• Kuchynské silikónové kliešte na rukovätiach z ručne brúsenej nerezovej ocele. Krátkodobo využiteľné aj v teplote do 250°C. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  36,23€
  Skladom
 • Kvalitné nerezové kuchynské kliešte určené najmä na vyprážanie a smaženie. Disponujú praktickým sitkom, ktoré je určené na odkvapkanie prebytočného oleja. Kliešte je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,26€
  Skladom
 • Drevené kliešte na mäso, najmä steaky sú vhodné do každej domácnosti. Môžte s nimi otáčať mäso, zeleninu alebo naberať šaláty. Drevo nie je nijak zvláštne opracované, len vyhladené, preto kliešte nie sú určené na umývanie v umývačke riadu. 
  1,92€
  Skladom
 • Kuchynské kliešte sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré nie je nijak chemicky opracované a pre to nie je vhodné ich umývanie v umývačke riadu. Kuchynské kliešte s dlhými ramenami sú vhodné napríklad na vyberanie zaváraných uhoriek z pohára. Dajú sa použiť na všetky druhy kuchynských prác pri ktorých potrebujete kliešte.
  1,44€
  Skladom
 • Praktické kuchynské kliešte zo silikónu nezanechávajú žiadnu chuťovú ani pachovú stopu na jedle. Kuchynské kliešte môžte využiť na prenášanie, obrátenie alebo pridržanie jedla pri jeho príprave a servírovaní. Kliešte zo silikónu je možné umývať v umývačke riadu. 
  6,47€
  Skladom
 • Praktické a viacúčelové kuchynské kliešte v zelenej farbe sú vyrobené kombináciou nerezovej ocele a plastu. Kliešte sú odolné aj voči vyšším teplotám a sú určené na otáčanie a vyberanie akéhokoľvek pokrmu. 
  11,88€
  Skladom
 • Poznáte ten pocit, keď zavárate, poháre sú horúce a vy ich musíte na silu prenášať? Kuchynské kliešte značky BIOWIN Vám umožnia toto prenášanie bez akéhokoľvek popálenia. Kliešte jednoducho strčíte do vriacej vody, vyberiete sklený pohár a prenesiete ho tam kde potrebujete. Kliešte sú vyrobené z kvalitnej ocele z chrómovým povrchom. 
  3,66€
  Skladom