• Dva kusy klasickej formy na ľad s možnosťou prípravy až 12 kúskov ľadu naraz. Formu je možné použiť pri teplote od -60 až do + 230°C. Rozmer jednej formy je 12 x 25 cm. Sú vyrobené zo zdraviu neškodného a nepriľnavého materiálu. Vo formách je možné pripraviť aj mrazené čokoládové alebo iné pochutiny či čokoládové cukríky. 
  8,71€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. Vo forme pripravíte 4ks ľadových guličiek naraz.
  7,49€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. V balení sa nachádzajú dva kusy formy. Priemer jednej XXL gule je 7,5 cm. Chuť ľadu môžte vylepšiť...
  7,69€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu ľadu alebo domácej zmrzliny zelenej farby. Silikón zaručuje veľmi jednoduché vybratie ľadu, jednoduchú údržbu a dlhodobú životnosť formy. 
  7,29€
  Skladom
 • Originálna forma na ľad s tvarom ľadového medveďa. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá rýchlo a ľahko. Forma nezachytáva pach z mrazničky. 
  13,88€
  Skladom
 • Chladiace kamene ochladia ale nerozpustia sa a nezriedia nápoj. Studený nápoj bude chutnejší, pretože v ňom nebude voda naviac. 
  14,62€
  Skladom