14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Forma na bábovku je vyrobená z kovu, ktorý dobre rozvádza teplo a zaručuje rovnomerné prepečenie bábovky. Forma ma špeciálny antiadhézny povrch, vďaka ktorému bábovku vždy jednoducho vyklopíte. Výška formy je 10 cm. Forma nie je vhodná do umývačky riadu.
  17,72€
  Skladom
 • Kvalitná forma na bábovku vo výške 11,5 cm je vyrobená z oceľového materiálu so špeciálnou nepriľnavou vrstvou z teflónu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,65€
  Skladom
 • Kompletne rozložiteľná forma na bábovku vyrobená z kvalitného hliníka s nepriľnavým povrchom zaručuje dokonalé rozloženie tepla po celej forme. Povrch bábovky je nepriľnavý vďaka čomu bude umývanie a čistenie formy časovo nenáročné. Vďaka rozloženiu, bábovku rýchlo, jednoducho a bez poškodenia z formy vyberiete.
  13,42€
  Skladom
 • Forma na savarin s nepriľnavým teflónovým povrchom disponuje praktickými uškami po bokoch na jej jednoduchšie uchopenie a prenášanie. Priemer formy je 24 cm. Táto originálna forma na bábovku je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  9,59€
  Skladom
 • Praktická forma na bábovku z kvalitnej ocele v čiernej farbe má priemer 27 cm a disponuje praktickou násadou, ktorá zaručí, že Vaša bábovku bude mať pekné rovné dno.
  13,42€
  Skladom
 • Forma na bábovku je vyrobená z dvoch vrstiev hliníku, čím povrch formy zaručuje nepriľnavosť a jednoduché čistenie. Vykrojený tvar formy sa postará o pekný výsledok pripravovaného pokrmu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  12,55€
  Skladom
 • Originálnu tortu môžte vytvoriť aj s pomocou tejto formy na pečenie v tvare veľkej ruže. Silikónová forma má priemer 21 cm a nepriľnavý povrch zaručuje, že výsledný vzhľad torty bude jedinečný.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  16,79€
  Skladom
 • V tejto forme upečiete naraz až 12 mini-báboviek, vďaka nepriľnavému povrchu bábovky ľahko vyklopíte z formy. Forma sa vyznačuje výbornou vodivosťou tepla a tým rovnomerným pečením.
  19,92€
  Skladom
 • Táto forma je vhodná pre trúbu na pečenie, mrazenie v mrazničke ale aj jemné stuhnutie v chladničke. Forma je vyrobená zo 100% potravinárskeho silikónu. Odoláva teplotám  -60°C do + 230°C. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. Hotová bábovka sa k forme neprilepí ale veľmi ľahko sa vyklopí z nej. 
  12,43€
  Skladom
 • Praktická forma na bábovku vyrobená z keramiky s priemerom 24 cm. Keramická forma Vám pomôže pri príprave lahodnej bábovky ktorá bude chutná aj na pohľad. Vďaka akumulácii tepla sa s keramickou formou na pečenie nemusíte  báť neprepečených častí vo vnútri bábovky. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry. Keramickú formu vkladajte do...
  15,84€
  Skladom
 • Originálna forma umožňuje upiecť tie najkrajšie točené mini bábovky. Vďaka forme zo silikónu pripravíte 6 kusov týchto dobrôt naraz a cesto sa Vám na formu nebude prichytávať. Formu je možné používať pri teplotách v rozmedzí -60°C - +230°C. Veľkosť jednotlivých báboviek je 7,7 x 3,7 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,95€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma, ktorá Vám pomôže pripraviť v jednom čase 6 kusov mini báboviek s rovnakou veľkosťou. Objem každej bábovky je 100 ml. Vďaka kvalitnému materiálu sa bábovky po upečení jednoducho vyklopia a formu je možné následne vložiť do umývačky riadu. Forma vydrží vysoké teploty až do 230°C a pred pečením ju netreba vytierať tukom. 
  11,95€
  Skladom