Nápoje  V kategórií je 124 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

podkategórie

 • Sitko z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  20,69€
  Skladom
 • French press na kávu s netradičným tvarom vo výraznej zelenej farbe má objem 800 ml. So srdiečkovým dizajnom sa hodí ku veľmi veľkému počtu hrnčekov so srdiečkovým motívom. Vo vnútri je umiestnené jemné filtračné sitko na oddelenie kávovej usadeniny. 
  8,85€
  Skladom
 • Sklená kvasná zátka rovného tvaru určená na domácu prípravu piva alebo vína. Zátka je vyrobená z kvalitného odolného skla  Kvasná zátka naplnená vodou zabraňuje prenikaniu vzduchu a zároveň umožňuje pravidelné odstraňovaniu oxidu uhličitého vznikajúceho počas kvasenia.  Zátka je vyrobená z kvalitného a veľmi pevného skla. Výška zátky je 19 cm a šírka 5 cm. 
  1,44€
  Skladom
 • Príprava nápojov a koktejlov už nebude tak zložitá. Sada na prípravu koktejlovv obsahuje plastový shaker s odmerkami, lis na citrusové ovocie, pučidlo a nerezový odšťavovač s objemom 2 a 3 cl. S touto sadou si prípravu nápojov zamilujete.
  18,28€
  Skladom
 • Drvítko je výborne pri príprave Mojita. Jednoducho a rýchlo podrví všetky potrebné ingrediencie. Drvítko je vyrobené z jedného kusu dreva, je možné umývať ho len ručne a následne po tom je potrebné jeho dôkladne vysušenie. 
  1,81€
  Skladom
 • Pokiaľ Vám padne zátka od vína rovno fľaše, hravo ju vytiahnete s týmto zdvihákom na víno. Je zložený z troch ramien ktoré jednoducho uchopia korok a z fľaše ho jednoducho vyberú. Zdvihák na víno má dĺžku cm a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.  
  4,89€
  Skladom
 • Kvalitný a moderný shaker jej vyrobený z nerezovej ocele a jednej sklenenej priehľadnej časti. Shaker je celý vhodný na umývanie v umývačke riadu, jeho objem je 0,5l.
  16,24€
  Skladom
 • Sklenený pohár je svojím tvarom prispôsobený na podávanie vynikajúcich koktejlov. Objem pohára je 0,5l a svojím použitím sa hodí ako doplnok ku koktejlovému shakeru. 
  5,25€
  Skladom
 • Nerezové sitko na čaj v tvare kužeľu sa používa pri príprave sypaných čajov. Sitko je veľmi husté vďaka čomu zachytí aj tie najmenšie častice. 
  7,49€
  Skladom
 • Dlhá, 25 centimetrová lyžica sa používa pri výrobe koktejlov. Lyžica na koktejl je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s moderným a precíznym spracovaním. 
  4,03€
  Skladom
 • Praktický sklenený shaker disponuje na jeho vonkajšej strane odmerkou pre jednoduchšie odmeranie požadovaných prísad. Na jeho povrchu sa nachádzajú aj základné ingrediencie najznámejších koktejlov. Recept na koktej teda nemusíte nosiť v hlave, stačí ak použijete tento shaker a príprava bude jednoduchšia. 
  18,28€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska s moderným vzhľadom udrží nápoje teplé až niekoľko hodín. Či už ide o čaj alebo kávu, poteší každého milovníka vonkajších aktivít, ktorý zbožňuje jeden z týchto teplých nápojov. Termoska udržuje teplo len vo vnútri, teda jej povrch nie je nebezpečný a nehrozí nijaké popálenie. 
  14,05€
  Skladom