• Plynová flambovacia pištoľ na dobíjanie malého tvaru nezaberie vo Vašej kuchyni veľa miesta ale za to bude dostatočne nápomocná. Objem pištole je 20 ml a je vhodná na regulovanú prípravu karmelu, opaleovanie zeleniny či mäsa. 
  16,24€
  Skladom
 • Vynikajúca flambovacia pištoľ vhodná na zapečenie múčnikov a dezertov, prípravu karamelu alebo opaľovanie ovocia aj mäsa. Silný plameň zmení polotovar na vynikajúci dezert za naozaj krátky čas. Pištoľ sa plní plynom do zapaľovača.
  23,87€
  Skladom
 • Vzhľadovo originálna plynová flambovacia pištoľ s reguláciou. Výdrž pištole je 80 - 150 minút, podľa intenzity horenia. Pištoľ obsahuje poistku proti vzplanutiu. Flambovaciu pištoľ je možné samozrejme opakovane plniť, pre plnenie odporúčame použiť plyn z našej ponuky.
  16,94€
  Skladom
 • Kvalitne spracovaná hlava pre flambovaciu pištoľ je vyrobená z plastu a nerezovej ocele. Flambovacia hlavica sa dá jednoducho prišróbovať k telu plynovej fľaše.
  17,06€
  Skladom
 • Elegantná flambovacia pištoľ s príjemným vzhľadom je prispôsobená k jednoduchej obsluhe. Pištoľ je určená k domácemu, ale taktiež k profesionálnemu použitiu. Pištoľ obsahuje bezpečnostnú poistku proti neočakávanému splanutiu. Pištoľ s objemom 0,028 litra ma dĺžku horenia 70 - 100 minút.
  21,62€
  Skladom
 • Malá pištoľ pre flambovanie s atraktívnym dizajnom a veľkým výkonom. Pomocou pištole môžete esteticky upraviť vaše jedlá a dezerty. Pištoľ je vhodná pre bežné flambovanie. Flambovacia pištoľ je kvôli bezpečnosti dodávaná bez plynu. S objemom 0,01 litra je doba horenia 25 - 40 minút. 
  12,50€
  Skladom
 • Prínosná plynová náplň vyrobená pre doplnenie plynu vo vašej flambovacej pištoli. Produkt obsahuje 5 špeciálnych nástavcov.
  2,89€
  Skladom
 • Veľké 600 ml balenie určené k hlave flambovacej pištole. Týmto plynom nie je možné plniť ostatné flambovacie pištole. 
  8,03€
  Skladom
 • Kuchynská flambovacia pištoľ moderného vzhľadu sa stane vaším pomocníkom pri tvorení moderného gastronomického zážitku. Pištoľ s plynulou reguláciou plameňa reálne vydrží približne 40 minút. Najčastejšie využitie tejto pištole je pri nelúpaných paradajkách, koláčoch, smotane, papriky, chrumkavom mäse a rade ďalších ingrediencií.
  12,71€
  Skladom
 • Moderná flambovacia pištoľ pre skaramelizovanie vašich dezertov, syrov, alebo opekanie mäsa. Plyn z pištole je možné regulovať podľa potreby. Túto praktickú flambovaciu pištoľ je možné jednoduchým spôsobom plniť.
  14,43€
  Skladom
 • Vďaka kvalitne spracovanej flambovacej pištole pre karamelizovanie, či opekanie mäsa docielite teplotu až 1500°C. Súčasťou produktu je bezpečnostná poistka, tlačidlo pre zapaľovanie a jednoduchá regulácia plameňa. Pištoľ je možné využiť pre najrôznejšie krémy, mäsa, syru, koláčov, či iných pochutín.
  26,26€
  Skladom