14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Elegantná nerezová kanvica s dostatočným objemom 3 litre je vhodná na prípravu čaju alebo  kávy. Kvalitný leštený nerez dodáva kanvici moderný výzor. Pokrievka a rukoväť na kanvici sú vyrobené z plastu, súčasťou kanvice je praktická píšťalka na signalizáciu varu vody. 
  22,12€
  Skladom
 • Originálna liatinová kanvička ktorá poteší nie len oko ale svojou praktickosťou urobí radosť každému milovníkovi čaju. Kanvička má objem 300 ml takže je vhodná na prípravu dvoch porcií sypaného čaju. Navyše disponuje praktickým nerezovým sitkom, ktorý zachytí všetky nečistoty. Príjemná modrá farba navodzuje prímorský pocit. Vďaka kvalitnému výrobnému...
  19,01€
  Skladom
 • Elegantná smaltovaná kanvička má zaujímavý tvar, ktorý jej dodáva originálny vzhľad. Kanvička je vhodná na servírovanie pri akejkoľvek príležitosti. Jemné kvietky ktoré zdobia jej povrch pôsobia veľmi príjemne. Objem smaltovanej kanvice je 0,7 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  11,03€
  Skladom
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
  16,79€
  Skladom
 • Zaujímavá kanvička na čaj s objemom 0,3 l sa hodí k dlhým zimným večerom. Pripravte si výborný sypaný čaj v tomto praktickom čajníku s nerezovým sitkom, ktoré zachytí všetky drobné nečistoty. Kanvička je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevu. 
  23,29€
  Skladom
 • Originálna bielo modrá smaltovaná kanvica s poklop pripevneným na retiazke. Táto retro kanvička je skvelým doplnkom každej domácnosti, oživí priestor a dodá mú retro nádych. Smaltovaná kanvička má objem 1l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,03€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  9,59€
  Skladom
 • French press na kávu s netradičným tvarom vo výraznej zelenej farbe má objem 800 ml. So srdiečkovým dizajnom sa hodí ku veľmi veľkému počtu hrnčekov so srdiečkovým motívom. Vo vnútri je umiestnené jemné filtračné sitko na oddelenie kávovej usadeniny. 
  14,95€
  Skladom
 • Originálna sada, ktorá slúži ako šablóna na zdobenie cappuccina, kakaa, či všetkých ostatných druhov kávy. Vďaka 3 praktickým šablónkam s priemerom 10 cm vytvoríte krásne obrázky na spenenom povrchu, čím vyčarujete úsmev na tvári Vášho okolia. Na vytvorenie obrázka použite škoricu, kakao alebo pomletú kávu. 
  3,99€
  Skladom
 • Džezva s objemom 0,5 litra je vyrobená z odolného smaltu v červenom prevedení. Džezva s dlhou rukoväťou je prispôsobená svojím "sosáčikom" k jednoduchému nalievaniu do pohárov. Džezvu je možné použiť na všetkých typoch ohrevu, okrem indukčnej dosky. Rozmery džezvy sú 22 x 14 x 11 cm.
  8,19€
  Skladom
 • Kanvica na čaj vyrobená z tepelne odolného skla je veľmi elegantným prvkom pre Vašu kuchyňu.  Sklenené časti kanvice sú doplnené nerezovými prvkami z ktorých je vyrobená rukoväť, pokrievka či čajové sitko umiestnené vo vnútri kanvice. Objem kanvice jej 1,5 litra a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Prineste do svojej kuchyne závan elegancie s touto...
  33,29€
  Skladom
 • Moderne pôsobiaca čajová kanvica je vyrobená z tepelne odolného priehľadného skla. Kanvica je využiteľná pri príprave sypaných čajov, disponuje nerezovým sitkom, ktoré zachytí každú nečistotu. Môžete ju používať aj na klasické zohrievanie vody potrebnej na prípravu kávy alebo iných teplých nápojov. Objem kanvičky jej 1 liter.  Spodná časť kanvice je...
  26,49€
  Skladom