• Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  13,72€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  13,17€
  Skladom
 • Misa klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma objem až 5 litrov. Misa s priemerom 32 cm je vhodná na všestranné použitie. Misa okrem praktickej funkcie dokonale poslúži ako dekorácie do vintage, alebo inej retro modernej kuchyne.
  13,17€
  Skladom
 • Praktická biela miska s nálievkou je použiteľná takmer pri každej činnosti v kuchyni. Miska s priemerom 18 cm je opatrená silikónovými časťami pre jej efektívnejšie používanie. Výška misky je 11,5 cm takže je vhodná aj na šľahanie vajíčok či miešanie cesta. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  4,30€
  Skladom
 • Hlboká miska vyrobená z brúsenej nerezovej ocele pôsobí kvalitným a precíznym dojmom. Vďaka modernému dizajnu sa hodí do každej kuchyne. Misku je možné umývať v umývačke riadu.
  7,60€
  Skladom
 • Praktická a veľmi využiteľna termo misa s objemom 2,3 litra je skvelým pomocníkom pre milovníkov piknikov či chatovačiek. Termo misa má nerezovú misku vďaka ktorej udržuje teplotu jedla počas dlhej doby. Obal termo misy je z plastu s praktickým viečkom na uzatváranie. Misa má bielu povrchovú úpravu s jemným dekorom po obvode. 
  20,60€
  Skladom
 • Praktická misa modrastej farby s kvalitným smaltovaným povrchom s objemom až 6 litrov má v domácnosti všestranné využitie. Okrem praktickej funkcie misa môže plniť aj estetickú funkciu ako dekorácia do vašej kuchyne.
  16,35€
  Skladom
 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 14 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. Smaltovaná miska je vhodná aj ako dekoračný prvok vo Vašej domácnosti. 
  5,79€
  Skladom
 • Praktická nerezová miska na skladovanie alebo servírovanie pokrmov s čiernym plastovým vekom a dnom. Objem misky je 2,6 l. 
  30,37€
  Skladom
 • Dizajnová miska s modrou linkou a kvalitne spracovanou smaltovou úpravou môže vo vašej kuchyni slúžiť na všestranné využitie. Miska sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a okrem praktickej funkcií môže slúžiť aj ako dekorácia.
  7,60€
  Skladom
 • Šľahanie a miešanie už nebude problém. Použite praktický silikónový držiak na misku, ktorý misku pevne udrží naklonenú na jednom mieste a Vy budete môcť pohodlne premiešať či vyšľahať suroviny v nej. Držiak zároveň misku zaisťuje proti prevráteniu. Držiak má priemer 15 cm a výšku 4 cm. 
  8,42€
  Skladom
 • Biela plastová miska so zelenými silikónovými doplnkami pre jej efektívnejšie využívanie disponuje priemerom 24 cm. Túto veľkú plastovú misku využijete pri miesení cesta, príprave krémov ale aj pri rôznych iných kuchynských činnostiach. Miska má praktickú nálevku pomocou ktorej nalejete cesto priamo na pekáč. 
  6,29€
  Skladom