• Praktická a zaujímavá naberačka s malými otvormi na spodnej časti je určená na  vyberanie potravín z vody do +220°C. Originálny jazýček slúži ako úchytka na prísavku na stene.
  11,93€
  Skladom
 • Naberajte cestoviny jednoducho a bez zbytočnej vody, táto nylonová naberačka na cestoviny s otvorom v spodnej časti zaručí, že cestoviny na naberačke odtečú. Nylon je odolný voči vysokým teplotám.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  4,57€
  Skladom
 • Praktická naberačka určená predovšetkým na servírovanie omáčky je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele najvyššej kvality 18/10. Držadlo naberačky s otvorom na zavesenie je z pevného špeciálneho plastu s protišmykovou úpravou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  25,16€
  Skladom
 • Praktická naberačka je vyrobená z kvalitnej leštenej nerezovej ocele najvyššej kvality 18/10. Držadlo s otvorom je z pevného špeciálneho plastu s protišmykovou úpravou. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  30,02€
  Skladom
 • Naberačka s praktickým tvarom, vyrobená zo špeciálneho plastu, ktorý je vhodný predovšetkým pre nádoby s nepriľnavým povrchom. Kuchynské nástroje rady Black edition spoločnosti Fissler dokonale kombinuje funkčné používanie a moderný vzhľad. Držadlá s otvorom pre zavesenie a funkčná časť sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý je odolný voči vysokým...
  18,74€
  Skladom
 • Naberačka na špagety a iné druhy cestovín z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  36,13€
  Skladom
 • Obrácačka s otvormi pre odtekanie oleju z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  38,55€
  Skladom
 • Naberačka s výlevkou na omáčky z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  36,13€
  Skladom
 • Silikónová lyžica z ručne brúsenej nerezovej ocele. Lyžica sa dokonale prispôsobí tvaru nádoby. Krátkodobo využiteľná aj v teplote do 250°C. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  51,19€
  Skladom
 • Naberačka s otvormi s využitím predovšetkým k odoberaniu peny pri tepelnej príprave cestovín, zeleniny, alebo iného druhu jedla. Naberačka je vyrobená z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  41,45€
  Skladom
 • Kuchynská lyžica na servírovanie zemiakov, ryže a ďalších druhov potravín. Lyžica je z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  41,45€
  Skladom
 • Naberačka na polievky a omáčky z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  36,90€
  Skladom