Kuchynské nože  V kategórií je 57 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Kuchynský nôž so špeciálnym tvarom primárne určený na krájanie syra. Tvar noža umožňuje krájanie syra na pravidelné plátky. Rozvetvená špička čepele je určená na praktické naberanie nakrájaného syra. 
 • Profesionálny vykosťovací nôž vyrobený z prvotriednych materiálov. Čepeľ  s dĺžkou 20cm je zložená z 32 vrstiev, čím je zaručená jej vysoká kvalita. Rukoväť z laminovaného ebenu je na dotyk veľmi príjemná. 
 • Originálna doska na krájanie rýb v bielo fialovej kombinácii zaujme nie len svojim využitím ale aj jedinečným dizajnom. Doska na krájanie je vyrobená z plastu, ktorý je určený na potravinárske účely. V sade sa nachádzajú dva kusy dosiek, pričom každá z nich je opatrená protišmykovou povrchovou úpravou aby sa ryby po nej nekĺzali.
 • Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
 • Kuchynský nôž na chlieb, ktorý je svojou stavbou prispôsobený špeciálne pre držanie v ľavej ruke. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele s vrúbkovaným ostrím. Rukoväť je vyrobená z plastu, vďaka čomu je možné tento nôž umývať v umývačke riadu. 
 • Vďaka kvalitnému spracovaniu a predĺženej dĺže čepele je mäsiarsky nôž Gloria vhodný na rýchle porciovanie rôznych druhov mäsa. Široká čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá poskytuje dostatočnú ostrosť. Rukoväť na noži je z plastového materiálu. 
 • Kvalitný kuchynský nôž s mäso s čepeľou dlhou 26 cm vyrobenou modernými technológiami zo špeciálnej ocele. Rukoväť na noži je vyrobená z plastu, čo umožňuje umývanie noža v umývačke riadu. 
 • Profesionálny kuchynský nôž určený na krájanie cukrovín a zákuskov. Čepeľ na noži má ostrie s vrúbkami a dĺžku 26cm.  
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm.