14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie

Nápoje  V kategórií je 134 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Originálna liatinová kanvička ktorá poteší nie len oko ale svojou praktickosťou urobí radosť každému milovníkovi čaju. Kanvička má objem 300 ml takže je vhodná na prípravu dvoch porcií sypaného čaju. Navyše disponuje praktickým nerezovým sitkom, ktorý zachytí všetky nečistoty. Príjemná modrá farba navodzuje prímorský pocit. Vďaka kvalitnému výrobnému...
  19,01€
  Skladom
 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  11,03€
  Skladom
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
  16,79€
  Skladom
 • Zaujímavá kanvička na čaj s objemom 0,3 l sa hodí k dlhým zimným večerom. Pripravte si výborný sypaný čaj v tomto praktickom čajníku s nerezovým sitkom, ktoré zachytí všetky drobné nečistoty. Kanvička je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevu. 
  23,29€
  Skladom
 • Originálna bielo modrá smaltovaná kanvica s poklop pripevneným na retiazke. Táto retro kanvička je skvelým doplnkom každej domácnosti, oživí priestor a dodá mú retro nádych. Smaltovaná kanvička má objem 1l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,03€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  9,59€
  Skladom
 • Moderný a originálny stojan vyniká aj svojou praktickosťou. Do tohto stojana umiestnite 36 ks kávových kapsúl značky Nespresso ale aj iných podobných kapsúl. Majte kávu po ruke, vždy keď je treba.
  9,84€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček s jemným zdobením s objemom 0,4 l. Hrnček je vhodný na podávanie horúcich nápojov, smaltovaný povrch je odolný voči mechanickému poškodeniu a je typický najmä dlhou životnosťou. 
  5,35€
  Skladom
 • Biely smaltovaný hrnček poskytuje možnosť uchopenia prostredníctvom dvoch uší po jeho bokoch. Hrnček sa predáva s praktickou pokrievkou. Priemer hrnčeka je 10 cm. 
  7,04€
  Skladom
 • Sklená fľaša s praktickými gumovými drážkami, ktoré zaručujú, že sa Vám fľaša pri pití nevyšmykne. Táto Fľaša má objem 500 ml a je vhodná na každodenné používanie v práci v škole alebo pri akejkoľvek inej činnosti. Vďaka nerezovému vrchnáku ostanú tekutiny pekne vo vnútri fľaši bez hrozby vyliatia. 
  11,03€
  Skladom
 • French press na kávu s netradičným tvarom vo výraznej zelenej farbe má objem 800 ml. So srdiečkovým dizajnom sa hodí ku veľmi veľkému počtu hrnčekov so srdiečkovým motívom. Vo vnútri je umiestnené jemné filtračné sitko na oddelenie kávovej usadeniny. 
  14,95€
  Skladom
 • Originálna sada, ktorá slúži ako šablóna na zdobenie cappuccina, kakaa, či všetkých ostatných druhov kávy. Vďaka 3 praktickým šablónkam s priemerom 10 cm vytvoríte krásne obrázky na spenenom povrchu, čím vyčarujete úsmev na tvári Vášho okolia. Na vytvorenie obrázka použite škoricu, kakao alebo pomletú kávu. 
  3,99€
  Skladom