Nápoje  V kategórií je 153 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Klasický džbán z priehľadného skla s praktickým farebným viečkom na jeho uzavretie. Výška džbánu je 26 cm. 
 • Moderne pôsobiaca čajová kanvica je vyrobená z tepelne odolného priehľadného skla. Kanvica je využiteľná pri príprave sypaných čajov, disponuje nerezovým sitkom, ktoré zachytí každú nečistotu. Môžete ju používať aj na klasické zohrievanie vody potrebnej na prípravu kávy alebo iných teplých nápojov. Objem kanvičky jej 1 liter.  Spodná časť kanvice je...
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,8 litra a skutočne jedinečný tvar. 
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,3 litra a skutočne jedinečný tvar. 
 • Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
 • Originálny smaltovaný džbán s krásnym dizajnom modrej farby s jemnými bielymi bodkami dodá čaro každej domácnosti. Džbán má praktické využitie pri podávaní studených aj teplých nápojov no takisto slúži ako jedinečný retro doplnok v exteriéri či interiéri. 
 • Sklená karafa na víno vhodná na uschovanie vína v chladničke. Karafa má tvar fľaše na mlieko, vďaka čomu je možné jej vloženie do chladničky. Doplnkom karafy je malé viečko, ktoré zabraňuje, aby sa pachy z chladničky naviazali na víno. Elegantný tvar karafy umožňuje jej umiestnenie priamo na stole. 
 • Elegantná karafa z priehľadného skla je skvelým doplnkom do kuchyne ale aj pri stolovaní. Praktická nerezová nálevka s plastovou aplikáciou uľahčí podávanie teplých aj studených nápojov pre Vašich hostí. Karafa je vyrobená z tepelne odolného skla. Táto karafa je obľúbená hlavne medzi vinármi, nalievanie červeného vína sa obíde bez zbytočný škvŕn naokolo....
 • Praktický otvárač na fľaše vyrobený z kvalitného nerezu je určený na otváranie sklených fliaš. Otvárač ma zaujímavý vzhľad.  Pomocou otvárača s rozmermi 16 x 14 cm je možné otvoriť aj  menšie poháre na zaváranie. 
 • Džbán s tvrdeného priehľadného skla je odolný voči vyšším teplotám čo umožňuje jeho využitie aj pri podávaní horúceho čaju. Objem džbánu je 1l. 
 • Klasický FRENCH PRESS zo skla a nerezu určený na čaj alebo kávu.  Kanvica je vyrobená z kvalitného skla ktoré odolá teplota až do +120°C. Výška kanvice je 20,2 cm. 
 • Jedinečný smaltovaný džbán bielej farby si zamiluje každý. Tento džbán s objemom 1,5 litra je vďaka svojmu originálnemu tvaru a spracovaniu vhodný nie len na praktické používanie a podávanie nápojov ale taktiež je vhodný ako doplnok či netradičná váza na kvety. Džbán je zdobený jemnou červenou linkou po hornom okraji.