• Originálna forma na prípravu sladkých zákuskov či torty počas Hallowwena. Forma má nepriľnavý teflónový povrch, takže pred jej použitím nie je potrebné vymazať ju tukom. Forma v tvare vyrezávanej halloween tekvice poteší každého malého šibala a šibalku. Rozmery formy sú 30 x 27 x 3,5 cm.
  8,47€
  Skladom
 • Aj Vy milujete tradičné trubičky plnení bielkovou penou, len nikde neviete nájsť trubičky na ich výrobu? trubičky na cukrovinky sú opatrené teflónovou vrstvou vďaka ktorej sa cesto na trubičky nepriliepa a upečené dobroty sa jednoducho zosúvajú. V balení sa nachádzajú 4 kusy trubičiek s priemerom 2 cm. 
  6,34€
  Skladom
 • Malá forma na pečenie báboviek alebo iných malých múčnikov s priemerom 7 cm. V balení sa nachádzajú 2 kusy. Formu na pečenie je možné umývať v umývačke riadu, je vyrobená z ocele s nepriľnavým povrchom. Túto formu na pečenie môžte v prípade potreby vložiť aj do mikrovlnej rúry.
  4,64€
  Skladom
 • Formy sú vyrobené so špeciálneho materiálu, ktorý odoláva teplote až do 230°C. Zároveň je možné jeho umiestenie v mrazničke do teploty až -60°C. V balení sa nachádza 6 ks silikónových foriem, ktoré je možné použiť opakovanie. 
  2,94€
  Skladom
 • Forma na pečenie s moderným vzhľadom má obdĺžnikový tvar s rozmermi 30 x 8 cm. Vo forme pripravíte sladké ale aj slané dobroty pre Vašich blízkych. Forma na pečenie z ocele má nepriliehajúci povrch, vďaka čomu sa cesto počas pečenia na ňu neprilepí a po jeho upečení ho jednoducho vyklopíte. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  6,81€
  Skladom
 • Praktická moderná forma na pečenie s tvarom obdĺžnika má rozmery 35 x 8 cm a je vhodná ako na slané tak aj na sladké pochutiny. Výrobným materiálom formy je oceľ s nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa cesto jednoducho z formy vyklopí.  Forma na pečenie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,87€
  Skladom
 • Štvorcová forma na donutky s teflónovým povrchom umožňuje pripraviť 6 kusov donutiek súčasne. Donutky pripravené vo forme budú mať priemer 8 cm. Formu je možné vkladať do akejkoľvek teplovzdušnej rúry a taktiež umývať v umývačke riadu. 
  12,34€
  Skladom
 • Moderná a praktická silikónová forma na mini donuty (s rozmermi 4,5 x 1,8) v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť...
  9,32€
  Skladom
 • Elegantná sklená forma na koláč z číreho skla s vlneným okrajom. Forma na koláč má priemer 28 cm a vydrží teploty až do +300°C. Pred použitím ju vysypte tukom a vysypte múkou, vďaka čomu sa Vám koláč na formu neprichytí. Formu vkladajte do studenej rúry na pečenie a až potom rúru zapnite, nie je dobré vystavovať formu teplotným šokom.  Vhodná na umývanie...
  7,95€
  Skladom
 • Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  8,04€
  Skladom
 • Forma na prípravu 6 ks muffinov súčasne má obdĺžnikový tvar s rozmermi 26 x 18,1 cm. Špecifickou vlastnosťou plechu na pečenie je nepriľnavosť k jeho povrchu. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  4,72€
  Skladom
 • Silikónové formy sú vďaka nepriľnavému materiálu veľmi obľúbené. Pred pečením zákuskov nie je potrebné vymazávanie formy tukom. Táto originálna forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť Vašim drobčekom zákusky v tvare vláčika. Formu je možné používať pri teplote do +230°C. Objem formy je 425 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom