• Kuchynský nôž na pečivo s čepeľou dlhou 20 cm vďaka ktorému dosiahnete rovný čistý rez. Kuchynské nože na pečivo zaručujú rez podľa Vašich predstáv vďaka vrúbkovanému ostriu bez vynaloženia veľkej námahy. Rukoväť z hladkým povrchom je bezproblémovo umývateľná. Po dlhoročnom používaní je možné v prípade potreby nôž nabrúsiť. 
  14,24€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na chlieb, ktorý je svojou stavbou prispôsobený špeciálne pre držanie v ľavej ruke. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele s vrúbkovaným ostrím. Rukoväť je vyrobená z plastu, vďaka čomu je možné tento nôž umývať v umývačke riadu. 
  33,05€
  Skladom
 • Kuchynský nôž s rovnou čepeľou o dĺžke 26cm, ktorá je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele padne priamo do ruky vďaka upravenej plastovej rukoväti. Nôž je možné brúsiť len ručne.
  44,70€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na chlieb značky Felix Solingen sa zaraďuje medzi prvotriedne kuchynské nože, ktoré sa zídu v každej kuchyni. Najdôležitejšou vlastnosťou tohto noža na chlieb je jeho veľmi ostrá čepeľ  s dĺžkou 26 cm, ktorá spolu z dizajnovo navrhnutou rukoväťou z olivového dreva robí z kuchynského noža skvostný kúsok. 
  98,72€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na chlieb značky Felix Solingen sa zaraďuje medzi prvotriedne kuchynské nože, ktoré sa zídu v každej kuchyni. Najdôležitejšou vlastnosťou tohto noža na chlieb je jeho veľmi ostrá čepeľ  s dĺžkou 20 cm vyrobená pomocou moderných technológii z kvalitnej ocele, ktorá spolu z dizajnovo navrhnutou rukoväťou z olivového dreva robí z kuchynského...
  78,15€
  Skladom