Kuchynské nože  V kategórií je 54 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
 • Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
 • Kvalitný nôž na tortu so zúbkovanou dlhou čepeľou je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
 • Nerezový otvárací nôž na huby s praktickým štetčekom na čistenie húb priamo v lese. Hubársky nôž má drevenú rukoväť ktorá padne rovno do ruky. Nôž disponuje zároveň aj otváračom a vývrtkou, takže Vám bude nápomocný aj pri iných situáciach ako len pri hľadaní húb. Nerezová čepeľ má dĺžku 7 cm. Po rozložení má nôž 20,5 cm, v zloženom stave sú jeho rozmery...
 • Umelohmotný kuchynský nôž zelenej farby značky Ibili je vhodný na krájanie mäkkých surovín, zákuskov a ovocia. Nôž je dostatočné ostrí a dlhý na to aby zvládol nakrájať aj zeleninu. Jeho dobrou vlastnosťou je najmä zachovanie jeho farby a odolnosť voči hrdzi. 
 • Tento kuchynský nôž s univerzálnym použitím a dĺžkou 8,5 cm je vhodný na krájanie akýchkoľvek potravín. Nôž disponuje praktickú násadu, ktorá ho chráni pred poškodením a zároveň odstraňuje riziko porezania. 
 • Moderné kuchynské nožnice prispôsobené k práci s krevetami. Nožnice na krevety s dĺžkou 18 cm sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je opatrená pevným plastom.  
 • Praktická sada kuchynských keramických nožov v zelenej farbe. Každý nôž má iné rozmery (58, cm, 12,5 cm, 15 cm) a každý z nich obsahuje praktický kryt, ktorý ochráni čepeľ pred otupením. Keramické nože je možné umývať aj v umývačke riadu. 
 • Plochý cukrársky nôž so zahnutou čepeľou je vhodný na roztieranie krémov a polevy na zákuskoch. Nerezová čepeľ 25 cm je dostatočne veľká na to, aby bolo rozotieranie jednoduché.