• Obdĺžniková forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou, ideálna napríklad na biskupský chlebíček a zapekanie rôznych jedál. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,47€
  Skladom
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,36€
  Skladom
 • Oceľová forma na pečenie v tvare obdĺžnika Vám poslúži na prípravu múčnikov alebo domáceho chleba. Forma má teflónovú povrchovú úpravu, takže cesto sa na ňu nebude lepiť a upečené dobroty z nej jednoducho vyklopíte.  Rozmery formy sú 14 x 17,5 cm a jej výška je až 5 cm. Formu môžte po jej použití umyť v umývačke riadu. 
  3,58€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  5,70€
  Skladom
 • Forma na pečenie domácich bagiet má nepriliehajúcu vrstvu, takže cesto sa k nej neprilepí a upečenú bagetu jednoducho vyklopíte. Forma je určená na prípravu dvoch kusov bagiet súčasne. Plech na bagety je možné používať v akejkoľvek rúre na pečenie. Forma na pečenie bagiet odoláva teplote až do 220°C, je odporúčané umývať formu ručne a nevkladať ju do...
  6,47€
  Skladom
 • Oválna rattanová ošatka na kysnutie chlebového cesta. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri čistení nenamáčka, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.
  11,44€
  Skladom
 • Rímsky hrniec na prípravu špeciálnych a diétnych jedál. Hrniec je vhodný na pečenie chleba, rôznych iných pečív, mäsa, zeleniny a iných potravín pripravovaných v rúre na pečenie. Vlastnosti špeciálneho materiálu z ktorého je forma vyrobená, umožňuje taktiež prípravu jedál vo vodnej pare bez pridaných tukov, či olejov. Jedlá zachovávajú svoju prirodzenú...
  21,95€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným výkyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Formu je...
  12,92€
  Skladom
 • šatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu. Jedinečný tvar so stredovým výbežkom umožňuje vytvoriť originálny tvar chleba, ktorý sa následne veľmi dobre porciuje. Ošatku je možné využiť aj pri skladovaní alebo servírovaní pečiva. 
  13,29€
  Skladom
 • Okrúhla ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu a je vhodná na prípravu, uskladnenie alebo servírovanie pečiva. Ošatka má priemer 21 cm. Pri čistení ošatky je dôležité celú ju nenamočiť, len postierať vlhkou handričkou a nechať dôkladne preschnúť. 
  8,48€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
  11,07€
  Skladom
 • Ošatka z ratanu je určená na kysnutie chlebového cesta, môžme ju však použiť aj pri servírovaní alebo skladovaní pečiva. Ošatka má zaujímavý trojuholníkový tvar vďaka čomu bude Váš chlieb jedinečný. Rozmery ošatky sú 20 x 20 x 20 cm. 
  7,36€
  Skladom