• Sada rôznych formičiek, ktorá vy vám v kuchyni nemala chýbať. Sada obsahuje 36 ks rozličných formičiek s veľkosťou 4 cm. Pri tejto sade vaša kreativita rozhodne nebude obmedzená. Sada nie je vhodná do umývačky riadu.
  12,01€
  Skladom
 • Formy sú vyrobené so špeciálneho materiálu, ktorý odoláva teplote až do 230°C. Zároveň je možné jeho umiestenie v mrazničke do teploty až -60°C. V balení sa nachádza 6 ks silikónových foriem, ktoré je možné použiť opakovanie. 
  3,18€
  Skladom
 • Moderná forma z kvalitnej nerezovej ocele na výrobu domáceho tureckého medu. Forma sa skladá zo samotného podnosu a nerezových bokov. Forma o objeme 0,3 litra má veľkosť 9x22 cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  13,19€
  Skladom
 • Moderné košíčky na pečenie v tvare srdiečka sú vyrobené z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa môžu používať opakovane. Košíčky sú v rôznych farbách a vďaka silikónu sú teplotne odolné, ľahko umývateľné a s dlhou životnosťou.
  3,22€
  Skladom
 • Farebný set  na želé obsahuje 6 kusov foriem, vďaka ktorým pripravíte sebe, či svojím deťom originálne domáce želé. Formy sú v tvare vlnitých košíčkov, ktoré sú jednoducho umývateľné a môžu sa opakovane použiť.
  4,52€
  Skladom
 • Kvalitná sada 6 foriem pre trubičky. Sada obsahuje taktiež plniacu špičku vďaka ktorej vytlačíte do trubičiek náplň. Dĺžka trubičiek je 14 cm o priemere 2 cm.
  8,92€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  5,70€
  Skladom
 • Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  7,69€
  Skladom
 • Pripravte si vynikajúcu pochúťku, ktorá sa teší veľkej oblube najmä počas vianočných sviatkov. Forma na medvedie labky si u Vás doma určite nájde svoje miesto. Rozmery formy sú 21 x 26 cm, je vyrobená zo špeciálnej ocele s nepriľnavým povrchom. Forma je vhodná do umývačky riadu. 
  6,07€
  Skladom
 • Aj Vy milujete tradičné trubičky plnení bielkovou penou, len nikde neviete nájsť trubičky na ich výrobu? trubičky na cukrovinky sú opatrené teflónovou vrstvou vďaka ktorej sa cesto na trubičky nepriliepa a upečené dobroty sa jednoducho zosúvajú. V balení sa nachádzajú 4 kusy trubičiek s priemerom 2 cm. 
  9,08€
  Skladom
 • Pripravte si vlastné domáce kornútky. Forma na pečenie kornútov má dokonalý tvar, vďaka čomu budú kornúty pravidelné. Balenie obsahuje 4 kusy foriem s teflónovým povrchom, ktorý bráni prilepeniu cesta na formu. 
  5,86€
  Skladom
 • Malá forma na pečenie báboviek alebo iných malých múčnikov s priemerom 7 cm. V balení sa nachádzajú 2 kusy. Formu na pečenie je možné umývať v umývačke riadu, je vyrobená z ocele s nepriľnavým povrchom. Túto formu na pečenie môžte v prípade potreby vložiť aj do mikrovlnej rúry.
  5,25€
  Skladom