• Panvica vyrobená z nerezovej ocele so špeciálnym vnútorným keramickým povrchom Ceratal, ktorý je zložený výhradne z minerálnych látok. Keramický povrch je veľmi tvrdý a odolný voči kovovým kuchynským pomôckam s možnosťou použitia až do teploty 400°C. Dno panvice je tvorené systémom SuperTermic, ktoré zaručuje rýchlo a rovnomerný rozvod tepla po celej...
  112,84€
  Skladom
 • Kvalitná panvica s keramickou povrchovou úpravou Ceratal je odolná voči mechanickému poškodeniu s možnosťou použitia až do teploty 400°C. Silné dno zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. Držadlo panvice zo žiaruvzdornej ocele je odolné proti zahriatiu a zaručuje bezpečnú manipuláciu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  92,86€
  Skladom
 • Keramická panvica so silným dnom, ktoré zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. Držadlo panvice zo žiaruvzdornej ocele je odolné proti zahriatiu a zaručuje bezpečnú manipuláciu. Panvica spĺňa všetky náležitosti pre varenie zdravých a energicky úsporných jedál. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  36,60€
  Skladom
 • Keramická panvica so špeciálnym dnom Aluheat, ktorý zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. Vnútorný povrch Secural je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu s vlastnosťou jednoduchého a rýchleho čistenia. Držadlo panvice je odolné proti zahriatiu a zaručuje bezpečnú manipuláciu.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  78,42€
  Skladom
 • Univerzálna panvica z liateho hliníku s povrchovou keramickou úpravou. Panvica s priemerom 30 cm s prednosťami pre pohodlné a zdravé varenie s nepriľnavým povrchom. Panvicu je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výška panvice je 5 cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  32,53€
  Skladom
 • Panvica Vital je vyrobená z liateho hliníku s keramickou vnútornou povrchovou úpravou. Dvojité dno panvice zaručuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu jedál. Panvicu je možné využiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  18,36€
  Skladom
 • WOK panvica je vyrobená z liateho hliníka s keramickou povrchovou úpravou. Hliník je výborný materiál s dobrou a rovnomernou tepelnou vodivosťou. Vnútorná keramická úprava zaručuje, že sa vám jedlo nebude pripaľovať aj za použitia menšieho množstva oleja, či tukov. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  19,54€
  Skladom
 • Grilovacia panvica v rozmeroch 28 x 28 cm je vyrobená z liateho hliníku so špeciálnym keramickým povrchom. Liaty hliník dokonale rozvádza teplo po celom povrchu panvice. Keramický povrch chráni jedlo pred pripekaním a špeciálne dno panvice zaručuje estetický výsledok pripravovaného jedla. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  25,87€
  Skladom
 • Panvica na prípravu palaciniek je vyrobená z liateho hliníku s keramickou povrchovou úpravou. Vďaka vysokej tepelnej vodivosti a vysoko odolnému povrchu pripravíte pre svojich blízkych dokonalé palacinky. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  16,62€
  Skladom
 • Štvorcová grilovacia panvica je vyrobená z liateho hliníku, ktorý dokonale rozvádza teplo po celom povrchu panvice. Povrch panvice je špeciálne upravený a odolný voči poškriabaniu. Vnútorný keramický povrch je prispôsobený pre kvalitnú prípravu jedál. Vďaka špeciálnemu držadlu je možne panvicu použiť aj v rúre na pečenie. Držadlo je odolné voči teplote do...
  44,37€
  Skladom
 • Štvorcová grilovacia panvica v rozmere 28 x 28 cm je vyrobená z liatého hliníky, ktorý dokonale rozvádza teplo po celom povrchu panvice. Vďaka vnútornému keramickému povrchu panvice sa vaše jedlo nebude pripaľovať a jedlo si tak zachová krásny grilovaný povrch. Panvicu je možné použiť aj v rúre na pečenie, držadlo panvice je odolné voči teplote do 260°C....
  55,48€
  Skladom
 • Panvica s priemerom 26 cm je vyrobená z potravinárskeho hliníku s dvoma keramickými vrstvami. Dokonalé rozloženie tepla a nepriľnavý povrch umožňujú smaženie a varenie takmer bez oleja, či tukov.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,43€
  Skladom