Kuchynské nože  V kategórií je 55 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,57€
  Skladom
 • Cukrársky nôž z nerezovej ocele s dokonalým zahnutým tvarom a dĺžkou 20 cm využijete v kuchyni pri rozotieraní krémov, polevy či fondánu. Cukrársky nôž disponuje praktickou rúčkou fialovej farby.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  10,51€
  Skladom
 • Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
  34,82€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
  45,26€
  Skladom
 • Kuchynský nôž z nerezovej ocele s čepeľou dlhou 13cm je vhodný na vykosťovanie viacerých druhov mäsa, vďaka zachovávaniu vysokej ostrosti. Rukoväť je vyrobená z dizajnového palisandrového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, nie je však možné umývať ho v umývačke riadu. 
  39,96€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  118,07€
  Skladom
 • Nôž na mäso z nerezovej ocele je vhodný na prácu s akýmkoľvek typom mäsa a udenín. Čepeľ vyniká svojou ostrosťou a jej dĺžka je 21cm. 
  19,65€
  Skladom
 • Vďaka kvalitnému spracovaniu a predĺženej dĺže čepele je mäsiarsky nôž Gloria vhodný na rýchle porciovanie rôznych druhov mäsa. Široká čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá poskytuje dostatočnú ostrosť. Rukoväť na noži je z plastového materiálu. 
  39,33€
  Skladom
 • Praktická sada kuchynských keramických nožov v zelenej farbe. Každý nôž má iné rozmery (58, cm, 12,5 cm, 15 cm) a každý z nich obsahuje praktický kryt, ktorý ochráni čepeľ pred otupením. Keramické nože je možné umývať aj v umývačke riadu. 
  13,31€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  7,55€
  Skladom
 • Kuchynská lopatka určená na servírovanie torty alebo iných zákuskov má vďaka nerezovej oceli moderný dizajn.  Jej údržba je možná aj v umývačke riadu. 
  2,72€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  88,50€
  Skladom