14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie

Kuchynské potreby  V kategórií je 499 produktov.

Kuchynské potreby sú v kuchyni každodenným pomocníkom. Na svoje si prídu aj profesionálny kuchári vďaka príslušenstvu na originálny foodstiling či pomôckam na výrobu cestovín.

Podkategórie

 • Drôtený stojan na kávové kapsule DOLCE GUSTO s okrúhlym tvarom udrží až 24 kapsulý. Už viac nehľadajte kávu po krabičkách a šuflíkoch, jednoducho kapsule naukladajte do stojana a majte ich vždy po ruke. 
  12,47€
  Skladom
 • Šľahacia metla s dĺžkou 35 cm a 12 nerezovými prvkami umožní rýchle a dokonalé vyšľahanie surovín. Nerezová matla sa hodí do každej kuchyne či už ide o modernú alebo tradičnú. Na konci rúčky je umiestnené praktické očko na zavesenie metly kdekoľvek v kuchyni.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,65€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová metla na šľahanie akýchkoľvek surovín s dĺžkou 40 cm je určená na miešanie a šľahanie väčšieho množstva. Zárukou kvalitného šľahanie je 12 nerezových prvkou ktoré samotnú metlu tvoria.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,17€
  Skladom
 • Kuchynský otvárak na konzervy o celkovej dĺžke 22 cm Vám pomôže bez námahy a rýchlo otvoriť konzervu podľa Vášho výberu. Otvárak je vďaka kvalitným výrobným materiálom vhodný do umývačky riadu. Rúčky sú opatrené proti šmykovým plastom. Kuchynský otvárak stačí založiť na konzervu, otočiť plastovou kľukou na strane a konzerva sa začne rýchlo otvárať. 
  12,35€
  Skladom
 • Moderný a originálny stojan vyniká aj svojou praktickosťou. Do tohto stojana umiestnite 36 ks kávových kapsúl značky Nespresso ale aj iných podobných kapsúl. Majte kávu po ruke, vždy keď je treba.
  9,84€
  Skladom
 • Nerezové sitko s priemerom 18 cm a praktickou rúčkou na uchopenie. Drobné uška po stranách sitka držia na hrnci. Vhodné na umývanie v umývačke riadu, 
  6,71€
  Skladom
 • Priečna škrabka na zemiaky alebo iné druhy zeleniny je vyrobená z kombinácie plastu a nerezu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  3,70€
  Skladom
 • Kreatívna potreba poteší každého moderného kuchára a cukrára. Praktická škrabka pomocou ktorej naškrábete syr alebo čokoládu. Nôž na škrabke je z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená dlhodobá ostrosť škrabky. Na konci noža sa nachádza drevená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 
  26,50€
  Skladom
 • Praktická oválna forma s výškou 4,5 cm je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Túto formu ocenia kreatívny ľudia, ktorý okrem umeleckého servírovania na tanieri, formu využijú aj na vyrezávanie cesta múčnikov, či cestovín. Formu je možne umývať v umývačke riadu.
  3,50€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 8 cm a výšku 6 cm.
  2,26€
  Skladom
 • Hlboká miska vyrobená z brúsenej nerezovej ocele pôsobí kvalitným a precíznym dojmom. Vďaka modernému dizajnu sa hodí do každej kuchyne. Misku je možné umývať v umývačke riadu.
  6,91€
  Skladom
 • Originálny valček na mäso vyrobený z dreva disponuje drobnými výčnelkami, ktoré prevzdušnia pripravované mäso. Dĺžka valčeka je 28 cm. Valček na mäso sa používa ešte pred samotnou tepelnou úpravou mäska, nahradíte ním tĺčik na mäso. 
  2,84€
  Skladom