• Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 10 cm a výšku 6 cm.
  2,94€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 4 cm a výšku 4,5 cm.
  1,49€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 9 cm a výšku 6 cm.
  2,09€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 6 cm a výšku 6 cm.
  1,53€
  Skladom
 • Forma zhotovená z kvalitného nylonového materiálu, ktorý vlasnosť vysokej odolnosti voči teplu (do +280°C) a zime (do -50°C). Formu s priemerom 6 cm a výškou 4,5 cm je možné umiestniť aj do mikrovlnnej rúry. Vďaka tejto kruhovej forme môžete vytvoriť na vašom tanieri hotové umelecké dielo.
  1,53€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 7 cm a výšku 4,5 cm.
  2,04€
  Skladom
 • Pripravte lahodné raňajky v podobe vajíčok bez použitia oleja alebo iných tukov. Táto forma na vajíčka je špecifická najmä svojím nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa z nej vajíčka jednoducho vyklápajú.  Tak ako sa forma jednoducho používa tak jednoduché je aj jej čistenie. Rozmer formy je 15 x 15 cm a je možné jej umývanie v umývačke riadu. 
  5,87€
  Skladom
 • Originálny a moderný set na servírovanie jedla ako od profesionála. Tento set na foodstyling obsahuje 3 kusy formičiek okrúhleho tvaru s rozličnými veľkosťami a jedno tlačítko na stlačenie servírovaného pokrmu. Priemer jednotlivých formičiek z nerezovej ocele je 7 cm, 8 cm, 10 cm. 
  10,81€
  Skladom
 • Forma na foodstyling vyrobená z nerezu v tvare štvorca disponuje praktickou rukoväťou, aby bolo servírovanie pokrmov jednoduchšie. Dĺžky strán sú 10 x 10 cm a výška 4,5 cm.  Formička na foodstyling je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  4,68€
  Skladom
 • Originálne ale za to veľmi praktické formy na jednohubky. Pripravte pre Vašich hostí jednohubky rovnakej veľkosti vďaka plastovým formičkám, ktoré sa v sade nachádzajú v 4 kusoch. Výška každej formičky je 4 cm. Spojte niekoľko ingrediencií ako chlieb, šunku, syr, šalát... a vytvorte jedinečný pokrm. 
  6,77€
  Skladom
 • Praženica, omeleta či volské oko patria medzi časté raňajky viacerých z nás. Táto praktická  forma v tvare hviezdy umožní vytvorenie raňajok s estetickým nádychom. Oceľová forma  disponuje praktickou rúčkou, takže pri jej používaní nehrozí popálenie. 
  4,26€
  Skladom
 • Nerezová forma na prípravu umeleckého diela na vašom tanieri. Formu je možné použiť ako vykrajovač, či ako forma na ryžu, alebo pyré. Forma guľatého tvaru má priemer 6 cm a výšku 4,5 cm.
  1,83€
  Skladom