Kuchynské nože  V kategórií je 72 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
  14,77€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  66,02€
  Skladom
 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,49€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na chlieb značky Felix Solingen sa zaraďuje medzi prvotriedne kuchynské nože, ktoré sa zídu v každej kuchyni. Najdôležitejšou vlastnosťou tohto noža na chlieb je jeho veľmi ostrá čepeľ  s dĺžkou 26 cm, ktorá spolu z dizajnovo navrhnutou rukoväťou z olivového dreva robí z kuchynského noža skvostný kúsok. 
  88,79€
  Skladom
 • Tento kuchynský nôž s univerzálnym použitím a dĺžkou 8,5 cm je vhodný na krájanie akýchkoľvek potravín. Nôž disponuje praktickú násadu, ktorá ho chráni pred poškodením a zároveň odstraňuje riziko porezania. 
  3,72€
  Skladom
 • Cukrársky nôž je svojím plochým tvarom s dlhou čepeľou vhodný na rozotieranie krémov a polevy na zákuskoch a tortách. Fialová farba rúčky je príjemná na pohľad. Nôž je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele s dĺžkou 20 cm.
  7,44€
  Skladom
 • Cukrársky nôž z nerezovej ocele s dokonalým zahnutým tvarom a dĺžkou 30 cm využijete v kuchyni pri rozotieraní krémov, polevy či fondánu. Cukrársky nôž disponuje praktickou rúčkou fialovej farby.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  10,71€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  81,09€
  Skladom
 • Praktický kuchynský nôž na rajčiny s originálnym tvarom, je prispôsobený na krájanie tohto druhu zeleniny. Koniec čepele je ukončený vidličkovým tvarom určeným na napichovanie najkrájaného pokrmu. Zúbkovaná čepeľ je ručne kovaná. Dĺžka čepele je 11 cm a celý nôž meria 21,5 cm. 
  33,27€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na zeleninu a ovocie so špicatým ukončením čepele vyrobenej z nerezovej ocele je vhodný na bežné používanie v kuchyni, pri čistení zeleniny alebo krájaní ovocia. Rukoväť vyrobená zo špeciálneho tvrdého dreva má vynikajúci ergonomický tvar vďaka čomu je jej uchopenie pohodlné. Dĺžka čepele je 9 cm. 
  13,66€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  5,79€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu so zúbkovanou dlhou čepeľou je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  6,57€
  Skladom