Krájanie  V kategórií je 71 produktov.

Dôležitou súčasťou každej kuchyne sú kvalitné kuchynské nože. Rôzne nože na ovocie, syry, mäso a pečivo vyrobené z pevných materiálov. K bezpečnému uloženiu nožov poslúžia praktické bloky na nože. 

 • Nerezový kuchynský nôž, tvarovaný a prispôsobený potrebám pri filetovaní. Rukoväť je vyrobená z plastového materiálu, vďaka čomu je možné umývanie noža v umývačke riadu. 
  23,40€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,71€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na pečivo s čepeľou dlhou 20 cm vďaka ktorému dosiahnete rovný čistý rez. Kuchynské nože na pečivo zaručujú rez podľa Vašich predstáv vďaka vrúbkovanému ostriu bez vynaloženia veľkej námahy. Rukoväť z hladkým povrchom je bezproblémovo umývateľná. Po dlhoročnom používaní je možné v prípade potreby nôž nabrúsiť. 
  13,52€
  Skladom
 • Kuchynská brúska na nože Savoy je originálna najmä jej bezpečnosťou. Keramické brúsne kotúče sú pod ochranným krytom a po jeho odklopení sa dajú jednoducho a rýchlo vyčistiť. Pre správne a dobré brúsenie musia byť brúsne kotúče vždy suché. 
  5,81€
  Skladom
 • Originálny valček na mäso vyrobený z dreva disponuje drobnými výčnelkami, ktoré prevzdušnia pripravované mäso. Dĺžka valčeka je 28 cm. Valček na mäso sa používa ešte pred samotnou tepelnou úpravou mäska, nahradíte ním tĺčik na mäso. 
  2,70€
  Skladom
 • Val na rezanie určený pre mäsiarov alebo na použitie pri zabíjačke. Doska je z troch strán opatrená zvýšenými mantinelmi, ktoré slúžia ako ochrana pred pretečením alebo popadaním pripravených ingrediencií a mäsa. Doska je vyrobená z bukového dreva a nebola nijak chemicky ošetrená. 
  97,62€
  Skladom
 • Doska na krájanie a porciovanie mäsa je vyrobená z veľmi odolného a tvrdého bukového dreva. Moderný kockový dizajn je vytvorený skladaním viacerých drevených kusov dohromady. Doska bude slúžiť niekoľko rokov, pokiaľ je pred prvým použitím natriete jedlým olejom. Doska má po bokoch dva úchyty pre jej lepšie uchopenie.
  81,06€
  Skladom
 • Okrúhla doska na rezanie mäsa s praktickou drážkou po celom obvode na zachytenie vytekajúcich tekutín. Doska na mäso je vyrobená z pevného bukové dreva. Pred prvým použitím je dobre dosku potrieť olejom, čo zaručí jej dlhšie používanie. Priemer dosky na krájanie je 50 cm a hrúbka 2 cm. Doska nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie. 
  21,45€
  Skladom
 • Okrúhla doska na rezanie mäsa s praktickou drážkou po celom obvode na zachytenie vytekajúcich tekutín. Doska na mäso je vyrobená z pevného bukové dreva. Pred prvým použitím je dobre dosku potrieť olejom, čo zaručí jej dlhšie používanie. Priemer dosky na krájanie je 33 cm a hrúbka 2 cm. Doska nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie. 
  12,85€
  Skladom
 • Menšia drevená doska síce nedisponuje veľkými rozmermi ale tie jej sú postačujúce na krájanie bežných kusov mäsa. Vďaka praktickým postranným drážkam steká prebytočná šťava či krv na kraj dosky a nie mimo nej a zachytáva sa v týchto drážkach. Rozmery dosky na krájanie sú 30 x 20 x 20 cm. Pred prvým použitím je dobré dosku potrieť jedlým olejom čo predĺži...
  7,45€
  Skladom
 • Kvalitná a veľká doska na porciovanie mäsa s rozmermi 35 x 20 x 2 cm disponuje postrannou drážkou na každej strane, ktorá zachytáva prebytočné tekutiny. Pred použitím odporúčame dosku potrieť kuchynským olejom. Neumývajte v umývačke riadu. 
  8,60€
  Skladom
 • Doska na porciovanie mäsa a mäsových výrobkov je vyrobená z odolného bukového dreva. Drevená doska na krájanie má rozmery 35 x 27 x 2 cm.  Doska je dostatočne pevná a tvrdá na to, aby vydržala porciovanie zmrznutých kúskov mäsa alebo častí z kosťami. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie a schnutie pri izbovej teplote. 
  11,72€
  Skladom