Formy na pečenie  V kategórií je 175 produktov.

Príprava zákuskov nebola ešte nikdy jednoduchšia. Formy na pečenie vo viacerých veľkostiach šetria čas a zaručujú, že sa z Vás v kuchyni stane kulinársky majster. Forma na pečenie vo viacerých tvaroch umožňuje pečenie rôznych typov zákuskov. 

 • Forma na pečenie vianočných cukroviniek je vyrobená z uhlíkovej ocele a disponuje praktickým nepriliehajúcim povrchom , ktorý zabraňuje prilepeniu cesta. Vďaka forme pripravíte naraz až 12 kusov cukroviniek s vianočným motívom naraz bez problémov. Uľahčite si prácu a ušetrite čas s použitím tejto praktickej formy. Rozmery formy sú : 43 x 28 x 2 cm.
  11,61€
  Skladom
 • Pripravte chutné cukrovinky, čokoládové pralinky alebo drobné koláčiky s motívom Vianoc. Táto silikónová forma s nepriľnavým povrchom je skvelým pomocníkom počas vianočných sviatkov. Objem formy je 700 ml a nájdete v nej motívy soba, snehuliaka a a saní. 
  10,08€
  Skladom
 • Forma na tortu z pocínovaného plechu s vianočným motívom stromčeka. Forma nie je vhodná do umývačky riadu. 
  8,62€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na pečenie pochutín v tvare .. pán perníček". Pripravte si originálne vianočné dobroty a prekvapte tak svojich blízkych. Vo forme je možné pripraviť naraz 4 postavičky a dve paličky. Formu je možné používať do teploty až 230°C. 
  10,08€
  Skladom
 • Okrúhla forma na koláč je opatrená granitovým povrchom s vysokou odolnosťou voči poškodeniu alebo prilepeniu pripravovaného pokrmu na jej povrch. Základ formy tvorí hliník. Formu je možné použiť pri teplotách do 220°C na pečenie koláčov alebo na prípravu domácej pizze. Rozmery formy sú nasledovné: priemer 29,5 cm, výška  3 cm.  Vhodná na umývanie v...
  10,87€
  Skladom
 • Kto by ich nemiloval. Medvedie labky sú klasické sviatočné pečivo, ktoré nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Tento praktický plech na medvedie labky s rozmermi 31 x 26 cm Vám umožní pripraviť 12 kusov medvedích labiek súčasne. 
  13,99€
  Skladom
 • Originálna forma na pečenie vyrobená z kvalitného a odolného silikónu s motívom vianočného stromčeka. Pripravte si sladké a chutní vianočné mini stromčeky. Objem formy je 648 ml a pomôže Vám vytvoriť až 8 kusov stromčekov súčasne. Forma odoláva teplotám až do +230°C. 
  10,08€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na pečenie je vhodná aj na prípravu čokoládových cukríkov s motívom Vianoc. S jej pomocou pripravíte sladké cukrovinky v tvare sánok, soba a snehuliaka o veľkosti 4,8 x 4,4 cm. Pripravte 15 chutných a sladkých dobrôt bez námahy a rýchlo. 
  10,08€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na pečenie vianočných cukroviniek Vám umožní pripraviť niekoľko vianočných dobrôt naraz. Vďaka silikónovej forme upečiete 15 kusov cukroviniek pričom forma obsahuje tvary stromčeka, vločky a hviezdy. Formu je po jej použití možné umyť v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom
 • Plochá silikónová forma na prípravu sladkých stromčekov z čokolády, karamelu alebo iných sladkých dobrôt. Forma umožňuje pripraviť 4 kusy sladkých stromčekov a dve drobné hviezdičky, ktoré do seba jednoducho zapadnú. Spolu tak vytvoríte dva 3D stromčeky a jednu hviezdičku. Forma má rozmery 30 x 17,5 cm. 
  6,54€
  Skladom
 • Originálna forma na pečenie v tvare vianočného stromčeka je vyrobená z kvalitného silikónu. Rozmery formy sú 28 x 20 x 4 cm.  Objem formy je 1 liter. Formu je možné použiť pri teplote do 230°C. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu sa cesto na formu nelepí a po jeho upečení ho jednoducho z formy vyklopíte. Upečte si chutný vianočný stromček a ozdobte ho...
  10,98€
  Skladom
 • Originálna a moderná forma na prípravu 3D čokoládového vianočného stromčeka poteší každého milovníka Vianoc. Vďaka forme na čokoládu, ktorá je vyrobená zo silikónu vyrobíte jednotlivé časti, ktoré použijete pri výrobe tohto originálneho stromčeka. Balenie obsahuje aj praktický stojan na zloženie stromčeka.
  17,60€
  Skladom