Nápoje  V kategórií je 139 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Tradičná smaltovaná kanvica je v dnešnej dobe v domácnosti skôr dizajnovým doplnkom, málokto si spomenie na jej praktické využitie pri stolovaní a podávaní kávy či čaju. Táto červená smaltovaná kanvica má objem 0,5 l a v domácnosti si ju jednoducho zamilujete rovnako ako naše staré mami.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,13€
  Skladom
 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  9,58€
  Skladom
 • Originálny smaltovaný džbán s krásnym dizajnom modrej farby s jemnými bielymi bodkami dodá čaro každej domácnosti. Džbán má praktické využitie pri podávaní studených aj teplých nápojov no takisto slúži ako jedinečný retro doplnok v exteriéri či interiéri. 
  19,12€
  Skladom
 • Smaltovaná varná kanvica ale čajník s krásnym ľudovým dizajnom je originálny najmä vďaka praktickej píšťalke, ktorá slúži na signalizovanie varu vody. Smaltovaný čajník je možné použiť na akomkoľvek druhu ohrevu. Objem varnej kanvice je 1,75 l. 
  24,83€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  16,69€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,32€
  Skladom
 • Červená smaltovaná džezva / smaltovaný hrnček s dlhou rukoväťou na ohrievanie vody je zdobená bielymi bodkami, čo dodáva nádych tradičnosti. Džezva je vhodná na všetky typy ohrevov. Na hornej strane je umiestnená praktická nálevka. Džezva sa využíva najmä pri príprave tureckej kávy. 
  8,12€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček s jemným zdobením s objemom 0,4 l. Hrnček je vhodný na podávanie horúcich nápojov, smaltovaný povrch je odolný voči mechanickému poškodeniu a je typický najmä dlhou životnosťou. 
  4,64€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček s krásnym dizajnom modrej farby s bielymi bodkami je tradičným doplnkom do každej domácnosti. Objem hrnčeka je 0,7 litra a kvalitný smalt zaručuje jeho dlhodobú životnosť a odolnosť. 
  5,56€
  Skladom
 • Biely smaltovaný hrnček poskytuje možnosť uchopenia prostredníctvom dvoch uší po jeho bokoch. Hrnček sa predáva s praktickou pokrievkou. Priemer hrnčeka je 10 cm. 
  9,58€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček bielej farby so vzorom srdca prinesie do Vašej kuchyne príjemný retro nádych vďaka ktorému si podávanie nápojov jednoducho užijete. 
  6,53€
  Skladom
 • Retro štýl a neodolateľný dizajn sú súčasťou tejto jedinečnej smaltovanej kanvice, ktorá je vhodná na podávanie a prípravu horúcich nápojov. Viečko je ku kanvici pripojené tenkou retiazkou. Smaltovaná kanvica s objemom 1 liter má na povrchu drobné ozdobné kvietky, ktoré z nej robia skvelý doplnok domácnosti. 
  26,22€
  Skladom