Hrnce  V kategórií je 104 produktov.

Moderné kuchynské hrnce  sú to pravé pre všetkých kuchárov, či už začiatočníkov alebo pokročilých. Dizajnový kuchynský riad Vám  v kuchyni poslúži nie len ako prostriedok na varenie ale aj ako nápaditý a nenásilný doplnok.

Podkategórie

 • Biela smaltovaná rajnica s praktickou výlevkou na jednej strane pre jednoduchšie vylievanie tekutín. Rajnica je vhodná na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Praktická rúčka umožňuje jej jednoduché prenášanie. Priemer smaltovaného kastrólika s rúčkou je 12 cm. Rajnicu je možné umiestniť do rúry na pečenie ale aj do umývačky riadu. 
 • Naparovacia vložka so stojanom a vnútorným sklopným držadlom pre jednoduchú manipuláciu. Možnosť použitia do tlakových hrncov rady Vitavit® s obsahom 8 - 10 l a do hrncov s priemerom 26 cm.Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Moderný nerezový hrniec s objemom 6,1 litrov disponuje praktickou sklenenou pokrievkou. Hrniec je vhodný na umývanie v umývačke riadu a na všetky typy ohrevu vrátane indukcie. Priemer hrnca je 24 cm a výška 13,5 cm
 • Klasický hrniec s pokrievkou o objeme 3 litre je vyrobený z kvalitného smaltu. Hrniec s hrúbkou steny 0,6 mm je vhodný pre používanie na všetkých typoch ohrevu. Vďaka kvalitnému smaltovému povrchu je možné hrniec umiestniť aj do plynovej, či elektrickej rúry. Jedinou výnimkou používania je mikrovlnná rúra. Váha hrnca je 0,81kg. Možnosť umývania v umývačke...
 • Smaltovaná rajnica je vhodná na prípravu akýchkoľvek pokrmov, zohrievanie vody či mlieka. Rajnica má príjemnú bielu farbu s jemnou modrou linkou po jej obvode. Výhodou smaltovaných výrobkov je ich odolnosť a dlhodobá životnosť. 
 • Praktická indukčná redukcia, ktorá umožní používanie starých hrncov na indukčnej platni. Adaptačná indukčná podložka s priemerom 28 cm nahrádza nerezové dno, ktoré je potrebné na umiestnenie hrncov na indukčnú dosku a teda umožňuje prípravu jedál na indukcii v akomkoľvek hrnci či nádobe.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderný nerezový hrniec je skvelým kuchynským pomocníkom pre každú gazdinku. Hrniec sa skladá z troch častí vďaka čomu je možné varenie ovocia či zeleniny v pare či dokonca ich odšťavenie. Hrniec vďaka kvalitnému výrobnému materiálu znáša mechanické zaťaženie a je odolný voči vysokým teplotám. Je vhodný na všetky typy ohrevov vrátane indukcie, takže svoje...
 • Biely smaltovaný hrniec s objemom 0,5 litra je praktický a spratný. Vďaka čistej bielej farbe s jemnou modrou linkou po hornom obvode zapadne do akéhokoľvek typu kuchyne či už retro alebo  modernej. Výhodou smaltovaných výrobkov je ich odolnosť a dlhodobá životnosť. Hrniec disponuje po bokoch praktickými uškami na jeho prenášanie. Priemer hrnca je 12 cm....
 • Biela smaltovaná rajnica s praktickou výlevkou na jednej strane pre jednoduchšie vylievanie tekutín. Rajnica je vhodná na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Praktická rúčka umožňuje jej jednoduché prenášanie. Priemer smaltovaného kastrólika s rúčkou je 10 cm. Rajnicu je možné umiestniť do rúry na pečenie ale aj do umývačky riadu. 
 • Smaltovaná rajnica bielej farby je ozdobená jemnou červenou linkou po hornom obvode. Praktická rúčka umožňuje jednoduché prenášanie rajnice. Môžte ju využiť na varenie vajíčok či klasické zohrievanie mlieka a prípravu chutného kakaa pre Vašich najmenších. Smaltovaný povrch zaručuje dlhodobú životnosť. Priemer rajnice je 10 cm a je možné umývať ju v...
 • Menší smaltovaný kastrólik červenej farby s priemerom 18 cm. Kastrólik má po stranách dve ušká na jednoduché uchopenie a prenášanie. Kastrólik aj pri každodennom používaní vydrží niekoľko rokov.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
 • Smaltovaný hrniec s krásnou červeno-čiernou farbou. Hrniec má výbornú tepelnú vodivosť, vďaka čomu sa teplo počas varenia rovnomerne a rýchlo rozkladá po celom povrchu hrnca.  Možnosť umývania v umývačke riadu.