• Obrácačka na mäso so špeciálnym tvarom a veľmi ostrou špičkou. Obrácačka je z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Používa sa k obrácaniu aj väčších kusov mäsa bez porušenia jeho štruktúry. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  30,41€
  Skladom
 • Kvalitná kuchynská obracačka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele, na samotnej časti určenej na obracanie a z pevného plastu, z ktorého je zkonštruovaná rúčka. Obracačka sa stane moderným doplnkom vo Vašej kuchyni. Rozmery obracačky ú 33 x 12,3 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  11,77€
  Skladom
 • Dierkovaná kuchynská obracačka vyrobená z nerezovej ocele v leštenom dizajne pôsobí čisto a elegantne.Obracačka disponuje šikmou hranou.  Obracačka je vyrobená z jedného kusu. Dĺžka obracačky je 46,5 cm. 
  8,50€
  Skladom
 • Praktická kuchynská obracačka v červenej farbe je vyrobená z odolného silikónu, takže je možné s ňou obracať aj horúce suroviny.  Obracačka môže slúžiť aj ako vareška a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. silikónový materiál je vhodné používať pri teplotách od -40°C do +220°C.
  9,45€
  Skladom
 • Moderná silikónová obracačka v obľúbenej fialovej farbe. Silikón je odolný voči vysokým teplotám, takže obracačka je vhodná na obracanie horúcich pokrmov. Vydrží teplotu do + 260°C. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,45€
  Skladom
 • Kuchynská obracačka je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Tvar kuchynskej obracačky je plochý, určený na podoberanie a obracanie pokrmov. Na pozdĺžnej strane obracačky sa nachádzajú malé otvori. Obracačka nie je vhodná do umývačky riadu, nedeformuje sa a má dlhodobú životnosť. 
  0,75€
  Skladom
 • Dierovaná plochá kuchynská obracačka vyrobená z nerezovej ocele. Vysoko leštená povrchová úprava pôsobí elegantne a luxusne. 
  8,72€
  Skladom
 • Praktická obracačka na ryby je jedinečným kúskom, ktorý by v kuchyni nemal chýbať. Táto obracačka s rozmermi 32 x 12,5 cm je vyrobená z ocele a silikónu, ktorý je šetrný k ostatnému riadu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  13,82€
  Skladom
 • Nadčasový dizaj a kvalitný materiál sú prvky, ktorými je táto obracačka špecifická. Samotná časť určená na obracanie je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je tvorená z pevného plastu, ktorý je pohodlný na uchopenie. Rozmery obracačky sú 33,5 x 8 cm. Obracačka je vhodná na umývanie v umvýačke riadu.
  10,63€
  Skladom
 • Moderná silikónová obracačka v príjemne zelenej farbe. Silikón je odolný voči vysokým teplotám, takže obracačka je vhodná na obracanie horúcich pokrmov. Vydrží teplotu do + 260°C. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,45€
  Skladom
 • Silikónová kuchynská obracačka v žiarivej ružovej farbe zaujme na prvý pohľad. Obracačku je možné používať na obracanie akýchkoľvek druhov potravín a je šetrná k ostatnému riadu. Rukoväť je prispôsobená, aby padla presne do ruky a nezošmykovala sa ani počas jej držania v  mokrých rukách. 
  9,45€
  Skladom
 • Vyprážané ryby bývajú krehké a ľahko sa rozpadnú. Nerezová obracačka Armonia je určená na manipulácia s takýmto druho jedál, pomôže Vám uchovať jeho tvar. Vďaka plochej a širokej naberacej časti umožní obracanie alebo servírovanie krehkých jedál bez porušenia ich tvaru. Rukoväť z plastu je pevná a dobre sa drží.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,23€
  Skladom