• Forma na 4 nanuky s držadlom pre drevené paličky. Rozmery jedného nanuku sú 9,3 x 4,9 cm. Zmrzlinovú zmes stačí naliať do foriem, zasunúť drevené paličky a zamraziť. Balenie obsahuje 50 kusov drevených paličiek.
  8,78€
  Skladom
 • Sada na jednoduchú a rýchlu prípravu 8 kusov nanukov v tvare kužeľa. Formy sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zaručuje dlhodobé opakované používanie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,94€
  Skladom
 • Formy na nanuky sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči vysokým (do +280°C), ale aj nízkym (-40°C) teplotám. Pri výrobe domácich nanukov sa medze nekladú a preto môžete pripraviť okrem klasických ovocných, taktiež nanuky jogurtové, alebo smotanové. 
  6,61€
  Skladom
 • Lyžica na naberanie zmrzliny je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je vyrobená z proti šmykového plastového materiálu. Lyžica na zmrzlinu  má dĺžku 21cm a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  7,20€
  Skladom
 • Silikónová forma na nanuky s tvarom srdca. Osviežte sa počas horúcich letných dní alebo si navoďte pocit dovolenky s domácimi nanukmi. V balení sa nachádzajú dve formy takže je možné pripraviť hneď 4 nanuky zároveň. Balenie taktiež obsahuje 50 ks drevených paličiek na nanuky. Rozmery jedného nanuku sú 9,1 x 8,5 x 2,3 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke...
  10,08€
  Skladom
 • Moderná lyžica na servírovanie zmrzliny je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Lyžica obsahuje pohodlné držadlo pre jednoduchšie naberanie stuhnutej zmrzliny.
  7,83€
  Skladom