• Sklená kanvica na čaj s nápisom na prednej strane obsahuje praktické nerezové sitko na sypaný čaj. Kanvica je vyrobená z borosilikátového skla, ktoré v kombinácii z nerezovou oceľou pôsobia veľmi luxusne a originálne. Kanvica je vhodná na servírovanie čaju ale aj na jeho prípravu. 
  47,08€
  Skladom
 • Moderný liatinový čajník s objemom 0,45 l ocenia najmä milovníci originálnych vecí. Jedinečný dizajn v štýle ,,Tokyo" pritiahne zrak Vašej návštevy. Vychutnajte si šálku chutného čaju so svojimi blízkymi a použite pri tom túto jedinečnú kanvicu v ktorej vydrží teplota čaju oveľa dlhšie ako v ostatných. Kanvicu na čaj je možné použiť na všetkých ohrevoch....
  28,86€
  Skladom
 • Nedá sa ju nemilovať. Retro červená smaltovaná kanvica s vekom poskytuje možnosť pripravovať a servírovať kávu či čaj v celkom inom štýle na aký ste zvyknutý. Objem 1 liter je postačujúci na prípravu kávy pre Vašich blízkych či rodinu. Smaltovaná kanvica má nielen praktickí ale aj dizajnové využitie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,66€
  Skladom
 • Nerezové sitko na čaj v podobe kliešťov sa jednoducho používa. Vďaka dlhej rúčke sitko jednoducho po pripravení čaju vyberiete. Dĺžka sitka je 16 cm a je možné umývať ho v umývačke riadu.  
  2,51€
  Skladom
 • Okrúhla kuchynská podložka s priemerom 13 cm je určená na odkladanie liatinových, smaltovaných kanvíc a čajníkov. Podložka ochráni Váš nábytok pred jeho poškodením. 
  6,38€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  7,11€
  Skladom
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
  14,43€
  Skladom
 • Retro štýl a neodolateľný dizajn sú súčasťou tejto jedinečnej smaltovanej kanvice, ktorá je vhodná na podávanie a prípravu horúcich nápojov. Viečko je ku kanvici pripojené tenkou retiazkou. Smaltovaná kanvica s objemom 1 liter má na povrchu drobné ozdobné kvietky, ktoré z nej robia skvelý doplnok domácnosti. 
  26,69€
  Skladom
 • Červená smaltovaná džezva / smaltovaný hrnček s dlhou rukoväťou na ohrievanie vody je zdobená bielymi bodkami, čo dodáva nádych tradičnosti. Džezva je vhodná na všetky typy ohrevov. Na hornej strane je umiestnená praktická nálevka. Džezva sa využíva najmä pri príprave tureckej kávy. 
  8,35€
  Skladom
 • Smaltovaná varná kanvica ale čajník s krásnym ľudovým dizajnom je originálny najmä vďaka praktickej píšťalke, ktorá slúži na signalizovanie varu vody. Smaltovaný čajník je možné použiť na akomkoľvek druhu ohrevu. Objem varnej kanvice je 1,75 l. 
  25,54€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  16,98€
  Skladom