• Fondue sada štvorcového tvaru v modernej červenej farbe o rozmeroch 21,5 x 18 cm. Sada je vhodná na smaženie surovín v oleji, alebo vývaru. Súčasťou balenia je liehový varič a 6 fondue vidličiek.
  46,77€
  Skladom
 • Moderný keramický kuchynský nástroj určený na prípravu lahodného čokoládového fondue. Elegantná bledá farba sa hodí ku každému dizajnu v domácnosti. Súčasťou balenia sú dve nerezové vidličky.
  9,83€
  Skladom
 • Sada na prípravu čokoládového fondue obsahuje keramickú misku na roztopenie čokolády, stojan do ktorého sa umiestňuje miskaa a sviečka a 4 praktické nerezové vidličky. Stojan disponuje na jednej strane praktickým uškom, ktoré uľahčuje prenášanie.  Keramickú fondue misku aj vidličky je možné umývať v umývačke riadu.
  21,48€
  Skladom
 • Jedinečná fondue sada obsahuje 2 praktické nerezové vidličky a jeden fondue hrnček do ktorého je možné umiestniť sviečku a nad ňou rozpustiť čokoládu.  Pripravte si s polovičkou romantický večer s máčanými jahodami v čokoláde alebo darujte svojmu blízkemu originálny darček.. Objem hrnčeka je 200 ml. 
  13,17€
  Skladom
 • Jedinečná súprava na mäsové fondue obsahuje stojan,smaltovaný mini hrniec s objemom 0,8 l a 6 kusov vidličiek na napichovanie pochutín. Súčasťou keramického mini hrnca je aj pokrievka. Liatinový stojan disponuje aj nádobkou na ohrev. Hrniec je po stranách opatrený uškami na jeho jednoduché prenášanie.  Priemer smaltovaného hrnca je 20 cm pričom jeho ohrev...
  44,37€
  Skladom
 • Horľavá pasta používaná vo fondue sadách s veľkou výhrevnosťou. V balení sa nachádzajú 3 kusy. Jeden kus vydrží horieť v priemer 90 minú v závislosti od šetrnosti plameňa. 
  4,49€
  Skladom
 • Vychutnajte si lahodné fondue pripravené v tejto krásnej sade na fondue. Spôsob ohrevu je pomocou čajovej sviečke umiestnenej v spodnej časti sady. 
  15,06€
  Skladom
 • Dizajnová keramická sada na prípravu výborného fondue poslúži ako praktický ale aj veľmi zaujímavý doplnok pri stolovaní. Fondue sada je zložená z nerezovej konštrukcie v ktorej je vložená sviečka nad ktorou je keramická nádoba určená na čokoládu. 
  19,36€
  Skladom
 • Originálna čajová sviečka pre fondue sady. Tieto sviečky sú so svojím zložením vyrábané a priamo prispôsobené pre fondue. Sviečky sa na rozdiel od obyčajných čajových sviečok vyznačujú veľkou výhrevnosťou a dlhou výdržou.
  0,11€
  Skladom
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...
  83,01€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue s miskou na ohrievanie a odkladacím podnosom z kvalitnej keramiky. Miska obsahuje zaujímavý dekór v podobe čokolády. K ohrevu čokolády sa používa čajová sviečka. Súprava obsahuje keramickú misku s priemerom 11,5 cm, nerezový stojan, odkladací podnos a 4 kusy farebne odlíšených nerezových vidličiek. Súpravu je možné umývať v...
  26,01€
  Skladom
 • Horľavý gél určený na prípravu fondue s vyšším tepelným ohrevom ako lieh. Gél zabezpečuje vyššiu bezpečnosť a dobu horenia. Objem fľaše je 1 liter.
  6,76€
  Skladom