• Klasický džbán z priehľadného skla s praktickým farebným viečkom na jeho uzavretie. Výška džbánu je 26 cm. 
 • Moderne pôsobiaca čajová kanvica je vyrobená z tepelne odolného priehľadného skla. Kanvica je využiteľná pri príprave sypaných čajov, disponuje nerezovým sitkom, ktoré zachytí každú nečistotu. Môžete ju používať aj na klasické zohrievanie vody potrebnej na prípravu kávy alebo iných teplých nápojov. Objem kanvičky jej 1 liter.  Spodná časť kanvice je...
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,8 litra a skutočne jedinečný tvar. 
 • Originálna a moderná kanvica na čaj Aurora je vyrobená z priehľadného skla a doplnená nerezovými doplnkami ako je pokrievka a praktické sitko na oddelenie sypaného čaju. Kanvica alebo čajník má objem 1,3 litra a skutočne jedinečný tvar. 
 • Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
 • Originálny smaltovaný džbán s krásnym dizajnom modrej farby s jemnými bielymi bodkami dodá čaro každej domácnosti. Džbán má praktické využitie pri podávaní studených aj teplých nápojov no takisto slúži ako jedinečný retro doplnok v exteriéri či interiéri. 
 • Džbán s tvrdeného priehľadného skla je odolný voči vyšším teplotám čo umožňuje jeho využitie aj pri podávaní horúceho čaju. Objem džbánu je 1l. 
 • Jedinečný smaltovaný džbán bielej farby si zamiluje každý. Tento džbán s objemom 1,5 litra je vďaka svojmu originálnemu tvaru a spracovaniu vhodný nie len na praktické používanie a podávanie nápojov ale taktiež je vhodný ako doplnok či netradičná váza na kvety. Džbán je zdobený jemnou červenou linkou po hornom okraji.
 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
 • Krásna čajová kanvica v štýle Malajzie je vyrobená z vysoko odolnej liatiny, vďaka čomu vydrží Váš čaj teplý počas dlhšej doby. Čajník obsahuje aj praktické nerezové sitko na sypaný čaj. Kanvicu na čaj je možné používať na akomkoľvek type ohrevu. Kanvička disponujem emailovým (smaltovaným) vnútorným povrchom vďaka čomu je ľahko umývateľná aj v umývačke...
 • Liatinová kanvica na čaj má objem 0,7 l a jej súčasťou je aj praktické nerezové sitko, ktoré slúži na zachytenie všetkých drobných nečistôt, ktoré by sa mohli uvoľniť zo sypaného čaju pri jeho luhovaní. Čajník je možné používať na všetkých typoch ohrevu. Kanvička je z vnútornej strany opatrená smaltovaným / emailovým povrchom vďaka čomu sa ľahko udržuje...