• Sada na prípravu čokoládového fondue obsahuje keramickú misku na roztopenie čokolády, stojan do ktorého sa umiestňuje miskaa a sviečka a 4 praktické nerezové vidličky. Stojan disponuje na jednej strane praktickým uškom, ktoré uľahčuje prenášanie.  Keramickú fondue misku aj vidličky je možné umývať v umývačke riadu.
  21,22€
  Skladom
 • Moderný dizajn a praktické použitie, tým sa vyznačuje 22 dielna smaltovaná sada na prípravu mäsového a zeleninového fondue. Objem nádoby je 1,2 l. 
  70,17€
  Skladom
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...
  59,27€
  Skladom
 • Keramický okrúhly tanier na fondue v matnej čiernej farbe by mal byť súčasťou každého fondue večera. Priemer taniera je 26 cm a jeho povrch je členitý pre oddelené odkladanie pochutín. 
  10,59€
  Skladom
 • Naberanie fondue pokrmu môže byť jednoduchšie s použitím fondue lyžičiek z nerezovej ocele s  tepelne izolovanou rukoväťou, ktoré sú ľahko umývateľné v umývačke riadu. 
  11,86€
  Skladom
 • Univerzálna sada fondue lyžíc vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s plastovými rúčkami. Lyžice sú vhodné na naberanie akejkoľvek pochutiny pripravenej vo fondue. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  11,86€
  Skladom
 • Sada pozostáva zo 6 fondue vidličiek s tepelne izolovanou plastovou rukoväťou. Hroty vidličiek sú ostré a prispôsobené k naberaniu pokrmov. 
  13,74€
  Skladom
 • Sada na fondue obsahuje 6 kusov nerezových vidličiek určených na používanie pri syrovom fondue ale využitie nájdu aj pri príprave mäsového alebo zeleninového fondue. Rukoväť je vyrobená z ergonomicky tvarovaného plastu, vďaka čomu sa vidličky pohodlne držia.  Možnosť umývať v umývačke riadu. 
  13,74€
  Skladom
 • Kvalitný set fondue na prípravu syra a mäsa. Misa fondue je vyrobená z 3 vrstiev odlišných materiálov - nerezová oceľ, hliník a meď. Vďaka tomu unikátnemu zloženiu misy sa teplo veľmi rýchlo rozvádza po celom povrchu a zároveň pripravované jedlo v ňom ostáva dlho teplé. Sada s objemom 1,9 litra a priemerom 18 cm je vhodná až pre 6 ľudí.
  147,98€
  Skladom
 • Fondue sada BERN vám ponúka pravý švajčiarský pôžitok s možnosťou prípravy syra. Dizajnová úprava sady navodzuje pravú švajčiarsku atmosféru, ktorá sa s pridaním pravého švajčiarskeho syra znásobí. Spôsob ohrevu syra je zabezpečený fondue pastou. Súčasťou balenia je 6 kusov fondue vidličiek.
  85,00€
  Skladom
 • Dizajnové syrové fondue sa stane originálnym a zároveň neodmysliteľným doplnkom Vášho stolovania a večerov s priateľmi. Sada na fondue sa skladá z 10 častí. Syrové fondue je vyrobené z kombinácie nerezovej ocele, ohňu vzdornej keramiky, plastu a chromovaného kovu.  1 x čierna panvička z ohňu vzdornej keramiky1 x chromovaný stojan1 x tácka z bukového dreva...
  85,00€
  Skladom
 • Biela fondue miska je praktický doplnok k akémukoľvek typu fondue. Táto keramická miska poskytuje možnosť univerzálneho využitia.
  4,29€
  Skladom