Kuchynské nože  V kategórií je 57 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Nerezový kuchynský nôž, tvarovaný a prispôsobený potrebám pri filetovaní. Rukoväť je vyrobená z plastového materiálu, vďaka čomu je možné umývanie noža v umývačke riadu. 
  23,40€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,71€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na pečivo s čepeľou dlhou 20 cm vďaka ktorému dosiahnete rovný čistý rez. Kuchynské nože na pečivo zaručujú rez podľa Vašich predstáv vďaka vrúbkovanému ostriu bez vynaloženia veľkej námahy. Rukoväť z hladkým povrchom je bezproblémovo umývateľná. Po dlhoročnom používaní je možné v prípade potreby nôž nabrúsiť. 
  13,52€
  Skladom
 • Univerzálny kuchynský nôž je v kuchyni praktickým pomocníkom. Tento kuchynský nôž s nerezovou čepeľou s označením 3 CR 13 a dĺžkou 20 cm bude nápomocný pri akejkoľvek činnosti v kuchyni. Nôž je vyrobený z jedného kusu ocele čo mu dodáva moderný vzhľad. 
  14,53€
  Skladom
 • Profesionálny vykosťovací nôž vyrobený z prvotriednych materiálov. Čepeľ  s dĺžkou 20cm je zložená z 32 vrstiev, čím je zaručená jej vysoká kvalita. Rukoväť z laminovaného ebenu je na dotyk veľmi príjemná. 
  181,64€
  Skladom
 • Dizajnový a moderný nôž na pečivo rozkrája chlieb alebo bagetky bez akýchkoľvek problémov. Dizajnová fialová čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a disponuje praktickým zúbkovaním. Rukoväť noža je vyrobená z polypropylénového materiálu. 
  20,52€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  87,81€
  Skladom
 • Originálna doska na krájanie rýb v bielo fialovej kombinácii zaujme nie len svojim využitím ale aj jedinečným dizajnom. Doska na krájanie je vyrobená z plastu, ktorý je určený na potravinárske účely. V sade sa nachádzajú dva kusy dosiek, pričom každá z nich je opatrená protišmykovou povrchovou úpravou aby sa ryby po nej nekĺzali.
  8,36€
  Skladom
 • Sada sa skladá z troch prakticky použiteľných keramických výrobkov. Nože dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm disponujú otočnou rukoväťou, ktorá slúži ako ochranný kryt na čepeľ bielej farby. Škrabka v balení je určená na čistenie zeleniny.
  40,59€
  Skladom
 • Univerzálny keramický nôž s čepeľou bielej farby umožňuje jeho praktické zloženie, vďaka čomu nezaberie veľa miesta a zároveň je chránená jeho keramická čepeľ. Ochranný kryt je zároveň praktickou ergonomickou rukoväťou, ktorá umožňuje pohodlné uchopenie noža.
  16,60€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 9 cm je vhodný na univerzálne použitie. Svoje využitie nájde najmä pri šúpaní a lúpaní ovocia či zeleniny. Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  27,30€
  Skladom
 • Kuchynský nôž z nerezovej ocele s čepeľou dlhou 13cm je vhodný na vykosťovanie viacerých druhov mäsa, vďaka zachovávaniu vysokej ostrosti. Rukoväť je vyrobená z dizajnového palisandrového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, nie je však možné umývať ho v umývačke riadu. 
  39,65€
  Skladom