• Praktické nožnice na bylinky sú šikovným pomocníkom pri varení. Čepeľ s dĺžkou 22cm je zložená z 5 oceľových listov čo umožňuje nastrihať bylinky na jemné a drobné kúsky. Protišmyková rukoväť je vyrobená z kombinácie plastu a gumy.
  7,70€
  Skladom
 • Kuchynské nožničky na bylinky malých rozmerov sa jednoducho uskladňujú a pomáhajú pri porciované rôznych druhov byliniek. Ostrie nožničiek je vyrobené z kvalitného nerezu s dĺžkou 13 cm a rukoväte sú z protišmykového plastu. 
  4,30€
  Skladom
 • Moderné kuchynské nožnice prispôsobené k práci s krevetami. Nožnice na krevety s dĺžkou 18 cm sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je opatrená pevným plastom.  
  5,11€
  Skladom
 • Moderné a univerzálne kuchynské nožnice sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Sú určené na univerzálne použitie v kuchyni. Dĺžka nožníc je 22cm. Plastová rukoväť je doplnená šedou gumou vďaka ktorej sú nožnice proti šmykové. 
  4,47€
  Skladom
 • Kuchynské nožnice na hydinu v zelenej farbe Vám umožnia porciovať kura alebo iné hydinové druhy mäsa veľmi rýchlo a jednoducho. Čepeľ kuchynských nožníc je vyrobená z nerezovej ocele, pričom jedna strana má zúbkovitý tvar, ktorý umožňuje jednoduchšie strihanie. Rukoväť je vyrobená z plastu a jej povrch je protišmykový. 
  5,49€
  Skladom
 • Strihanie šalátu prostredníctvom nožníc značky Ibili je jednoduché a rýchle vďaka ostrím čepeliam. Nožnice disponujú zeleným plastovým krytom. Dĺžka kuchynských nožníc na šalát je 23cm a dajú sa umývať v umývačke riadu. 
  12,17€
  Skladom
 • Univerzálne kuchynské nožnice pre bežné každodenné použitie s kvalitným nerezovým ostrím. Rukoväte sú ergonomický tvarované a zaručujú jednoduché a bezpečné používanie. Pre ostrenie odporúčame použiť ocieľku na brúsenie nožov. Kuchynské nožnice by mali byť bezpečne uložené mimo dosah detí. 
  13,66€
  Skladom