s plochou pod mriežkou. Mriežka nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  9,11€
  Skladom
 • Praktické plastové pretláčakto na prípravu domácich šišiek. Šišky jednoducho vytvoríte ľahkým zatlačením na zásobník. Plastový zásobník je možné použiť aj pri iných druhoch pokrmov.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  4,77€
  Skladom
 • Veľký drôtený stojan na kávové kapsule Nespresso s okrúhlym tvarom udrží až 60 kapsúl Už viac nehľadajte kávu po krabičkách a šuflíkoch, jednoducho kapsule naukladajte do stojana a majte ich vždy po ruke. 
  21,60€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač na olej v podobe spreja Vám uľahčí prácu pri vymazávani plechov, foriem na pečenie alebo panvíc. Dávkovač umožňuje presné dávkovanie oleja na konkrétne miesto, teda je možné používať ho pri dochuťovaní šalátov alebo iných pokrmov. Dávkovač je taktiež možné použiť na dochutenie pokrmov octom. Objem tohto kuchynského pomocníka je...
  7,16€
  Skladom
 • Drôtená misa na ovocie - dvojposchodová, je vhodná na odkladanie ovocie vo Vašej kuchyni. Vďaka priedušnosti tejto misy v nej ovocie vydrží čerstvé aj niekoľko dní.
  47,93€
  Skladom