14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Nerezová formička na výrobu sušienok o veľkosti 4 x 6 cm. Vďaka formičke môžete vyrábať francúzsku pochutinu s názvom "Petit Beurre". Vlnité okraje zaručujú originálny a nápaditý pokrm. Forma nie je vhodná pre umývanie v umývačke riadu.
  3,87€
  Skladom
 • Praktická a originálna forma na pečenie v tvare veľkonočného zdobeného vajíčka má teflónový, nepriľnavý povrch, takže pripravený koláč z nej jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vytierať tukom. Balenie obsahuje 2 kusy totožných foriem. Dĺžka každej formy je 12 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,65€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  11,95€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma umožňuje pripraviť Vašim drobcom chutné LEGO kocky. Forma je vďaka silikónu pružná no zároveň pevná, je možné použiť ju pri teplote od -60°C až do +230°C. Rozmery formy na pečenie sú 9 x 4,5 x 2,8 cm s objemom 672 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom
 • Silikónové formy sú vďaka nepriľnavému materiálu veľmi obľúbené. Pred pečením zákuskov nie je potrebné vymazávanie formy tukom. Táto originálna forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť Vašim drobčekom zákusky v tvare vláčika. Formu je možné používať pri teplote do +230°C. Objem formy je 425 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,93€
  Skladom
 • Praktická forma určená pre domáce ale aj profesionálne pečenie, formu priložíte na cesto a jemne prejdete valčekom. Výsledkom je dokonale ozdobený koláč v tvare srdiečok. Forma ma priemer 30cm.
  15,72€
  Skladom
 • Plastové 3D formičky na barančeka a sliepočku z marcipánu alebo nepečeného cesta. Pred použitím je vhodné vyplniť formičku fóliou alebo mikroténovým vreckom. Formičky sa skladajú z dvoch častí, ktoré sa pred naplnením spoja dokopy.  Použitie: Do formičky vtlačíte cesto, v spodnej časti vyhĺbite malú dierku do ktorej natlačíte džem alebo inú náplň. Takto...
  2,84€
  Skladom
 • Venčeky, kto by ich nemiloval? Pripravte si túto dobrotu v pohodlí domova. Silikónová forma na venčeky umožňuje upiecť 24 kusov naraz. Formu na venčeky je možné používať pri teplotách v rozmedzí -40°C - 230°C. Rozmery formy na pečenie sú 22 x 32 cm a výška je 5 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,53€
  Skladom
 • Jedinečná maxi forma z kvalitného silikónu na prípravu veľkého množstva medvedích labiek. Forma na medvedie labky má rozmery 77 x 44,5 cm je vhodná do akéhokoľvek typu rúry na pečenie a odoláva teplotám do +230°C. 
  61,70€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  6,75€
  Skladom
 • Praktická moderná forma na pečenie s tvarom obdĺžnika má rozmery 35 x 8 cm a je vhodná ako na slané tak aj na sladké pochutiny. Výrobným materiálom formy je oceľ s nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa cesto jednoducho z formy vyklopí.  Forma na pečenie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,89€
  Skladom
 • Tradičná forma na pečenie a prípravu srnčích chrbtov. Dĺžka formy na pečenie je 30 cm a jej výška je 4,5 cm. Formu po jej použití môžte umývať v umývačke riadu. Vďaka nepriľnavému povrchu sa cesto na formu nebude lepiť. 
  4,77€
  Skladom