Ak hľadáte kvalitné silikónové formy od výrobcu Silikomart nájdete ich v našej sekcii Pečienie - Silikónové formy.

Nápoje  V kategórií je 128 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Klasika a retro dizajn sa stávajú čoraz viac súčasťou moderných kuchýň. Červený čajník s bodkami je vybavený praktickou píšťalkou, ktorá pri zovretí vody v čajníku začne pískať. Takúto kanvičku poznáte z kuchýň starých mám alebo starých rozprávok. Kanvica na čaj je vhodná na všetky druhy ohrevov. 
  20,40€
  Skladom
 • Dva kusy klasickej formy na ľad s možnosťou prípravy až 12 kúskov ľadu naraz. Formu je možné použiť pri teplote od -60 až do + 230°C. Rozmer jednej formy je 12 x 25 cm. Sú vyrobené zo zdraviu neškodného a nepriľnavého materiálu. Vo formách je možné pripraviť aj mrazené čokoládové alebo iné pochutiny či čokoládové cukríky. 
  10,29€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. Vo forme pripravíte 4ks ľadových guličiek naraz.
  8,85€
  Skladom
 • Moderná liatinová kanvička ktorej dizajn pripomína pálenú  hlinu. Kanvička na čaj má objem 1,2 litra takže v nej pripravíte dostatok čaju pre Vás a Vašich blízkych. Čaj pripravený v kanvičke si ponechá svoju chuť a vôňu počas dlhej doby od jeho prípravy. Kanvička je vo vnútri smaltovaná. Čaj v tejto kanvičke bude teplý ešte hodinu od jeho uvarenia. 
  31,52€
  Skladom
 • Jedinečná kanvica na čaj z liatiny Vás prenesie do minulosti. Podávajte čaj inak ako ostatní. Kanvička na čaj má objem 1,2 liter, jej objem je postačujúci na prípravu 6 čajov. Vo vnútri kanvice sa nachádza ľahko vyberateľné nerezové sitko. Liatina má viacero vlastnosti, ktoré sú pri príprave čaju užitočné, skvele roznáša teplo, postupne ho uvoľňuje vďaka...
  31,52€
  Skladom
 • Elegantná sada v  ktorej sa nachádza modrá liatinová kanvička s objemom 1 liter a dve liatinové šálky s tanierikmi poteší každého milovníka kávy či čaju. Darčeková sada je vhodná na príjemné posedenie s Vašim blízkym. Liatina udrží nápoj v kanvičke teplý počas dostatočne dlhej doby. 
  47,08€
  Skladom
 • Elegantná porcelánová kanvička na čaj s objemom 0,4 l je vyrobená v bielej farbe. Jednoduchý a čistý dizajn sa hodí do každej domácnosti. Špeciálnou vlastnosťou kanvičky na čaj je možnosť jej vloženia do mikrovlnej rúry, POZOR vkladajte ju do mikrovlnej rúry bez viečka a nerezového sitka na čaj !
  24,81€
  Skladom
 • Klasický a praktický sklenený french press na prípravu kávy alebo sypaného čaju. Prvky z nerezovej ocele urobia z tohto french pressu moderný prvok Vašej kuchyne. Nerezové držadlo slúži na jednoduché prenášanie a podstavec zaručuje dobrú stabilitu.
  18,11€
  Skladom
 • Moka kanvica na prípravu 3 šálok kávy je vďaka svojej jedinečnej červenej farbe určená do moderných kuchýň, kde káva nesmie chýbať počas žiadneho rána. Táto jedinečná kanvica je určená na všetky typy ohrevov vrátane indukcie.Hrúbka stien kanvice je 5 mm.  Príprava moka kávy spočíva na odparovaní zo spodnej časti. Do tejto časti sa naleje vody, pripevní sa...
  18,23€
  Skladom
 • Originálny a moderný čajník s objemom 0,78 l je vyrobený z kvalitného liatinového materiálu. Originálny dizajn osvieži Vašu kuchyňu.  Kanvica na čaj obsahuje praktické sitko z nerezovej ocele určené na uloženie sypaného čaju a jeho oddelenie od vody. Čajník je možné použiť na akomkoľvek type ohrevu. 
  31,07€
  Skladom
 • Liatinová kanvica na čaj má objem 0,7 l a jej súčasťou je aj praktické nerezové sitko, ktoré slúži na zachytenie všetkých drobných nečistôt, ktoré by sa mohli uvoľniť zo sypaného čaju pri jeho luhovaní. Čajník je možné používať na všetkých typoch ohrevu. Kanvička je z vnútornej strany opatrená smaltovaným / emailovým povrchom vďaka čomu sa ľahko udržuje...
  30,29€
  Skladom
 • Elegantný čajník vyrobený z vysoko odolného skla s neodolateľným tvarom ,,aladinovej lampy,, doplní Vašu domácnosť a pomôže Vám spríjemniť chvíľky leňošenia. Čajník obsahuje praktický nerezový filtre na sypaný čaj. Objem skleného čajníka 0,8l, ktorý je postačujúci pre Vás ale aj pre Vašich blízkych. 
  24,03€
  Skladom