Kanvice na čaj  V kategórií je 41 produktov.

Servírovanie čajov počas dňa vo veľkolepom anglickom štýle. Kanvice na čaj sú z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a spolu s ich dizajnovou vonkajšou úpravou tvoria dôležitú súčasť každej domácnosti. 

 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  9,75€
  Skladom
 • Tradičná smaltovaná kanvica je v dnešnej dobe v domácnosti skôr dizajnovým doplnkom, málokto si spomenie na jej praktické využitie pri stolovaní a podávaní kávy či čaju. Táto červená smaltovaná kanvica má objem 0,5 l a v domácnosti si ju jednoducho zamilujete rovnako ako naše staré mami.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,34€
  Skladom
 • Nedá sa ju nemilovať. Retro červená smaltovaná kanvica s vekom poskytuje možnosť pripravovať a servírovať kávu či čaj v celkom inom štýle na aký ste zvyknutý. Objem 1 liter je postačujúci na prípravu kávy pre Vašich blízkych či rodinu. Smaltovaná kanvica má nielen praktickí ale aj dizajnové využitie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,66€
  Skladom
 • Originálna smaltovaná kanvička červenej farby s objemom 0,75 l na čaj alebo kávu očarí každého. Elegantný tvar dodáva kanvičke jedinečnosť. Servírujte kávu či čaj štýlovo a inak ako ostatný. 
  13,83€
  Skladom
 • Krásny nadčasový čajník s kvalitnou smaltovanou úpravou s dekórom levadule si nájde uplatnenie i v dnešných moderných kuchynkách. Pokrievka čajníku spolu s píšťalkou sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Držadlo pokrievky aj čajníka je zhotovené z odolného plastu. Čajník je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčnej dosky.
  24,66€
  Skladom
 • Smaltovaná varná kanvica ale čajník s krásnym ľudovým dizajnom je originálny najmä vďaka praktickej píšťalke, ktorá slúži na signalizovanie varu vody. Smaltovaný čajník je možné použiť na akomkoľvek druhu ohrevu. Objem varnej kanvice je 1,75 l. 
  25,54€
  Skladom
 • Sklená kanvica na čaj s nápisom na prednej strane obsahuje praktické nerezové sitko na sypaný čaj. Kanvica je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré v kombinácii z nerezovou oceľou pôsobia veľmi luxusne a originálne. Kanvica je vhodná na servírovanie čaju ale aj na jeho prípravu. 
  47,08€
  Skladom
 • Moderný liatinový čajník s objemom 0,45 l ocenia najmä milovníci originálnych vecí. Jedinečný dizajn v štýle ,,Tokyo" pritiahne zrak Vašej návštevy. Vychutnajte si šálku chutného čaju so svojimi blízkymi a použite pri tom túto jedinečnú kanvicu v ktorej vydrží teplota čaju oveľa dlhšie ako v ostatných. Kanvicu na čaj je možné použiť na všetkých ohrevoch....
  28,86€
  Skladom
 • Luxusná nerezová kanvica na varenie vody z lesklým povrchom prinesie do Vašej kuchyne moderný a luxusný nádych. Kanvica je vhodná na všetky druhy ohrevov. Ergonomická rukoväť je odizolovaná a teda pri jej uchopení nehrozí riziko popálenia. 
  29,50€
  Skladom
 • Malá liatinová kanvička na čaj v tmavej farbe má objem 0,35 l. Vďaka liatinovému výrobnému materiálu vydrží čaj teplý až počas dlhšej doby. Súčasťou kanvice je aj praktické nerezové sitko vhodné na sypaný čaj. Čajník alebo kanvicu na čaj je vhodné použiť na servírovanie ale aj na prípravu čaju a to na akomkoľvek type ohrevu. 
  21,54€
  Skladom
 • Zaujímavá kanvička na čaj s objemom 0,3 l sa hodí k dlhým zimným večerom. Pripravte si výborný sypaný čaj v tomto praktickom čajníku s nerezovým sitkom, ktoré zachytí všetky drobné nečistoty. Kanvička je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevu. 
  20,60€
  Skladom