14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Ak patríte k ľuďom čo milujú niečo iné a originálne ste na správnom mieste. Pripravte si neobyčajné ľadové kocky vo forme ľadových panákov. Vďaka silikónovej forme na ľad značky Ibili to nebude zložité. Výrobok je tepelne odolný a vydrží teploty do +230°C.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  14,49€
  Skladom
 • Dva kusy klasickej formy na ľad s možnosťou prípravy až 12 kúskov ľadu naraz. Formu je možné použiť pri teplote od -60 až do + 230°C. Rozmer jednej formy je 12 x 25 cm. Sú vyrobené zo zdraviu neškodného a nepriľnavého materiálu. Vo formách je možné pripraviť aj mrazené čokoládové alebo iné pochutiny či čokoládové cukríky. 
  10,29€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. Vo forme pripravíte 4ks ľadových guličiek naraz.
  8,85€
  Skladom
 • Dizajnová forma na ľad v tvare gule je skvelou náhradou ľadu v tvare kocky. Pri príprave vynikajúcich nápojov určite oceníte originalitu a jedinečnosť tohto nezvyčajného tvaru. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá taktiež jednoduchým spôsobom. V balení sa nachádzajú dva kusy formy. Priemer jednej XXL gule je 7,5 cm. Chuť ľadu môžte vylepšiť...
  9,09€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu ľadu alebo domácej zmrzliny zelenej farby. Silikón zaručuje veľmi jednoduché vybratie ľadu, jednoduchú údržbu a dlhodobú životnosť formy. 
  8,11€
  Skladom
 • Originálna forma na ľad s tvarom ľadového medveďa. Forma sa jednoducho plní a ľad sa z nej vyberá rýchlo a ľahko. Forma nezachytáva pach z mrazničky. 
  16,30€
  Skladom