14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Praktická silikónová forma na barančeka je skvelým pomocníkom pri príprave pochutín počas veľkonočných sviatkov. Silikón je vysoko odolný voči teplotným šokom a teplotám od -40°C až po +230°C. Rozmery formy na pečenie barančeka sú : 31,5 x 15,8 x 9,5 cm. Forma sa predáva spolu s kovovou formou, ktorá zabezpečí jej lepšie stabilitu. Silikónovú formu...
  12,65€
  Skladom
 • Forma na pečenie s tvarom veľkonočného barančeka má ideálny nepriľnavý povrch Xynflon vďaka čomu sa na ňu cesto neprichytí. Forma je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,5 mm. Formu na pečenie je možné používať v každom type rúry na pečenie a taktiež umývať v umývačke riadu. Rozmery formy sú : dĺžka 29 cm, šírka 19 cm, výška 7,6 cm. 
  6,83€
  Skladom
 • Praktická a originálna forma na pečenie v tvare veľkonočného zdobeného vajíčka má teflónový, nepriľnavý povrch, takže pripravený koláč z nej jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vytierať tukom. Balenie obsahuje 2 kusy totožných foriem. Dĺžka každej formy je 12 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,65€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie v tvare veľkonočného zajačika je zložená z dvoch častí, vďaka čomu cesto jednoducho vo forme uzavriete a pečiete. Keramická forma vďaka akumulácii tepla a jeho nasledovného uvoľňovania dokonale prepečie cesto aj z vnútra. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry a dá sa umývať v umývačke riadu....
  13,16€
  Skladom
 • Praktická čierna forma na pečenie bábovky alebo iných cukrovín. Forma na bábovku má priemer 24 cm a disponuje vlnitou a zároveň rovnou násadou. JE na Vás, ktorý typ dna zvolíte pre Váš koláč.
  11,03€
  Skladom
 • Základňa na tortu alebo pod jednotlivé poschodie torty s kruhovým tvarom s priemerom 20 cm. Základňa je tvrdená takže nehrozí jej prehnutie. 
  3,33€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z kovu, ktorý dobre rozvádza teplo a zaručuje rovnomerné prepečenie bábovky. Forma ma špeciálny antiadhézny povrch, vďaka ktorému bábovku vždy jednoducho vyklopíte. Výška formy je 10 cm. Forma nie je vhodná do umývačky riadu.
  17,72€
  Skladom
 • Kvalitná forma na bábovku vo výške 11,5 cm je vyrobená z oceľového materiálu so špeciálnou nepriľnavou vrstvou z teflónu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,65€
  Skladom
 • Kompletne rozložiteľná forma na bábovku vyrobená z kvalitného hliníka s nepriľnavým povrchom zaručuje dokonalé rozloženie tepla po celej forme. Povrch bábovky je nepriľnavý vďaka čomu bude umývanie a čistenie formy časovo nenáročné. Vďaka rozloženiu, bábovku rýchlo, jednoducho a bez poškodenia z formy vyberiete.
  13,42€
  Skladom
 • Forma na savarin s nepriľnavým teflónovým povrchom disponuje praktickými uškami po bokoch na jej jednoduchšie uchopenie a prenášanie. Priemer formy je 24 cm. Táto originálna forma na bábovku je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,59€
  Skladom
 • Praktická forma na bábovku z kvalitnej ocele v čiernej farbe má priemer 27 cm a disponuje praktickou násadou, ktorá zaručí, že Vaša bábovku bude mať pekné rovné dno.
  13,42€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z dvoch vrstiev hliníku, čím povrch formy zaručuje nepriľnavosť a jednoduché čistenie. Vykrojený tvar formy sa postará o pekný výsledok pripravovaného pokrmu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  12,55€
  Skladom