14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Silikónová forma na fondán umožňuje rýchlo a pohodlne vytvarovať ozdobené srdiečka na Vašu tortu či zákusok. Pripravené a chutné ozdôbky sa jednoducho vyklopia z formy vďaka nepriľnavému povrchu. 
  9,77€
  Skladom
 • Pevná obdĺžniková podložka pod tortu alebo pod fondán s rozmermi 25 x 35 cm. 
  3,33€
  Skladom
 • Sada na zdobenie fondánu obsahuje 10 kusov pomôcok na vytvorenie originálneho fondánového diela Vašimi rukami.  Vytvárajte rôzne ornamenty a tvary s pomocou plastových nástavcov rôznych veľkostí. 
  11,60€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma ktorá Vám umožní pripraviť marcipánové postavičky v zimnom štýle. Práca s formou je veľmi jednoduchá, marcipán alebo fondán do nej natlačíte, zo zadnej strany sa na hmotu otlačí vzor a následne hmotu jednoducho vyklopíte. Forma umožňuje pripraviť snehuliakov, vianočný stromček, ceduľku či pouličnú lampu. Vďaka tejto forme...
  10,53€
  Skladom
 • Originálna forma zo silikónu na prácu s fondánom. Vytvorte si z fondánu vzor v tvare tulipánovej kytičky. Rozmery formy sú 4,9 x 6 cm. Hmotu s ktorou pracujete stačí jednoducho vtlačiť & otlačiť požadovaný vzor, Potom hmotu jednoducho vyklopte.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma v tvare srdca je určená na vytvorenie romantického vzoru z fondánu a iných cukrárskych hmôt. Modelovanie romantických tvarov nebolo nikdy jednoduchšie. Forma vyniká dobrou pružnosťou a nepriľnavosťou. Rozmery formy sú 6,2 x 5,5 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,48€
  Skladom
 • Piestový vykrajovač pre jednoduché prenášanie vykrojených tvarov a jednoduché vyklopenie z vykrajovačov. Možnosti pre vykrajovanie nie sú obmedzené len pre cesto, s týmto vykrajovačom môžete vykrojiť pekné tvary zo syru, ktoré umiestnite na vaše jednohubky. Priemer vykrajovačiek je približne 30 mm. Dĺžka vykrajovača je 70mm, po vysunutí piestu 105mm....
  8,85€
  Skladom
 • Rovný a presný rez cesta môžte dosiahnuť využitím troch nadstavcov s rozličným vrúbkovaním. Uľahčite si prácu s pomocou plastového krájača. 
  7,65€
  Skladom
 • Nápaditá silikónová forma vďaka ktorej vyrobíte krásnu ozdobu na tortu v podobe malého dieťatka. Na výber máte 3 veľkosti bábätka a je len na vás ktorú z nich vyberiete. Pre realistický výsledok odporúčame postavičku vyfarbiť (viď obrázok produktu). Vďaka silikónu nemusíte formu potierať tukom, jednoducho postavičku vyklopíte.
  17,37€
  Skladom
 • Silikónový valček je určený na prácu s fondánom a marcipánom a akýmikoľvek inými druhmi poťahových hmôt na tortu. Valček je bielej farby a patrí medzi praktických pomocníkov v každej kuchyni. 
  20,12€
  Skladom
 • Silikónová podložka na marcipán a fondán s motýľmi na povrchu Vám umožní nápadité vyzdobenie torty. Podložka je vyrobená z materiálu, ktorý odoláva vysokým ale aj nízkym teplotám od -60 až po 230°C. 
  10,74€
  Skladom
 • Formička na výrobu krásnej trojrozmernej margarétky z marcipánu, alebo fondánu. Vďaka silikónu, ktorý je nepriľnavý margarétku jednoducho vyklopíte bez zbytočného zdeformovania. Silikónové formičky z firmy Stadter nie je možné vystavovať teplotám väčším ako +50°C, preto sa formičku neodporúča umývať v umývačke riadu. Priemer margarétky je 4,5 cm.
  9,06€
  Skladom