Formy na pečenie  V kategórií je 190 produktov.

Príprava zákuskov nebola ešte nikdy jednoduchšia. Formy na pečenie vo viacerých veľkostiach šetria čas a zaručujú, že sa z Vás v kuchyni stane kulinársky majster. Forma na pečenie vo viacerých tvaroch umožňuje pečenie rôznych typov zákuskov. 

 • Originálna a magická 3D forma na pečenie s ozdobnými srdcami, ktoré vystupujú na povrch. Forma je vhodná na prípravu cukroviniek, zákuskov ale aj na prípravu zaujímavého chlebíka. Forma je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného silikónu ktorý odoláva teplote od -40°C až do +230°C. Objem formy je 1300 ml a rozmery sú 25 x 18,5 cm. 
  14,77€
  Skladom
 • Moderná a praktická silikónová forma na mini donuty (s rozmermi 4,5 x 1,8) v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť...
  9,32€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na bábovku s netradičným vzorom kvetu. Priemer formy je 22 cm a výška 11 cm. Silikón umožňuje prípravu bábovky bez zbytočného vymazávania formy tukom. Balenie obsahuje aj kovový krúžok, ktorý sa umiestňuje po obvode formy, čím sa zaručí jej  lepšia stabilita.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,54€
  Skladom
 • Forma na prípravu 6 ks muffinov súčasne má obdĺžnikový tvar s rozmermi 26 x 18,1 cm. Špecifickou vlastnosťou plechu na pečenie je nepriľnavosť k jeho povrchu. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  4,72€
  Skladom
 • Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  8,04€
  Skladom
 • Plechová forma na pečenie zákuskov alebo torty v tvare srdca. Forma má nepriľnavý povrch takže zákusky sa z nej jednoducho vyklopia. Rozmer formy na pečenie je 15 x 4 cm. Objem formy je 0,5 l. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,33€
  Skladom
 • Silikónové formy sú vďaka nepriľnavému materiálu veľmi obľúbené. Pred pečením zákuskov nie je potrebné vymazávanie formy tukom. Táto originálna forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť Vašim drobčekom zákusky v tvare vláčika. Formu je možné používať pri teplote do +230°C. Objem formy je 425 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom
 • Malá forma na pečenie zákusku či mini torty v tvare lietadla poteší nejedného chlapčeka. Forma s teflónovým povrchom umožňuje rýchle a jednoduché vyklopenie cukrovej dobroty bez zbytočného zachytenia cesta na nej. Rozmer formy je 12 x 8 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  8,47€
  Skladom
 • Forma na pečenie 12 muffinov je vyrobená z oceľového plechu, ktorý je na povrchu opatrený teflónom, vďaka čomu sa cesto na formu nelepí.  Pripravte si naraz hneď 12 kúskov týchto jedinečných koláčikov. Forma na pečenie má rozmery 25 x 91 cm a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,04€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma na koláč v tvare obdĺžnika a s rozmermi 25 x 10,5 x 6,5 cm je vhodná do teplôt v rozmedzí od -60 do +230°C a taktiež do umývačky riadu. Objem silikónovej formy na pečenie je 1,4 litra a je možné vkladať ju do mikrovlnej rúry.
  10,85€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie zákuskov a torty s priemerom 24 cm je vyrobená tak aby jej používanie bolo praktické a jednoduché. Forma je zložená z dvoch častí z dna a z bočnej steny s praktickým klipom na jej odopnutie či pripnutie. Forma je vyrobená z kvalitnej ocele. 
  6,34€
  Skladom
 • Menšia forma na pečenie je vyrobená zo silikónu a umožňuje pripraviť sladké pokrmy v tvare kravičky. Objem formy je 250 ml a rozmery sú 15,2 x 15,6 x 2,7 cm. Formu zo silikónu je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom