• Originálna silikónová forma na bábovku s netradičným vzorom kvetu. Priemer formy je 22 cm a výška 11 cm. Silikón umožňuje prípravu bábovky bez zbytočného vymazávania formy tukom. Balenie obsahuje aj kovový krúžok, ktorý sa umiestňuje po obvode formy, čím sa zaručí jej  lepšia stabilita.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,54€
  Skladom
 • Praktická a odolná silikónová forma na savarin s priemerom 24 cm. Forma je vyrobená z odolné silikónu, vďaka čomu je možné jej použitie pri teplotách o -40°C do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,32€
  Skladom
 • Forma na pečenie bábovky je vyrobená z priehľadného vysoko odolného skla s priemerom 25 cm. Výhodou formy je jej malá hmotnosť a teplotná odolnosť v rozmedzí od  -40°C až do + 300°C. Froma však nie je vhodná na vystavovanie teplotným šokom, je potrebné ochladzovať a zohrievať ju pomaly a postupne, vkladať len do slabo vyhriatej rúry. 
  18,47€
  Skladom
 • Forma na bábovku je veľmi odolná, vyrobená z uhlíkatej ocele s nepriľnavým povrchom. Formu je možné používať pri teplote od -60°C do +230°C takže je vhodná na pečenie v rúre alebo na chladenie aspiku. Forma na bábovku s priemerom 22 cm a výškou 11,5 cm je dostatočne veľká, aby pripravila pochúťku pre viacero členov Vašej rodiny. 
  8,48€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  10,14€
  Skladom
 • Forma na mini bábovky je vyrobená z kvalitného silikónu. Vo forme je možné naraz pripraviť 4 kusy rovnakých malých báboviek. Formu môžte používať až do teploty 200°C a umývať ju v umývačke riadu. Rozmery formy sú 27 x 21 cm, výška je 6 cm.
  11,07€
  Skladom
 • Kompletne rozložiteľná forma na bábovku vyrobená z kvalitného hliníka s nepriľnavým povrchom zaručuje dokonalé rozloženie tepla po celej forme. Povrch bábovky je nepriľnavý vďaka čomu bude umývanie a čistenie formy časovo nenáročné. Vďaka rozloženiu, bábovku rýchlo, jednoducho a bez poškodenia z formy vyberiete.
  14,56€
  Skladom
 • Praktická čierna forma na pečenie bábovky alebo iných cukrovín. Forma na bábovku má priemer 24 cm a disponuje vlnitou a zároveň rovnou násadou. JE na Vás, ktorý typ dna zvolíte pre Váš koláč.
  13,66€
  Skladom
 • Forma na pečenie bábovky je vyrobená zo šedej liatiny s dvojvrstvovým smaltovým povrchom. Forma ma vynikajúce užitočné vlastnosti s možnosťou pečenia vo všetkých typoch rúr. Forma je ručne vyrábanou replikou historického výrobku a okrem praktického použitia môže slúžiť ako originálny darček, či dekorácia do vašej kuchyne. Výška formy je 9,5 cm.
  66,58€
  Skladom
 • Forma na savarin s nepriľnavým teflónovým povrchom disponuje praktickými uškami po bokoch na jej jednoduchšie uchopenie a prenášanie. Priemer formy je 24 cm. Táto originálna forma na bábovku je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Kvalitná forma na bábovku vo výške 11,5 cm je vyrobená z oceľového materiálu so špeciálnou nepriľnavou vrstvou z teflónu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  6,77€
  Skladom
 • Praktická čierna forma na pečenie bábovky alebo iných cukrovín. Forma na bábovku má priemer 26 cm a disponuje praktickou rovnou násadou, určitým typom dna, vďaka ktorému bude Vaša bábovka na spodnej časti rovnomerná. 
  14,56€
  Skladom