• Originálna čajová sviečka pre fondue sady. Tieto sviečky sú so svojím zložením vyrábané a priamo prispôsobené pre fondue. Sviečky sa na rozdiel od obyčajných čajových sviečok vyznačujú veľkou výhrevnosťou a dlhou výdržou.
  0,11€
  Skladom
 • Keramická súprava na prípravu čokoládového fondue s praktickou odkladacou miskou na ovocie. Stojan z kvalitnej nerezovej ocele je prispôsobený pre zachytenie nádoby a vloženie čajovej sviečky. Štyri vidličky majú farebne odlíšené držadlá.  Možnosť umývania v umývačke riadku.
  27,35€
  Skladom
 • Čokoládové fondue v netypickom, ale veľmi praktickom tvare z kvalitnej keramiky s otvorom pre čajovú sviečku. Uško hrnčeku je prispôsobené na odkladanie vidličiek.
  12,66€
  Skladom
 • Sada na prípravu mäsového fondue v klasickom tvare z veľmi kvalitného nerezu a chrómu. Výhodou tejto súpravy je, že olej, poprípade vývar je možne najskôr ohriať na sklokeramickej doske, či plynovom, alebo elektrickom šporáku. Guľatý tvar výrobku zabraňuje prskaniu oleja s čím ulahčuje prípravu. Možnosť umývania v umývačke riadku.
  33,27€
  Skladom
 • Misky v atraktívnom štvorcovom tvare z kvalitného porcelánu na štýlové servírovanie. Misky majú rozmery 9,5x9,5x5,5 cm a sú vhodné na servírovanie predkrmov, syrov, dezertov, poprípade ako misky na fondue.
  13,66€
  Skladom
 • Praktická nerezová sada v podobe malých vidličiek, ktoré slúžia ako paličky lízaniek pre čokoládové bonbóny. Sada obsahuje 3 kusy rozličných vidličiek s praktickým nerezovým držadlom pre lepšie uchopenie. 
  5,86€
  Skladom
 • Moderný keramický kuchynský nástroj určený na prípravu lahodného čokoládového fondue. Elegantná bledá farba sa hodí ku každému dizajnu v domácnosti. Súčasťou balenia sú dve nerezové vidličky.
  9,40€
  Skladom
 • Dizajnová keramická sada na prípravu výborného fondue poslúži ako praktický ale aj veľmi zaujímavý doplnok pri stolovaní. Fondue sada je zložená z nerezovej konštrukcie v ktorej je vložená sviečka nad ktorou je keramická nádoba určená na čokoládu. 
  19,36€
  Skladom
 • Fondue sada štvorcového tvaru v modernej červenej farbe o rozmeroch 21,5 x 18 cm. Sada je vhodná na smaženie surovín v oleji, alebo vývaru. Súčasťou balenia je liehový varič a 6 fondue vidličiek.
  44,74€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue vyrobená z tepelne odolného porcelánu je určená pre 4 osoby. Moderný bielo modrý dizajn spolu s praktickým použitím robia z tejto sady originálny doplnok stolovania. Súčasťou balenia sú aj 4 vidličky na fondue.
  13,29€
  Skladom
 • Kvalitný set fondue na prípravu syra a mäsa. Misa fondue je vyrobená z 3 vrstiev odlišných materiálov - nerezová oceľ, hliník a meď. Vďaka tomu unikátnemu zloženiu misy sa teplo veľmi rýchlo rozvádza po celom povrchu a zároveň pripravované jedlo v ňom ostáva dlho teplé. Sada s objemom 1,9 litra a priemerom 18 cm je vhodná až pre 6 ľudí.
  96,19€
  Skladom
 • Sada fondue s rustikálnym nádychom pôsobí domácim dojmom a navodí príjemnú atmosféru pri posedení s vašimi priateľmi, alebo rodinou. Keramická miska je v béžovom prevedení a vďaka jej povrchovej úprave je ľahko umývateľná. Sada obsahuje 6 vidličiek s farebným označením, čo zabraňuje k ich zámene.
  70,28€
  Skladom