• Obdĺžniková forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou, ideálna napríklad na biskupský chlebíček a zapekanie rôznych jedál. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,47€
  Skladom
 • Oceľová forma na chlieb s rozmermi 30 x 15 cm s hĺbkou 10 cm tvorí dostatočný priestor pre vytvorenie akéhokoľvek lahodného pokrmu, ktorý je potrebný zapiecť. Precízne zhotovený produkt, ktorého súčasťou je nepriľnavá teflónová vrstva. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  6,88€
  Skladom
 • Oválna rattanová ošatka na kysnutie chlebového cesta. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri čistení nenamáčka, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.
  11,44€
  Skladom
 • Hrniec je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý umožňuje prípravu jedál vo vodnej pare - hrniec absorbuje vodu, ktorá sa počas pečenia odparí. Do týchto tzv. rímskych hrncov sa nepridáva žiadny tuk, ani olej. Potraviny sa napriek tomu nepripaľujú a zachovávajú si nie len prirodzený vzhľad, chuť, ale aj prevažnú časť vitamínov a výživných látok. Hrniec...
  13,66€
  Skladom
 • Rímsky hrniec na prípravu špeciálnych a diétnych jedál. Hrniec je vhodný na pečenie chleba, rôznych iných pečív, mäsa, zeleniny a iných potravín pripravovaných v rúre na pečenie. Vlastnosti špeciálneho materiálu z ktorého je forma vyrobená, umožňuje taktiež prípravu jedál vo vodnej pare bez pridaných tukov, či olejov. Jedlá zachovávajú svoju prirodzenú...
  21,95€
  Skladom
 • Rattanová oválna ošatka vo veľkosti 26 x 16 cm s výškou 9 cm sa používa na kysnutie chleba. Okrem kysnutia je možné ošatku použiť aj ako dekoráciu, či uskladnenie chleba, alebo iného pečiva. Ošatka sa pri čistení nenamáčka, jednoducho sa vyklepe od drobných omrviniek, poprípade sa vykartáčuje. 
  11,07€
  Skladom