• Silikónova forma v tvare obdĺžnika na tvorbu domácej čokolády. Forma má rozmery 17 x 29 x 1,5 cm a je vhodná na vkladanie do mrazničky ale aj na pečenie. Silikónová forma odoláva teplotám od -40°C do +230°C. Priemer jednotlivých kúskov čokolády či praliniek sú 3 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Silikónová forma na výrobu domácich čokoládových bonbónov v tvare srdiečka. Silikón je svojím zložením nepriľnavým materiálom s vysokou odolnosťou, vďaka čomu sa môže použiť ako v mrazničke, tak aj v mikrovlnnej rúre, alebo klasickej rúre. S formou pripravíte na jeden krát až 15 kusov čokoládových srdiečok. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Silikónová forma na prípravu domácej čokolády umožňuje pripraviť niekoľko kúskov chutných praliniek či čokolády súčasne. Táto silikónová forma poskytuje tvar diamantu, takže poteší nejednu dámu. Forma má rozmery 10,5 x 21 cm a je možné jej umývanie v umývačke riadu. 
 • Buďte kreatívny a originálny. Použite plastovú formu a vytvorte si čokoládové hviezdy. Forma je vyrobená z odolného plastu, teda  pri nalievaní horúcej čokolády nehrozí jej poškodenie.
 • Praktická silikónová forma na cukrovinky či čokoládu poskytuje možnosť pripraviť dobroty s veľkonočným motívom. Forma na čokoládu a pralinky má rozmer 27 x 15,5 cm. Pripravte sladká pochúťky v tvare veľkonočnej kraslice či zajačika a ozdobne nimi sviatočný stôl. Veľkosť vajíčka je 4 x 3 cm a zajačika 5 x 3,5 cm. Silikón odoláva teplotám od -60°C do +230°C...
 • Pripravte pre Vašich známych a najbližších veľkonočné prekvapenie v podobe 3 D veľkonočného čokoládového vajíčka. Dôležité bude dôkladne ho pred servírovaním schovať pretože sa na stole dlho neohreje, každý si na ňom rád pochutná. Jednoducho stačí naliať čokoládu do formy, nechať stuhnúť a potom jednoducho naukladať na stojan. 
 • Forma na čokoládu z kvalitného silikónu a s vianočným motívom poteší každého milovníka vianoc a čokolády. Vďaka forme si budete môcť pripraviť sladké pralinky v tvare stromčeka a kométy. Forma poskytuje priestor na vytvorenie 14 sladkých kúskov. 
 • Jedinečná forma vyrobená zo silikónu poskytuje priestor na prípravu 15 kusov makróniek alebo čokoládových praliniek súčasne. Celkový objem formy je 49,5 ml. Pri príprave čokolády alebo makróniek sa odporúča po naplnení formy pár krát jemne pobúchať s formou o kuchynskú linku, aby sme predišli vytvoreniu nežiadúcich bubliniek.  Silikónovú formu je možné...
 • Plochá silikónová forma na prípravu sladkých stromčekov z čokolády, karamelu alebo iných sladkých dobrôt. Forma umožňuje pripraviť 4 kusy sladkých stromčekov a dve drobné hviezdičky, ktoré do seba jednoducho zapadnú. Spolu tak vytvoríte dva 3D stromčeky a jednu hviezdičku. Forma má rozmery 30 x 17,5 cm. 
 • Kvalitná silikónová forma na domácu čokoládu. Táto silikónová forma je veľmi pružná, ľahko umývateľná a vďaka svojím rozmerom naozaj spratná. Silikónovú formu je možné vkladať do chladničky alebo mrazničky. Rozmery formy sú 15,4 x 7,7 x 0,9 cm a objem 91 ml. Pripravte si chutnú čokoládu alebo cukrovinky zo želé. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Silikónová forma na prípravu drobných čokoládových praliniek čokolády alebo ľadu v tvare srdiečok. Celkový objem formy je 150 ml. Formu je možné vkladať do mrazničky pri teplote až do -60°C. 
 • Jedinečná forma na čokoládu je vyrobená zo silikónu a umožní Vám vytvoriť skutočne originálne domáce čokoládky alebo pralinky. Silikónová forma na čokoládu má tvar obdĺžnika s rozmermi 10,5 x 21 cm. Vďaka forme na čokoládu pripravíte dvojité čokoládové srdiečka alebo pralinky a čokoládu v tvare pier.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.