Hrnce  V kategórií je 95 produktov.

Moderné kuchynské hrnce  sú to pravé pre všetkých kuchárov, či už začiatočníkov alebo pokročilých. Dizajnový kuchynský riad Vám  v kuchyni poslúži nie len ako prostriedok na varenie ale aj ako nápaditý a nenásilný doplnok.

Podkategórie

 • Elegantný smaltovaný hrniec s ohnutým tvarom a menším objemom 0,5 . má krásnu bielu farbu disponuje praktickou pokrievkou na jeho zakrytie. Hrniec je vhodný na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Tento retro smaltovaný hrniec môžte umývať v umývačke riadu.
  10,94€
  Skladom
 • Hrniec s kvalitným smaltovaným povrchom v krásnej červeno-čiernej farbe. Vďaka oceľovému jadru, hrniec rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu hrnca a šetrí tak čas a energie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  17,66€
  Skladom
 • Smaltovaný hrniec s priemerom 24 cm je skvelým pomocníkom v kuchyni ktorý vďaka svojmu výrobnému materiálu poslúži niekoľko rokov. Objem hrnca je 4 l a údržba je veľmi jednoduchá. 
  13,91€
  Skladom
 • Malá rajnica o objeme 0,5 litra je vyrobená z kvalitnej ocele so smaltovaným povrchom. Rajnicu je možné využiť na všetkých typoch ohrevu, vrátane indukcie, či otvoreného ohňa. Rajnica je skvelým pomocníkom na vašich výletoch, grilovačkách, avšak svoje uplatnenie si nájde aj v klasickej kuchyni.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,42€
  Skladom
 • Smaltovaná rajnica z rady Volcan firmy Ibili je vyrobená z kvalitného oceľového jadra so smaltovaným povrchom. Oceľové jadro zaručuje rovnomerný a rýchly rozvod tepla po celej ploche rajnice, vďaka čomu ušetríte značné množstvo času a energie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,31€
  Skladom
 • Menší smaltovaný kastrólik červenej farby s priemerom 18 cm. Kastrólik má po stranách dve ušká na jednoduché uchopenie a prenášanie. Kastrólik aj pri každodennom používaní vydrží niekoľko rokov.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  6,37€
  Skladom
 • Rajnica s objemom 0,5 litra je vyrobená z kvalitnej ocele so smaltovaným povrchom. Rajnicu je možné použiť na všetkých typoch ohrevu, vrátane indukcie a priameho ohňa. Rajnicu oceníte napríklad na výlete, či grilovaní, avšak svoje uplatnenie si nájde aj vo vašej kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,06€
  Skladom
 • Vložka z kvalitnej nerezovej ocele pre hrnce s priemerom 24 cm. Naparovacia vložka patrí do základného vybavenia každej zdravej kuchyne. Vďaka kvalitnému materiálu má vložka dlhú životnosť a dokonale sadne do vášho hrnca.
  19,53€
  Skladom
 • Oválny liatinový hrniec s objemom 0,5 litra a rozmermi 15 x 10 cm je možné použiť ako na varenie, tak aj na servírovanie. Vďaka použitým materiálom sa teplo pri varení rovnomerne rozkladá po celom povrchu hrnca a uvarené pochutiny v ňom ostávajú dlho teplé. Povrchová úprava hrnca je z kvalitného smaltu, vďaka čomu sa ľahko umýva. Možnosť umývania v...
  22,81€
  Skladom
 • Malý guľatý hrniec je vyrobený z kvalitnej liatiny s kvalitným smaltovaným povrchom a hrúbkou steny 5 mm. Vďaka použitým materiálom sa v hrnci teplo rozkladá rovnomerne a tak si potraviny pri varení zachovávajú všetky svoje nutričné vlastnosti. Hrniec je možné použiť na všetkých typoch ohrevu, vrátane indukcie. Pýchou hrnca sú tepelné vlastnosti, vďaka...
  15,82€
  Skladom
 • Guľatý hrniec o objemom 0,3 litra je vyrobený z kvalitnej liatiny s povrchovou smaltovou úpravou. Vďaka použitým materiálom sa teplo v hrnci rovnomerne rozkladá a potravinám tak ostanú všetky dôležité nutričného hodnoty. Hrniec je využiteľný na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Možnosť umývania v umývačke riadu, avšak odporúčame použiť mäkkú podložku.
  16,48€
  Skladom
 • Malý kastról atraktívneho klasického tvaru s kvalitným smaltovaným povrchom ma vynikajúce tepelné vlastnosti. Vďaka oceľovému jadru, kastról rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu. Kastról je ideálny k príprave vajíčok na raňajky a je vhodný pre všetky typy ohrevu. Možnosť umývania v umývačke riadu
  4,53€
  Skladom