• Cukrárske kostice na fondán alebo marcipán sú vynikajúcou pomôckou pri vytváraní sladkých ozdôb na tortu. Kostice slúžia na krájanie a tvarovanie fondánu a marcipánu. Nástroje nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  7,31€
  Skladom
 • Pestrá sada modelovacích kostíc obsahuje 12 ks nástrojov s dvoma odlišnými koncami. Teda na výber máte z 24 variant zdobítok. Vďaka sade môžete tvoriť rôzne symboly, či iné prvky na vašich sušienkach, múčnikoch, tortách, či koláčoch. Jednotlivé kostice sady sú jednoduché na čistenie.
  7,94€
  Skladom
 • Plastová žehlička je ideálna pre jednoduché valcovanie, tvarovanie a hladenie povrchu vašej pochutiny. Žehlička je vhodná pre fondant, marcipán, alebo iné pochutiny. Praktická rukoväť žehličky zaručí jednoduchú prácu pri vašom zdobení.
  6,42€
  Skladom
 • sada určená na modelovanie kvietkov z fondánu či marcipánu. Sada obsahuje 25 kusov príslušenstva na vytváranie kvetov ako je orchidea, gerbera, ľalia, frézia či karafiát. V balení sa nachádzajú vykrajovače, vyrezávače, vypichovače, kostice, žilkovače a okvetné lístky 
  38,01€
  Skladom
 • Sada 9 kusov modelovacích cukrárskych kostíc na vytváranie umeleckých diel z fondánu či marcipánu. Kostice sú obojstrannú a teda poskytujú širokú škálu vzorov.  Každá kostica má ergonomicky vytvarovanú rukoväť pre lepšie uchopenie. 
  9,21€
  Skladom
 • Kvalitná sada 8 kusov modelovacích kostíc so 16 rôznymi typmi zdobenia. Vďaka tejto sade kostíc môžete okrem iného vytvoriť klasickú guličkovú dekoráciu na výrobu kvetín, či vytvoriť krásnu vypichnutú hviezdičku.
  10,08€
  Skladom
 • Cukrárska sada kostíc v počte 10 ks pre zdobenie vašich tort, múčnikov, či koláčov. Vďaka tejto sade kostíc budú vaše zákusky nie len chutné, ale aj krásne. Sadu je možné umývať v umývačke riadu.
  13,35€
  Skladom