14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Originálna kuchynská naberačka na šišky vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Dĺžka tejto naberačky je 28 cm s priemerom 8 cm. Naberačka slúži ako praktická forma na prípravu dokonalých domácich šišiek.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  2,84€
  Skladom
 • Mini smaltovaná naberačka je určená prevažne na naberanie teplých a studených nápojov. Je veľmi ľahká a a do Vášho stolovania a servírovania vnesie retro nádych. Dĺžka rukoväte je 25cm a priemer spodnej časti je 6 cm.
  3,33€
  Skladom
 • Kuchynská naberačka vyrobená z nerezu a nylonu je vhodná na naberanie akýchkoľvek pokrmov, pričom zaručuje, že vďaka drobným dierkam v spodnej časti odtečú všetky prebytočne tekutiny či olej. Naberačka je vyrobená z nylonu vďaka čomu je šetrná k iným povrchom. 
  4,77€
  Skladom
 • Kuchynská naberačka je skvelým pomocníkom pri naberaní cestovín a šalátov. Naberačka je vyrobená z nerezovej ocele a potiahnutá nylonom. Dĺžka naberačka je 31 cm. Vďaka nerezovému a nylónovému materiálu bude naberačka vo Vašej kuchyni slúžiť niekoľko rokov. 
  6,54€
  Skladom
 • Čierna lyžica určená na servírovanie s nadčasovým dizajnom nájde svoje miesto v každej modernej domácnosti. Spojenie ocele a silikónového materiálu z ktorého je lyžica vyrobená odoláva pomerne vysokým teplotám. 
  14,44€
  Skladom
 • P´Táto praktická naberačka Vám bude nápomocná pri príprave chutných špagiet či iných druhov cestovín. Nylonová časť je určená na naberanie cestovín, ich vyberanie z vody či nakladanie na tanier. Vďaka väčšiemu otvoru budú Vaše cestoviny dokonale odpojené  od vody, pretože všetky prebytočné tekutiny sa cez otvor dostanú von. Rukoväť naberačky je vyrobená z...
  5,27€
  Skladom
 • Nylonová lyžica s dĺžkou 34 cm má časť určenú na naberanie vyrobenú z tepelne odolného nylonu a rukoväť je vyrobená z nerezovej ocele. Uskladnenie lyžice nie je zložité, disponuje praktickým otvorom na jej zavesenie kdekoľvek v kuchyni. Naberačka je vhodná do umývačky riadu. 
  4,81€
  Skladom
 • Praktická nylonová naberačka má okrúhli tvar s drobnými otvormi cez ktoré pretečie prebytočná voda či tuk. Táto naberačka je odolná voči vysokým teplotám, takže ju môžte používať pri naberaní aj práve dovarených pokrmov.  Naberačka s celkovou dĺžkou 34 cm má rúčku z  nerezovej ocele opatrenú menším otvorom na jej konci slúžiacim na zavesenie kdekoľvek v...
  3,79€
  Skladom
 • Moderná nerezová lyžica na servírovanie akýchkoľvek pokrmov. Servírujte jedlo elegantne s touto lyžicou s plastovou rúčkou a celkovou dĺžkou 33 cm. Vhodná na umývanie v  umývačke riadu. 
  4,32€
  Skladom
 • Kuchynská nerezová naberačka s klasickým prevedením, ktoré je  vhodné do každej kuchyne. Plastová rúčka umožňuje pohodlné uchopenie naberačky pri jej používaní. Dĺžka naberačky je 30 cm. 
  6,63€
  Skladom
 • Moderná kuchynská naberačka vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele disponuje praktickými drobnými otvormi, ktoré pri naberaní umožnia odtečenie prebytočných tekutín. Naberačka je vhodná na naberanie akýchkoľvek pokrmov. Jej dĺžka je 30 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  6,21€
  Skladom
 • Praktická lyžica určená na servírovanie jedál vyrobená z nylonu a nerezovej ocele. Nylon je tepelne odolný, takže jej používanie je možné aj pri servírovaní horúcich pokrmov. Zároveň je šetrná k ostatným povrchom. 
  4,28€
  Skladom