• Originálna forma na pečenie v tvare vianočného stromčeka je vyrobená z kvalitného silikónu. Rozmery formy sú 28 x 20 x 4 cm.  Objem formy je 1 liter. Formu je možné použiť pri teplote do 230°C. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu sa cesto na formu nelepí a po jeho upečení ho jednoducho z formy vyklopíte. Upečte si chutný vianočný stromček a ozdobte ho...
  10,14€
  Skladom
 • Originálny pekáč na pečenie zákuskov a torty je vyrobený zo silikónu, ktorý je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C. Rozmery tohto praktického silikónového pekáča sú 28 x 21,5 cm. Forma na pečenie je vhodná na prípravu tradičnej piškóty a korpusov na rôzne druhy zákuskov. Objem pekáča je 2,3 l. V balení sa nachádza aj kovový pásik, ktorý slúži...
  12,17€
  Skladom
 • Teflónová forma na tortu so šikmým tvarom s priemerom 21 cm. Pripravte originálnu tortu s netradičným tvarom, táto šikmá forma Vám s tým pomôže.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,59€
  Skladom
 • Teflónová šikmá forma na tortu s priemerom 26 cm z vás spraví profíka pri pečení. Pripravte originálny, netradičný zákusok alebo tortu s touto praktickou formou.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,26€
  Skladom
 • Forma na pečenie s teflónovým povrchom v tvare srdca, Vám umožní vyčarovať zákusky  a torty v tomto romantickom tvare. Forma sa skladá z dvoch častí, jednou je dno a druhou odstrániteľná bočná stena s praktickým klipom na jej roztiahnutie. Veľkosť srdca je 11 cm. 
  6,98€
  Skladom
 • Originálna forma na pečenie v tvare vločky disponuje kvalitným teflónovým povrchom vďaka čomu sa cesto na formu nebude prichytávať. Vyčarujte si s pomocou tejto formy zimné čaro vo Vašej kuchyni. Rozmer formy je 12 cm. Formu po jej použití môžte umývať v umývačke riadu.
  5,14€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie štvorcového tvaru s rozmermi 24 x 24 cm. Výška formy je 7 cm. Forma na pečenie je zložená z dvoch častí, z hladkého dna a odstrániteľnej bočnej steny s klipom, ktorý slúži na jednoduché roztiahnutie stien. Formu po jej používaní môžte umývať v umývačke riadu. 
  12,59€
  Skladom
 • Klasická okrúhla forma na prípravu nízkych koláčov s vlnkovitým ozdobným okrajom. Priemer formy je 28 cm. Forma je opatrená nepriľnavým povrchom vďaka čomu koláč po upečení jednoducho vyklopíte a následne na to umyjete formu v umývačke riadu. 
  5,44€
  Skladom
 • Moderná forma na koláč s okrúhlym tvarom a s priemerom 12 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej ocele a zhotovená z dvoch častí, z bočnej steny a odnímateľného dna. Koláč po jeho upečení z formy jednoducho vyklopíte vďaka nepriľnavému dnu a formu potom jednoducho umyjete v umývačke riadu. 
  3,68€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma na koláč v tvare obdĺžnika a s rozmermi 25 x 10,5 x 6,5 cm je vhodná do teplôt v rozmedzí od -60 do +230°C a taktiež do umývačky riadu. Objem silikónovej formy na pečenie je 1,4 litra a je možné vkladať ju do mikrovlnej rúry.
  10,66€
  Skladom
 • Praktická mini forma na koláč má priemer 12 cm a vlnkovitý ozdobný okraj, vďaka čomu bude malý koláčik vyzerať ešte chutnejšie. Forma na koláč ma nepriľnavý povrch čo umožňuje jednoduché vyklopenie koláč z formy po jeho upečení. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  2,26€
  Skladom
 • Forma na pečenie veľkonočného zajačika, ktorý už počas týchto sviatkov nikdy viac nebude chýbať na Vašom stole. Rozmery formy sú 14 x 18 cm a objem 250 ml.  V balení sa nachádzajú dva diely, spodný a vrchný diel. Forma je vhodná na používanie pre teplotách do +230°C.  Forma nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  16,62€
  Skladom