Krájanie  V kategórií je 67 produktov.

Dôležitou súčasťou každej kuchyne sú kvalitné kuchynské nože. Rôzne nože na ovocie, syry, mäso a pečivo vyrobené z pevných materiálov. K bezpečnému uloženiu nožov poslúžia praktické bloky na nože. 

 • Magnetická lišta je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je možné umiestniť ju kdekoľvek v kuchyni. V balení sa nachádza aj montážny materiál. Majte nože bezpečne odložené ale vždy po ruke.  Rozmery lišty sú 36 x 5 x 1,5 cm. 
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
 • Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
 • Oranžovo čierna brúska na nože je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Brúska je opatrená protišmykovou základňou, vďaka čomu počas brúsenia drží pevne na svojom mieste  a nebehá po kuchynskej linke. Dĺžka tejto brúsky je 16,5 cm. 
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
 • Mohutný stojan vystlaný plastovými kapsami určenými na odloženie nožov všetkých veľkostí. Výhodou bloku je jeho praktické použitie a jednoduché umývanie. 
 • Praktický stojan na nože je z vnútornej strany vystlaný drobnými štetinkami, ktoré chránia keramické nože pred mechanickým poškodením a otupením.  univerzálna a elegantná čierna farba sa hodí do každej kuchyne.
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
 • Kuchynská doska na krájanie s rozmermi 38x24,1x1,8 je vyrobená z čerešňového dreva vďaka čomu je zaručená jeho dlhá životnosť. 
 • Moderné a univerzálne kuchynské nožnice sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Sú určené na univerzálne použitie v kuchyni. Dĺžka nožníc je 22cm. Plastová rukoväť je doplnená šedou gumou vďaka ktorej sú nožnice proti šmykové. 
 • Kvalitný nôž na tortu s hladkou dlhou čepeľou ukončenou oblým tvarom, je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm. 
 • Kvalitný nôž na tortu so zúbkovanou dlhou čepeľou je určený na jednoduché narezanie milovaných sladkých tortových pochutín. čepeľ noža má 27,5 cm a je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rúčka noža je plastová , pričom celá dĺžka noža je 40 cm.