Hrnce  V kategórií je 147 produktov.

Moderné kuchynské hrnce  sú to pravé pre všetkých kuchárov, či už začiatočníkov alebo pokročilých. Dizajnový kuchynský riad Vám  v kuchyni poslúži nie len ako prostriedok na varenie ale aj ako nápaditý a nenásilný doplnok.

Podkategórie

 • Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  3,93€
  Skladom
 • originálny smaltovaný hrniec malých rozmerov s praktickou pokrievkou. Hrniec je možné používať aj ako väčší hrnček s objemom 0,5 litra. Priemer hrnca / hrnčeka je 12 cm. Smaltovaný hrniec má príjemnú bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom obvode. 
  8,32€
  Skladom
 • Praktický a dizajnový smaltovaný hrniec s objemom 1,2 l. Hrniec je modrej farby s bielymi bodkami a predáva sa s využiteľnou pokrievkou. Uchopenie smaltovaného hrnca je možné prostredníctvo dvoch uší na jeho okraji. Malý smaltovaný hrniec je vhodný na všetky typy ohrevu. 
  12,78€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná rajnica s dlhou rúčkou a priemerom 14 cm je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie. Rajnicu je možné umývať v umývačke riadu a v prípade potreby je možné pokrmy v nej piecť v rúre. 
  4,98€
  Skladom
 • Tradičný dizajn a praktické možnosti použitia sú špecifickými vlastnosťami tejto nádoby. Smaltovaný kastrólik s priemerom 16 cm  s nízkymi bočnými stenami je vhodný na prípravu jedál v rúre ale aj na ich servírovanie. Kastrólik má po oboch stranách praktické ušká na uchopenie.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  5,23€
  Skladom
 • Praktická indukčná redukcia, ktorá umožní používanie starých hrncov na indukčnej platni. Adaptačná indukčná podložka s priemerom 28 cm nahrádza nerezové dno, ktoré je potrebné na umiestnenie hrncov na indukčnú dosku a teda umožňuje prípravu jedál na indukcii v akomkoľvek hrnci či nádobe.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  29,23€
  Skladom
 • Praktická redukcia pre staré hrnce a nádoby, ktorých použitie na indukcii nebolo doteraz možné. Indukčná podložka s priemerom 24 cm Vám ušetrí peniaze vyhodené za kúpu nového riadu. Jednoducho nahradí nerezové dno hrncov určených na indukciu a Vy tak využitie aj Vaše staršie nádoby na varenie.  Indukčná podložka je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  17,15€
  Skladom
 • Tohto moderného pomocníka v domácnosti určite ocení každý majiteľ indukčnej dosky. Už nemusíte kupovať nový riad, táto indukčná podložka s priemerom 19 cm umožní používanie starého riadu na indukcii. Adaptačná doska funguje miesto nerezového dna určeného na indukciu, ktorým starší riad nedisponuje. 
  15,39€
  Skladom
 • Praktická naparovacia vložka do tlakových hrncov rady Vitavit® s objemom 3,5 l až 6 l. Priemer naparovacej vložky je 22 cm. Využite naparovaciu vložku a pripravte si chutnú zeleninu alebo ryžu, vďaka praktickému držadlu bude jej používanie jednoduché.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.  
  26,98€
  Skladom
 • Nerezová rajnica známa pod českým názvom rendlík s praktickou dlhou rukoväťou od značky Fissler disponuje objemom 1 l. Rajnica z kvalitnej nerezovej ocele je špeciálna najmä vďaka jedinečnému dnu s názvom SuperThermic, ktoré šetrí energiu tým, že akumulje a zárveň dokonale roznáša teplo po celom povrchu. Rajnicu je možné vkladať aj do rúry na pečenie a...
  36,23€
  Skladom
 • Nerezový hrniec s objemom 8 l. je vhodný na prípravu špagiet alebo iných druhov cestovín. Hrniec je vhodný na všetky typy ohrevov. Súčasťou hrnca je vložka ktorá slúži ako sitko na odstránenie vody. Sendvičové dno zaručuje rýchle a rovnomerné rozloženie tepla po celom jeho povrchu. Hrniec je možné umývať v umývačke riadu. Priemer hrnca je 24 cm a výška...
  33,27€
  Skladom
 • Prírodný bambusový parník Vám pomôže uchovať 100 % chuť a výživu potravín, ktoré v ňom umiestnite. Bambusový parník je vhodný pri prípravu rýb, zeleniny, mäsa alebo iných pochutín na pare. Svoje využitie nájde aj pri uskladnení deň starého chleba. Priemer bambusové parníka je 20 cm a skladá sa z troch častí. 
  12,50€
  Skladom