Kuchynské náradie  V kategórií je 163 produktov.

Kuchynské náradie je vyrobené s materiálov odolných vysokej teplote vhodných na kontakt s potravinami. Univerzálne pomôcky do Vašej kuchyne sú k dispozícii jednotlivo ale aj v praktických sadách.

Podkategórie

 • Kvalitná nerezová metla na šľahanie akýchkoľvek surovín s dĺžkou 40 cm je určená na miešanie a šľahanie väčšieho množstva. Zárukou kvalitného šľahanie je 12 nerezových prvkou ktoré samotnú metlu tvoria.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,17€
  Skladom
 • Nerezové sitko s priemerom 18 cm a praktickou rúčkou na uchopenie. Drobné uška po stranách sitka držia na hrnci. Vhodné na umývanie v umývačke riadu, 
  6,71€
  Skladom
 • Kuchynský otvárak na konzervy o celkovej dĺžke 22 cm Vám pomôže bez námahy a rýchlo otvoriť konzervu podľa Vášho výberu. Otvárak je vďaka kvalitným výrobným materiálom vhodný do umývačky riadu. Rúčky sú opatrené proti šmykovým plastom. Kuchynský otvárak stačí založiť na konzervu, otočiť plastovou kľukou na strane a konzerva sa začne rýchlo otvárať. 
  12,35€
  Skladom
 • Šľahacia metla s dĺžkou 35 cm a 12 nerezovými prvkami umožní rýchle a dokonalé vyšľahanie surovín. Nerezová matla sa hodí do každej kuchyne či už ide o modernú alebo tradičnú. Na konci rúčky je umiestnené praktické očko na zavesenie metly kdekoľvek v kuchyni.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,65€
  Skladom
 • Originálny valček na mäso vyrobený z dreva disponuje drobnými výčnelkami, ktoré prevzdušnia pripravované mäso. Dĺžka valčeka je 28 cm. Valček na mäso sa používa ešte pred samotnou tepelnou úpravou mäska, nahradíte ním tĺčik na mäso. 
  2,84€
  Skladom
 • Dizajnová  kuchynská metla s dĺžkou 45 cm a dreveným držadlom, určená na šľahanie veľkého množstva cesta a krémov. Metla s veľkou nerezovou "hlavou" na miešanie. 
  22,32€
  Skladom
 • Klasický  otvárač na fľaše s drevenou rúčkou pre jednoduché uchopenie. Samotná časť otvárača určená na otváranie je vyrobená z nerezovej ocele. Otvárač nie je dobré umývať v umývačke riadu. 
  1,60€
  Skladom
 • Praktická stierka z kvalitného silikónu vo fialovej farbe s dĺžkou 26 cm. Stierka je vhodná na roztieranie krémov, poliev alebo na dávkovanie cesta. Stierku je možné umývať v umývačke riadu. 
  3,62€
  Skladom
 • Kuchynská stierka vyrobená zo silikónu z farebným dizajnom je originálny a praktický pomocník kuchyne. Je vhodná na roztieranie poliev, krémov alebo cesta. 
  9,63€
  Skladom
 • Kuchynská stierka vyrobená zo špeciálneho plastu je ideálna pre prípravu jedál v panviciach. Materiál stierky je odolný voči vysokým teplotám. Na konci rukovätí je nerezový krúžok pre zavesenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  14,98€
  Skladom
 • Kuchynská silikónová stierka s originálnym moderným dizajnom. Stierka je vhodná na roztieranie krémov, poliev či cesta. Rukoväť je vyrobená z nerezovej ocele a je navrhnutá tak aby zapadla rovno do ruky. 
  5,35€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová stierka nájde svoje využitie v akejkoľvek kuchyni. Či už ste pekár alebo klasický milovník dobrých pokrmov určite oceníte kvalitné spracovanie tejto stierky s dĺžkou 25,3 cm. Vďaka silikónovému materiálu je možné používať stierku aj pri vyšších teplotách nakoľko silikón je tepelne odolný.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  3,17€
  Skladom