• Moderný nerezový podnos s leštenou povrchovou úpravou má tvar štvorca s rozmermi 19 x 19 cm. Podnos má zvýšené bočné strany, takže veci na ňom sa z neho nezošmyknú. 
  41,41€
  Skladom
 • Tradície a retro toto všetko je dnes súčasťou moderných domácností. Smaltovaná retro miska Vám pomôže dotvoriť Vašu kuchyňu a navodiť v nej príjemný pocit domova. Miska s priemerom 16 v bielej farbe je ozdobená jemnou linkou po hornom okraji. Smaltovaný povrch zaručuje, že misku budete môcť v kuchyni používať niekoľko rokov. 
  6,43€
  Skladom
 • Moderná a originálna servírovacia sada je zložená z 5 kusov keramických misiek s farebným odlíšením. Servírovacie misky sú z vonkajšej strany bielej farby a vnútro má každá miska rozdieľné. Misky sú umiestnené na praktickom podnose. Po usporiadaní misiek na podnos vytvoria krásny vzor farebného kvetu. 
  33,23€
  Skladom
 • Jedinečný plastový podnos v tvare oválu s rozmermi 31 x 39 cm má po stranách praktické držadlá, ktoré napomáhajú pri jeho prenášaní. Vintage nádych dodá Vášmu stolovaniu celkom iný šmrnc. Podnos má vyvýšené okraje, takže nehrozí, že sa suroviny alebo potraviny umiestnené na podnose len tak skotúľajú. 
  8,03€
  Skladom
 • Biely porcelánový podnos určený na servírovanie rôznych pokrmov, napríklad exotického a chutného sushi poteší každú gazdinku. Vďaka bielej farbe a modernému dizajnu pôsobí elegantne a hodí sa do akejkoľvek domácnosti. 
  7,55€
  Skladom
 • Originálna sada obsahuje dve porcelánové biele misky a jeden podnos z bambusového dreva. Sadu je možné využiť pri servírovaní sushi ale aj na servírovanie orieškov, syro x v či iných dobrôt. Misky je možné využiť aj pri podávaní omáčok a rôznych dípov. Rozmery tácky sú  17 x 9 cm a rozmery misiek sú  8 x 8 x 5 cm.
  7,95€
  Skladom
 • Porcelánová miska elegantnej bielej tvary a jednoduchého tvaru má priemer 13 cm a výšku 7 cm. Miska je určená najmä na servírovanie omáčok pri podávaní sushi, vďaka jej tvaru sa v nej sushi ľahko namáča. Svoje využitie však nájde pri  podávaní akéhokoľvek pokrmu. 
  2,76€
  Skladom
 • Hranatá biela keramická miska je určená na používanie najmä pri servírovaní sushi a podávaní rôznych omáčok a dipov. Rozmer misky je 11 x 11 cm. Výška misky je 5 cm. 
  2,76€
  Skladom
 • Malá elegantná miska z porcelánu je vhodná na podávanie omáčok a rôznych dípov. Miska je vhodná aj na servírovanie slaných či sladkých pochutín ako sú oriešky, syry a zemiačky, 
  2,36€
  Skladom
 • Biela okrúhla miska z porcelánu je určená na podávanie omáčok a dipov k jedlu. Miska s priemerom 14 cm vynikajúco doplní elegantné a štýlové stolovanie. Výška misky je 7,5 cm. 
  2,76€
  Skladom
 • Praktická nerezová miska na zeleninu, polievky či akýkoľvek druh jedál. Miska je vhodná na skladovanie ale aj servírovanie. Vďaka praktickému zelenému viečku Vám potraviny v miske neobschnú. Objem nerezovej misky je 2,6 l.
  27,31€
  Skladom
 • Praktická miska na popcorn je vyrobená z kvalitného skla. Súčasťou balenia je aj viečko zo silikónu. Materiály použité na výrobu tejto misky sa môžu vkladať do mikrovlnej rúry. Miska sa môže vkladať do umývačka riadu. rozmery misky sú : 23 x 18 x 17 cm. 
  31,42€
  Skladom