14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Pripravte sebe aj Vašim malým pomocníkom domácu zmrzlinu či ľad do limonády s pomocou plastovej formy do mrazničky. Rozmery formy na zmrzlinu sú 17 x 6 x 16,5 cm, Zelenú plastovú formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,15€
  Skladom
 • Silikónová forma na nanuky s tvarom srdca. Osviežte sa počas horúcich letných dní alebo si navoďte pocit dovolenky s domácimi nanukmi. V balení sa nachádzajú dve formy takže je možné pripraviť hneď 4 nanuky zároveň. Balenie taktiež obsahuje 50 ks drevených paličiek na nanuky. Rozmery jedného nanuku sú 9,1 x 8,5 x 2,3 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke...
  10,53€
  Skladom
 • Formy na nanuky sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči vysokým (do +280°C), ale aj nízkym (-40°C) teplotám. Pri výrobe domácich nanukov sa medze nekladú a preto môžete pripraviť okrem klasických ovocných, taktiež nanuky jogurtové, alebo smotanové. 
  6,91€
  Skladom
 • Plastové formy na výrobu domácich nanukov. V sade sú 4 ks foriem o rozmere 10 x 15 cm vďaka čomu si vyrobíte chutnú domácu zmrzlinu.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,35€
  Skladom
 • Forma na 4 nanuky s držadlom pre drevené paličky. Rozmery jedného nanuku sú 9,3 x 4,9 cm. Zmrzlinovú zmes stačí naliať do foriem, zasunúť drevené paličky a zamraziť. Balenie obsahuje 50 kusov drevených paličiek.
  9,18€
  Skladom
 • Lyžica s uzatváracím mechanizmom na výrobu kopčeku zmrzliny. Lyžica je vyrobená z nerezovej ocele s priemerom hlavy 6 cm.
  9,59€
  Skladom
 • Moderná lyžica na servírovanie zmrzliny je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Lyžica obsahuje pohodlné držadlo pre jednoduchšie naberanie stuhnutej zmrzliny.
  8,19€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Set dvoch formičiek z kvalitného silikónu. V každej forme pripravíte dva nanuky v originálnom twister tvare. Každá z foriem má praktické otvory a držadlá na drievka. Okrem päťdesiatich drievok nájdete v sade tiež knihu receptov, kde je šesť receptov na prípravu zmrzliny bez zmrzlinového stroja. Formy môžete umývať v umývačke riadu. Rozmery jedného nanuku...
  9,95€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Pružné a odolné formy s otvormi na drievka do zmrzlín. Pripravíte v nich originálnej nanuky v tvare čokoládovej tabuľky, ktoré ale nemusia mať len čokoládovou príchuť! V sade nájdete okrem dvoch foriem a päťdesiatich drievok tiež knihu s receptami na prípravu šiestich rôznych druhov zmrzlín. Rozmery jedného nanuku sú 92 x 48 x 24 mm. Formy môžete umývať v...
  10,90€
  Skladom
 • Naberačka vďaka ktorej si aj doma pripravíte "kopčekovú" zmrzlinu. Naberačka je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, ktorú je možné pohodlne umývať v umývačke riadu. Naberačka o dĺžke 22 cm vytvára kopčeky o priemere 5 cm.
  10,66€
  Skladom