• Dva kusy klasickej formy na ľad s možnosťou prípravy až 12 kúskov ľadu naraz. Formu je možné použiť pri teplote od -60 až do + 230°C. Rozmer jednej formy je 12 x 25 cm. Sú vyrobené zo zdraviu neškodného a nepriľnavého materiálu. Vo formách je možné pripraviť aj mrazené čokoládové alebo iné pochutiny či čokoládové cukríky. 
  9,11€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. Vo forme pripravíte 4ks ľadových guličiek naraz.
  7,83€
  Skladom
 • Forma na ľad v príjemnej modrej farbe je vyrobená z kvalitného silikónu z ktorého sa kocky ľadu jednoducho vyberajú. Rozmery formy sú : 17 x 6 x 16,5 cm a je možné umývať ju v umývačke riadu.
  7,29€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. V balení sa nachádzajú dva kusy formy. Priemer jednej XXL gule je 7,5 cm. Chuť ľadu môžte vylepšiť...
  8,04€
  Skladom
 • Ak patríte k ľuďom čo milujú niečo iné a originálne ste na správnom mieste. Pripravte si neobyčajné ľadové kocky vo forme ľadových panákov. Vďaka silikónovej forme na ľad značky Ibili to nebude zložité. Výrobok je tepelne odolný a vydrží teploty do +230°C.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  12,81€
  Skladom
 • Originálna forma na ľad s tvarom ľadového medveďa. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá rýchlo a ľahko. Forma nezachytáva pach z mrazničky. 
  13,88€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu ľadu alebo domácej zmrzliny zelenej farby. Silikón zaručuje veľmi jednoduché vybratie ľadu, jednoduchú údržbu a dlhodobú životnosť formy. 
  7,29€
  Skladom