• Krájač na zemiaky z pevného plastu je určený na prípravu domácich hranoliek. Stačí zatlačiť na hornú čiernu časť krájača a zemiak sa rozkrája na rovnomerné hranolky celkom bez námahy. Krájač obsahuje dva nadstavce s rôznymi veľkosťami. Priemer krájača je 10 cm a výška 16 cm. Je vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  16,84€
  Skladom
 • Klasický nerezový krájač je určený na krájanie uvarených zemiakov najmä do šalátu. Cez krájač je možné nakrájať aj iné druhy uvarenej zeleniny alebo vajíčka. 
  1,52€
  Skladom
 • Praktický a veľmi jednoduchý za to účinný ručný krájač na ovocie alebo zeleninu. Na krájači je možné nastaviť viacero hrúbok krájania, taktiež je možní krájať zeleninu alebo ovocie na plátky alebo na krúžky podľa želania. 
  10,00€
  Skladom
 • 3 v 1 aj tak by sme mohli nazvať tento kuchynský plastový krájač určený na krájanie vajíčok, húb a niektorých druhov ovocia. Ostré  nerezové strunky umožňujú presný a jednoduchý spôsob porciovania týchto surovín na rovnaké plátky.  Rozmery krájača sú 14,5 x 8,5 cm.
  13,24€
  Skladom
 • Plastový krájač na vajíčka s nerezovými strunami umožňuje krájanie vajíčok na plátky alebo na mesiačiky. Krájač umývajte len ručne. 
  6,97€
  Skladom
 • Kto by ju nemiloval? Pizza si našla miesto v srdci každého milovníka jedla ale každý s ňou zápasí najmä pri jej porciovaní. Jednoduchým, lacným a praktickým riešením je tento krájač na pizzu z nerezu. Praktické otočné kolečko s ostrou zúbkovou čepeľou nakrája pizzu rýchlo a hlavne v rovných čiarach. Pohodlná rukoväť umožňuje príjemné uchopenie krájača. 
  5,74€
  Skladom
 • Praktický plastový krájač je v kuchyni nenahraditeľný. Tento kuchynský krájač má rozmery 26 x 15 x 10 cm. Disponuje tromi vymeniteľnými nadstavcami vďaka ktorým môžte zeleninu nakrájať na plátky, kocky alebo krúžky. Vďaka proti šmykovému povrchu na spodnej časti sa nemusíte báť, že sa krájač pri používaní zošmykne. 
  31,21€
  Skladom
 • Univerzálny kuchynský krájač na zeleninu uľahčí prácu v kuchyni. Zelenina bude nakrájaná rýchlo a naviac rovnomerne. Vďaka praktickej plastovej miske umiestnenej v spodnej časti krájača sa Vám nakrájané suroviny budú držať pekne po hromade. Čepele krájača sa dajú vymeniť. Na krájači je možné krájať 4 rozličnými spôsobmi. Krájač je vhodný aj na sýr či...
  21,68€
  Skladom
 • Univerzálny kuchynský krájač z plastu a nožmi z nerezovej ocele je vďačný pomocník pri krájani zeleniny, ovocia či šunky. Krájač umožňuje krájať suroviny až ôsmimi rôznymi spôsobmi. Rozmery krájača sú : 34 x 15,4 x 13,5 cm. Pri používaní krájača je znížené riziko poranenia vďaka praktickej možnosti blokovania rezného kotúča. Vhodný na umývanie v umývačke...
  20,95€
  Skladom
 • Krájač na ananás je vyrobený z nerezu a vo Vašej kuchyni si nájde rýchle uplatnenie. Pokiaľ počas teplých letných dní milujete práve toto ovocia, krájač na ananás si zamilujete.
  12,73€
  Skladom
 • Rovnaké plátky ananásu sa dajú dosiahnuť jednoducho s použitím tohto nástroja. Plastový krájač na ananás sa ľahko používa a výsledok jeho použitia stojí za to. Už sa viac nemusíte trápiť s lúpaním ananásu a mať celé ruky zalepené od šťavy, plastový krájač vyrieši všetko za Vás. Výsledné plátky budú čisté, bez kôry a dužiny. 
  3,50€
  Skladom
 • Krájanie húb viac nezaberie pol dňa. Tento praktický plastový krájač na huby Vám ušetrí čas. Huby budú vďaka tomuto modernému krájaču nakrájané rovnomerne na rovnaké plátky. Krájač je možné použiť aj na iné druhy potravín. 
  4,53€
  Skladom