• Pri pečení torty s maximálnym priemerom 26 cm Vám bude tento nanačovač veľmi nápomocný. Naznačovač je vyrobený z plastu s dvoma rúčkami po boku, ktoré slúžia ako pomoc pri jej zatlačení do torty. Šablóna je určená na rýchle porciovanie 10 alebo 12 kúskov torty. 
  6,21€
  Skladom
 • Ručný krájač na zeleninu, ovocie, či bylinky, ktoré je možne nakrájať na jemno, alebo nasekať na hrubo - podľa počtu otočení. Prístroj môže slúžiť aj ako odstredivka vody z umytých byliniek. Hrubé sekanie: 5-6 ťahov páčky Jemné krájanie: 7-12 ťahov páčky Veľmi jemné krájanie: 13-17 ťahov páčky Obsah balenia: kôš na odstreďovanie vody, mixovacia vložka,...
  40,67€
  Skladom
 • Vlnitý krájač zeleniny je vyrobený z nerezovej ocele a vďaka jeho praktickému tvaru nakrájate zeleninu na vlnité tvary rýchlo a jednoducho. 
  2,94€
  Skladom
 • Jednoduchý za to praktický krájač na tortu a zákusky z nerezu disponuje strunou na krájanie s dĺžkou 33 cm. Na krájači je možné nastaviť požadovanú hrúbku plátu od 1,5 cm do 6 cm jednoduchým potiahnutím a posunutím struny.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  5,06€
  Skladom
 • Praktický a užitočný nerezový krájač na knedľu pomôže nejednej gazdinke. Nakrájajte knedľu na rovnako veľké plátky. Nerezový struhy umožňujú presný a ostrý rez. Krájač má rozmery 21 x 21 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu.  Krájač umožňuje nakrájať knedľu na 15 plátkov s hrúbkou 1,4 cm. 
  11,95€
  Skladom
 • Praktický krájač melóna vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele Vám uľahčí konzumáciu tejto pochutiny. Melón prostredníctvom krájača narežete a jednotlivé kúsky potom s jeho pomocou ľahko vyberiete. 
  10,60€
  Skladom
 • Pri pečení torty s maximálnym priemerom 26 cm Vám bude tento naznačovač na tortu veľmi nápomocný. Naznačovač je vyrobený z plastu s dvoma rúčkami po boku, ktoré slúžia ako pomoc pri jej zatlačení do torty. Táto šablóna je určená k rýchlemu porciovaniu 14 alebo 16 kúskov torty. 
  6,21€
  Skladom
 • 3 v 1 aj tak by sme mohli nazvať tento kuchynský plastový krájač určený na krájanie vajíčok, húb a niektorých druhov ovocia. Ostré  nerezové strunky umožňujú presný a jednoduchý spôsob porciovania týchto surovín na rovnaké plátky.  Rozmery krájača sú 14,5 x 8,5 cm.
  12,34€
  Skladom
 • Praktický krájač na pizzu s ostrou rotujúcou kruhovou čepeľou. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  29,57€
  Skladom
 • Originálny krájač na všetky druhy zeleniny z kvalitnej nerezovej ocele. Krájač disponuje tromi nadstavcami pomocou ktorých nakrájate mrkvu, uhorku alebo cukinu či všetky ďalšie druhy zeleniny. Čepele vyrobené z nerezu sú v ochrannom plastovom kryte, ktorý chráni pred porezaním.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  13,36€
  Skladom
 • Nástroj na jednoduché a rýchle krájanie a šúpanie jabĺk. Praktická škrabka a krájač na jablká v jednom, pomocou ktorej jablká nie len ošúpete ale aj zbavíte jadierok a rovno nakrájate do tvaru špirály. 
  14,85€
  Skladom
 • Moderný krájač na zeleninu jednoducho a rýchlo rozkrája zeleninu ako je cibuľa, mrkva, huby ale aj ostatné druhy. Nerezové nože si poradia so zeleninou zatiaľ čo oni samotné sú chránené plastovým obalom. Krájač na zeleninu je vysoký 12 cm s priemerom  9 cm. 
  18,47€
  Skladom