• Moderné kuchynské nožnice prispôsobené k práci s krevetami. Nožnice na krevety s dĺžkou 18 cm sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je opatrená pevným plastom.  
  5,47€
  Skladom
 • Moderné a univerzálne kuchynské nožnice sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Sú určené na univerzálne použitie v kuchyni. Dĺžka nožníc je 22cm. Plastová rukoväť je doplnená šedou gumou vďaka ktorej sú nožnice proti šmykové. 
  3,50€
  Skladom
 • Kuchynské nožnice na hydinu v zelenej farbe Vám umožnia porciovať kura alebo iné hydinové druhy mäsa veľmi rýchlo a jednoducho. Čepeľ kuchynských nožníc je vyrobená z nerezovej ocele, pričom jedna strana má zúbkovitý tvar, ktorý umožňuje jednoduchšie strihanie. Rukoväť je vyrobená z plastu a jej povrch je protišmykový. 
  5,90€
  Skladom
 • Praktické nožnice na bylinky sú šikovným pomocníkom pri varení. Čepeľ s dĺžkou 22cm je zložená z 5 oceľových listov čo umožňuje nastrihať bylinky na jemné a drobné kúsky. Protišmyková rukoväť je vyrobená z kombinácie plastu a gumy.
  8,28€
  Skladom
 • Kuchynské nožničky na bylinky malých rozmerov sa jednoducho uskladňujú a pomáhajú pri porciované rôznych druhov byliniek. Ostrie nožničiek je vyrobené z kvalitného nerezu s dĺžkou 13 cm a rukoväte sú z protišmykového plastu. 
  4,61€
  Skladom