Kanvice na čaj  V kategórií je 37 produktov.

Servírovanie čajov počas dňa vo veľkolepom anglickom štýle. Kanvice na čaj sú z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a spolu s ich dizajnovou vonkajšou úpravou tvoria dôležitú súčasť každej domácnosti. 

 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  9,58€
  Skladom
 • Tradičná smaltovaná kanvica je v dnešnej dobe v domácnosti skôr dizajnovým doplnkom, málokto si spomenie na jej praktické využitie pri stolovaní a podávaní kávy či čaju. Táto červená smaltovaná kanvica má objem 0,5 l a v domácnosti si ju jednoducho zamilujete rovnako ako naše staré mami.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,13€
  Skladom
 • Smaltovaná varná kanvica ale čajník s krásnym ľudovým dizajnom je originálny najmä vďaka praktickej píšťalke, ktorá slúži na signalizovanie varu vody. Smaltovaný čajník je možné použiť na akomkoľvek druhu ohrevu. Objem varnej kanvice je 1,75 l. 
  24,83€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,32€
  Skladom
 • Retro štýl a neodolateľný dizajn sú súčasťou tejto jedinečnej smaltovanej kanvice, ktorá je vhodná na podávanie a prípravu horúcich nápojov. Viečko je ku kanvici pripojené tenkou retiazkou. Smaltovaná kanvica s objemom 1 liter má na povrchu drobné ozdobné kvietky, ktoré z nej robia skvelý doplnok domácnosti. 
  26,22€
  Skladom
 • Krásny nadčasový čajník s kvalitnou smaltovanou úpravou s dekórom levadule si nájde uplatnenie i v dnešných moderných kuchynkách. Pokrievka čajníku spolu s píšťalkou sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Držadlo pokrievky aj čajníka je zhotovené z odolného plastu. Čajník je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčnej dosky.
  23,98€
  Skladom
 • Elegantná sklená kanvica na čaj s objemom 1 liter obsahuje plastové sitko na zachytenie drobných nečistôt zo sypaného čaju. Kanvicu je možné použiť aj na prípravu kávy. Plastová rúčka je tepelne odolná,vďaka čomu pri jej uchopení nehrozí žiadne popálenie
  5,14€
  Skladom
 • Čajník z kvalitného nerezu a s objemom 2l. Kanvicu je možné použiť na všetkých typoch ohrevov. Tento elegantný čajník je možné používať aj na obyčajné ohrievanie vody na plameni. Moderný doplnok sa hodí do každej kuchyne, pretože jeho dizajn je nadčasový ale nie príliš násilný. Držadlo a viečko sú vyrobené z tvrdeného plastu, ktorý je vysoko odolný voči...
  12,40€
  Skladom
 • Praktická čajová kanvica je vyrobená z veľmi kvalitného nerezu má objem 3l čo postačuje na prípravu čaju pre celú rodinu. Čajník je možné používať na všetkých typoch ohrevov aj na obyčajné zohrievanie vody. Súčasťou kanvice je aj praktická píšťalka, ktorá signalizuje varenie vody. Matná zelená farba dodáva kanvici luxusnejší vzhľad. 
  12,92€
  Skladom
 • Elegantná nerezová kanvica s dostatočným objemom 3 litre je vhodná na prípravu čaju alebo  kávy. Kvalitný leštený nerez dodáva kanvici moderný výzor. Pokrievka a rukoväť na kanvici sú vyrobené z plastu, súčasťou kanvice je praktická píšťalka na signalizáciu varu vody. 
  16,62€
  Skladom
 • Jednoduchý no za to elegantný čajník je vyrobený z tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám. Objem kanvice je 1 liter čo umožňuje prípravu chutného čaju pre celú rodinu. Kanvica na čaj má plastové viečko a rúčku na uchopenie, ktorá odoláva teplote a počas varenia sa neprehrieva. Boritokremičité sklo je odolné voči teplotám od -40°C do +130°C. Čajník...
  3,66€
  Skladom
 • Elegantná porcelánová kanvička na čaj s objemom 0,4 l je vyrobená v bielej farbe. Jednoduchý a čistý dizajn sa hodí do každej domácnosti. Špeciálnou vlastnosťou kanvičky na čaj je možnosť jej vloženia do mikrovlnej rúry, POZOR vkladajte ju do mikrovlnej rúry bez viečka a nerezového sitka na čaj !
  20,87€
  Skladom