• Praktická sada obsahuje 4 kusy silikónových formičiek na pečenie sladkých maškŕt podľa Vašej chuti. Sada obsahuje odlišné formy, ktoré môžte používať pri pečení do teploty +230°C alebo vkladať do mrazničky a dobroty v nich jednoducho zamraziť.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  8,11€
  Skladom
 • Praktická a originálna forma na pečenie v tvare veľkonočného zdobeného vajíčka má teflónový, nepriľnavý povrch, takže pripravený koláč z nej jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vytierať tukom. Balenie obsahuje 2 kusy totožných foriem. Dĺžka každej formy je 12 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,42€
  Skladom
 • Silkónová forma Vám umožní pripraviť 6 kusov veľkonočných vajíčok z piškótového alebo iného cesta súčasne. Forma na pečenie s rozmermi 25,5 x 17,8 x 2,5 cm je vhodná na použitie v rúre na pečenie ale taktiež je možné jej použitie v mikrovlnej rúre. Silikónová forma znáša teploty od -10°C do +230°C a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,20€
  Skladom
 • Silikónová forma na prípravu  sladkých pochutín v tvare veľkonočných kraslíc. Pripravte si píškót alebo iný druh cesta s veľkonočným motívom vďaka tejto silikónovej forme s rozmermi 27 x 17 cm. Rozmery jednotlivých vajíčok sú : 8,5 x 6 cm. Forma znáša teploty od -40°C do +230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  6,28€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na prípravu jedinečnej torty alebo zákusku v tvare pusy. Pripravte svojim blízkym dezert v tomto veľmi obľúbenom tvare. Forma je vhodná na pečenie v rúre ale taktiež ju môžte vkladať do mrazničky. Rozmery formy sú 25 x 15 x 6,5.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  20,23€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na obľúbené vianočné vanilkové rožky. Zabudnite na samostatné formičky, ktoré sú nepraktické a využite túto silikónovú formu v ktorej pripravíte naraz až 30 ks vanilkových rožkov.  Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  10,98€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie chutných koláčov má okrúhly tvar s jemný vrúbkovaním. Vďaka keramickému povrchu bude koláč rovnomerne prepečený, keramický materiál najprv vstrebe teplo a neskôr ho postupne uvoľňuje do koláča. Priemer formy na pečenie je 28,5 cm. Formu na pečenie z keramiky môžte vložiť do bežnej rúry na pečenie ale aj do mikrovlnej...
  16,86€
  Skladom
 • Plastová šablóna na prípravu vynikajúcich cukroviniek nazývaných laskonky. Pripravte si súčasne 10 rovnako veľkých laskoniek z bielkového snehu. Jednoducho plastovú šablónu položte na plech na pečenie, do otvorov rozmiestnite rovnakú dávku cesta a potom šablónu jemne vyberte. Rozmer jednej laskonky je 6,7 x 4,7 cm. 
  3,25€
  Skladom
 • Originálna plastová forma na malé laskonky Vám uľahčí prípravu týchto vynikajúcich sladkých pochúťok. Vďaka forme pripravíte až 20 kusov laskoniek súčasne. Šablóna má rozmery 17,5 x 30 cm a je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý neškodí zdraviu. Jednoducho šablónu položte na plech na pečenie, stierkou rozotrite hmotu pomedzi šablónu a potom ju opatrne...
  3,25€
  Skladom
 • Veľkonočná forma na pečenie veľkonočných vzorov s teflónovým povrchom pre jednoduchšie vyklopenie dobrôt z formy. Forma má rozmery 26 x 34,5 cm a umožňuje pripraviť 2 zajačikov, 2 vajíčka a 2 králikov súčasne. Forma je výhodná aj vďaka možnosti pečenia bez zbytočného vymazávania tukom.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  19,69€
  Skladom
 • Nerezová formička na výrobu sušienok o veľkosti 4 x 6 cm. Vďaka formičke môžete vyrábať francúzsku pochutinu s názvom "Petit Beurre". Vlnité okraje zaručujú originálny a nápaditý pokrm. Forma nie je vhodná pre umývanie v umývačke riadu.
  4,26€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  11,95€
  Skladom