Nápoje  V kategórií je 165 produktov.

K vybaveniu funkčnej kuchyne určite patrí aj príslušenstvo na prípravu a servírovanie nápojov. Výrobky na každodenné aj príležitostné používanie doplnia Vašu kuchyňu a spestria prípravy osláv a posedení. 

Podkategórie

 • Praktická zátka na fľašu je vyrobená z odolného silikónu a je určená na opakované používanie. V balení sa nachádzajú dva kusy. Zátky sú vyrobené tak, aby fľašu celkom utesnili a v prípade, že ju budete chcieť otvoriť, nebude s tým nijaký problém. Kónický, zvonovitý tvar umožňuje pomocou jednej zátky uzavrieť rôzne fľaše s viacerými priemermi. 
  1,45€
  Skladom
 • Ľahký priehľadný džbán na vodu z akrylátu s objemom 2 litre. Džbán vyniká svojím jedinečným tvarom a líniami. Džbán znesie teploty max. do 70 °C, je určený na studené nápoje. 
  23,39€
  Skladom
 • Dva kusy klasickej formy na ľad s možnosťou prípravy až 12 kúskov ľadu naraz. Formu je možné použiť pri teplote od -60 až do + 230°C. Rozmer jednej formy je 12 x 25 cm. Sú vyrobené zo zdraviu neškodného a nepriľnavého materiálu. Vo formách je možné pripraviť aj mrazené čokoládové alebo iné pochutiny či čokoládové cukríky. 
  9,11€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. Vo forme pripravíte 4ks ľadových guličiek naraz.
  7,83€
  Skladom
 • Praktické gélové chladiče na plechovky. Udržte nápoje chladné počas niekoľkých hodín aj napriek vysokým vonkajším teplotám. Chladiace púzdra jednoducho pred použitím vložte do mrazničky, gél v nich sa zamrazí. Vďaka tomuto chladiacemu vrecku budete mať na pikniku osviežujúci nápoj hneď po ruke. V balení sa nachádzajú 4 kusy. 
  10,92€
  Skladom
 • Praktický cestovný termohrnček obsahuje tesniace viečko, ktoré zaručuje, že sa Váš nápoj počas prenášania nerozleje. Termohrnček disponuje dvojitou stenou vďaka čomu vydrží nápoj dlhšie teplý. Výrobný materiál termohrnčeka je nerez a plast. 
  7,15€
  Skladom
 • Originálne sitko vhodné na prípravu čaju je možné použiť aj na korenie počas varenia polievky či rôznych omáčok. Sitko je vyrobené z odolného silikónu s možnosťou opakovaného používanie. 
  3,16€
  Skladom
 • Krásny smaltovaný džbán v klasickom tvare s jemným dekórom kvietkov. Smaltovaný džbán môže byť nie len veľmi užitočným asistentom pri podávaní nápojov, džbán spĺňa taktiež dekoračnú funkciu, vďaka ktorej sa dokonale hodí do vintage, alebo chatárskej kuchyne.
  19,95€
  Skladom
 • Dizajnový hrnček na kávu je praktický najmä vďaka možnosti jeho uzavretie silikónovým viečkom. Hrnček má krásny dizajn a je možné vkladať ho aj spolu s viečkom do mikrovlnej rúry a tak ohriať nápoj v ňom. Objem hrnčeka je 450 ml, výška  13,4 cm a priemer dna je 6,2 cm.
  5,16€
  Skladom
 • Klasický džbán z priehľadného skla s praktickým farebným viečkom na jeho uzavretie. Výška džbánu je 26 cm. 
  5,36€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  13,75€
  Skladom
 • Džbán s tvrdeného priehľadného skla je odolný voči vyšším teplotám čo umožňuje jeho využitie aj pri podávaní horúceho čaju. Objem džbánu je 1l. 
  2,76€
  Skladom