• Pestrá sada modelovacích kostíc obsahuje 12 ks nástrojov s dvoma odlišnými koncami. Teda na výber máte z 24 variant zdobítok. Vďaka sade môžete tvoriť rôzne symboly, či iné prvky na vašich sušienkach, múčnikoch, tortách, či koláčoch. Jednotlivé kostice sady sú jednoduché na čistenie.
  7,88€
  Skladom
 • Cukrárska formička na výrobu fondánových, či marcipánových lístkov. Modelovaciu hmotu jednoducho vmačknite do formičky, tak aby nevystupovala cez okraj. Formičku vložte na 10 min do mrazničky a následne hmotu jednoducho vymačknite. Lístky nechajte chvíľku vyschnúť, pretože budú jemne orosené. Formu nevystavujte teplotám nad 50°C, preto je vhodné formu...
  12,73€
  Skladom
 • Cukrárska formička so vzorom ruže s listami je vyrobená zo silikónu. Jednoduché použitie formičky zaručuje rýchlu prípravu fondán ruže. Okrem marcipánu a fondánu je možné formičku použiť taktiež na výrobu domácich čokoládových bonbónov. Maximálna odolnosť formy je do 50°C, preto je vhodné formu umývať ručne bez umývačky riadu. Priemer ruže je 5 cm. 
  11,48€
  Skladom
 • Formička na výrobu krásnej trojrozmernej margarétky z marcipánu, alebo fondánu. Vďaka silikónu, ktorý je nepriľnavý margarétku jednoducho vyklopíte bez zbytočného zdeformovania. Silikónové formičky z firmy Stadter nie je možné vystavovať teplotám väčším ako +50°C, preto sa formičku neodporúča umývať v umývačke riadu. Priemer margarétky je 4,5 cm.
  8,60€
  Skladom
 • Vytvorte si chutné ozdoby na tortu. Silikónová forma umožňuje vytvarovať a pripraviť chutné fondánové hrozná v 3D prevedení. Forma je dokonale prepracovaná, takže v konečnom výsledku vyniknú všetky vetvičky lístočky a bobuľky. 
  11,33€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma v tvare srdca je určená na vytvorenie romantického vzoru z fondánu a iných cukrárskych hmôt. Modelovanie romantických tvarov nebolo nikdy jednoduchšie. Forma vyniká dobrou pružnosťou a nepriľnavosťou. Rozmery formy sú 6,2 x 5,5 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  10,90€
  Skladom
 • Originálna forma zo silikónu na prácu s fondánom. Vytvorte si z fondánu vzor v tvare tulipánovej kytičky. Rozmery formy sú 4,9 x 6 cm. Hmotu s ktorou pracujete stačí jednoducho vtlačiť & otlačiť požadovaný vzor, Potom hmotu jednoducho vyklopte.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  9,57€
  Skladom
 • Silikónová podložka na marcipán a fondán s motýľmi na povrchu Vám umožní nápadité vyzdobenie torty. Podložka je vyrobená z materiálu, ktorý odoláva vysokým ale aj nízkym teplotám od -60 až po 230°C. 
  10,20€
  Skladom
 • Kvalitná sada 8 kusov modelovacích kostíc so 16 rôznymi typmi zdobenia. Vďaka tejto sade kostíc môžete okrem iného vytvoriť klasickú guličkovú dekoráciu na výrobu kvetín, či vytvoriť krásnu vypichnutú hviezdičku.
  10,00€
  Skladom
 • sada určená na modelovanie kvietkov z fondánu či marcipánu. Sada obsahuje 25 kusov príslušenstva na vytváranie kvetov ako je orchidea, gerbera, ľalia, frézia či karafiát. V balení sa nachádzajú vykrajovače, vyrezávače, vypichovače, kostice, žilkovače a okvetné lístky 
  37,72€
  Skladom
 • Praktické balenia na prenos chutnej torty alebo zákuskov. V balení sa nachádza tortová okrúhla podložka s priemerom 23,5 cm spolu s krabičkou vyrobenou z bieleho kartónu, ktorá sa v balení nachádza v rozloženom stave. 
  5,82€
  Skladom
 • Praktický valček na fondán, či marcipán ponúka na výber 3 typy vzorov. Nadstavce valčeka sa jednoducho vyberajú a nasádzajú na držadlo. Šírka valčeku je 12,5 cm o priemere 4,5 cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,76€
  Skladom