• Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
  15,16€
  Skladom
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  13,78€
  Skladom
 • Forma na pečenie domácich bagiet má nepriliehajúcu vrstvu, takže cesto sa k nej neprilepí a upečenú bagetu jednoducho vyklopíte. Forma je určená na prípravu dvoch kusov bagiet súčasne. Plech na bagety je možné používať v akejkoľvek rúre na pečenie. Forma na pečenie bagiet odoláva teplote až do 220°C, je odporúčané umývať formu ručne a nevkladať ju do...
  7,32€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným výkyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Formu je...
  17,68€
  Skladom
 • Veľká okrúhla ošatka z prútia s priemerom 34 cm je určená na prípravu 3 kg cesta. Cesto necháte v ošatke vykysnúť a následne z neho pripravíte chutný chlebík. Ošatka je vyrobená technikou z mokrého prútia ktoré postupne vysychá, sťahuje sa a tým vytvára medzi jednotlivými vrstvami medzery, ktoré dodávajú chlebíku tú správnu štruktúru. 
  18,79€
  Skladom
 • Oválna ratanová ošatka na kysnutie a prípravu domáceho chleba. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri udržiavaní nenamáča, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.
  15,64€
  Skladom
 • Ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu. Jedinečný model so stredovým výbežkom umožňuje vytvoriť originálny tvar pre domáci chlieb, ktorý sa následne veľmi dobre porciuje. Ošatku je možné využiť aj pri skladovaní alebo servírovaní pečiva. 
  18,16€
  Skladom
 • Oceľová forma na chlieb s rozmermi 30 x 15 cm s hĺbkou 10 cm tvorí dostatočný priestor pre vytvorenie akéhokoľvek lahodného pokrmu, ktorý je potrebný zapiecť. Precízne zhotovený produkt, ktorého súčasťou je nepriľnavá teflónová vrstva. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  7,80€
  Skladom
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,80€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma ktorá Vám umožní pripraviť si skvelé domáce žemle alebo pletenky v pohodlí Vášho domova. Forma na žemľu má objem 2,1 litra a rozmery 28,8 x 15,6 x 8,3 cm.
  15,31€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie domácich mini bagiet podľa vlastnej receptúry. Forma má rozmery 17 x 5,5 cm. Formu je možné používať pri teplote až do 220°C a znáša aj teplotné šoky. Vďaka silikónovému materiálu nie je formu pred pečením potrebné vymazať ani používať nijaký olej. Bagety po upečení jednoducho vyklopíte. 
  11,38€
  Skladom
 • Ošatka v tvare trojuholníka Vám pomôže pripraviť chutný domáci chlieb s originálnym tvarom, môžete ju však použiť aj pri servírovaní alebo skladovaní pečiva. Pripravujte si chutné pečivo doma a vytvorte si z kuchyne malú domácu pekáreň. Rozmery ošatky sú 20 x 20 x 20 cm. 
  10,07€
  Skladom