• sada obsahuje 4 krásne vintage nádoby vhodné na uskladnenie sušienok, cukríkov, cestovín alebo akýchkoľvek druhov pochutín. Nádoby majú praktické uzatvárateľné viečko, vďaka čomu do nádob nepreniká vlhkosť. Nádoby majú guľatý tvar a každá má rozličný dizajn.  Rozmery nádob:  18 cm, priemer 6,5cm 12 cm, priemer 10 cm 15 cm, priemer 13,7cm 17 cm, priemer...
 • Sklenený pohár na zaváranie alebo domáce džemy s uzatváraním na klip. Vďaka klipovému uzáveru neprenikne do nádoby žiadna vlhkosť. Objem pohára je 0,07 litra. 
 • Moderná vákuová nádoba zaujme najmä svojou veľkosťou. Vákuový nádoba s objemom 2600 ml umožňuje chovať Vaše potraviny čerstvé počas dlhšej doby. Dózu stačí uzavrieť viečkom, pripevniť klipy na boku, zatvoriť ventil a následne jej stlačením vytlačiť prebytočný vzduch. 
 • Veľká vákuová dóza s objemom 1900 ml je výborným pomocníkom ktorý Vám pomôže uchovať Vaše potraviny čerstvie počas dlhšej doby. Vákuová dóza sa uzatvára pomocou bočných klipov, po tom je potrebné uzavrieť ventil a stlačiť nádobku, čím sa z nej vytlačí prebytočný vzduch. Dóza je plastová a je vhodná do umývačky riadu. 
 • Originálny dizajn tejto keramickej dózy z nej robí nie len praktický ale aj originálny doplnok do Vašej kuchyne. Objem vysokej nádoby na potraviny je 0,8 litra, môžte v nej uskladniť ryžu, cukor alebo iné drobné suroviny. Dóza ma originálne kaučukové viečko. 
 • Jedinečný dizajn tejto keramickej dózy z nej robí nie len praktický ale aj originálny doplnok do Vašej kuchyne. Objem nádoby na potraviny je 0,8 litra, môžte v nej uskladniť ryžu, cukríky alebo cukor. Dóza ma originálne kaučukové viečko. Výška dózy je 14,5 cm priemer 10,5 cm a objem 0,8 l. 
 • Moderná a praktická dóza na maslo je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Dóza disponuje dnom a viečkom s úchytkou pre jednoduchšie otváranie. Táto nerezová dóza je vhodná na uskladnenie ale aj na servírovanie masla na stole. Vďaka jej prispôsobenému tvaru nezaberie veľa miesta. 
 • Dizajnová retro dóza na uskladnenie a prenášanie koláčov alebo torty. udržte Vaše zákusky dlho čerstvé s pomocou tejto romantickej pomocníčky červenej farby s drobnými bielymi bodkami. Balenie obsahuje dve časti, podnos s priemerom 36 cm a veko na zakrytie o priemere 30 cm a s výškou 14 cm. Kvalitná dóza je vyrobená z lakovaného kovu. 
 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
 • Originálny zelený box na prípravu pečených jabĺk rýchlo a jednoducho v mikrovlnej rúre. Box má tvar jablka a výraznú zelenú farbu. K boxu je pribalený aj praktický odstraňovač jadierok, ktorý umožní ich odstránenie aj bez samotného rozkrojenia tohto chutného ovocia. Na výrobu tohto boxu na pečenie jabĺk bol použitý špeciálny materiál termopolymér s...
 • Originálny plastový box poslúži na uskladnenie citróna, alebo iných citrusových plodín, čím sa predĺži ich zrelosť. 
 • Originálny plastový box vhodný na uskladnenie načatej rajčiny je novodobým pomocníkom každej gazdinky. Nevyhadzujte zbytočne načaté potraviny. Rovnako ako funkčnosť tohto boxu, zaujme Vás aj jeho jedinečný dizajn.