• Originálna tortová forma v tvare zajaca je vyrobená z pocínovaného plechu, ktorý je ľahko umývateľný, Forma na tortu má dĺžku 35 cm a jej použitie je možné  pri teplote do +250°C. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,20€
  Skladom
 • Veľkonočný baranček sa počas sviatkov Veľkej noci nájde takmer v každej domácnosti. Pripravte si ho aj Vy. Forma na prípravu veľkonočného baránka je vyrobená z liatiny a jej povrch tvorí smaltovaná vrstva. Výrobný materiál je výhodný najmä vďaka dobrému rozvodu tepla po celom povrchu formy. Forma sa skladá len z jedného, predného dielu, ktorý poskytuje...
  118,01€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie v tvare barančeka je praktickým pomocníkom počas Veľkonočných sviatkov. Nepriľnavý silikónový povrch zaručuje jednoduché vyklopenie upečeného barančeka, bez zachytávania a pripečenie cesta. Silikónovú formu je možné používať pri teplotách od -40°C do +230°C. Rozmery formy sú 17 x 21 x 9 cm. 
  13,12€
  Skladom
 • Malá silikónová forma na barančeka v oranžovej farbe je skvelým pomocníkom pri veľkonočnom pečení. Silikón je odolný vysokým teplotám, takže je možné v ňom piecť až do 230°C, po upečení barančeka jednoducho vyklopíte a silikónovú formu vložíte do umývačky riadu. 
  4,50€
  Skladom
 • Keramická forma na prípravu veľkonočného barančeka sa skladá z dvoch častí. Formu na barančeka môžte použiť aj na kysnutie cesta a následne na to v nej piecť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Keramická forma je pri pečení veľmi obľúbená, rovnomerne roznáša teplo po celom povrchu, pričom teplo najprv absorbuje a neskôr ho postupne a rovnomerne uvoľňuje do...
  18,21€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie v tvare veľkonočného zajačika je zložená z dvoch častí, vďaka čomu cesto jednoducho vo forme uzavriete a pečiete. Keramická forma vďaka akumulácii tepla a jeho nasledovného uvoľňovania dokonale prepečie cesto aj z vnútra. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry a dá sa umývať v umývačke riadu....
  12,59€
  Skladom
 • Forma na pečenie s tvarom veľkonočného barančeka má ideálny nepriľnavý povrch Xynflon vďaka čomu sa na ňu cesto neprichytí. Forma je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,5 mm. Formu na pečenie je možné používať v každom type rúry na pečenie a taktiež umývať v umývačke riadu. Rozmery formy sú : dĺžka 29 cm, šírka 19 cm, výška 7,6 cm. 
  6,54€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na barančeka je skvelým pomocníkom pri príprave pochutín počas veľkonočných sviatkov. Silikón je vysoko odolný voči teplotným šokom a teplotám od -40°C až po +230°C. Rozmery formy na pečenie barančeka sú : 31,5 x 15,8 x 9,5 cm. Forma sa predáva spolu s kovovou formou, ktorá zabezpečí jej lepšie stabilitu. Silikónovú formu...
  12,11€
  Skladom
 • Praktická a originálna forma na pečenie v tvare veľkonočného zdobeného vajíčka má teflónový, nepriľnavý povrch, takže pripravený koláč z nej jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vytierať tukom. Balenie obsahuje 2 kusy totožných foriem. Dĺžka každej formy je 12 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,32€
  Skladom
 • Nerezová forma na pečenie krásneho veľkonočného vajíčka, ktoré dozdobí Vašu veľkonočnú výzdobu. Forma je doplnená o nepriliehajúci povrch vďaka čomu sa na ňu nelepí cesto a upečenú pochutinu jednoducho a rýchlo z formy vyklopíte. Rozmery formy sú 26 x 21 cm s hĺbkou 8,3 cm. 
  8,23€
  Skladom
 • Veľkonočná forma na pečenie veľkonočných vzorov s teflónovým povrchom pre jednoduchšie vyklopenie dobrôt z formy. Forma má rozmery 26 x 34,5 cm a umožňuje pripraviť 2 zajačikov, 2 vajíčka a 2 králikov súčasne. Forma je výhodná aj vďaka možnosti pečenia bez zbytočného vymazávania tukom.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  17,13€
  Skladom