Nápoje  V kategórií je 164 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Praktická karafa zo skla s objemom 1 l je vhodná na víno alebo vodu. Karafu je možné použiť aj na podávanie mlieka pri raňajkách.  Sklená karafa z číreho skla je elegantným doplnkom. 
  3,73€
  Skladom
 • Nedá sa ju nemilovať. Retro červená smaltovaná kanvica s vekom poskytuje možnosť pripravovať a servírovať kávu či čaj v celkom inom štýle na aký ste zvyknutý. Objem 1 liter je postačujúci na prípravu kávy pre Vašich blízkych či rodinu. Smaltovaná kanvica má nielen praktickí ale aj dizajnové využitie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  16,97€
  Skladom
 • Elegantná sklená karafa na víno alebo iný druh alkoholického nápoja s praktickou guľatou zátkou. Karafa je ručnej výroby. 
  64,09€
  Skladom
 • Originálny ohrievač na čaj okrúhleho tvaru s priemerom 13 cm. Ohrievač sa zohrieva čajovou sviečkou, ktorá sa jednoducho vloží do jeho vnútra. Potom len položíte kanvicu na ohrievač a čaj budete mať teplý počas celej doby. Ohrievač je vyrobený z kvalitnej leštenej nerezovej ocele. !Čajník nie je súčasťou balenia! 
  43,66€
  Skladom
 • Jednoduchý no za to elegantný čajník je vyrobený z tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám. Objem kanvice je 1 liter čo umožňuje prípravu chutného čaju pre celú rodinu. Kanvica na čaj má plastové viečko a rúčku na uchopenie, ktorá odoláva teplote a počas varenia sa neprehrieva. Boritokremičité sklo je odolné voči teplotám od -40°C do +130°C. Čajník...
  5,42€
  Skladom
 • Originálny nerezový kávovar na prípravu mokka kávy. Lebo dobre pripravená káva chutí najlepšie. Mokka kávovar je určený na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Samotná kanvica je zložená z troch častí. Spodná nádobka je určená na vodu, sitko je určená na naloženie mletej kávy a vrchnú časť tvorí samotná kanvica v ktorej sa cez paru nazráža lahodná káva. 
  46,02€
  Skladom
 • Elegantná sklená kanvica na čaj s objemom 1 liter obsahuje plastové sitko na zachytenie drobných nečistôt zo sypaného čaju. Kanvicu je možné použiť aj na prípravu kávy. Plastová rúčka je tepelne odolná,vďaka čomu pri jej uchopení nehrozí žiadne popálenie
  7,26€
  Skladom
 • Elegantná karafa z priehľadného skla je skvelým doplnkom do kuchyne ale aj pri stolovaní. Praktická nerezová nálevka s plastovou aplikáciou uľahčí podávanie teplých aj studených nápojov pre Vašich hostí. Karafa je vyrobená z tepelne odolného skla. Táto karafa je obľúbená hlavne medzi vinármi, nalievanie červeného vína sa obíde bez zbytočný škvŕn naokolo....
  40,91€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  18,39€
  Skladom
 • Klasický a praktický sklenený french press na prípravu kávy. Prvky z nerezovej ocele urobia z tohto french pressu moderný prvok Vašej kuchyne. Nerezové držadlo slúži na jednoduché prenášanie a podstavec zaručuje dobrú stabilitu.
  16,54€
  Skladom
 • Kanvica na čaj alebo  kávu vyrobená z priehľadného skla je určená na používanie na akomkoľvek type ohrevu, vrátane indukcie. Kanvica naviac disponuje praktickým nerezovým sitkom. ktorý zachytí všetky nečistoty zo sypaného čaju. Sklo použité na výrobu tejto milej kanvičky je žiaruvzdorné, teda odoláva vysokým teplotám. Kanvica má objem 1,2 litra a však...
  38,66€
  Skladom
 • Fľaša na pitie vyrobená z priehľadného skla s modrými gumovými drážkami má objem 360 ml a disponuje praktickým nerezovým uzáverom vďaka ktorému sa nápoj z fľaše nevyleje. Fľaša je vhodná tak do práce ako aj do školy. 
  9,17€
  Skladom