• Praktický plastový krájač je v kuchyni nenahraditeľný. Tento kuchynský krájač má rozmery 26 x 15 x 10 cm. Disponuje tromi vymeniteľnými nadstavcami vďaka ktorým môžte zeleninu nakrájať na plátky, kocky alebo krúžky. Vďaka proti šmykovému povrchu na spodnej časti sa nemusíte báť, že sa krájač pri používaní zošmykne. 
 • Univerzálny kuchynský krájač na zeleninu uľahčí prácu v kuchyni. Zelenina bude nakrájaná rýchlo a naviac rovnomerne. Vďaka praktickej plastovej miske umiestnenej v spodnej časti krájača sa Vám nakrájané suroviny budú držať pekne po hromade. Čepele krájača sa dajú vymeniť. Na krájači je možné krájať 4 rozličnými spôsobmi. Krájač je vhodný aj na sýr či...
 • Praktický a užitočný nerezový krájač na knedľu pomôže nejednej gazdinke. Nakrájajte knedľu na rovnako veľké plátky. Nerezový struhy umožňujú presný a ostrý rez. Krájač má šírku 40 cm. 
 • Jedinečný krájač na paštétu vyrobený z nerezu ocenia najmä milovníci tejto mäsovej pochutiny, ktorý si ju navyše sami pripravujú. Krájač má rozmery 21 x 13 cm a zaručuje rovné a presné odkrojenie paštéty na Vami požadovanom mieste. 
 • Krájač na pizzu je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele s leštením povrchom. Na rúčke je malé očko, ktoré slúži na zavesenie krájača. Krájač je možné umývať v umývačke riadu.   
 • Ručný krájač na zeleninu, ovocie, či bylinky, ktoré je možne nakrájať na jemno, alebo nasekať na hrubo - podľa počtu otočení. Prístroj môže slúžiť aj ako odstredivka vody z umytých byliniek. Hrubé sekanie: 5-6 ťahov páčky Jemné krájanie: 7-12 ťahov páčky Veľmi jemné krájanie: 13-17 ťahov páčky Obsah balenia: kôš na odstreďovanie vody, mixovacia vložka,...
 • Nástroj na jednoduché a rýchle krájanie a šúpanie jabĺk. Praktická škrabka a krájač na jablká v jednom, pomocou ktorej jablká nie len ošúpete ale aj zbavíte jadierok a rovno nakrájate do tvaru špirály. 
 • Praktický a užitočný nerezový krájač na knedľu pomôže nejednej gazdinke. Nakrájajte knedľu na rovnako veľké plátky. Nerezový struhy umožňujú presný a ostrý rez. Krájač má rozmery 21 x 21 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu.  Krájač umožňuje nakrájať knedľu na 15 plátkov s hrúbkou 1,4 cm. 
 • Už sa viac nemusíte trápiť pri krájaní ovocia ako je melón alebo ananás, nakrájajte ich rýchlo a pohodlne. Originálny krájač na melón, ananás alebo podobné druhy ovocia nakrája tieto dobroty na rovnaké kúsky a to bez veľkej námahy.  Potrebné ovocie vložíte do praktickej misy, na ktorú položíte druhú časť krájača zloženú nerezového krájača v tvare...
 • Kvalitný krájač na vajcia vyrobený z prvotriedneho nerezu má rozmery 14,5 x 8,5 cm. Vďaka krájaču narežete vajíčka na rovnomerne plátky.  Vhodný ny umývanie v umývačke riadu. 
 • Kuchynský krájač cesta umožňuje v ďaka ostrej nerezovej rezacej ploche presný rez vykonaný s ľahkosťou. Krájač na cesto Armonia má dĺžku 19 cm a disponuje praktickou a pevnou proti šmykovou rúčkou. 
 • Nerezový krájač na cesto Vám uľahčí prácu pri príprave chutných sladkých ale aj slaných pokrmov.  Krájač disponuje plastovými rúčkami vďaka čomu je jeho uchopenie pohodlné. Vďaka krájaču na cesto nakrájate cesto na rovnaké trojuholníky. Rozmer krájača je 8 x 15 cm. Spolu s rúčkami má krájač dĺžku 42 cm. Vhodný na umývanie v umývačke riadu.