• Forma so širokou škálou uplatnenia vo vašej kuchyni. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s priemerom 10 cm. Vďaka svojej praktickej rúčke je možné s formou pohodlne manipulovať a vytvárať tak na tanieri umelecké diela. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
 • Forma so širokou škálou uplatnenia vo vašej kuchyni. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s priemerom 8 cm. Vďaka svojej praktickej rúčke je možné s formou pohodlne manipulovať a vytvárať tak na tanieri umelecké diela. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
 • Štvorcová forma na foodstyling s rozmermi 6 x 6 cm s výškou 4,5 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka forme môžete vytvoriť na tanieri umelecké dielo s pravidelným tvarom pyré, či ryže, avšak forma môže slúžiť taktiež ako forma na vykrajovanie medovníkov, poprípade iných cukroviniek.
 • Štvorcová forma na foodstyling s rozmermi 7 x 7 cm s výškou 4,5 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka forme môžete vytvoriť na tanieri umelecké dielo s pravidelným tvarom pyré, či ryže, avšak forma môže slúžiť taktiež ako forma na vykrajovanie medovníkov, poprípade iných cukroviniek.
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 10 cm a výšku 6 cm.
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 12 cm a výšku 4,5 cm.
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 24 cm a výšku 4,5 cm.
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 9 cm a výšku 4,5 cm.
 • Praženica, omeleta či volské oko patria medzi časté raňajky viacerých z nás. Táto praktická  forma v tvare hviezdy umožní vytvorenie raňajok s estetickým nádychom. Oceľová forma  disponuje praktickou rúčkou, takže pri jej používaní nehrozí popálenie. 
 • Kruhová forma na foodstyling je vyrobená z kvalitného nylonu, ktorý odoláva vysokým (+280°C) a nízkym (-50°C) teplotám. Formu o priemere 7 cm a výške 4,5 cm môžete využiť aj v mikrovlnnej rúre. Vďaka forme môžete vykúzliť na vašom tanieri hotové umelecké dielo.
 • Štvorcová forma na foodstyling s rozmermi 10 x 10 cm s výškou 4,5 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka forme môžete vytvoriť na tanieri umelecké dielo s pravidelným tvarom pyré, či ryže, avšak forma môže slúžiť taktiež ako forma na vykrajovanie medovníkov, poprípade iných cukroviniek.
 • Štvorcová forma na foodstyling s rozmermi 4 x 4 cm s výškou 4,5 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka forme môžete vytvoriť na tanieri umelecké dielo s pravidelným tvarom pyré, či ryže, avšak forma môže slúžiť taktiež ako forma na vykrajovanie medovníkov, poprípade iných cukroviniek.