• Plochá silikónová forma na prípravu sladkých stromčekov z čokolády, karamelu alebo iných sladkých dobrôt. Forma umožňuje pripraviť 4 kusy sladkých stromčekov a dve drobné hviezdičky, ktoré do seba jednoducho zapadnú. Spolu tak vytvoríte dva 3D stromčeky a jednu hviezdičku. Forma má rozmery 30 x 17,5 cm. 
 • Kvalitná silikónová forma na domácu čokoládu. Táto silikónová forma je veľmi pružná, ľahko umývateľná a vďaka svojím rozmerom naozaj spratná. Silikónovú formu je možné vkladať do chladničky alebo mrazničky. Rozmery formy sú 15,4 x 7,7 x 0,9 cm a objem 91 ml. Pripravte si chutnú čokoládu alebo cukrovinky zo želé. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Silikónová forma na prípravu drobných čokoládových praliniek čokolády alebo ľadu v tvare srdiečok. Celkový objem formy je 150 ml. Formu je možné vkladať do mrazničky pri teplote až do -60°C. 
 • Jedinečná forma na čokoládu je vyrobená zo silikónu a umožní Vám vytvoriť skutočne originálne domáce čokoládky alebo pralinky. Silikónová forma na čokoládu má tvar obdĺžnika s rozmermi 10,5 x 21 cm. Vďaka forme na čokoládu pripravíte dvojité čokoládové srdiečka alebo pralinky a čokoládu v tvare pier.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Klasická silikónová forma na čokoládu s jednoduchým vzorom štvorčekov má rozmery 12 x 25 cm. Silikónová forma na čokoládu je odolná voči teplotám v rozmedzí od -60 do +230°C a je možné jej vkladanie do umývačky riadu. 
 • Profesionálna forma na čokoládu v tvare kvapiek poteší každého maškrtníka. Forma obsahuje praktické magnetické viečko na uzavretie. Forma na čokoládu  umožňuje prípravu 18 dažďových kvapiek naraz s rozmermi 2,5 x 4 cm. Príprava čokolády vo forme je veľmi jednoduchá, stačí ju len naplniť čokoládou, zakryť viečkom a na niekoľko hodín vložiť do mrazničky....
 • Forma na čokoládu je vyrobená z kvalitného a odolného silikónu. Forma poskytuje možnosť pripraviť čokoládové pralinky v tvare soba a santu. Čokoládové kúsky po zaschnutí jednoducho vyklopíte z formy bez zbytočnej námahy. 
 • Originálna silikónová forma na čokoládu s motívom vianočných gombíčkov. Vďaka tejto forme pripravíte čokoládové kúsky so vzorom vianočného stromčeka, snehuliaka, soba, anjela, panáčika, srdiečka alebo snehovej vločky.  Vďaka forme si pripravíte hneď 15 vianočných kúskov súčasne. 
 • Praktická silikónová forma na cukrovinky či čokoládu poskytuje možnosť pripraviť dobroty s veľkonočným motívom. Forma na čokoládu a pralinky má rozmer 27 x 15,5 cm. Pripravte sladká pochúťky v tvare veľkonočnej kraslice či zajačika a ozdobne nimi sviatočný stôl. Veľkosť vajíčka je 4 x 3 cm a zajačika 5 x 3,5 cm. Silikón odoláva teplotám od -60°C do +230°C...
 • Dávkovač na čokoládu s praktickým stojanom na odkladanie. Pripravte chutnú domácu čokoládu v pohodlí domova a uľahčite si pri tom každý jeden krok. Dávkovač má objem 1 liter.  Nádobu položíte na stojan naplníte čokoládou  a potom jednoduchým stisnutím na rúčke dávkujete Vami požadované množstvo čokolády. 
 • Praktická silikónová forma na prípravu čokoládových písmen. Objem silikónovej formy je 134 ml. Formu je vhodné vkladať do mrazničky. Každé písmeno abecedy sa na forme nachádza 3 krát, takže je možné skladať viacero slov zároveň. 
 • Pripravte chutné cukrovinky, čokoládové pralinky alebo drobné koláčiky s motívom Vianoc. Táto silikónová forma s nepriľnavým povrchom je skvelým pomocníkom počas vianočných sviatkov. Objem formy je 700 ml a nájdete v nej motívy soba, snehuliaka a a saní.