• Originálna podložka / silikónová forma na čokoládu, ktorá Vám umožní pripraviť čokoládové čísla a písmena pre malých aj veľkých maškrtníkov. Rozmery formy na čokoládu sú 16 x 24 cm a poskytuje možnosť pripraviť 10 čokoládových číslic ale aj všetky písmena z abecedy. Rozmery písmen a číslic sú 25 x 2 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,63€
  Skladom
 • Pripravte chutné cukrovinky, čokoládové pralinky alebo drobné koláčiky s motívom Vianoc. Táto silikónová forma s nepriľnavým povrchom je skvelým pomocníkom počas vianočných sviatkov. Objem formy je 700 ml a nájdete v nej motívy soba, snehuliaka a a saní. 
  10,08€
  Skladom
 • Silikónová forma vhodná na prípravu čokoládovych alebo ľadových anjelov. Silikón je odolný voči nízkym teplotám až do - 60°C, preto je v tejto forme možné vyrobiť aj anjelikov z ľadu, alebo priamo v nej vychladiť čokoládu v mrazničke. Silikónový forma má nepriliéhajúci povrch, takže čokoládu z nej jednoducho vyklopíte a následne na to môžte formu umyť v...
  6,14€
  Skladom
 • Vianočné čokoládové cukríky môžte pripraviť doma s deťmi. Silikónová forma na čokoládu s motívom vianoc je jednoduchá na používanie ako aj na údržbu. S touto formou pripravíte až 15 kusov čokoládových praliniek súčasne. 
  6,14€
  Skladom
 • Silikónová sada je určená na prípravu chutných domácich keksíkov s motívom snehuliakov. Táto sada Vám umožní vytvoriť keksíky ako z obchodu. Pomocou vakrajovačky vyrežete z cesta keksík na  ktorý prilepíte čokoládu s motívom snehuliaka. 
  10,08€
  Skladom
 • Silikónová forma vhodná na prípravu čokoládovych alebo ľadových perníčkov. Silikón je odolný voči nízkym teplotám až do - 60°C, preto je v tejto forme možné vyrobiť aj anjelikov z ľadu, alebo priamo v nej vychladiť čokoládu v mrazničke. Silikónový forma má nepriliehajúci povrch, takže čokoládu z nej jednoducho vyklopíte a následne na to môžte formu umyť v...
  7,01€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na pečenie je vhodná aj na prípravu čokoládových cukríkov s motívom Vianoc. S jej pomocou pripravíte sladké cukrovinky v tvare sánok, soba a snehuliaka o veľkosti 4,8 x 4,4 cm. Pripravte 15 chutných a sladkých dobrôt bez námahy a rýchlo. 
  10,08€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na výrobu praliniek či mini čokoládiek s motívom Vianoc. Objem formy je 960 ml a je možné používať ju pri teplote od -60°C do +230°C. S touto formou na čokoládu pripravíte 12 čokoládových cukríkov naraz.
  6,14€
  Skladom
 • Plochá silikónová forma na prípravu sladkých stromčekov z čokolády, karamelu alebo iných sladkých dobrôt. Forma umožňuje pripraviť 4 kusy sladkých stromčekov a dve drobné hviezdičky, ktoré do seba jednoducho zapadnú. Spolu tak vytvoríte dva 3D stromčeky a jednu hviezdičku. Forma má rozmery 30 x 17,5 cm. 
  6,54€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma na výrobu čokoládových praliniek s vianočným motívom. Forma poskytuje možnosť výroby 8 kúskov naraz. Medzi motívmi nájdete stromček, snehuliaka, zvonček a kométu. Forma má nepriliehajúci povrch vďaka čomu sa jednotlivé kúsky z nej dobre vyklápajú a nie je potrebné jej vymazávanie.  Rozmery formy sú 10,5 x 21 cm a výška  2,5 cm.
  5,94€
  Skladom
 • Forma na čokoládu je vyrobená z kvalitného a odolného silikónu. Forma poskytuje možnosť pripraviť čokoládové pralinky v tvare soba a santu. Čokoládové kúsky po zaschnutí jednoducho vyklopíte z formy bez zbytočnej námahy. 
  3,35€
  Skladom
 • Odolná silikónová forma s motívom snehových vločiek Vám pomôže pripraviť sladkú zimnú krajinu. Súčasne vďaka forme na čokoládu pripraviť 14 kusov snehových vločiek. Objem formy je  29 ml. Priemer vločky je od 2,5 do 3,5 cm. Forma na čokoládu zo silikónu je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,67€
  Skladom