• Moderný a veľmi elegantný kôš na prádlo je vyrobený z kvalitného nerezu. Kôš disponuje praktickým vekom na jeho uzavretie z koženky v bielej farbe , ktorý slúži ako praktický sedák. Kôš na prádlo má po celom obvode malé otvory, ktoré slúžia na prevetranie, vďaka čomu v ňom špinavá bielizeň nevlhne. 
  • Moderný a veľmi elegantný kôš na prádlo je vyrobený z kvalitného nerezu. Kôš disponuje praktickým vekom na jeho uzavretie z koženky v sivej farbe , ktorý slúži ako praktický sedák. Kôš na prádlo má po celom obvode malé otvory, ktoré slúžia na prevetranie, vďaka čomu v ňom špinavá bielizeň nevlhne. Výška koša je 61cm a priemer 35cm.
  • Praktický plastový box sivej farby na prádlo poslúži v každej domácnosti. Kôš je veľmi priedušný takže prádlo v ňom nevlhne. Box je vhodný na uskladnenie sezónnych vecí, čistého alebo špinavého prádla. Objem koša je 38 l. Kôš ma praktické viečko na uzavretie. 
  • Praktický box na prádlo s objemom 25 l. Kôš je vyrobený z priedušného umývateľného materiálu vďaka čomu prádlo v ňom nevlhne. Praktické viečko umožňuje rýchle uzavretie boxu, takže v ňom môžte skladovať sezónne oblečenie, hračky či špinavú bielizeň. 
  • Praktický plastový box bielej farby na prádlo poslúži v každej domácnosti. Kôš je veľmi priedušný takže prádlo v ňom nevlhne. Box je vhodný na uskladnenie sezónnych vecí, čistého alebo špinavého prádla. Objem koša je 38 l. Kôš ma praktické viečko na uzavretie. 
  • Moderný, elegantný kôš na prádlo je vyrobený z kvalitného nerezu. Kôš disponuje praktickým vekom na jeho uzavretie z koženky v čiernej farbe , ktorý slúži ako praktický sedák. Kôš na prádlo má po celom obvode malé otvory, ktoré slúžia na prevetranie, vďaka čomu v ňom špinavá bielizeň nevlhne. 
  • Praktický na prádlo jemnej bielej farby má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  • Originálny a praktický kôš na prádlo má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Čierna farba dodáva košu moderný vzhľad. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  • Praktický kôš na prádlo má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Piesková farba pôsobí nenásilne a košu dodáva elegantný vzhľad. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  • Originálny kôš na prádlo sivej farby má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný.