• Praktická kameninová miska na koláčiky a mini tortičky s nepriľnavou vrstvou. Rozmery misky na tortičky sú 12,5 x 5,5 a vďaka kameninovému výrobnému materiálu odoláva teplotám až do 200°C.  Miska sa veľmi ľahko udržuje. 
  6,26€
  Skladom
 • Praktická nerezová miska na zeleninu, polievky či akýkoľvek druh jedál. Miska je vhodná na skladovanie ale aj servírovanie. Vďaka praktickému zelenému viečku Vám potraviny v miske neobschnú. Objem nerezovej misky je 2,6 l.
  29,06€
  Skladom
 • Servírovací podnos okrúhleho tvaru je vhodný na servírovanie zákuskov, pečiva ale aj ovocia či syrov. Podnos je vyrobený z nerezovej ocele s priemerom 40 cm. Podnos je možné umývať v umývačke riadu. 
  6,02€
  Skladom
 • Porcelánová miska elegantnej bielej tvary a jednoduchého tvaru má priemer 13 cm a výšku 7 cm. Miska je určená najmä na servírovanie omáčok pri podávaní sushi, vďaka jej tvaru sa v nej sushi ľahko namáča. Svoje využitie však nájde pri  podávaní akéhokoľvek pokrmu. 
  2,99€
  Skladom
 • Tradície a retro toto všetko je dnes súčasťou moderných domácností. Smaltovaná retro miska Vám pomôže dotvoriť Vašu kuchyňu a navodiť v nej príjemný pocit domova. Miska s priemerom 16 v bielej farbe je ozdobená jemnou linkou po hornom okraji. Smaltovaný povrch zaručuje, že misku budete môcť v kuchyni používať niekoľko rokov. 
  6,97€
  Skladom
 • Elegantný a moderný tanier určený na podávanie cestovín je výrazný svojou slonovinovou farbou. Tanier je  vyrobený z krehkého porcelánu čo mu dodáva luxus. Vďaka zvýrazneným, vyvýšeným bočným stenám budu cestoviny držať na tanieri pekne po kope.  Tanier je možné vkladať do umývačky riadu, mikrovlnnej alebo klasickej rúry a zohrievať na ňom pokrmy. 
  14,37€
  Skladom
 • Tradičná kuchyňa starej mami je známa každému z nás. Táto smaltovaná miska bielej farby s jemnou linkou po hornom okraji pomôže navodiť atmosféru starých čias aj vo Vašej kuchyni. Naviac vďaka posmaltovanému povrchu vydrží miska vo Vašej kuchyni niekoľko rokov. Priemer misky je 12 cm. 
  4,57€
  Skladom
 • Elegantná porcelánová miska jemne a elegantnej farby ,, slonová kosť" má vysoké bočné steny, je vhodná na podávanie akýchkoľvek pochutín ako sú zemiakové lupienky, poprcorn alebo rôzne šaláty.
  27,52€
  Skladom
 • Tento trojposchodový etažér / podnos je originálnym doplnkom každej oslavy. Vďaka výraznej červenej farby jedinečným trojuholníkovým poschodiam a dostatočnému priestoru na dobroty si ho zamiluje každý. Etažér sa skladá z troch poschodí pričom je možné každú časť otáčať samostatne, stojan ostáva na jednom mieste. Podnos sa dá rozobrať na samostatné časti....
  24,02€
  Skladom
 • Moderný nerezový podnos s leštenou povrchovou úpravou má tvar štvorca s rozmermi 19 x 19 cm. Podnos má zvýšené bočné strany, takže veci na ňom sa z neho nezošmyknú. 
  38,94€
  Skladom
 • Jedinečný asymetrický tvar spolu s jemnou a elegantnou bielou farbou vytvárajú moderný doplnok do každej domácnosti. Táto biela keramická misky s priemerom 11,5 je vhodná na servírovanie zeleniny, omáčok alebo iných sladkých či slaných pochutín. Iným využitím misky je napríklad zasadenie kvetín, ktoré spolu s bielou farbou misky vytvoria dokonalý kontrast. 
  5,47€
  Skladom
 • Moderná misa z keramiky perfektne doplní každú modernú domácnosť. Dekoračná misa s priemerom 22,5 cm sa hodí na akýkoľvek druh stolovania alebo ako nádoba na dekorácie u Vás doma. 
  14,37€
  Skladom