• Originálna forma na prípravu sladkých zákuskov či torty počas Hallowwena. Forma má nepriľnavý teflónový povrch, takže pred jej použitím nie je potrebné vymazať ju tukom. Forma v tvare vyrezávanej halloween tekvice poteší každého malého šibala a šibalku. Rozmery formy sú 30 x 27 x 3,5 cm.
  8,47€
  Skladom
 • Forma v tvare medveďa je vyrobená zo silikónu čo zaručuje jednoduché pečenie a rovnako ľahkú údržbu. Je vhodná pre všetky druhy cesta, silikónový materiál je odolný voči vysokým teplotám, vďaka čomu je jej životnosť neobmedzená. 
  8,47€
  Skladom
 • Originálny pekáč na pečenie zákuskov a torty je vyrobený zo silikónu, ktorý je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C. Rozmery tohto praktického silikónového pekáča sú 28 x 21,5 cm. Forma na pečenie je vhodná na prípravu tradičnej piškóty a korpusov na rôzne druhy zákuskov. Objem pekáča je 2,3 l. V balení sa nachádza aj kovový pásik, ktorý slúži...
  12,17€
  Skladom
 • Teflónová sada na vytvorenie menšieho zákusku alebo torty. Každá forma je o ničo väčšia pričom rozmery sú nasledovné: najväčšia forma 10 x 4,5 cm, stredná forma 8,3 x 4,5 cm,  najmenšia forma  6 x 4,3 cm.  Formy na tortu je možné umývať v umývačke riadu.
  6,34€
  Skladom
 • Štvorcová forma na pečenie zákuskov alebo korpusov s praktickým odnímateľným dnom je vyrobená z plechu s teflónovým povrchom. Forma má rozmery 24 x 24 cm. Bočné steny disponujú praktickým klipom na ich roztiahnutie, vďaka čomu dno spolu s koláčom jednoducho oddelíte od zvyšku formy.  Výška formy je 8,3 cm a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  11,07€
  Skladom
 • Praktická forma na tortu hranatého tvaru je originálna vďaka posuvnému mechanizmu, ktorý umožňuje zmenu veľkosti formy. forma je vyrobená z kvalitného nerezu čo zaručuje jej dlhodobú životnosť. Formu je nutné vystlať papierom na pečenie keďže ide len o okrajovú ohrádku bez dna. Rozmery: šírka 20 až 38 cm dĺžka 24 až 46 cm a výška 6 cm. Formu je možné...
  8,71€
  Skladom
 • Veľká forma na tortu s niekoľkými zárezmi slúži na prerezanie tortového korpusu na pláty rovnakých rozmerov. Uľahčite si prácu pri pečení, vďaka tejto nerezovej forme bude Vaša torta ako od profesionála. Forma nakrája korpusy v rozmeroch od 26 do 31 cm. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  12,03€
  Skladom
 • Originálna a magická 3D forma na pečenie s ozdobnými srdcami, ktoré vystupujú na povrch. Forma je vhodná na prípravu cukroviniek, zákuskov ale aj na prípravu zaujímavého chlebíka. Forma je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného silikónu ktorý odoláva teplote od -40°C až do +230°C. Objem formy je 1300 ml a rozmery sú 25 x 18,5 cm. 
  14,77€
  Skladom
 • Malá forma na pečenie zákusku či mini torty v tvare lietadla poteší nejedného chlapčeka. Forma s teflónovým povrchom umožňuje rýchle a jednoduché vyklopenie cukrovej dobroty bez zbytočného zachytenia cesta na nej. Rozmer formy je 12 x 8 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  8,47€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma na koláč v tvare obdĺžnika a s rozmermi 25 x 10,5 x 6,5 cm je vhodná do teplôt v rozmedzí od -60 do +230°C a taktiež do umývačky riadu. Objem silikónovej formy na pečenie je 1,4 litra a je možné vkladať ju do mikrovlnej rúry.
  10,85€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie zákuskov a torty s priemerom 24 cm je vyrobená tak aby jej používanie bolo praktické a jednoduché. Forma je zložená z dvoch častí z dna a z bočnej steny s praktickým klipom na jej odopnutie či pripnutie. Forma je vyrobená z kvalitnej ocele. 
  6,34€
  Skladom
 • Kvalitná forma na tortu je vyrobená z nerezocej ocele, ktorú je možné za pomoci jednotlivých prvkov nastavovať v rozmedziach priemeru od 16 cm do 30 cm. Výška formy je 6 cm. Formu je možne umývať v umývačke riadu.
  7,62€
  Skladom