Nápoje  V kategórií je 140 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Moderná kanvica v bielom prevedení je vyrobená z nerezovej ocele s objemom 3 l. Priemer kanvice je 22 cm a vďaka praktickej píšťalke šetrí energiu. Tá začne reagovať na varenie sa vody jemným pískajúcim zvukom. Táto robustná no za to dizajnovo krásna kavica je určená na používanie na všetkých typoch ohrevu. 
  44,40€
  Skladom
 • Moderný sklený čajník alebo kanvica na čaj v krásnom okrúhlom prevedení Vám pomôže pri užívaní dlhých zimných večerov. Kanvica má objem 1,2 litra takže v nej pripravíte dostatok čaju aj pre Vašich blízkych. Sklená kanvica na čaj má elegantné nerezové doplnky ako je rúčka a nerezová pokrievka. 
  26,09€
  Skladom
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,3 litra a skutočne jedinečný tvar. 
  27,59€
  Skladom
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,8 litra a skutočne jedinečný tvar. 
  34,66€
  Skladom
 • Moderná kanvica na čaj je vyrobená z nerezovej ocele 18/10 a disponuje pogumovanou rúčkou pre pohodlnejšie uchopenie. Priemer kanvice je 22 cm a výška 21,5 cm. Kanvica je vhodná na všetky druhy ohrevov vrátane indukcie, vďaka čomu sa stane praktickou súčasťou každej domácnosti. Sendvičové dno akumuluje teplo a roznáša ho po celej kanvičke, čím šetrí...
  46,05€
  Skladom
 • Praktický hrnček určený na čaj obsahuje nerezové sitko na luhovanie sypaného čaju. Hrnček je vyrobený z odolného skla a disponuje niekoľko silikónových prvkov v zelenej farbe, ktoré slúžia na jeho uchopenie bez popálenia. 
  28,68€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček bielej farby so vzorom srdca prinesie do Vašej kuchyne príjemný retro nádych vďaka ktorému si podávanie nápojov jednoducho užijete. 
  7,90€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  8,83€
  Skladom
 • Originálna ploskačka na alkohol s dizajnom prvej pomoci je vyrobená z nerezu. Objem ploskačky je 0,17 l. 
  9,47€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  18,17€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  21,14€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,55€
  Skladom