Ak hľadáte kvalitné silikónové formy od výrobcu Silikomart nájdete ich v našej sekcii Pečienie - Silikónové formy.

Najpredávanejšie

 • Plastové prestieranie na stôl s vianočným motívom v červenej farbe. Rozmery prestierania sú 30 x 45 cm. 
  3,19€
  Skladom
 • Moderný spôsob podávania hranoliek sa dostal až k nám. Servírujte aj Vy hranolky k hamburgru alebo akémukoľvek inému pokrmu v originálnom ,,fritézovom košíčku". Rozmery servírovacieho košíčka sú 9 x 10,5 cm.
  5,47€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček bielej farby s jemnou modrou linkou a retro nádychom je vhodný na bežné používanie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť použitia pri akomkoľvek spôsobe ohrevu vrátane rúry na pečenie. 
  3,99€
  Skladom
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  14,95€
  Skladom
 • Malý smaltovaný hrnček s priemerom 7 cm elegantnej bielej farby s jemnou červenou linkou po hornom okraji. Smaltovaný materiál udrží Vaše nápoje dlhšie teplé a je odolný voči mechanickému poškodeniu.  Objem hrnčeka je 0,3 l.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,58€
  Skladom
 • Husté nerezové sitko na čaj je vyrobené tak, aby zachytilo aj tie najmenšie nečistoty a kúsky sypaného čaju. Sitko na čaj má priemer 7 cm a je vhodné na používanie v šálke alebo čajníku s otvorom o rovnakom priemere. Vrchný okraj sitka je zosilnený, pre jeho lepšie uchytenie na šálke.  Čajové sitko z nerezu je možné umývať v umývačke riadu.
  2,88€
  Skladom
 • Moderná nerezový kýblik malých rozmerov je vhodný na servírovanie hranoliek alebo olív v štýle modernej kuchyne. V kýbliku je vhodné servírovať akékoľvek pochutiny. 
  3,70€
  Skladom
 • Plastové sáčky na zdobenie pre cukrárov ale aj amatérov. Sáčky sú určené na jedno použitie, pričom v balené nájdete  100 kusov. Dĺžka cukrárskeho sáčku na zdobenie je 40 cm. Plastový sáčok na zdobenie je sterilizovaný a disponuje vystuženými drážkami. 
  17,57€
  Skladom
 • Pripravte si vynikajúcu pochúťku, ktorá sa teší veľkej oblube najmä počas vianočných sviatkov. Forma na medvedie labky si u Vás doma určite nájde svoje miesto. Rozmery formy sú 21 x 26 cm, je vyrobená zo špeciálnej ocele s nepriľnavým povrchom. Forma je vhodná do umývačky riadu. 
  7,16€
  Skladom
 • Pri pečení torty s maximálnym priemerom 26 cm Vám bude tento nanačovač veľmi nápomocný. Naznačovač je vyrobený z plastu s dvoma rúčkami po boku, ktoré slúžia ako pomoc pri jej zatlačení do torty. Šablóna je určená na rýchle porciovanie 10 alebo 12 kúskov torty. 
  6,91€
  Skladom
 • Malý kýblik určený na servírovanie hranoliek, olív alebo iných druhov prílohy sa v dnešnej dobe teší naozaj veľkej obľube. Výška kýblika je 8,5 cm s horným priemerom 9 cm a dolným priemerom 6 cm. Servírujte štýlovo a doprajte Vašej rodine pocit ako v reštaurácii. 
  5,72€
  Skladom
 • Jednoduchá sklená cukornička, ktorej súčasťou je viečko s praktickým dávkovačom z nerezovej ocele. Cukorničku je možné po jej rozobratí umývať v umývačke riadu. 
  2,84€
  Skladom