• Otváracia forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a dvoma typmi dna - rovný na korpus tortu a profilovaný na bábovku. Bočná časť sa jednoducho oddeľuje od dna a upečený korpus je tak možné bez problémov ďalej krájať, mazať a zdobiť. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  35,12€
  Skladom
 • Forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a profilovanou bočnou časťou, ideálna na rôzne bábovky a torty v netradičnom tvare. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,10€
  Skladom
 • Typická forma pre bábovku s kvalitným nepriľnavým povrchom. Formu je možné použiť v každom type rúry. Možnosť umývať v umývačke riadu.  
  24,39€
  Skladom
 • Forma na pečenie bábovky je vyrobená zo šedej liatiny s dvojvrstvovým smaltovým povrchom. Forma ma vynikajúce užitočné vlastnosti s možnosťou pečenia vo všetkých typoch rúr. Forma je ručne vyrábanou replikou historického výrobku a okrem praktického použitia môže slúžiť ako originálny darček, či dekorácia do vašej kuchyne. Výška formy je 9,5 cm.
  66,58€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z kovu, ktorý dobre rozvádza teplo a zaručuje rovnomerné prepečenie bábovky. Forma ma špeciálny antiadhézny povrch, vďaka ktorému bábovku vždy jednoducho vyklopíte. Výška formy je 10 cm. Forma nie je vhodná do umývačky riadu.
  14,40€
  Skladom