• Otváracia forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a dvoma typmi dna - rovný na korpus tortu a profilovaný na bábovku. Bočná časť sa jednoducho oddeľuje od dna a upečený korpus je tak možné bez problémov ďalej krájať, mazať a zdobiť. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  35,12€
  Skladom
 • Forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a profilovanou bočnou časťou, ideálna na rôzne bábovky a torty v netradičnom tvare. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,10€
  Skladom
 • Forma na pečenie v tvare srdca s kvalitným nepriľnavým povrchom. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,10€
  Skladom
 • Klasická guľatá forma na pečenie tortového korpusu s priemerom 25 centimetrov. Povrch formy je vyrobený z kvalitného nepriľnavého povrchu, ktorý zabraňuje pripekaniu cesta s jednoduchou údržbou a čistením. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  14,03€
  Skladom
 • Forma na tortu vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku s nepriľnavým povrchom, zaručuje jednoduché čistenie a umývanie použitej formy. Formu je možné použiť vo všetkých typoch rúr. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,63€
  Skladom
 • Forma na tortu je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,36€
  Skladom
 • Rozkladacia forma na tortu z nerezovej ocele je vhodná na prípravu múčnikov, dezertov a tort. Je zložená z dvoch častí, vďaka čomu je možné vašu tortu servírovať bez poškodenia.
  8,63€
  Skladom
 • Čierna forma na pečenie je zložená s dvoch častí pri čom jedna z nich poskytuje možnosť bočného otvorenia. Forma na tortu je vyrobená z kvalitného materiálu, vďaka čomu sa na ňu cesto neprichytáva a nepripeká. 
  10,22€
  Skladom
 • Hladká forma na tortu je vhodná na letné jednoduché a svieže torty ale aj na nižšie torty vhodné na oslavu. Výška formy je 4,5.cm a priemer 26cm. Hladký povrch zabraňuje pripečenie a prilepeniu Vašej torty. 
  5,70€
  Skladom
 • Praktická srdcová forma na tortu je vyrobená z kvalitnej ocele s povrchovou teflónovou úpravou. Vďaka teflónu je povrch formy nepriľnavý a odolný voči pripečeniu. Formu v tvare srdca je možné využiť vo všetkých typoch rúr na pečenie. Veľkosť formy je 22 cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,81€
  Skladom
 • Forma v tvare medveďa je vyrobená zo silikónu čo zaručuje jednoduché pečenie a rovnako ľahkú údržbu. Je vhodná pre všetky druhy cesta, silikónový materiál je odolný voči vysokým teplotám, vďaka čomu je jej životnosť neobmedzená. 
  14,66€
  Skladom
 • Obdĺžniková forma na pečenie od spoločnosti Ibili je vyrobená z kvalitného oceľového plechu s teflónovou povrchovou úpravou. Vďaka teflónu je povrch formy nepriľnavý a zabraňuje pripekaniu. Jednoduchý systém otvárania bokov formy uľahčuje vyberanie pečenej dobroty. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  11,40€
  Skladom