• Sklenený pohár s originálnym tvarom poslúži ako vynikajúca dóza na uskladnenie potravín. Vďaka kvalitnému zatváraciemu mechanizmu udržíte obsah nádoby mimo vlahy. Sklo neodoláva vyšším teplotám a teda pohár nie je vhodný na zaváraniny či iné horúce potraviny. 
  4,85€
  Skladom
 • Sklenná dóza na uskladnenie sypkých aj tekutých surovín či potravín je opatrená uzatváraním na klip, čím drží suroviny vo vnútri mimo vlahy. Sklo z ktorého je vyrobená nie je odolné voči vysokým teplotám a teda nie je vhodné na zaváraniny. 
  3,18€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 1,2 l  je možné použiť na uskladnenie akýchkoľvek potravín či surovín na varenie.  Sklo nie je odolné voči vysokým teplotám, takže pohár nie je vhodný na zaváraniny. 
  2,70€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,8 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy. Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný na zaváraniny. 
  4,77€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,1 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy.  Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný napríklad na zaváraniny. 
  4,15€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 1,7 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy.  Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný napríklad na zaváraniny. 
  3,33€
  Skladom
 • Sklenený pohár je možné využiť pri bežnom uskladňovaní potravín. Uzatváranie zaručuje ochranu proti navlhnutiu surovín vo vnútri nádoby. Pohár je možné použiť na uskladnenie sypkých aj tekutých potravín a iných produktov v domácnosti. 
  1,79€
  Skladom
 • Pohár na zaváranie vyrobený z odolného skla je vybavený klipovým uzáverom s tesniacou gumou. Pohár je možné použiť na uskladnenie sypkých aj tekutých potravín ale je vhodný aj na zaváranie či pri príprave džemu. 
  5,51€
  Skladom