Kanvice na čaj  V kategórií je 42 produktov.

Servírovanie čajov počas dňa vo veľkolepom anglickom štýle. Kanvice na čaj sú z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a spolu s ich dizajnovou vonkajšou úpravou tvoria dôležitú súčasť každej domácnosti. 

 • Originálny dizajn a kvalitné konštrukčné materiály sú hlavnými znakmi tejto modernej kanvice na čaj. Kanvica je vyrobená z nerezovej ocele s praktickým odnímateľným sitkom na všetky nečistoty zo sypaného čaju. Táto kanvica je skvelým doplnkom modernej kuchyne. Priemer kanvice je 11,5 cm, výška 15 cm a objem 0,9 l. Jej výhodou je aj možnosť použitia na...
  35,06€
  Skladom
 • Moderná kanvica na čaj je vyrobená z nerezovej ocele 18/10 a disponuje pogumovanou rúčkou pre pohodlnejšie uchopenie. Priemer kanvice je 22 cm a výška 21,5 cm. Kanvica je vhodná na všetky druhy ohrevov vrátane indukcie, vďaka čomu sa stane praktickou súčasťou každej domácnosti. Sendvičové dno akumuluje teplo a roznáša ho po celej kanvičke, čím šetrí...
  27,53€
  Skladom
 • Moderne pôsobiaca čajová kanvica je vyrobená z tepelne odolného priehľadného skla. Kanvica je využiteľná pri príprave sypaných čajov, disponuje nerezovým sitkom, ktoré zachytí každú nečistotu. Môžete ju používať aj na klasické zohrievanie vody potrebnej na prípravu kávy alebo iných teplých nápojov. Objem kanvičky jej 1 liter.  Spodná časť kanvice je...
  25,34€
  Skladom
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,8 litra a skutočne jedinečný tvar. 
  33,16€
  Skladom
 • Moderný sklený čajník alebo kanvica na čaj v krásnom okrúhlom prevedení Vám pomôže pri užívaní dlhých zimných večerov. Kanvica má objem 1,2 litra takže v nej pripravíte dostatok čaju aj pre Vašich blízkych. Sklená kanvica na čaj má elegantné nerezové doplnky ako je rúčka a nerezová pokrievka. 
  24,96€
  Skladom
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,3 litra a skutočne jedinečný tvar. 
  26,39€
  Skladom
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
  16,06€
  Skladom
 • Originálny ohrievač na čaj okrúhleho tvaru s priemerom 13 cm. Ohrievač sa zohrieva čajovou sviečkou, ktorá sa jednoducho vloží do jeho vnútra. Potom len položíte kanvicu na ohrievač a čaj budete mať teplý počas celej doby. Ohrievač je vyrobený z kvalitnej leštenej nerezovej ocele. !Čajník nie je súčasťou balenia! 
  43,66€
  Skladom
 • Jednoduchý no za to elegantný čajník je vyrobený z tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám. Objem kanvice je 1 liter čo umožňuje prípravu chutného čaju pre celú rodinu. Kanvica na čaj má plastové viečko a rúčku na uchopenie, ktorá odoláva teplote a počas varenia sa neprehrieva. Boritokremičité sklo je odolné voči teplotám od -40°C do +130°C. Čajník...
  5,71€
  Skladom
 • Elegantná sklená kanvica na čaj s objemom 1 liter obsahuje plastové sitko na zachytenie drobných nečistôt zo sypaného čaju. Kanvicu je možné použiť aj na prípravu kávy. Plastová rúčka je tepelne odolná,vďaka čomu pri jej uchopení nehrozí žiadne popálenie
  7,65€
  Skladom
 • Moderná kanvica v bielom prevedení je vyrobená z nerezovej ocele s objemom 3 l. Priemer kanvice je 22 cm a vďaka praktickej píšťalke šetrí energiu. Tá začne reagovať na varenie sa vody jemným pískajúcim zvukom. Táto robustná no za to dizajnovo krásna kavica je určená na používanie na všetkých typoch ohrevu. 
  42,48€
  Skladom
 • Klasika a retro dizajn sa stávajú čoraz viac súčasťou moderných kuchýň. Červený čajník s bodkami je vybavený praktickou píšťalkou, ktorá pri zovretí vody v čajníku začne pískať. Takúto kanvičku poznáte z kuchýň starých mám alebo starých rozprávok. Kanvica na čaj je vhodná na všetky druhy ohrevov. 
  19,52€
  Skladom