• Červená silikónová forma na prípravu rôznych druhov a tvarov koláčikov. S pomocou formy pripravíte 32 kusov naraz. Rozmery formy na pečenie sú 31 x 21 cm. Silikón je odolný vysokým aj nízkym teplotám v rozmedzí od -40°C do +230°V.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,04€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na obľúbené vianočné vanilkové rožky. Zabudnite na samostatné formičky, ktoré sú nepraktické a využite túto silikónovú formu v ktorej pripravíte naraz až 30 ks vanilkových rožkov.  Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  11,09€
  Skladom
 • Originálna a moderná forma na prípravu 3D čokoládového vianočného stromčeka poteší každého milovníka Vianoc. Vďaka forme na čokoládu, ktorá je vyrobená zo silikónu vyrobíte jednotlivé časti, ktoré použijete pri výrobe tohto originálneho stromčeka. Balenie obsahuje aj praktický stojan na zloženie stromčeka.
  17,60€
  Skladom
 • Forma na koláč vyrobená z keramiky s jemne ozdobeným vlnitým okrajom.  Keramická forma je vynikajúca na prípravu koláčov najmä z dôvodu, že cesto sa na ňu nelepí. Vďaka peknému dizajnu môže byť koláč alebo akýkoľvek iný pokrm pripravovaný v tejto forme servírovaný na stôl bez prekladania na iný podnos. Keramika udrží koláč teplý počas dlhšej doby. Priemer...
  32,87€
  Skladom
 • Silikónová forma bielej farby s motívom kamélie poteší všetkých milovníkov kvetín, ktorý obľubujú aj sladké dobroty. Forma umožňuje pripraviť 6 kusov zákuskov naraz pri teplote do 230°C. Rozmery jednotlivých tortičiek sú 7,6 x 3,5 cm. Objem formy je 0,64 l.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom
 • Príprav romantických a zároveň chutné koláče v tvare srdca a poteš svoju polovičku. Originálna romantická forma na pečenie  Vám umožní pripraviť hneď 15 romantických a chutných srdiečok naraz. Srdiečka majú odlišné rozmery. Silikónovú formu na pečenie od spoločnosti Mastrad môžte používať pri teplote do +220°C. 
  12,95€
  Skladom
 • Silikónová forma v  tvare obdĺžnika na obľúbené muffinky. Vďaka tejto forme pripravíte 6 kusov muffinkov naraz.  Forma na pečenie má rozmery 7,9 x 3,7 cm. Formu je možné používať pri pečení ako aj pri mrazení a to pri teplotách od -40°C do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,00€
  Skladom
 • Forma na pečenie je vyrobená z ocele s teflónovou povrchovou úpravou, čo umožňuje rýchle a jednoduché vyklopenie upečeného koláča bez zbytočného prichytenia cesta na formu. Výška formy na pečenie je  2,5 cm a priemer 10 cm. Pripravte deťom chutnú dobrotu v tvare medvedíka a vyčarujte im úsmev na tvári.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  2,72€
  Skladom
 • Formy sú vyrobené so špeciálneho materiálu, ktorý odoláva teplote až do 230°C. Zároveň je možné jeho umiestenie v mrazničke do teploty až -60°C. V balení sa nachádza 6 ks silikónových foriem, ktoré je možné použiť opakovanie. 
  3,19€
  Skladom
 • Moderné košíčky na pečenie v tvare srdiečka sú vyrobené z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa môžu používať opakovane. Košíčky sú v rôznych farbách a vďaka silikónu sú teplotne odolné, ľahko umývateľné a s dlhou životnosťou.
  3,62€
  Skladom
 • Originálna forma na prípravu sladkých zákuskov či torty počas Hallowwena. Forma má nepriľnavý teflónový povrch, takže pred jej použitím nie je potrebné vymazať ju tukom. Forma v tvare vyrezávanej halloween tekvice poteší každého malého šibala a šibalku. Rozmery formy sú 30 x 27 x 3,5 cm.
  9,54€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť si cukrovinky s 12 rôznymi halloween vzormi súčasne. Forma je na povrchu teflónová takže ju nie je potrebné pred použitím vymazávať olejom. Rozmery formy sú 44 x 28 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  22,13€
  Skladom