• Originálny kôš na prádlo sivej farby má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  42,48€
  Skladom
 • Originálny a praktický kôš na prádlo má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Čierna farba dodáva košu moderný vzhľad. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  42,48€
  Skladom
 • Elegantný kôš na prádlo z kvalitnej nerezovej ocele s moderným dizajnom. Kôš disponuje vekom z koženky bielej farby, ktoré slúži ako sedák ale aj ako uzáver koša. Po celom obvode má kôš drobné otvory slúžiace na prevetranie prádla vo vnútri, čím sa predchádza akémukoľvek navlhnutiu. 
  53,11€
  Skladom
 • Praktický na prádlo jemnej bielej farby má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  42,48€
  Skladom
 • Praktický kôš na prádlo má rozmery 40 x 40 x 52 cm takže vo Vašej kúpeľni nezaberie veľa miesta. Piesková farba pôsobí nenásilne a košu dodáva elegantný vzhľad. Kôš s vekom na jeho uzavretie je vyrobený z plastu vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a je ľahko umývateľný. 
  42,48€
  Skladom
 • Moderný a veľmi elegantný kôš na prádlo je vyrobený z kvalitného nerezu. Kôš disponuje praktickým vekom na jeho uzavretie z koženky v sivej farbe , ktorý slúži ako praktický sedák. Kôš na prádlo má po celom obvode malé otvory, ktoré slúžia na prevetranie, vďaka čomu v ňom špinavá bielizeň nevlhne. Výška koša je 61cm a priemer 35cm.
  53,11€
  Skladom
 • Praktický kôš na prádlo v bielej farbe je možné používať na zberanie prádla po jeho sušení alebo zbieranie špinavej bielizne. Box s objemom 45 l je vhodný do akejkoľvek domácnosti, vďaka jemnej bielej farbe pôsobí elegantne a ratanový vzhľad mu v tom napomáha. Kôš je vyrobený z priedušného materiálu.
  13,74€
  Skladom