Krájanie  V kategórií je 90 produktov.

Dôležitou súčasťou každej kuchyne sú kvalitné kuchynské nože. Rôzne nože na ovocie, syry, mäso a pečivo vyrobené z pevných materiálov. K bezpečnému uloženiu nožov poslúžia praktické bloky na nože. 

 • Kuchynský krájač na syr disponuje praktickým skleneným krytom a základňou z kvalitného bukového dreva. Hoblík / krájač umiestnený vo vnútri je z nerezovej ocele. 
  32,43€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  96,19€
  Skladom
 • Praktický stojan na nože je z vnútornej strany vystlaný drobnými štetinkami, ktoré chránia keramické nože pred mechanickým poškodením a otupením.  univerzálna a elegantná čierna farba sa hodí do každej kuchyne.
  21,24€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. 
  9,29€
  Skladom
 • Kuchynský nôž na pečivo s čepeľou dlhou 20 cm vďaka ktorému dosiahnete rovný čistý rez. Kuchynské nože na pečivo zaručujú rez podľa Vašich predstáv vďaka vrúbkovanému ostriu bez vynaloženia veľkej námahy. Rukoväť z hladkým povrchom je bezproblémovo umývateľná. Po dlhoročnom používaní je možné v prípade potreby nôž nabrúsiť. 
  12,81€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,03€
  Skladom
 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,18€
  Skladom
 • Menšia drevená doska síce nedisponuje veľkými rozmermi ale tie jej sú postačujúce na krájanie bežných kusov mäsa. Vďaka praktickým postranným drážkam steká prebytočná šťava či krv na kraj dosky a nie mimo nej a zachytáva sa v týchto drážkach. Rozmery dosky na krájanie sú 30 x 20 x 20 cm. Pred prvým použitím je dobré dosku potrieť jedlým olejom čo predĺži...
  5,88€
  Skladom
 • Originálny dizajn vytvorený drobnými drevenými kockami zaujme na prvý pohľad. Táto drevená doska na mäso je určená pre mäsiarov alebo pre tých, ktorý pracujú s väčšími kusmi mäsa. Rozmery dosky na krájanie sú 45 x 35 x 4 cm.
  51,78€
  Skladom
 • Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  13,03€
  Skladom
 • Doska na krájanie a porciovanie mäsa je vyrobená z veľmi odolného a tvrdého bukového dreva. Moderný kockový dizajn je vytvorený skladaním viacerých drevených kusov dohromady. Doska bude slúžiť niekoľko rokov, pokiaľ je pred prvým použitím natriete jedlým olejom. Doska má po bokoch dva úchyty pre jej lepšie uchopenie.
  73,98€
  Skladom
 • Val na rezanie určený pre mäsiarov alebo na použitie pri zabíjačke. Doska je z troch strán opatrená zvýšenými mantinelmi, ktoré slúžia ako ochrana pred pretečením alebo popadaním pripravených ingrediencií a mäsa. Doska je vyrobená z bukového dreva a nebola nijak chemicky ošetrená. 
  92,49€
  Skladom