14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Základňa na tortu alebo pod jednotlivé poschodie torty s kruhovým tvarom s priemerom 20 cm. Základňa je tvrdená takže nehrozí jej prehnutie. 
  3,33€
  Skladom
 • Rozkladacia forma na tortu z nerezovej ocele je vhodná na prípravu múčnikov, dezertov a tort. Je zložená z dvoch častí, vďaka čomu je možné vašu tortu servírovať bez poškodenia.
  10,21€
  Skladom
 • Originálnu tortu môžte vytvoriť aj s pomocou tejto formy na pečenie v tvare veľkej ruže. Silikónová forma má priemer 21 cm a nepriľnavý povrch zaručuje, že výsledný vzhľad torty bude jedinečný.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  16,79€
  Skladom
 • Praktická forma na tortu hranatého tvaru je originálna vďaka posuvnému mechanizmu, ktorý umožňuje zmenu veľkosti formy. forma je vyrobená z kvalitného nerezu čo zaručuje jej dlhodobú životnosť. Formu je nutné vystlať papierom na pečenie keďže ide len o okrajovú ohrádku bez dna. Rozmery: šírka 20 až 38 cm dĺžka 24 až 46 cm a výška 6 cm. Formu je možné...
  11,54€
  Skladom
 • Oceľová forma na pečenie zákuskov a korpusov v tvare SRDCA, má teflónový povrch. Krásny tvar spolu s kvalitným materiálom vytvárajú skvelého pomocníka do kuchyne. Povrch formy je nepriliehajúci, takže upečenú pochutinu jednoducho vyklopíte a následne rýchlo a ľahko umyjete formu. 
  7,95€
  Skladom
 • Forma na tortu z pocínovaného plechu s vianočným motívom stromčeka. Forma nie je vhodná do umývačky riadu. 
  9,01€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na tortu okrúhleho tvaru s priemerom 20 cm. Nepriliehajúci povrch je ľahko umývateľný, formu môžte umývať aj v umývačke riadu. Silikónová forma je odolná voči teplotám -40°C až do +230°C. Formu môžte vkladať nie len do rúry na pečenie ale aj do mrazničky. 
  11,69€
  Skladom
 • Originálna forma na pečenie maxi muffinu je vďaka svojmu netradičnému tvaru tým, čo ozvláštni Vašu domácnosť. Forma má kvalitný teflónový povrch vďaka čomu sa na nej neprichytí cesto. Približný priemer je 15 cm a výška 20 cm. Formu je možné používať v akejkoľvek rúre na pečenie (nie však v mikrovlnej rúre!).
  11,98€
  Skladom
 • Teflónová forma na tortu so šikmým tvarom s priemerom 21 cm. Pripravte originálnu tortu s netradičným tvarom, táto šikmá forma Vám s tým pomôže.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,05€
  Skladom
 • Teflónová šikmá forma na tortu s priemerom 26 cm z vás spraví profíka pri pečení. Pripravte originálny, netradičný zákusok alebo tortu s touto praktickou formou.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,90€
  Skladom
 • Forma na tortu vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku s nepriľnavým povrchom, zaručuje jednoduché čistenie a umývanie použitej formy. Formu je možné použiť vo všetkých typoch rúr. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,16€
  Skladom
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,15€
  Skladom