• Val na rezanie určený pre mäsiarov alebo na použitie pri zabíjačke. Doska je z troch strán opatrená zvýšenými mantinelmi, ktoré slúžia ako ochrana pred pretečením alebo popadaním pripravených ingrediencií a mäsa. Doska je vyrobená z bukového dreva a nebola nijak chemicky ošetrená. 
  97,62€
  Skladom
 • Doska na krájanie a porciovanie mäsa je vyrobená z veľmi odolného a tvrdého bukového dreva. Moderný kockový dizajn je vytvorený skladaním viacerých drevených kusov dohromady. Doska bude slúžiť niekoľko rokov, pokiaľ je pred prvým použitím natriete jedlým olejom. Doska má po bokoch dva úchyty pre jej lepšie uchopenie.
  81,06€
  Skladom
 • Okrúhla doska na rezanie mäsa s praktickou drážkou po celom obvode na zachytenie vytekajúcich tekutín. Doska na mäso je vyrobená z pevného bukové dreva. Pred prvým použitím je dobre dosku potrieť olejom, čo zaručí jej dlhšie používanie. Priemer dosky na krájanie je 50 cm a hrúbka 2 cm. Doska nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie. 
  21,45€
  Skladom
 • Okrúhla doska na rezanie mäsa s praktickou drážkou po celom obvode na zachytenie vytekajúcich tekutín. Doska na mäso je vyrobená z pevného bukové dreva. Pred prvým použitím je dobre dosku potrieť olejom, čo zaručí jej dlhšie používanie. Priemer dosky na krájanie je 33 cm a hrúbka 2 cm. Doska nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie. 
  12,85€
  Skladom
 • Menšia drevená doska síce nedisponuje veľkými rozmermi ale tie jej sú postačujúce na krájanie bežných kusov mäsa. Vďaka praktickým postranným drážkam steká prebytočná šťava či krv na kraj dosky a nie mimo nej a zachytáva sa v týchto drážkach. Rozmery dosky na krájanie sú 30 x 20 x 20 cm. Pred prvým použitím je dobré dosku potrieť jedlým olejom čo predĺži...
  7,45€
  Skladom
 • Kvalitná a veľká doska na porciovanie mäsa s rozmermi 35 x 20 x 2 cm disponuje postrannou drážkou na každej strane, ktorá zachytáva prebytočné tekutiny. Pred použitím odporúčame dosku potrieť kuchynským olejom. Neumývajte v umývačke riadu. 
  8,60€
  Skladom
 • Doska na porciovanie mäsa a mäsových výrobkov je vyrobená z odolného bukového dreva. Drevená doska na krájanie má rozmery 35 x 27 x 2 cm.  Doska je dostatočne pevná a tvrdá na to, aby vydržala porciovanie zmrznutých kúskov mäsa alebo častí z kosťami. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie a schnutie pri izbovej teplote. 
  11,72€
  Skladom
 • Univerzálna doska na krájanie z pevného bukového dreva má rozmery 35 x 20 x 2 cm. Doska je vhodná na krájanie akýchkoľvek potravín, zeleniny či mäsa.  Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, po jej umytí ju nechajte dôkladne uschnúť. 
  6,99€
  Skladom
 • Doska na porciovanie mäsa a mäsových výrobkov je vyrobená z odolného bukového dreva. Drevená doska na krájanie má rozmery 20 x 30 x 2 cm.  Doska je dostatočne pevná a tvrdá na to, aby vydržala porciovanie zmrznutých kúskov mäsa alebo častí z kosťami. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie a schnutie pri izbovej teplote. 
  6,97€
  Skladom
 • Originálna doska na krájanie rýb v bielo fialovej kombinácii zaujme nie len svojim využitím ale aj jedinečným dizajnom. Doska na krájanie je vyrobená z plastu, ktorý je určený na potravinárske účely. V sade sa nachádzajú dva kusy dosiek, pričom každá z nich je opatrená protišmykovou povrchovou úpravou aby sa ryby po nej nekĺzali.
  8,36€
  Skladom
 • Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  16,09€
  Skladom
 • Praktické plastové dienko určené na čistenie rýb od šupín, na porciovanie rýb ale aj na všetky ďalšie činnosti súvisiace s prípravou jedla z rýb. Dienko má na spodnej časti 4 prísavky, takže je zaručené, že sa nebude po kuchynskej linke šmýkať. Plastové doska na ryby sa môže umývať v umývačke riadu. 
  9,99€
  Skladom