• Moderná a praktická silikónová forma na donuty s rozmermi 7,5 x 8 cm v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť bude...
  9,32€
  Skladom
 • Moderná a praktická silikónová forma na mini donuty (s rozmermi 4,5 x 1,8) v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť...
  9,32€
  Skladom
 • Ružová silikónová sada určená na prípravu chutných a veľmi obľúbených makróniek. Sada obsahuje formu na 48 kusom makroniek a 24 cukrárskych vreciek. Formu pred jej použitím nie je potrebné vymazávať a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  9,32€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na pečenie pochutín v tvare .. pán perníček". Pripravte si originálne vianočné dobroty a prekvapte tak svojich blízkych. Vo forme je možné pripraviť naraz 4 postavičky a dve paličky. Formu je možné používať do teploty až 230°C. 
  9,32€
  Skladom
 • Silikónové formy sú vďaka nepriľnavému materiálu veľmi obľúbené. Pred pečením zákuskov nie je potrebné vymazávanie formy tukom. Táto originálna forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť Vašim drobčekom zákusky v tvare vláčika. Formu je možné používať pri teplote do +230°C. Objem formy je 425 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom
 • Prineste do svojej kuchyne jar aj počas zimy či jesene. Forma na pečenie zákuskov vyrobená zo silikónu Vám s tým pomôže. Forma poskytuje možnosť pripraviť 6 kusov zákuskov alebo malých tortičiek so vzorom narcisov. Rozmer jednotlivých zákuskov je 7,6 x 4 cm. Používajte pri teplotách od -60°C do +230°C. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,14€
  Skladom
 • Žltá forma na pečenie zo silikónu umožňuje prípravu 4 kusov veľkonočných zákuskov v tvare zajačika (7,8 x 7,8 x 3,5 cm) a kraslice (8,2 x 4 x 3,5 cm). Objem  formy je 390 ml. Silikónovú formu môžte používať pri teplotách od -40°C do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  5,25€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie chutných koláčov má okrúhly tvar s jemný vrúbkovaním. Vďaka keramickému povrchu bude koláč rovnomerne prepečený, keramický materiál najprv vstrebe teplo a neskôr ho postupne uvoľňuje do koláča. Priemer formy na pečenie je 28,5 cm. Formu na pečenie z keramiky môžte vložiť do bežnej rúry na pečenie ale aj do mikrovlnej...
  11,81€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  10,14€
  Skladom
 • Jedinečná silikónová forma na pečenie tortičiek umožňuje pripraviť hneď 15 zákuskov v tvare kvietku naraz. Silikón je možné používať pri pečení v rúre na pečenie do +230°C alebo pri mrazení pochutín do teploty -40°C.  Táto kvalitná a originálna forma umožňuje prípravu tortičiek s rozmerom  4,4 x 2,5 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,92€
  Skladom
 • Praktická a obľúbená forma na srnčí chrbát je vyrobená z kvalitného silikónu ktorý odoláva teplotám od -60°C do +230°C. Forma má vzor katedrály, vďaka čomu bude vyzerať Váš zákusok neodolateľne. Rozmery formy sú 30 x 14.5 cm. Vďaka silikónovému materiálu nie je potrebné formu pred pečením vymazávať tukom.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,17€
  Skladom
 • Zdobená forma na srnčí chrbát je vyrobená z kvalitného silikónu ktorý je možné používať pri teplotách od -40°C do +230°C. Forma poskytuje možnosť vytvorenia jedinečných vzorov na povrchu či pripravovaného zákuska. Rozmer formy na pečenie je 30 x 14,5 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,17€
  Skladom