• Pripravte lahodné raňajky v podobe vajíčok bez použitia oleja alebo iných tukov. Táto forma na vajíčka je špecifická najmä svojím nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa z nej vajíčka jednoducho vyklápajú.  Tak ako sa forma jednoducho používa tak jednoduché je aj jej čistenie. Rozmer formy je 15 x 15 cm a je možné jej umývanie v umývačke riadu. 
  6,29€
  Skladom
 • Praženica, omeleta či volské oko patria medzi časté raňajky viacerých z nás. Táto praktická štvorcová forma umožní vytvorenie raňajok s estetickým nádychom. Oceľová forma s rozmermi 10 x 10 disponuje praktickou rúčkou, takže pri jej používaní nehrozí popálenie. 
  4,57€
  Skladom
 • Praženica, omeleta či volské oko patria medzi časté raňajky viacerých z nás. Táto praktická  forma v tvare hviezdy umožní vytvorenie raňajok s estetickým nádychom. Oceľová forma  disponuje praktickou rúčkou, takže pri jej používaní nehrozí popálenie. 
  4,57€
  Skladom
 • Aj Vy patríte medzi milovníkov aspiku? najlepší je domáci, pripravený z ingrediencií, ktoré poznáte. Aby bola jeho príprava jednoduchšia a výsledok efektívnejší je najlepšie použiť oceľovú formu na aspik s nepriľnavým povrchom, čo umožňuje jednoduchí vyklopenie aspiku na tanier. Sada obsahuje 2 kusy foriem pričom každá má na svojom dne jemný ozdobný vzor. 
  3,16€
  Skladom
 • Originálna forma na vajíčka umožní servírovanie vajíčok v celkom inej podobe na akú sme zvyknutý. Do vákuovej formy sa vajíčka vkladajú vždy ešte teplé hneď po uvarení, vo forme sa nechajú vychladnúť až potom sa vyberajú z formy. Výsledok použitia formy je kúzelný. 
  3,59€
  Skladom
 • Originálne ale za to veľmi praktické formy na jednohubky. Pripravte pre Vašich hostí jednohubky rovnakej veľkosti vďaka plastovým formičkám, ktoré sa v sade nachádzajú v 4 kusoch. Výška každej formičky je 4 cm. Spojte niekoľko ingrediencií ako chlieb, šunku, syr, šalát... a vytvorte jedinečný pokrm. 
  5,00€
  Skladom
 • Moderný doplnok a praktický pomocník, to je nerezový držiak na foodstyling formičky s rozmermi 40 x 10 x 5 cm. Do držiaka sa zmestia 4 formičky okrúhleho a pyramídového tvaru. 
  10,00€
  Skladom
 • Originálna kuchynská pomôcka s ktorou vytvoríte nápadité dielo na tanieri. Nerezová forma na ryžu má tvar pyramídy s výškou 6 cm a základňou 9 x 9 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,43€
  Skladom
 • Forma na foodstyling vyrobená z nerezu v tvare štvorca disponuje praktickou rukoväťou, aby bolo servírovanie pokrmov jednoduchšie. Dĺžky strán sú 10 x 10 cm a výška 4,5 cm.  Formička na foodstyling je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,04€
  Skladom
 • Originálny a moderný set na servírovanie jedla ako od profesionála. Tento set na foodstyling obsahuje 3 kusy formičiek okrúhleho tvaru s rozličnými veľkosťami a jedno tlačítko na stlačenie servírovaného pokrmu. Priemer jednotlivých formičiek z nerezovej ocele je 7 cm, 8 cm, 10 cm. 
  11,60€
  Skladom
 • Originálna sada foriem na vajíčka umožňuje pripraviť jedinečné motívy z tak bežnej potraviny akou sú vajcia. V tejto sade nájdete 4 formičky, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,23€
  Skladom
 • Kruhová forma na foodstyling je vyrobená z kvalitného nylonu, ktorý odoláva vysokým teplotám až do 280°C a nízkym teplotám až do -50°C. Vďaka forme môžete na servírovanom tanieri vytvoriť umelecké dielo.
  2,50€
  Skladom