• Praktická sada obsahuje 4 kusy formy na prípravu push - up cakes. Formy sú vyrobené z plastu a slúžia na uskladňovanie ale aj servírovanie dezertov, rovnako ako aj na ich prípravu. Každá forma má výšku 9,5 cm a priemer 5 cm. 
 • Silkónová forma Vám umožní pripraviť 6 kusov veľkonočných vajíčok z piškótového alebo iného cesta súčasne. Forma na pečenie s rozmermi 25,5 x 17,8 x 2,5 cm je vhodná na použitie v rúre na pečenie ale taktiež je možné jej použitie v mikrovlnej rúre. Silikónová forma znáša teploty od -10°C do +230°C a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Originálna forma z nerezu určená na prípravu chutných a obľúbených trdelníkov. Nečakajte na jarmok, či vianočné trhy, pripravte si chutné trdelníky vždy, keď na ne máte chuť. V balení sa nachádzajú dva kusy foriem na pečenie s rozmerom 6 x 16 cm. 
 • Oranžová silikónová forma na pečenie 6 kusov zákuskov v tvare krásnych slnečníc. Objem formy je 690 ml pričom každá slnečnica má objem 150 ml. Silikón je výhodný najmä kvôli jeho nepriľnavým vlastnostiam, ktoré umožňujú pečenie zákuskov a koláčov bez zbytočného mazania formy tukom. Formu je možné používať pri teplotách do 230°C.  Vhodná na umývanie v...
 • Moderná a praktická silikónová forma na mini donuty (s rozmermi 4,5 x 1,8) v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť...
 • Jedinečná forma vyrobená zo silikónu poskytuje priestor na prípravu 15 kusov makróniek alebo čokoládových praliniek súčasne. Celkový objem formy je 49,5 ml. Pri príprave čokolády alebo makróniek sa odporúča po naplnení formy pár krát jemne pobúchať s formou o kuchynskú linku, aby sme predišli vytvoreniu nežiadúcich bubliniek.  Silikónovú formu je možné...
 • Jedinečná silikónová forma na pečenie tortičiek umožňuje pripraviť hneď 15 zákuskov v tvare kvietku naraz. Silikón je možné používať pri pečení v rúre na pečenie do +230°C alebo pri mrazení pochutín do teploty -40°C.  Táto kvalitná a originálna forma umožňuje prípravu tortičiek s rozmerom  4,4 x 2,5 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
 • Jednoducho umývateľná silikónová podložka na pečenie uľahčí akúkoľvek činnosť pri pečení. Rozmery podložky sú 30 x 40 cm a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
 • Silikónová forma s jedinečným dizajnom na prípravu deviatich vianočných sušienok súčasne. Každá zo sušienok bude mať originálny tvar a je možné ich zavesiť na stromček alebo použiť ako chutnú ozdobu pri vianočnej dekorácii. Silikónovú formu je možné používať pri teplote do 230°C. 
 • Plochá silikónová forma na prípravu sladkých stromčekov z čokolády, karamelu alebo iných sladkých dobrôt. Forma umožňuje pripraviť 4 kusy sladkých stromčekov a dve drobné hviezdičky, ktoré do seba jednoducho zapadnú. Spolu tak vytvoríte dva 3D stromčeky a jednu hviezdičku. Forma má rozmery 30 x 17,5 cm. 
 • Menšia forma na pečenie je vyrobená zo silikónu a umožňuje pripraviť sladké pokrmy v tvare kačičky. Objem formy je 300 ml a rozmery sú 13 x 16 x 3,5 cm. Formu zo silikónu je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.