Kuchynské náradie  V kategórií je 193 produktov.

Kuchynské náradie je vyrobené s materiálov odolných vysokej teplote vhodných na kontakt s potravinami. Univerzálne pomôcky do Vašej kuchyne sú k dispozícii jednotlivo ale aj v praktických sadách.

Podkategórie

 • Nepraktickému vyberaniu zákuskov z pekáča či kúskov torty z formy je koniec. Kliešte na tortu sú vyrobené z nerezovej ocele a uľahčia Vám túto menej obľúbenú činnosť. Kliešte jednoducho uchopíte, priložíte otvorené ku kúsku torty, ktorý chcete vybrať a jemným uchopením ho v neporušenom stave vyberiete na tanier. 
  2,94€
  Skladom
 • Poznáte ten pocit, keď zavárate, poháre sú horúce a vy ich musíte na silu prenášať? Kuchynské kliešte značky BIOWIN Vám umožnia toto prenášanie bez akéhokoľvek popálenia. Kliešte jednoducho strčíte do vriacej vody, vyberiete sklený pohár a prenesiete ho tam kde potrebujete. Kliešte sú vyrobené z kvalitnej ocele z chrómovým povrchom. 
  3,66€
  Skladom
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. Dĺžka príboru je 30 cm. 
  9,33€
  Skladom
 • Nerezová lyžica na naberanie kávy je doplnená o praktický klip, ktorým vrecko s kávou jednoducho uzavriete a ochránite ho od vlahy. Lyžicou je možné naberať čaj, kávu či kakao.   Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,28€
  Skladom
 • Drevená vidlička určená na grilovanie, či už doma alebo v záhrade je praktický doplnok pri príprave chutných pokrmov. Vidlička je vyrobená z  bukového dreva, ktoré odolá aj vyšším teplotám 
  0,70€
  Skladom
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. 
  10,95€
  Skladom
 • Potieranie jedál počas ich prípravy Vám uľahčí tento praktický silikónový štetec s dĺžkou 21 cm. Silikón nenasáva žiadny zápach ani vône, takže po jeho umytí je ako nový. 
  3,22€
  Skladom
 • Majte všetky potrebné kuchynské pomôcky na jednom mieste. Tento praktický otočný stojan na kuchynské príslušenstvo pomôže vo Vašej kuchyni udržať poriadok. Na stojan je možné zavesiť 5 kusov príslušenstva. 
  6,34€
  Skladom
 • Praktická silikónová stierka na roztieranie krémov alebo polevy v peknej modrej farbe. Stierka je odolná voči vysokým teplotám a jej používanie je možné počas niekoľkých rokov. Dĺžka stierky je 34 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,85€
  Skladom
 • Praktická pomôcka pri varení, vhodná ako príslušenstvo na udržanie poriadku v kuchyni. Drevená vareška spolu so stojanom, ktorý zabráni stekaniu riedkych pokrmov po povrchu varechy sú vhodné aj ako darček pre Vašich blízkych. 
  4,21€
  Skladom
 • Väčšia praktická kuchynská metlička na šľahanie. Šľahacia časť je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Rukoväť je zo špeciálneho plastu s protišmykovou úpravou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  11,07€
  Skladom
 • Kuchynská lyžica na servírovanie zemiakov, ryže a ďalších druhov potravín. Lyžica je z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  40,30€
  Skladom