• Dizajnový hrniec s objemom 3 litre do modernej kuchyne, ktorý sa pýši použitím hneď troch konštrukčných materiálov. Nerezová oceľ na rúčkach a pokerievke, hliník a meď, ktorá je použitá na vonkajšej strane hrnca s dokonalou vodivosťou tepla. Meď nie je vhodná do umývačky riadu a ani na indukčnú dosku.
  96,93€
  Skladom
 • Nízky dizajnový hrniec vyrobený z troch materiálov - meď, hliník a nerezová oceľ. Vďaka medi povrch hrnca dokonale rozvádza teplo a zachováva aróma varených jedál. Rúčky, pokrievka a telo hrnca sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, čo dotvára fantastický dizajn hrnca. Medený hrniec nie je vhodný do umývačky riadu a ani na indukčnú dosku.
  81,38€
  Skladom
 • Dizajnový hrniec s pokrievkou je vyrobený z troch materiálov a to meď, ktorá tvorí celý povrch hrnca, nerezová oceľ z ktorej sú vyrobené držadlá, pokrievka a jadro hrnca a hliník z ktorého je stredný diel hrnca. Meď zaručuje dokonale rovnomerné rozloženie tepla so zachovaním aróma vareného jedla. Medený hrniec nie je vhodný do umývačky riadu a ani pre...
  175,06€
  Skladom