• Sklenná nádoba na olej s praktickou nálevkou obsahuje farebnú silikónovú zátku ktorá zabraňuje vyliatiu oleja z karafy. Karafa má objem 0,5 litra a výšku 16,5cm. 
  10,20€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač na olej v podobe spreja Vám uľahčí prácu pri vymazávani plechov, foriem na pečenie alebo panvíc. Dávkovač umožňuje presné dávkovanie oleja na konkrétne miesto, teda je možné používať ho pri dochuťovaní šalátov alebo iných pokrmov. Dávkovač je taktiež možné použiť na dochutenie pokrmov octom. Objem tohto kuchynského pomocníka je...
  6,80€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač oleja a octu v spreji využijete pri vymazávaní foriem na pečenie, plechov či panvíc ale taktiež pri dochuťovaní šalátov a akýchkoľvek iných pokrmov. Dávkovač má objem 125 ml. Stačí pumpičku rozpumpovať a potom presne nadávkovať olej či ocot na konkrétne miesto. 
  11,72€
  Skladom
 • Kuchynský sprej na olej a ocot poslúži v  každej kuchyni. Je vhodný na používanie pri príprave šalátov alebo pri vyprážaní. Nádobka na sprej má objem 2dcl. Nádobka je rozdelená na dve časti pričom tieto sa nezmiešajú. 
  17,38€
  Skladom
 • Jednoduchá sklená nádoba je určená na skladovanie medu. Nádobu je taktiež možné využiť na skladovanie medu. Vďaka praktickému dávkovaču medom jednoducho osladíte všetko čo potrebujete. Rozmery nádoby na med sú 70 x 7 x 12 cm. 
  12,62€
  Skladom
 • Originálny a veľmi jedinečný kuchynský doplnok. Jedinečná porcelánová karafa na olej bude vo Vašej kuchyni pôsobiť moderne a zároveň ju oživí svojim dizajnom. Objem porcelánovej karafy na olej je 0,25 l a vďaka praktickému dávkovaču je jej používanie jednoduché a rýchle. 
  16,37€
  Skladom
 • Kuchynská sada menážka obsahuje nerezový stojan a 4 praktické nádoby na olej, ocot, soľ a korenie.Nádobky sú vyrobené zo skla s nerezovým uzatváracím viečkom. 
  10,47€
  Skladom
 • Kuchynská sada určená na dochucovanie jednotlivých pokrmov. Súčasťou sady je praktický drevený stojan a 4 kusov nádobiek vhodných na olej, ocot, soľ, korenie. Sada ma romantický dizajn s kvetmi a vtáčikmi. 
  23,91€
  Skladom
 • Moderná karafa na servírovanie oleja alebo octu k Vašim pokrmom. Stolovanie nemusí byť nudné a nemoderné, s touto karafou práve naopak. Praktická nerezová nálevka umožňuje presné nalievanie bez zbytočných kvapiek na okolo. Sklo je odolné vysokým teplotám takže je možné umývať karafu v umývačke riadu. Výška karafy je 26 cm. 
  40,59€
  Skladom
 • Moderná a skutočne elegantná sada na dochutenie  Vašich jedál, konkrétne je určená na olej a ocot. Sada obsahuje dve nádobky z fúkaného skla na drevenej podložke. Nádobky obsahujú praktický dávkovač. 
  21,05€
  Skladom
 • Originálna a dizajnová nádoba na olej je vhodná na servírovanie. Nádoba je vyrobená z kvalitného nerezu a jej objem je 0,5 litra. 
  13,67€
  Skladom
 • Vintage nádobu na olej si zamilujete najmä kvôli jej originálnemu retro dizajnu. Nádoba je vhodná ako nápaditý doplnok stolovania. Dávkovanie oleja je uľahčené vďaka nálevke na nádobe.
  13,20€
  Skladom