• Vytvorte si jedinečnú čokoládovú pochutinu v tvare srdca. Špeciálna plastová forma odoláva priemerným teplotným výkyvom od -30°C do 70°C čo umožňuje neobmedzenú prípravu čokoládových srdiečok, vhodných na romantický večer alebo na skrášlenie iných zákuskov. 
  2,93€
  Skladom
 • Vytvorte si originálne čokoládové pochutiny v tvare mušličiek s pomocou formy vyrobenej z odolného plastu. Materiál odoláva vysokým teplotám, takže sa nemusíte báť poškodenia pri nalievaní horúcej čokolády. 
  2,93€
  Skladom
 • Buďte kreatívny a originálny. Použite plastovú formu a vytvorte si čokoládové hviezdy. Forma je vyrobená z odolného plastu, teda  pri nalievaní horúcej čokolády nehrozí jej poškodenie.
  2,93€
  Skladom
 • Využite moderný doplnok v kuchyni a vytvorte si jednoduché čokoládové košíčky. Plastová forma je vyrobená z odolného materiálu, ktorý sa nepoškodí ani pri nalievaní horúcej čokolády. Po vychladení čokolády sa košíčky jednoducho vyklopia. 
  2,93€
  Skladom
 • Praktická nerezová sada v podobe malých vidličiek, ktoré slúžia ako paličky lízaniek pre čokoládové bonbóny. Sada obsahuje 3 kusy rozličných vidličiek s praktickým nerezovým držadlom pre lepšie uchopenie. 
  5,86€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu domácich čokoládových bonbónov v tvare srdiečka. Silikón je svojím zložením nepriľnavým materiálom s vysokou odolnosťou, vďaka čomu sa môže použiť ako v mrazničke, tak aj v mikrovlnnej rúre, alebo klasickej rúre. S formou pripravíte na jeden krát až 15 kusov čokoládových srdiečok. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,25€
  Skladom
 • Špeciálna forma na prípravu domácej čokolády poskytuje tvar zámku. Táto silikónová forma ma rozmery 10,5 x 21 cm a má vynikajúce odolné vlastnosti voči teplotným rozdielom od -60 do + 230°C. Formu na čokoládu je možné umývať v umývačke riadu. 
  6,80€
  Skladom
 • Silikónová forma na prípravu domácej čokolády umožňuje pripraviť niekoľko kúskov chutných praliniek či čokolády súčasne. Táto silikónová forma poskytuje tvar diamantu, takže poteší nejednu dámu. Forma má rozmery 10,5 x 21 cm a je možné jej umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu domácich čokoládových bonbónov v originálnom tvare. Silikón je svojím zložením nepriľnavým materiálom s vysokou odolnosťou, vďaka čomu sa môže použiť ako v mrazničke, tak aj v mikrovlnej rúre, alebo klasickej rúre. S formou pripravíte na jeden krát až 15 kusov čokoládových srdiečok. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,25€
  Skladom
 • Silikónová forma na prípravu domácej čokolády alebo praliniek v tvare listov. Vo forme je možné pripraviť 8 kusov čokoládových kúskov súčasne. Silikónová forma je umývateľná v umývačke riadu a odolná voči vysokým aj nízkym teplotám, preto j možné jej umiestnenie do rúry na pečenie ale aj do mrazničky. 
  5,25€
  Skladom
 • Forma na prípravu chutných čokoládových kociek je vyrobená zo silikónu s možnosťou vyrobiť až 15 kusov naraz. Vďaka nepriľnavému silikónu sa vyrobené čokoládové kocky jednoducho a bez zbytočného zdeformovania vyberajú. Silikón je svojím zložením vysoko odolný a môže sa použiť ako v mrazničke tak aj v mikrovlnnej rúre, alebo klasickej rúre. Možnosť...
  5,25€
  Skladom
 • Silikónová forma je vhodná na prípravu čokolády v tvare darov mora. Vďaka tejto forme môžte pripraviť čokoládovú pochúťku a hneď 8 kúskov naraz, pričom každý z nich bude mať iný morský tvar. Silikónová forma je vhodná tak do mrazničky ako aj do rúry na pečenie pretože má vynikajúce odolné vlastnosti voči teplu. Je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom