• Dochádzajú Vám nápady na tortu a potrebujete ju pripraviť čím skôr? Silikónová forma s nápisom HAPPY BIRTHDAY za Vás vyrieši túto starosť. Rozmery formy na pečenie sú 30 x 22 cm. Upečený tortový korpus sa veľmi ľahko z formy vyklápa. Silikónovú formu je možné používať pri teplote do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  13,19€
  Skladom
 • Forma na pečenie zložená z dvoch častí. Jednou z častí je kvalitné oceľové dno a druhou je odnímateľná bočná stena s praktickým klipom na jej pripevnenie alebo odopnutie. Priemer formy na pečenie z ocele je 26 cm. 
  10,63€
  Skladom
 • Forma na pečenie zložená z dvoch častí. Jednou z častí je kvalitné oceľové dno a druhou je odnímateľná bočná stena s praktickým klipom na jej pripevnenie alebo odopnutie. Priemer formy na pečenie z ocele je 20 cm. 
  8,31€
  Skladom
 • Originálny pekáč na pečenie zákuskov a torty je vyrobený zo silikónu, ktorý je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C. Rozmery tohto praktického silikónového pekáča sú 28 x 21,5 cm. Forma na pečenie je vhodná na prípravu tradičnej piškóty a korpusov na rôzne druhy zákuskov. Objem pekáča je 2,3 l. V balení sa nachádza aj kovový pásik, ktorý slúži...
  11,42€
  Skladom
 • Plechová forma na pečenie torty či zákuskov v tvare snehuliaka. Naozaj nápadití a originálny forma zaručí úspech u oslávenca a u cele rodiny. Vrstva disponuje nepriliehajúcou vrstvou vďaka ktorej sa cesto na formu neprilepí a po jeho upečené ho jednoducho a rýchlo vyklopíte z formy. Forma odoláva vysokým teplotám, je možné ju používať v akomkoľvek type...
  1,54€
  Skladom
 • Nerezová forma PERNÍK s teflónovým Vám pomôže upiecť originálny korpus alebo zákusok v tvare známej postavičky z rozprávok. Teflón na povrchu formy zaručuje, že cesto sa nebude na forme prichytávať. Formu môžte používať pri teplote do 220°C a umývať v umývačke riadu. Rozmer formy je 43 x 28 cm.
  7,32€
  Skladom
 • Tortová forma na pečenie z kvalitného silikónu má priemer 28 cm a je vhodná na používanie v akomkoľvek type rúry. Formu je možné taktiež vkladať do mrazničky. Tortová forma je odolná teplotám od -40°C do +230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. Vlnitý okraj vytvorí pekné zdobenie na Vami pripravovanom korpuse.
  14,13€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie štvorcového tvaru s rozmermi 24 x 24 cm. Výška formy je 7 cm. Forma na pečenie je zložená z dvoch častí, z hladkého dna a odstrániteľnej bočnej steny s klipom, ktorý slúži na jednoduché roztiahnutie stien. Formu po jej používaní môžte umývať v umývačke riadu. 
  13,86€
  Skladom
 • Kvalitná forma na tortu je vyrobená z nerezocej ocele, ktorú je možné za pomoci jednotlivých prvkov nastavovať v rozmedziach priemeru od 16 cm do 30 cm. Výška formy je 6 cm. Formu je možne umývať v umývačke riadu.
  8,23€
  Skladom
 • Uľahčite si pečenie a predovšetkým následnú prípravu a servírovanie múčnikov. Táto praktická sada rozkladacích foriem vyrobených z kvalitného hliníku vám k tomu pomôžu. Povrch foriem je dokonale nepriľnavý čo zaručuje jednoduché čistenie a umývanie.  Možnosť umývania v umývačke riad.
  12,83€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie je originálnym pomocníkom pri pečení chutnej torty. Netrápte sa nad vymýšľaním zložitých tvarov a ornamentov, táto forma to vyrieši za Vás. Silikónová forma obsahuje na svojom dne ornamenty, ktoré sa vytlačia na povrch Vášho zákuska a Vy máte o starosť menej. Výška formy na pečenie je 8 cm a priemer 26 cm. Formu je možné...
  13,19€
  Skladom
 • Forma na tortu z pocínovaného plechu s vianočným motívom stromčeka. Forma nie je vhodná do umývačky riadu. 
  8,62€
  Skladom