• Vytvorte si jedinečnú čokoládovú pochutinu v tvare srdca. Špeciálna plastová forma odoláva priemerným teplotným výkyvom od -30°C do 70°C čo umožňuje neobmedzenú prípravu čokoládových srdiečok, vhodných na romantický večer alebo na skrášlenie iných zákuskov. 
  2,93€
  Skladom
 • Vytvorte si až osem čokoládových pyramídiek naraz s pomocou formy vyrobenej z odolného plastu. Materiál odoláva vysokým teplotám, takže sa nemusíte báť poškodenia pri nalievaní horúcej čokolády.
  2,93€
  Skladom
 • Vytvorte si originálne čokoládové pochutiny v tvare mušličiek s pomocou formy vyrobenej z odolného plastu. Materiál odoláva vysokým teplotám, takže sa nemusíte báť poškodenia pri nalievaní horúcej čokolády. 
  2,93€
  Skladom
 • Buďte kreatívny a originálny. Použite plastovú formu a vytvorte si čokoládové hviezdy. Forma je vyrobená z odolného plastu, teda  pri nalievaní horúcej čokolády nehrozí jej poškodenie.
  2,93€
  Skladom
 • Využite moderný doplnok v kuchyni a vytvorte si jednoduché čokoládové košíčky. Plastová forma je vyrobená z odolného materiálu, ktorý sa nepoškodí ani pri nalievaní horúcej čokolády. Po vychladení čokolády sa košíčky jednoducho vyklopia. 
  2,93€
  Skladom
 • Začnite experimentovať s horúcou čokoládou a vytvárajte jednoduché no veľmi originálne vzory. S touto plastovou, tepelne odolnou formou si môžte vytvoriť originálne kvietkové čokoládky, ktoré potešia oko každého labužníka. 
  2,93€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu domácich čokoládových bonbónov v tvare srdiečka. Silikón je svojím zložením nepriľnavým materiálom s vysokou odolnosťou, vďaka čomu sa môže použiť ako v mrazničke, tak aj v mikrovlnnej rúre, alebo klasickej rúre. S formou pripravíte na jeden krát až 15 kusov čokoládových srdiečok. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,25€
  Skladom
 • Forma na prípravu chutných čokoládových kociek je vyrobená zo silikónu s možnosťou vyrobiť až 15 kusov naraz. Vďaka nepriľnavému silikónu sa vyrobené čokoládové kocky jednoducho a bez zbytočného zdeformovania vyberajú. Silikón je svojím zložením vysoko odolný a môže sa použiť ako v mrazničke tak aj v mikrovlnnej rúre, alebo klasickej rúre. Možnosť...
  5,25€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu ôsmych čokoládových medvedíkov. Okrem hnedej čokolády môžete použiť, aj bielu čokoládu, poprípade po zamrazení taktiež ovocný, alebo tvarohový krém.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,25€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu domácich čokoládových kociek, ktoré majú na vrchu estetickú priehlbinku. Na jeden krát vytvoríte vo forme až 15 bonbónov. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
  5,14€
  Skladom
 • Moderná forma na výrobu trojrozmerného čokoládového srdiečka je vyrobená z plastu. Bielu, či hnedú čokoládu jednoducho nalejete do formy, uzavriete ju a dáte do chladničky. Po stuhnutí čokolády, formu otvoríte a srdce vyberiete. Srdiečko je možné ozdobovať a používať podľa svojej fantázie. Priemer srdiečka je 9 cm.
  8,10€
  Skladom
 • Silikónová forma vhodná na prípravu čokoládovych alebo ľadových perníčkov. Silikón je odolný voči nízkym teplotám až do - 60°C, preto je v tejto forme možné vyrobiť aj anjelikov z ľadu, alebo priamo v nej vychladiť čokoládu v mrazničke. Silikónový forma má nepriliehajúci povrch, takže čokoládu z nej jednoducho vyklopíte a následne na to môžte formu umyť v...
  5,88€
  Skladom