Kanvice na čaj  V kategórií je 36 produktov.

Servírovanie čajov počas dňa vo veľkolepom anglickom štýle. Kanvice na čaj sú z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a spolu s ich dizajnovou vonkajšou úpravou tvoria dôležitú súčasť každej domácnosti. 

 • Nedá sa ju nemilovať. Retro červená smaltovaná kanvica s vekom poskytuje možnosť pripravovať a servírovať kávu či čaj v celkom inom štýle na aký ste zvyknutý. Objem 1 liter je postačujúci na prípravu kávy pre Vašich blízkych či rodinu. Smaltovaná kanvica má nielen praktickí ale aj dizajnové využitie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  16,84€
  Skladom
 • Tradičná smaltovaná kanvica je v dnešnej dobe v domácnosti skôr dizajnovým doplnkom, málokto si spomenie na jej praktické využitie pri stolovaní a podávaní kávy či čaju. Táto červená smaltovaná kanvica má objem 0,5 l a v domácnosti si ju jednoducho zamilujete rovnako ako naše staré mami.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  13,24€
  Skladom
 • Retro štýl a neodolateľný dizajn sú súčasťou tejto jedinečnej smaltovanej kanvice, ktorá je vhodná na podávanie a prípravu horúcich nápojov. Viečko je ku kanvici pripojené tenkou retiazkou. Smaltovaná kanvica s objemom 1 liter má na povrchu drobné ozdobné kvietky, ktoré z nej robia skvelý doplnok domácnosti. 
  28,67€
  Skladom
 • Elegantná sklená kanvica na čaj s objemom 1 liter obsahuje plastové sitko na zachytenie drobných nečistôt zo sypaného čaju. Kanvicu je možné použiť aj na prípravu kávy. Plastová rúčka je tepelne odolná,vďaka čomu pri jej uchopení nehrozí žiadne popálenie
  7,21€
  Skladom
 • Jednoduché nerezové sitko na sypaný čaj s priemerom 7,5 cm sa teší veľkej obľube. Už viac nemusíte z čaju vyberať drobné nečistoty či samotné bylinky, stačí ich nasypať do sitka a to ponoriť do šálky či čajníka. Sitko na čaj je tiež možné použiť ako sitko na posypanie jedla kakaom či cukrom. 
  2,93€
  Skladom
 • Husté nerezové sitko na čaj je vyrobené tak, aby zachytilo aj tie najmenšie nečistoty a kúsky sypaného čaju. Sitko na čaj má priemer 7 cm a je vhodné na používanie v šálke alebo čajníku s otvorom o rovnakom priemere. Vrchný okraj sitka je zosilnený, pre jeho lepšie uchytenie na šálke.  Čajové sitko z nerezu je možné umývať v umývačke riadu.
  2,73€
  Skladom
 • Moderná čajová kanvička s objemom 2 litre je vyrobená z nerezovej ocele 18/10, vďaka jej modernému a elegantnému dizajnu si získala priazeň nejedného milovníka tohto teplého nápoja. Čajová kanvica je vhodná na umývanie v umývačke riadu a na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. 
  20,47€
  Skladom
 • Moderná kanvica na čaj je vyrobená z nerezovej ocele 18/10 a disponuje pogumovanou rúčkou pre pohodlnejšie uchopenie. Priemer kanvice je 22 cm a výška 21,5 cm. Kanvica je vhodná na všetky druhy ohrevov vrátane indukcie, vďaka čomu sa stane praktickou súčasťou každej domácnosti. Sendvičové dno akumuluje teplo a roznáša ho po celej kanvičke, čím šetrí...
  27,32€
  Skladom
 • Kanvica na čaj vyrobená z tepelne odolného skla je veľmi elegantným prvkom pre Vašu kuchyňu.  Sklenené časti kanvice sú doplnené nerezovými prvkami z ktorých je vyrobená rukoväť, pokrievka či čajové sitko umiestnené vo vnútri kanvice. Objem kanvice jej 1,5 litra a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Prineste do svojej kuchyne závan elegancie s touto...
  31,60€
  Skladom
 • Originálny ohrievač na čaj okrúhleho tvaru s priemerom 13 cm. Ohrievač sa zohrieva čajovou sviečkou, ktorá sa jednoducho vloží do jeho vnútra. Potom len položíte kanvicu na ohrievač a čaj budete mať teplý počas celej doby. Ohrievač je vyrobený z kvalitnej leštenej nerezovej ocele. !Čajník nie je súčasťou balenia! 
  43,32€
  Skladom
 • Jednoduchý no za to elegantný čajník je vyrobený z tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám. Objem kanvice je 1 liter čo umožňuje prípravu chutného čaju pre celú rodinu. Kanvica na čaj má plastové viečko a rúčku na uchopenie, ktorá odoláva teplote a počas varenia sa neprehrieva. Boritokremičité sklo je odolné voči teplotám od -40°C do +130°C. Čajník...
  5,38€
  Skladom
 • Moderná čajová kanvička s objemom 3,5 litra je vyrobená z nerezovej ocele 18/10, vďaka jej modernému a elegantnému dizajnu si získala priazeň nejedného milovníka tohto teplého nápoja. Čajová kanvica je vhodná na umývanie v umývačke riadu a na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. 
  26,02€
  Skladom