Kuchynské nože  V kategórií je 69 produktov.

Kuchynské nože vyrobené z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou uľahčujú prácu v kuchyni. Rozhodnite sa pre nože so špecifickým použitím. Výbornou voľbou je aj sada nožov, ktorá poskytuje kombináciu viacerých nožov naraz.

Podkategórie

 • Univerzálny kuchársky nôž s ostrou čepeľou z nerezovej ocele s dĺžkou 20 cm je použiteľný pri krájaní rôznych surovín. Ergonomický tvar rukoväte slúži na pohodlné držanie noža a zvyšuje jeho účinnosť. 
  13,29€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  96,19€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. 
  9,29€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na pečivo s čepeľou dlhou 20 cm vďaka ktorému dosiahnete rovný čistý rez. Kuchynské nože na pečivo zaručujú rez podľa Vašich predstáv vďaka vrúbkovanému ostriu bez vynaloženia veľkej námahy. Rukoväť z hladkým povrchom je bezproblémovo umývateľná. Po dlhoročnom používaní je možné v prípade potreby nôž nabrúsiť. 
  12,81€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,03€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  83,20€
  Skladom
 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,18€
  Skladom
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
  16,28€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu so zúbkovanou dlhou čepeľou je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  6,75€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  5,96€
  Skladom
 • Nerezový otvárací nôž na huby s praktickým štetčekom na čistenie húb priamo v lese. Hubársky nôž má drevenú rukoväť ktorá padne rovno do ruky. Nôž disponuje zároveň aj otváračom a vývrtkou, takže Vám bude nápomocný aj pri iných situáciach ako len pri hľadaní húb. Nerezová čepeľ má dĺžku 7 cm. Po rozložení má nôž 20,5 cm, v zloženom stave sú jeho rozmery...
  7,15€
  Skladom
 • Originálna doska na krájanie rýb v bielo fialovej kombinácii zaujme nie len svojim využitím ale aj jedinečným dizajnom. Doska na krájanie je vyrobená z plastu, ktorý je určený na potravinárske účely. V sade sa nachádzajú dva kusy dosiek, pričom každá z nich je opatrená protišmykovou povrchovou úpravou aby sa ryby po nej nekĺzali.
  7,92€
  Skladom