Formy na pečenie  V kategórií je 164 produktov.

Príprava zákuskov nebola ešte nikdy jednoduchšia. Formy na pečenie vo viacerých veľkostiach šetria čas a zaručujú, že sa z Vás v kuchyni stane kulinársky majster. Forma na pečenie vo viacerých tvaroch umožňuje pečenie rôznych typov zákuskov. 

 • Krútená forma na bábovku v tvare ,,vlny" v krásnej modrej farbe je vyrobená z kvalitného silikónu. Bábovková forma s výškou 7,5 cm a priemerom 18 cm je vhodná na umývanie v umývačke riadu a jej používanie je možné v teplote od -60°C až do + 230°C. 
 • Mix formičiek na cukrovinky z pocínovaného plechu je vhodný najmä na prípravu sviatočných dobrôt. V balení sa nachádza 20 kusov formičiek. Formičky majú priemer od 3,5 do 5,5 cm. Každý zo 4 tvarov sa nachádza v balené po 5 kusov. 
 • Praktická sada na prípravu obľúbených vianočných vanilkových rožkov. Sada obsahuje 20 kusov formičiek s pocínovaného plechu. Formičky môžte použiť na tvarovanie jedlých ozdôb z marcipánu alebo fondánu ale najlepšie využitie im dali naše staré mami, ktoré začali s prípravou chutných vanilkových rožkov. 
 • Tradičná vyklápacia formička z pocínovaného plechu na cukrovinky v tvare orechu. Tieto cukrovinky sú obľúbené najmä počas vianočného obdobia. V balené sa nachádza 20 kusov formičiek. Rozmery formičky sú 42 × 30 × 10 mm.
 • Originálna silikónová forma v tvare hviezdy môže byť použitá ako silikónový košíček na pečenie pochutín. V balení sa nachádza 6 kusov formičiek, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. 
 • Čierna forma na pečenie je zložená s dvoch častí pri čom jedna z nich poskytuje možnosť bočného otvorenia. Forma na tortu je vyrobená z kvalitného materiálu, vďaka čomu sa na ňu cesto neprichytáva a nepripeká. 
 • Silikónová forma určená na prípravu chutnej bábovky s priemerom 26 cm. Vďaka tejto forme v tvare ,, nízkej katedrály" bude aj obyčajná bábovka vyzerať ako luxusný dezert. Forma je určená na používanie pri teplote do + 230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. Výška formy je 8 cm. 
 • Originálna silikónová forma umožňuje pripraviť Vašim drobcom chutné LEGO kocky. Forma je vďaka silikónu pružná no zároveň pevná, je možné použiť ju pri teplote od -60°C až do +230°C. Rozmery formy na pečenie sú 9 x 4,5 x 2,8 cm s objemom 672 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderná a praktická silikónová forma na donuty s rozmermi 7,5 x 8 cm v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť bude...
 • Jedinečná forma na pečenie je vyrobená zo silikónu a určená na prípravu 8 kusov tortičiek s názvom Šarlotka súčasne. Formu môžete používať pri teplote až do +230°C. Do formy je možné vyliať celkom 816 ml cesta. Silikón sa vyznačuje najmä nepriľnavosťou povrchu, vďaka čomu nie je potrebné vymazávanie tukom pred jeho použitím. Vhodná na umývanie v umývačke...
 • Originálna forma na pečenie v tvare vianočného stromčeka je vyrobená z kvalitného silikónu. Rozmery formy sú 28 x 20 x 4 cm.  Objem formy je 1 liter. Formu je možné použiť pri teplote do 230°C. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu sa cesto na formu nelepí a po jeho upečení ho jednoducho z formy vyklopíte. Upečte si chutný vianočný stromček a ozdobte ho...
 • Silikónová forma na pečenie je originálnym pomocníkom pri pečení chutnej torty. Netrápte sa nad vymýšľaním zložitých tvarov a ornamentov, táto forma to vyrieši za Vás. Silikónová forma obsahuje na svojom dne ornamenty, ktoré sa vytlačia na povrch Vášho zákuska a Vy máte o starosť menej. Výška formy na pečenie je 8 cm a priemer 26 cm. Formu je možné...