• Digitálna váha SOLAR je navrhnutá tak, aby namerané hodnoty na displeji ukazovala vďaka solárnym panelíkom, ktoré ju nabíjajú. Rozsah vážiacej stupnice je do 5 kg. 
  22,92€
  Skladom
 • Dizajnová kuchynská váha váži suroviny a potraviny do hmotnosti 5kg. Nádoba na váženie je vyrobená z nerezu  a obsahuje mierku určenú  na správne dávkovanie.  Na váhe sa nachádza aj rukoväť vďaka ktorej sa váha jednoducho prenáša. 
  26,99€
  Skladom
 • Kuchynská dietetická váha je navrhnutá tak aby pomocou 999 kódov odmerala presné množstvo kalórií prijaté s požitím vážených potravín. Okrem toho vie tak isto odvážiť koľko má meraná potravina proteínov, sodíka, tukov, cholesterolu, vápnika a uhľohydrátov. 
  22,17€
  Skladom
 • Digitálna váha s moreným dizajnom s fialovou nádobou na váženie odmeria všetky suroviny presne na gramy a následne zobrazí ich váhu na podsvietenóm LCD displeji. Na váhe je možné váženie surovín až do váhy 5kg. Nádobka na váženie je vyberateľná takže jej údržba je ozaj jednoduchá. 
  11,07€
  Skladom
 • Závesná kuchynská váha z nerezovej ocele je výnimočná najmä kvôli minimálnemu potrebnému priestoru na jej odloženie či používanie. Jednoducho ju upevníte na stenu v miestach, pre Vás najvyhovujúcejších. Váha disponuje LCD displejom, na ktorom je možné nastaviť čas a dátum. Priemer plochy na váženie je 7 cm. Na samotnú váhu sa vôjde nádobe s priemerom 20cm.
  14,77€
  Skladom
 • Moderná kuchynská váha vyrobená z nerezu sa pýši vysokou odolnosťou. Je vybavená LCD displejom, ktorý odváži Vaše potraviny presne na gramy. Vďaka dobrému povrchovému materiálu je jej údržba rýchla a jednoduchá. Je možné vynulovať váhu nádoby a postupne dovažovať jednotlivé suroviny. 
  14,77€
  Skladom
 • Klasická kuchynská váha s príjemným retro nádychom. Váha je určená pre váženie do 13 kíl. V balení sa nachádza aj miska na váhu. Mechanická váha odváži Vaše suroviny s presnosťou na 10 g. 
  21,87€
  Skladom
 • Digitálna kuchynská váha bielej farby je navrhnutá tak, aby odvážila suroviny do hmotnosti 5kg. Presnosť váženia je na gramy. váha disponuje dovažovacou funkciou, v priebehu váženia je možné nastaviť ju na 0
  19,50€
  Skladom
 • Praktická a spratná kuchynská váha čiernej farby s hladkým jednotným povrchom sa ľahko umýva. Váha má LCD displej na ktorom sa zobrazuje váha s presnosťou na gramy. Váha odmeria suroviny až do 5 kg. 
  10,33€
  Skladom