• Moderná flambovacia pištoľ pre skaramelizovanie vašich dezertov, syrov, alebo opekanie mäsa. Plyn z pištole je možné regulovať podľa potreby. Túto praktickú flambovaciu pištoľ je možné jednoduchým spôsobom plniť.
  14,05€
  Skladom
 • Kuchynská flambovacia pištoľ moderného vzhľadu sa stane vaším pomocníkom pri tvorení moderného gastronomického zážitku. Pištoľ s plynulou reguláciou plameňa reálne vydrží približne 40 minút. Najčastejšie využitie tejto pištole je pri nelúpaných paradajkách, koláčoch, smotane, papriky, chrumkavom mäse a rade ďalších ingrediencií.
  12,38€
  Skladom
 • Prínosná plynová náplň vyrobená pre doplnenie plynu vo vašej flambovacej pištoli. Produkt obsahuje 5 špeciálnych nástavcov.
  2,81€
  Skladom
 • Kvalitne spracovaná hlava pre flambovaciu pištoľ je vyrobená z plastu a nerezovej ocele. Flambovacia hlavica sa dá jednoducho prišróbovať k telu plynovej fľaše.
  16,61€
  Skladom
 • Malá pištoľ pre flambovanie s atraktívnym dizajnom a veľkým výkonom. Pomocou pištole môžete esteticky upraviť vaše jedlá a dezerty. Pištoľ je vhodná pre bežné flambovanie. Flambovacia pištoľ je kvôli bezpečnosti dodávaná bez plynu. S objemom 0,01 litra je doba horenia 25 - 40 minút. 
  12,17€
  Skladom
 • Vzhľadovo originálna plynová flambovacia pištoľ s reguláciou. Výdrž pištole je 80 - 150 minút, podľa intenzity horenia. Pištoľ obsahuje poistku proti vzplanutiu. Flambovaciu pištoľ je možné samozrejme opakovane plniť, pre plnenie odporúčame použiť plyn z našej ponuky.
  16,49€
  Skladom