Krájanie  V kategórií je 71 produktov.

Dôležitou súčasťou každej kuchyne sú kvalitné kuchynské nože. Rôzne nože na ovocie, syry, mäso a pečivo vyrobené z pevných materiálov. K bezpečnému uloženiu nožov poslúžia praktické bloky na nože. 

 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,57€
  Skladom
 • Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
  34,82€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
  45,26€
  Skladom
 • Kuchynský nôž z nerezovej ocele s čepeľou dlhou 13cm je vhodný na vykosťovanie viacerých druhov mäsa, vďaka zachovávaniu vysokej ostrosti. Rukoväť je vyrobená z dizajnového palisandrového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, nie je však možné umývať ho v umývačke riadu. 
  39,96€
  Skladom
 • Magnetický blok na nože z kvalitného bukového dreva v klasickom tvare pre bezpečné uloženie 5 nožov a ocieľky.
  138,58€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  118,07€
  Skladom
 • Nôž na mäso z nerezovej ocele je vhodný na prácu s akýmkoľvek typom mäsa a udenín. Čepeľ vyniká svojou ostrosťou a jej dĺžka je 21cm. 
  19,65€
  Skladom
 • Magnetická lišta je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je možné umiestniť ju kdekoľvek v kuchyni. V balení sa nachádza aj montážny materiál. Majte nože bezpečne odložené ale vždy po ruke.  Rozmery lišty sú 36 x 5 x 1,5 cm. 
  26,73€
  Skladom
 • Mohutný stojan vystlaný plastovými kapsami určenými na odloženie nožov všetkých veľkostí. Výhodou bloku je jeho praktické použitie a jednoduché umývanie. 
  101,93€
  Skladom
 • Vďaka kvalitnému spracovaniu a predĺženej dĺže čepele je mäsiarsky nôž Gloria vhodný na rýchle porciovanie rôznych druhov mäsa. Široká čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá poskytuje dostatočnú ostrosť. Rukoväť na noži je z plastového materiálu. 
  39,33€
  Skladom
 • Kuchynská brúska na nože Savoy je originálna najmä jej bezpečnosťou. Keramické brúsne kotúče sú pod ochranným krytom a po jeho odklopení sa dajú jednoducho a rýchlo vyčistiť. Pre správne a dobré brúsenie musia byť brúsne kotúče vždy suché. 
  5,86€
  Skladom
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
  7,55€
  Skladom