• Univerzálny sklenený pohár s objemom 0,5 litra určený na uskladnenie drobných potravín alebo na zaváranie dobrôt disponuje praktickým uzáverom na klipom, ktorý bráni prenikaniu vlhkosti do nádoby. 
  7,44€
  Skladom
 • Praktické uskladnenie torty je zaručené s použitím tohto výrobku. Servírovacia sada so 4 chladiacimi vložkami je vhodná tak na prenášanie ako aj servírovanie torty. Praktický podnos s poklopom zabezpečia lepšiu manipuláciu s touto pochutinou. V sade sa nachádza podložka do ktorej môžte nasypať rôzne pochutiny.
  30,83€
  Skladom
 • Praktický sklenený pohár s objemom 3 litre poslúži ako skladovacia dóza na drobné suroviny alebo ako nádoba na zaváranie. Sklenený pohár disponuje uzáverom na klip vďaka ktorému sa do nádoby nedostáva vlhkosť. 
  13,74€
  Skladom
 • Jedinečná silikónová miska určená na uskladnenie detskej výživy alebo iných pokrmov. V miske je možné uskladniť 6 porcií a následne ich uzavrieť praktickým viečkom. Rozmery misky sú 27,5 x 17,5 x 7 cm a objem každej porcie je 150 ml. Vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  20,75€
  Skladom
 • Skladovanie potravín bude jednoduchšie ak použijete skladovacie misky s praktickým viečkom, ktoré odolávajú teplotám v rozmedzí od -40°C až do 250°C. Misky sú vyrobené zo zdraviu neškodlivého silikónu a je možné využiť ich aj na ohrievanie detskej stravy. V balení sa nachádzajú 2 ks misiek s objemom 150 ml  a 2 ks s objemom 300 ml. 
  13,46€
  Skladom
 • Nádobka na skladovanie so 6 priehradkami vyrobená so sillikónu v jasnej oranžovej farbe. Miska je určená na skladovanie detskej výživy či iných pokrmov pričom je možné skladovať 6 rozdielnych jedál naraz. Každá z častí ma objem 150 ml a vlastné nepriepustné viečko. 
  15,31€
  Skladom
 • Sklenený pohár hranatého tvaru s objemom 1,5 litra disponuje uzáverom na klip vďaka čomu udržuje potraviny v nádobe bezpečne uzavreté pred vlhkom. Pohár je možné použiť na uskladnenie drobných surovín, fazule, hrachu, cukríkov alebo na zaváranie. 
  9,02€
  Skladom
 • Pružná a priehľadná fólia slúži na uskladnenie potravín a predĺženie ich čerstvosti. Fóliu je možné vložiť aj do mrazničky. Priemer fólie je 21cm.
  5,24€
  Skladom
 • Moderná sada obsahuje 4 obdĺžnikové dózy s vekom na uzatváranie určení na sladké sušienky. Vďaka dobrému uzatváraniu nádob vydržia cukrovinky čerstvé naozaj dlho. Dózy sú v dvoch farebných prevedeniach, zdobené sovičkami a líškami. Rozmery jednotlivých dóz:  15x13cm (výška 6cm) 18x16cm (výška 7cm) 21x19cm (výška 8cm) 12x10cm (výška 9cm)
  20,35€
  Skladom
 • Univerzálny sklenený pohár je možné použiť na odloženie sypkých potravín, cukríkov alebo na zaváranie domácich dobrôt. Vďaka uzáveru na klip sa do nádoby nedostane žiadny vzduch a vlhkosť. Objem nádoby je 1 liter. 
  8,46€
  Skladom
 • Jedinečná krabička s oddeleným priestorom na sušienky alebo obľúbené farebné makronky. Plastová krabička má ružovú spodnú a priehľadnú vrchnú časť. Spodná časť je rozdelená na 6 rovnakých častí, pričom každá je určená na jeden keksík. 
  1,73€
  Skladom
 • Vákuová dóza, vyrobená z kvalitných, zdraviu neškodlivých materiálov. Dóza má objem 0,5 l.Je vynikajúca pre uskladňovanie ovocia, zeleniny, šunky a syrov ale aj iných druhov potravín. Dózu uzavriete priklopením vrchnáka a zaklapnutím klipov. Následne je potrebné uzavrieť ventil na vrchnáku a stlačiť dózu, čím sa vytlačí prebytočný vzduch. 
  5,08€
  Skladom