• Originálna a magická 3D forma na pečenie s ozdobnými srdcami, ktoré vystupujú na povrch. Forma je vhodná na prípravu cukroviniek, zákuskov ale aj na prípravu zaujímavého chlebíka. Forma je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného silikónu ktorý odoláva teplote od -40°C až do +230°C. Objem formy je 1300 ml a rozmery sú 25 x 18,5 cm. 
  18,40€
  Skladom
 • Teflónová sada na vytvorenie menšieho zákusku alebo torty. Každá forma je o ničo väčšia pričom rozmery sú nasledovné: najväčšia forma 10 x 4,5 cm, stredná forma 8,3 x 4,5 cm,  najmenšia forma  6 x 4,3 cm.  Formy na tortu je možné umývať v umývačke riadu.
  7,88€
  Skladom
 • Praktická sada obsahuje 4 kusy silikónových formičiek na pečenie sladkých maškŕt podľa Vašej chuti. Sada obsahuje odlišné formy, ktoré môžte používať pri pečení do teploty +230°C alebo vkladať do mrazničky a dobroty v nich jednoducho zamraziť.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  8,11€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z kovu, ktorý dobre rozvádza teplo a zaručuje rovnomerné prepečenie bábovky. Forma ma špeciálny antiadhézny povrch, vďaka ktorému bábovku vždy jednoducho vyklopíte. Výška formy je 10 cm. Forma nie je vhodná do umývačky riadu.
  17,72€
  Skladom
 • Praktická a originálna forma na pečenie v tvare veľkonočného zdobeného vajíčka má teflónový, nepriľnavý povrch, takže pripravený koláč z nej jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vytierať tukom. Balenie obsahuje 2 kusy totožných foriem. Dĺžka každej formy je 12 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,42€
  Skladom
 • Silkónová forma Vám umožní pripraviť 6 kusov veľkonočných vajíčok z piškótového alebo iného cesta súčasne. Forma na pečenie s rozmermi 25,5 x 17,8 x 2,5 cm je vhodná na použitie v rúre na pečenie ale taktiež je možné jej použitie v mikrovlnej rúre. Silikónová forma znáša teploty od -10°C do +230°C a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,20€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie v tvare veľkonočného zajačika je zložená z dvoch častí, vďaka čomu cesto jednoducho vo forme uzavriete a pečiete. Keramická forma vďaka akumulácii tepla a jeho nasledovného uvoľňovania dokonale prepečie cesto aj z vnútra. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry a dá sa umývať v umývačke riadu....
  13,16€
  Skladom
 • Silikónová forma na prípravu  sladkých pochutín v tvare veľkonočných kraslíc. Pripravte si píškót alebo iný druh cesta s veľkonočným motívom vďaka tejto silikónovej forme s rozmermi 27 x 17 cm. Rozmery jednotlivých vajíčok sú : 8,5 x 6 cm. Forma znáša teploty od -40°C do +230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  6,28€
  Skladom
 • Praktická forma na tortu hranatého tvaru je originálna vďaka posuvnému mechanizmu, ktorý umožňuje zmenu veľkosti formy. forma je vyrobená z kvalitného nerezu čo zaručuje jej dlhodobú životnosť. Formu je nutné vystlať papierom na pečenie keďže ide len o okrajovú ohrádku bez dna. Rozmery: šírka 20 až 38 cm dĺžka 24 až 46 cm a výška 6 cm. Formu je možné...
  11,54€
  Skladom
 • Sada na prípravu a prenášanie torty. Praktická okrúhla forma na pečenie s priemerom 26 cm je zložená z dvoch častí, z rozťahovacieho okraju a dna.  Teflónová vrstva na povrchu formy zaručuje, že koláčik po upečení jednoducho vyklopíte. Súčasťou balenia je aj praktická plastová dóza s priemerom 32 cm,  ktorá slúži na uskladnenie a prenášanie pripravenej...
  20,23€
  Skladom
 • Jedinečná forma na pečenie  s odnímateľným dnom a nepriľnavým povrchom poteší každého milovníka sladkého. Priemer formy je 12 cm a výška 10 cm. Forma sa môže používať na prípravu dobrôt v plynovej aj elektrickej rúre a následne na to umývať v umývačke riadu. 
  8,33€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na prípravu jedinečnej torty alebo zákusku v tvare pusy. Pripravte svojim blízkym dezert v tomto veľmi obľúbenom tvare. Forma je vhodná na pečenie v rúre ale taktiež ju môžte vkladať do mrazničky. Rozmery formy sú 25 x 15 x 6,5.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  20,23€
  Skladom