• Originálna  zelená kuchynská váha zaujme svojim retro vzhľadom s netradičným tvarom. Funkcia váhy sa však nezmenila, odváži suroviny do hmotnosti 5 kg. Retro kuchynská váha je vyrobená kombináciou plastu a skla. Váha obsahuje aj digitálny displej.  V ponuke len v zelenom prevedení. 
  22,48€
  Skladom
 • Praktická kuchynská váha na baterky s digitálnym, podsvietením displejom Vám bude v kuchyni určite nápomocná. Digitálna váha je zložená z dvoch častí, pričom misku je možné vybrať a umyť. Váha váži s presnosťou na gramy. Váha umožňuje váženie tekutín, prepnutím váhy na mililitre. Dotykový displej umožňuje vynulovať váhu nádobu a postupne dovažovať...
  15,71€
  Skladom
 • Plastový dávkovač s tryskami je vhodný k príprave akýchkoľvek pochutín do presných tvarov. Súčasťou balenia je nádoba vyrobená z kvalitného potravinárskeho plastu s kapacitou jedného litra a tri odnímateľné trysky, ktoré vám zaručujú rozdielne dávkovanie surovín.
  25,91€
  Skladom
 • Originálna kuchynská váha sýto červenej farby s drobnými bielymi bodkami je nielen skvelým pomocníkom ale aj dizajnovým kúskom. Digitálna kuchynský váha odváži suroviny v rozmedzí o 1-5 kg. 
  26,18€
  Skladom
 • Digitálna váha s názvom Pinta Vás očarí svojou krásnou tyrkysovou váhou. Maximálna váha váženia je 5 kilogramov. Táto moderná váha má v sebe zabudovanú funkciu na odpočítavanie hmotnosti misky.  Odvážená hmotnosť sa zobrazuje na LED displeji. Rozmery váhy sú 20,5 x 16,5 x 2 cm.
  17,28€
  Skladom
 • Nerezová kuchynská minútka je praktickým pomocníkom, ktorý šetrí Váš čas. Jednoducho minútku nastavte na požadovaný čas a potom už len čakajte na zvonček, ktorý Vám ohlási jeho uplynutie. 
  10,59€
  Skladom
 • Digitálna kuchynská váha bielej farby je navrhnutá tak, aby odvážila suroviny do hmotnosti 5kg. Presnosť váženia je na gramy. váha disponuje dovažovacou funkciou, v priebehu váženia je možné nastaviť ju na 0
  17,28€
  Skladom
 • Kvalitný teplomer bez ortute je moderným nástrojom, ktorý vám pomôže pri vašom zaváraní. Výrobok sa pýši širokým rozsahom teplôt, ktorým samozrejme dokáže odolávať. Dĺžka teplomeru je 31 cm.
  10,79€
  Skladom
 • Farebné silikónové odmerky rôznych veľkostí, ktoré sú opatrené nerzovou rukoväťou. Sada odmerok odoláva vysokým teplotám do 230°C a nízkym teplotám do -60°C. Štyri praktické odmerky sú prichytené v jednej sade, čo tvorí praktický komplet. Veľkosť odmeriek: 1,25ml, 2,5ml, 5ml, 15ml Možnosť umývania v umývačke riadu
  6,30€
  Skladom
 • Táto mechanická váha s retro dizajnom zaujme každého hneď na prvý pohľad. Súčasťou váhy je aj hlboká nerezová miska (21 cm), ktorú je v prípade potreby možné vymeniť za inú. Rozmery váhy sú  21 x 21 x 25 cm.
  30,31€
  Skladom
 • Použite teplomer na mäso a pripravte si steaky ako v reštaurácii. Okrem teplotnej stupnice nájdete na teplomery aj teploty pre jednotlivé stupne prepečenia steakov. Teplomer na mäso je vyrobený z nerezu a rozsah teplotnej stupnice je od 30 do 50°C.
  8,04€
  Skladom
 • Klasická kuchynská váha s príjemným retro nádychom. Váha je určená pre váženie do 13 kíl. V balení sa nachádza aj miska na váhu. Mechanická váha odváži Vaše suroviny s presnosťou na 10 g. 
  29,93€
  Skladom