Kuchynské potreby  V kategórií je 548 produktov.

Kuchynské potreby sú v kuchyni každodenným pomocníkom. Na svoje si prídu aj profesionálny kuchári vďaka príslušenstvu na originálny foodstiling či pomôckam na výrobu cestovín.

Podkategórie

 • Originálny pákový lis na citrusové ovocie vyrobený z plastu. Lis je vynikajúca pomôcka pri príprave ovocných štiav, kokteilov a džúsov. 
  8,47€
  Skladom
 • Dizajnová, ľahko umývateľná kuchynská odmerka na tekutiny vyrobená zo silikónu je skvelým pomocníkom pri varení a pečení. Silikónová odmerka sa môže umývať v umývačke riadu a jej meracie maximum je 1L. 
  11,53€
  Skladom
 • Výroba šľahačky je najlepšia v originálnych výrobkoch, ktoré sú prispôsobené tejto činnosti. Hliníková fľaša na šľahačku s objemom 1 liter umožňuje uchovanie šľahačky a zároveň jej servírovanie pomocou dvoch ozdobných koncoviek. Pomocou fľaše a jednorázovej bombičky s NO2 bude výroba šľahačky hračkou. 
  31,88€
  Skladom
 • Misa klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma objem až 5 litrov. Misa s priemerom 32 cm je vhodná na všestranné použitie. Misa okrem praktickej funkcie dokonale poslúži ako dekorácie do vintage, alebo inej retro modernej kuchyne.
  10,60€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  11,02€
  Skladom
 • Originálna forma na prípravu sushi je zložená z troch častí, pričom sa vložené suroviny vyformujú do správne a žiadaného tvaru. Forma je vyrobená z kvalitného plastu určeného na potravinárske účely a jej rozmery sú : 12 x 12 x 7 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Drôtený stojan na kávové kapsule značky Tassimo je vhodný na praktické uschovanie kávy v kuchyni. 
  8,17€
  Skladom
 • Moderný mlynček na korenie je vyrobený prevažne z dreva čo zaručuje jeho odolnosť a pevnosť. Hrubé korenie namelie na jemný prášok. Výška dreveného mlynčeka na korenie je 20 cm. Samotný princíp mlynčeka spočíva vo vrchnej drevenej hlavici s otočným mechanizmom. 
  11,62€
  Skladom
 • Nepraktickému vyberaniu zákuskov z pekáča či kúskov torty z formy je koniec. Kliešte na tortu sú vyrobené z nerezovej ocele a uľahčia Vám túto menej obľúbenú činnosť. Kliešte jednoducho uchopíte, priložíte otvorené ku kúsku torty, ktorý chcete vybrať a jemným uchopením ho v neporušenom stave vyberiete na tanier. 
  2,94€
  Skladom
 • Moderný nerezový dávkovač oleja a octu v spreji využijete pri vymazávaní foriem na pečenie, plechov či panvíc ale taktiež pri dochuťovaní šalátov a akýchkoľvek iných pokrmov. Dávkovač má objem 125 ml. Stačí pumpičku rozpumpovať a potom presne nadávkovať olej či ocot na konkrétne miesto. 
  10,90€
  Skladom
 • Obdĺžniková mriežka v rozmeroch 25 x 40 cm je vhodná na chladenie horúceho kuchynského riadu. Vďaka malým nožičkám tak váš riad nepríde do kontaktu s plochou pod mriežkou. Mriežka nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  6,77€
  Skladom
 • Pri pečení torty s maximálnym priemerom 26 cm Vám bude tento nanačovač veľmi nápomocný. Naznačovač je vyrobený z plastu s dvoma rúčkami po boku, ktoré slúžia ako pomoc pri jej zatlačení do torty. Šablóna je určená na rýchle porciovanie 10 alebo 12 kúskov torty. 
  6,21€
  Skladom