Najpredávanejšie

 • Plastové prestieranie na stôl s vianočným motívom v červenej farbe. Rozmery prestierania sú 30 x 45 cm. 
  2,47€
  Skladom
 • Moderný spôsob podávania hranoliek sa dostal až k nám. Servírujte aj Vy hranolky k hamburgru alebo akémukoľvek inému pokrmu v originálnom ,,fritézovom košíčku". Rozmery servírovacieho košíčka sú 9 x 10,5 cm.
  5,24€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček bielej farby s jemnou modrou linkou a retro nádychom je vhodný na bežné používanie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť použitia pri akomkoľvek spôsobe ohrevu vrátane rúry na pečenie. 
  3,82€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanierik bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 22 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Je možné jeho umývanie v umývačke riadu.
  5,94€
  Skladom
 • Husté nerezové sitko na čaj je vyrobené tak, aby zachytilo aj tie najmenšie nečistoty a kúsky sypaného čaju. Sitko na čaj má priemer 7 cm a je vhodné na používanie v šálke alebo čajníku s otvorom o rovnakom priemere. Vrchný okraj sitka je zosilnený, pre jeho lepšie uchytenie na šálke.  Čajové sitko z nerezu je možné umývať v umývačke riadu.
  2,76€
  Skladom
 • Malý smaltovaný hrnček s priemerom 7 cm elegantnej bielej farby s jemnou červenou linkou po hornom okraji. Smaltovaný materiál udrží Vaše nápoje dlhšie teplé a je odolný voči mechanickému poškodeniu.  Objem hrnčeka je 0,3 l.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,43€
  Skladom
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  13,78€
  Skladom
 • Moderná nerezový kýblik malých rozmerov je vhodný na servírovanie hranoliek alebo olív v štýle modernej kuchyne. V kýbliku je vhodné servírovať akékoľvek pochutiny. 
  3,54€
  Skladom
 • Pri pečení torty s maximálnym priemerom 26 cm Vám bude tento nanačovač veľmi nápomocný. Naznačovač je vyrobený z plastu s dvoma rúčkami po boku, ktoré slúžia ako pomoc pri jej zatlačení do torty. Šablóna je určená na rýchle porciovanie 10 alebo 12 kúskov torty. 
  6,61€
  Skladom
 • Malý kýblik určený na servírovanie hranoliek, olív alebo iných druhov prílohy sa v dnešnej dobe teší naozaj veľkej obľube. Výška kýblika je 8,5 cm s horným priemerom 9 cm a dolným priemerom 6 cm. Servírujte štýlovo a doprajte Vašej rodine pocit ako v reštaurácii. 
  5,47€
  Skladom
 • Pripravte si vynikajúcu pochúťku, ktorá sa teší veľkej oblube najmä počas vianočných sviatkov. Forma na medvedie labky si u Vás doma určite nájde svoje miesto. Rozmery formy sú 21 x 26 cm, je vyrobená zo špeciálnej ocele s nepriľnavým povrchom. Forma je vhodná do umývačky riadu. 
  6,85€
  Skladom
 • Plastové sáčky na zdobenie pre cukrárov ale aj amatérov. Sáčky sú určené na jedno použitie, pričom v balené nájdete  100 kusov. Dĺžka cukrárskeho sáčku na zdobenie je 40 cm. Plastový sáčok na zdobenie je sterilizovaný a disponuje vystuženými drážkami. 
  16,81€
  Skladom