14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  14,95€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Bagety má rád snáď každý. Nie je nič lepšie, než si dať sendvič z doma upečené bagety. K tomu vám pomôže táto kvalitná silikónová forma. Súčasťou balenia je bezlepkový recept. Ľahko použiteľná forma má optimálnu flexibilitu a stabilitu, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pri manipulácii. Hotové cesto sa ľahko vyberie z formy a nelepí sa. Vyrába sa bez...
  14,80€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  6,75€
  Skladom
 • Praktická moderná forma na pečenie s tvarom obdĺžnika má rozmery 35 x 8 cm a je vhodná ako na slané tak aj na sladké pochutiny. Výrobným materiálom formy je oceľ s nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa cesto jednoducho z formy vyklopí.  Forma na pečenie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,89€
  Skladom
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,15€
  Skladom
 • Forma na pečenie s moderným vzhľadom má obdĺžnikový tvar s rozmermi 30 x 8 cm. Vo forme pripravíte sladké ale aj slané dobroty pre Vašich blízkych. Forma na pečenie z ocele má nepriliehajúci povrch, vďaka čomu sa cesto počas pečenia na ňu neprilepí a po jeho upečení ho jednoducho vyklopíte. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  7,70€
  Skladom
 • Oceľová forma na pečenie v tvare obdĺžnika Vám poslúži na prípravu múčnikov alebo domáceho chleba. Forma má teflónovú povrchovú úpravu, takže cesto sa na ňu nebude lepiť a upečené dobroty z nej jednoducho vyklopíte.  Rozmery formy sú 14 x 17,5 cm a jej výška je až 5 cm. Formu môžte po jej použití umyť v umývačke riadu. 
  4,24€
  Skladom
 • Okrúhla ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu a je vhodná na prípravu, uskladnenie alebo servírovanie pečiva. Ošatka má priemer 21 cm. Pri čistení ošatky je dôležité celú ju nenamočiť, len postierať vlhkou handričkou a nechať dôkladne preschnúť. Pripravujte domáci chlieb chutne a jednoducho s pomocou tejto skvelej pomocníčky. 
  12,10€
  Skladom
 • Oceľová forma na chlieb s rozmermi 30 x 15 cm s hĺbkou 10 cm tvorí dostatočný priestor pre vytvorenie akéhokoľvek lahodného pokrmu, ktorý je potrebný zapiecť. Precízne zhotovený produkt, ktorého súčasťou je nepriľnavá teflónová vrstva. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  8,15€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
  17,77€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie domácich mini bagiet podľa vlastnej receptúry. Forma má rozmery 17 x 5,5 cm. Formu je možné používať pri teplote až do 220°C a znáša aj teplotné šoky. Vďaka silikónovému materiálu nie je formu pred pečením potrebné vymazať ani používať nijaký olej. Bagety po upečení jednoducho vyklopíte. 
  11,89€
  Skladom
 • Oválna ratanová ošatka na kysnutie a prípravu domáceho chleba. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri udržiavaní nenamáča, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.
  16,35€
  Skladom