• Sitko z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  20,69€
  Skladom
 • Krásny smaltovaný džbán v klasickom tvare s jemným dekórom kvietkov. Smaltovaný džbán môže byť nie len veľmi užitočným asistentom pri podávaní nápojov, džbán spĺňa taktiež dekoračnú funkciu, vďaka ktorej sa dokonale hodí do vintage, alebo chatárskej kuchyne.
  17,87€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  12,73€
  Skladom
 • Krásny nadčasový čajník s kvalitnou smaltovanou úpravou s dekórom levadule si nájde uplatnenie i v dnešných moderných kuchynkách. Pokrievka čajníku spolu s píšťalkou sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Držadlo pokrievky a čajníku sú zhotovené z teplu odolného plastu. Čajník je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčnej dosky.
  22,83€
  Skladom
 • Džbán s uškom moderného a elegantného tvaru s povrchom veľmi kvalitného smaltu zaujímavej žltej farby. Okrem užitočnej funkcie pre rôzne tekutiny môže slúžiť aj ako atraktívna dekorácia. Výška džbánu je 22 cm.
  12,81€
  Skladom
 • Typická nadčasová kanvica o objeme 2 litre je vyrobená s kvalitnou smaltovou úpravou. Krásna zelenkastá farba zaručí, že sa vynikne aj v modernej kuchyni. Vďaka praktickému držadlu sa s kanvicou jednoducho manipuluje. Vnútorná strana kanvice je v béžovom prevedení. Výška kanvice je 26 cm.
  12,92€
  Skladom