• Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
  15,04€
  Skladom
 • Oválna ratanová ošatka na kysnutie a prípravu domáceho chleba. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri udržiavaní nenamáča, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.
  15,52€
  Skladom
 • Okrúhla ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu a je vhodná na prípravu, uskladnenie alebo servírovanie pečiva. Ošatka má priemer 21 cm. Pri čistení ošatky je dôležité celú ju nenamočiť, len postierať vlhkou handričkou a nechať dôkladne preschnúť. Pripravujte domáci chlieb chutne a jednoducho s pomocou tejto skvelej pomocníčky. 
  11,48€
  Skladom
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  13,67€
  Skladom
 • Forma na pečenie domácich bagiet má nepriliehajúcu vrstvu, takže cesto sa k nej neprilepí a upečenú bagetu jednoducho vyklopíte. Forma je určená na prípravu dvoch kusov bagiet súčasne. Plech na bagety je možné používať v akejkoľvek rúre na pečenie. Forma na pečenie bagiet odoláva teplote až do 220°C, je odporúčané umývať formu ručne a nevkladať ju do...
  7,27€
  Skladom
 • Oceľová forma na pečenie v tvare obdĺžnika Vám poslúži na prípravu múčnikov alebo domáceho chleba. Forma má teflónovú povrchovú úpravu, takže cesto sa na ňu nebude lepiť a upečené dobroty z nej jednoducho vyklopíte.  Rozmery formy sú 14 x 17,5 cm a jej výška je až 5 cm. Formu môžte po jej použití umyť v umývačke riadu. 
  4,02€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  6,41€
  Skladom
 • Forma na pečenie s moderným vzhľadom má obdĺžnikový tvar s rozmermi 30 x 8 cm. Vo forme pripravíte sladké ale aj slané dobroty pre Vašich blízkych. Forma na pečenie z ocele má nepriliehajúci povrch, vďaka čomu sa cesto počas pečenia na ňu neprilepí a po jeho upečení ho jednoducho vyklopíte. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  7,30€
  Skladom
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,73€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným výkyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Formu je...
  17,54€
  Skladom
 • Ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu. Jedinečný model so stredovým výbežkom umožňuje vytvoriť originálny tvar pre domáci chlieb, ktorý sa následne veľmi dobre porciuje. Ošatku je možné využiť aj pri skladovaní alebo servírovaní pečiva. 
  18,02€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma ktorá Vám umožní pripraviť si skvelé domáce žemle alebo pletenky v pohodlí Vášho domova. Forma na žemľu má objem 2,1 litra a rozmery 28,8 x 15,6 x 8,3 cm.
  15,20€
  Skladom