Formy na pečenie  V kategórií je 178 produktov.

Príprava zákuskov nebola ešte nikdy jednoduchšia. Formy na pečenie vo viacerých veľkostiach šetria čas a zaručujú, že sa z Vás v kuchyni stane kulinársky majster. Forma na pečenie vo viacerých tvaroch umožňuje pečenie rôznych typov zákuskov. 

 • Praktická forma na bábovku vyrobená z keramiky s priemerom 24 cm. Keramická forma Vám pomôže pri príprave lahodnej bábovky ktorá bude chutná aj na pohľad. Vďaka akumulácii tepla sa s keramickou formou na pečenie nemusíte  báť neprepečených častí vo vnútri bábovky. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry. Keramickú formu vkladajte do...
  15,04€
  Skladom
 • Praktická forma na tortu hranatého tvaru je originálna vďaka posuvnému mechanizmu, ktorý umožňuje zmenu veľkosti formy. forma je vyrobená z kvalitného nerezu čo zaručuje jej dlhodobú životnosť. Formu je nutné vystlať papierom na pečenie keďže ide len o okrajovú ohrádku bez dna. Rozmery: šírka 20 až 38 cm dĺžka 24 až 46 cm a výška 6 cm. Formu je možné...
  10,95€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na cukrovinky či čokoládu poskytuje možnosť pripraviť dobroty s veľkonočným motívom. Forma na čokoládu a pralinky má rozmer 27 x 15,5 cm. Pripravte sladká pochúťky v tvare veľkonočnej kraslice či zajačika a ozdobne nimi sviatočný stôl. Veľkosť vajíčka je 4 x 3 cm a zajačika 5 x 3,5 cm. Silikón odoláva teplotám od -60°C do +230°C...
  6,25€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie chutných koláčov má okrúhly tvar s jemný vrúbkovaním. Vďaka keramickému povrchu bude koláč rovnomerne prepečený, keramický materiál najprv vstrebe teplo a neskôr ho postupne uvoľňuje do koláča. Priemer formy na pečenie je 28,5 cm. Formu na pečenie z keramiky môžte vložiť do bežnej rúry na pečenie ale aj do mikrovlnej...
  16,00€
  Skladom
 • Teflónová šikmá forma na tortu s priemerom 26 cm z vás spraví profíka pri pečení. Pripravte originálny, netradičný zákusok alebo tortu s touto praktickou formou.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,30€
  Skladom
 • Teflónová forma na tortu so šikmým tvarom s priemerom 21 cm. Pripravte originálnu tortu s netradičným tvarom, táto šikmá forma Vám s tým pomôže.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,49€
  Skladom
 • Nerezová forma PERNÍK s teflónovým Vám pomôže upiecť originálny korpus alebo zákusok v tvare známej postavičky z rozprávok. Teflón na povrchu formy zaručuje, že cesto sa nebude na forme prichytávať. Formu môžte používať pri teplote do 220°C a umývať v umývačke riadu. Rozmer formy je 43 x 28 cm.
  7,27€
  Skladom
 • Forma na pečenie vianočných cukroviniek je vyrobená z uhlíkovej ocele a disponuje praktickým nepriliehajúcim povrchom , ktorý zabraňuje prilepeniu cesta. Vďaka forme pripravíte naraz až 12 kusov cukroviniek s vianočným motívom naraz bez problémov. Uľahčite si prácu a ušetrite čas s použitím tejto praktickej formy. Rozmery formy sú : 43 x 28 x 2 cm.
  11,52€
  Skladom
 • Pripravte chutné cukrovinky, čokoládové pralinky alebo drobné koláčiky s motívom Vianoc. Táto silikónová forma s nepriľnavým povrchom je skvelým pomocníkom počas vianočných sviatkov. Objem formy je 700 ml a nájdete v nej motívy soba, snehuliaka a a saní. 
  10,00€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na pečenie vianočných cukroviniek Vám umožní pripraviť niekoľko vianočných dobrôt naraz. Vďaka silikónovej forme upečiete 15 kusov cukroviniek pričom forma obsahuje tvary stromčeka, vločky a hviezdy. Formu je po jej použití možné umyť v umývačke riadu. 
  10,00€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na pečenie je vhodná aj na prípravu čokoládových cukríkov s motívom Vianoc. S jej pomocou pripravíte sladké cukrovinky v tvare sánok, soba a snehuliaka o veľkosti 4,8 x 4,4 cm. Pripravte 15 chutných a sladkých dobrôt bez námahy a rýchlo. 
  10,00€
  Skladom
 • Táto praktická forma vyrobená zo silikónu je určená na prípravu obľúbených vafle. Pripravte svojím deťom túto pochúťku s formou, ktorej povrch je vyrobený tak, aby bola ich príprava čo najjednoduchšia. Cesto sa na formu nelepí a pripravené vafle sa jednoducho vyklopia. Forma umožňuje pripraviť hneď 4 ks súčasne, pričom rozmer každého kúsku je 13 x 8,1 cm. 
  10,00€
  Skladom