Kanvice na čaj  V kategórií je 31 produktov.

Servírovanie čajov počas dňa vo veľkolepom anglickom štýle. Kanvice na čaj sú z materiálov, ktoré odolávajú vysokým teplotám a spolu s ich dizajnovou vonkajšou úpravou tvoria dôležitú súčasť každej domácnosti. 

 • Liatinová kanvička na čaj zo série BALI obsahuje nerezové filtre na všetky typy ohrevov. Kanvička je vyrobená z kvalitnej liatiny a jej dizajn Vás prenesie na pokojný Indonézsky ostrov Bali. čajová kanvica má objem 1,2L.
  28,46€
  Skladom
 • Krásna čajová kanvica v štýle Malajzie je vyrobená z vysoko odolnej liatiny, vďaka čomu vydrží Váš čaj teplý počas dlhšej doby. Čajník obsahuje aj praktické nerezové sitko na sypaný čaj. Kanvicu na čaj je možné používať na akomkoľvek type ohrevu. 
  23,65€
  Skladom
 • Krásny nadčasový čajník s kvalitnou smaltovanou úpravou s dekórom levadule si nájde uplatnenie i v dnešných moderných kuchynkách. Pokrievka čajníku spolu s píšťalkou sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Držadlo pokrievky a čajníku sú zhotovené z teplu odolného plastu. Čajník je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčnej dosky.
  22,83€
  Skladom
 • Liatinová kanvica na čaj má veľmi moderné a originálne prevedenie. Objem kanvičky je 0,3 l takže je vhodná na prípravu jedného alebo dvoch čajov. Výrobným materiálom kanvice na čaj je doplnená o nerezové sitko na sypaný alebo porciovaný čaj. Čajník je možné používať na všetkých typoch ohrevov.
  18,28€
  Skladom
 • Liatinový čajník s objemom 0,4 je originálnym doplnkom pri servírovaní čaju. Vďaka praktickému nerezovému sitku Vám sypaný čaj nenapadá do vody. Liatinový výrobný materiál zaručuje, že čaj v kanvici vydrží teplý počas dlhšej doby. Liatinový čajník je možné použiť na všetkých ohrevoch. 
  18,28€
  Skladom
 • Praktická čajová kanvica je vyrobená z veľmi kvalitného nerezu má objem 3l čo postačuje na prípravu čaju pre celú rodinu. Čajník je možné používať na všetkých typoch ohrevov aj na obyčajné zohrievanie vody. Súčasťou kanvice je aj praktická píšťalka, ktorá signalizuje varenie vody. Matná zelená farba dodáva kanvici luxusnejší vzhľad. 
  12,92€
  Skladom
 • Elegantný čajník vyrobený z vysoko odolného skla s neodolateľným tvarom ,,aladinovej lampy,, doplní Vašu domácnosť a pomôže Vám spríjemniť chvíľky leňošenia. Čajník obsahuje praktický nerezový filtre na sypaný čaj. Objem skleného čajníka 0,8l, ktorý je postačujúci pre Vás ale aj pre Vašich blízkych. 
  20,31€
  Skladom
 • Moderná a originálny liatinová kanvica na čaj s objemom 0,7 l v krásnej žltej farbe. Kanvica pôsobí exotickým dojmom, má elegantnú nálevku a jej súčasťou je aj praktické sitko vyrobené z nerezu určené na sypaný čaj. Táto kanvica je skvelým spoločníkom na dlhé jesenné a zimné večeri. Kanvicu na čaj je možné umývať v umývačke riadu a používať na všetkých...
  26,83€
  Skladom
 • Moderný liatinový čajník s objemom 0,45 l ocenia najmä milovníci originálnych vecí. Jedinečný dizajn v štýle ,,Tokyo" pritiahne zrak Vašej návštevy. Vychutnajte si šálku chutného čaju so svojimi blízkymi a použite pri tom túto jedinečnú kanvicu v ktorej vydrží teplota čaju oveľa dlhšie ako v ostatných. Kanvicu na čaj je možné použiť na všetkých ohrevoch....
  23,65€
  Skladom
 • Originálny a dizajnovo jedinečný liatinový čajník v zelenej farbe a objemom 0,75 l. Vďaka kvalitnému materiálu udrží Váš čaj teplý počas dlhšej doby. Súčasťou liatinovej kanvičky je aj nerezový filtre na sypaný čaj. Čajník môžte používať na všetkých typoch ohrevu a umývať v umývačke riadu. 
  20,68€
  Skladom
 • Tradičná čajová kanvička vyrobená z liatiny s dizajnom JAVA je vhodná  na prípravu sypaných a bylinkových čajov. Filter na čaj umiestený v kanvici je vyrobený z nerezovej ocele. Liatinovú kanvicu/ čajník môžete používať na všetkých druhoch ohrevu. 
  24,39€
  Skladom
 • nerezové sitko na čaj je vyrobené nahusto, vďaka čomu zachytí aj tie najmenšie nečistoty a kúsky čaju. Sitko na čaj má priemer 7 cm a je vhodný na používanie v šálke s rovnakým priemerom.
  2,44€
  Skladom