• Kompletne rozložiteľná forma na bábovku vyrobená z kvalitného hliníka s nepriľnavým povrchom zaručuje dokonalé rozloženie tepla po celej forme. Povrch bábovky je nepriľnavý vďaka čomu bude umývanie a čistenie formy časovo nenáročné. Vďaka rozloženiu, bábovku rýchlo, jednoducho a bez poškodenia z formy vyberiete.
  12,83€
  Skladom
 • Kvalitná forma na bábovku je vyrobená zo silikónu, ktorý je odolný voči teplotám do 220°C. Vďaka svojej odolnosti a flexibilite sa stane táto forma skvelým pomocníkom pri príprave bábovky pre svojich blízkych. Praktické vystužené držadlá sú opatrené protisklzovým povrchom, vďaka čomu bude manipulácia s pripravenou bábovkou vo forme jednoduchšia. Hĺbka...
  15,40€
  Skladom
 • Kvalitná forma na bábovku vo výške 11,5 cm je vyrobená z oceľového materiálu so špeciálnou nepriľnavou vrstvou z teflónu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,32€
  Skladom
 • Forma na prípravu mini bábovky s priemerom 12 cm a výškou 5 cm disponuje nepriľnavým povrchom vďaka čomu bude Vaša pochúťka krásna aj na pohľad. Forma na bábovku je vyrobená z ocele s teflónovou povrchovou úpravou. Objem formy na pečenie je 250 ml. Po upečení bábovku jednoducho vyklopíte a formu môžte umyť v umývačke riadu. 
  4,02€
  Skladom
 • Smaltovaná forma na pečenie bábovky je ručne robeným produktom. Liatinový materiál z ktorého je forma vyrobená má povrch z kvalitného smaltu ktorý má vynikajúce vodivé vlastnosti, teda rozvádza teplo po celom povrchu formy. Táto smaltovaná forma je originálnym darčekom.  Smaltovanú formu na bábovku môžte používať v akejkoľvek rúre na pečenie a taktiež...
  86,34€
  Skladom
 • Veľká forma na pečenie obľúbenej bábovky je vyrobená z liatiny. Povrch formy je smaltovaný vďaka čomu je možné formu na bábovku používať niekoľko rokov. Formu je možné používať na akomkoľvek type ohrevu. Smaltovaná forma na bábovku je ručne vyrábaný produkt. 
  117,00€
  Skladom
 • Úžasná silikónová forma na bábovku v tvare katedrály poteší každú cukrárku či milovníka tejto pochúťky. Silikónová forma je odolná voči teplotám od -60 °C do + 230°C. Forma je vhodná na umývanie v umývačke riadu, pri jej používaní nie je potrebné vytieranie olejom ani žiadnymi iným tukom. Priemer formy je 22 cm a výška formy na bábovku je 10 cm. Objem...
  18,07€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  11,85€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z kovu, ktorý dobre rozvádza teplo a zaručuje rovnomerné prepečenie bábovky. Forma ma špeciálny antiadhézny povrch, vďaka ktorému bábovku vždy jednoducho vyklopíte. Výška formy je 10 cm. Forma nie je vhodná do umývačky riadu.
  16,95€
  Skladom
 • Krútená forma na bábovku v tvare ,,vlny" v krásnej modrej farbe je vyrobená z kvalitného silikónu. Bábovková forma s výškou 7,5 cm a priemerom 18 cm je vhodná na umývanie v umývačke riadu a jej používanie je možné v teplote od -60°C až do + 230°C. 
  10,98€
  Skladom
 • Silikónová forma určená na prípravu chutnej bábovky s priemerom 26 cm. Vďaka tejto forme v tvare ,, nízkej katedrály" bude aj obyčajná bábovka vyzerať ako luxusný dezert. Forma je určená na používanie pri teplote do + 230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. Výška formy je 8 cm. 
  15,71€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z dvoch vrstiev hliníku, čím povrch formy zaručuje nepriľnavosť a jednoduché čistenie. Vykrojený tvar formy sa postará o pekný výsledok pripravovaného pokrmu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  12,01€
  Skladom