• Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  13,03€
  Skladom
 • Praktická sada obsahuje 4 kuchárske, farebne rozlíšené. Dosky majú protišmykové body a zvýšení okraj pre zachytenie odtekajúcej šťavy z krájaných potravín. Plocha na krájanie je o rozmeroch 21 x 15 cm. Stojan na dosky má dno s praktickými drážkami, ktoré umožňujú prúdenie vzduchu pomedzi dosky. Lepšie prúdenie vzduchu zabraňuje poškodeniu povrchu v...
  32,38€
  Skladom
 • Drevená doska na krájanie zeleniny s praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje aj jej zavesenie. Rozmery dosky sú 24 x 13,5 x 12 cm. Dienko nie je chemicky ošetrené žiadnymi farbami ani lakom, ide teda o 100 % ekologický materiál. Nie je vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  1,92€
  Skladom
 • Praktické plastové dienko určené na čistenie rýb od šupín, na porciovanie rýb ale aj na všetky ďalšie činnosti súvisiace s prípravou jedla z rýb. Dienko má na spodnej časti 4 prísavky, takže je zaručené, že sa nebude po kuchynskej linke šmýkať. Plastové doska na ryby sa môže umývať v umývačke riadu. 
  7,73€
  Skladom
 • Kuchynská doska na krájanie s rozmermi 38x24,1x1,8 je vyrobená z čerešňového dreva vďaka čomu je zaručená jeho dlhá životnosť. 
  20,87€
  Skladom
 • Originálna doska na krájanie s elegantným dizajnom je vhodná na krájanie akéhokoľvek druhu surovín a pokrmov. Je vyrobená z odolného orechového dreva.  Doska je opatrená antibakteriálnou vrstvou, ktorá zabraňuje tvorbe plesní. 
  73,98€
  Skladom
 • Kuchynská doska na krájanie z pevného bambusového dreva je pokrytá antibakteriálnou vrstvou vďaka čomu bude krájanie surovín hygienické. Praktické úchytky po bokoch dosky sú vyrobené z nerezovej ocele a majú dekoračnú ale aj praktickú funkciu, úchyty slúžia na jednoduchšie prenášanie dosky. Rozmer dosky je 35 x 25 x 2 cm.
  14,77€
  Skladom
 • Praktické plastové dienko na krájanie disponuje antibakteriálnym povrchom čo zaručuje, že krájané suroviny budú chránené pred znečistením. Naviac táto kuchynská doska na krájanie v jednom z rohou disponuje menšou brúskou na nože, takže všetky potrebné veci na dokonalé krájanie máte na jednom mieste.  Rozmery dosky na krájanie sú 39 x 23 cm. 
  15,43€
  Skladom