• Doska na porciovanie mäsa a mäsových výrobkov je vyrobená z odolného bukového dreva. Drevená doska na krájanie má rozmery 35 x 27 x 2 cm.  Doska je dostatočne pevná a tvrdá na to, aby vydržala porciovanie zmrznutých kúskov mäsa alebo častí z kosťami. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie a schnutie pri izbovej teplote. 
  11,81€
  Skladom
 • Okrúhla doska na rezanie mäsa s praktickou drážkou po celom obvode na zachytenie vytekajúcich tekutín. Doska na mäso je vyrobená z pevného bukové dreva. Pred prvým použitím je dobre dosku potrieť olejom, čo zaručí jej dlhšie používanie. Priemer dosky na krájanie je 50 cm a hrúbka 2 cm. Doska nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie. 
  21,61€
  Skladom
 • Val na rezanie určený pre mäsiarov alebo na použitie pri zabíjačke. Doska je z troch strán opatrená zvýšenými mantinelmi, ktoré slúžia ako ochrana pred pretečením alebo popadaním pripravených ingrediencií a mäsa. Doska je vyrobená z bukového dreva a nebola nijak chemicky ošetrená. 
  98,39€
  Skladom
 • Kvalitná a veľká doska na porciovanie mäsa s rozmermi 35 x 20 x 2 cm disponuje postrannou drážkou na každej strane, ktorá zachytáva prebytočné tekutiny. Pred použitím odporúčame dosku potrieť kuchynským olejom. Neumývajte v umývačke riadu. 
  8,67€
  Skladom
 • Menšia drevená doska síce nedisponuje veľkými rozmermi ale tie jej sú postačujúce na krájanie bežných kusov mäsa. Vďaka praktickým postranným drážkam steká prebytočná šťava či krv na kraj dosky a nie mimo nej a zachytáva sa v týchto drážkach. Rozmery dosky na krájanie sú 30 x 20 x 20 cm. Pred prvým použitím je dobré dosku potrieť jedlým olejom čo predĺži...
  7,51€
  Skladom
 • Doska na porciovanie mäsa a mäsových výrobkov je vyrobená z odolného bukového dreva. Drevená doska na krájanie má rozmery 20 x 30 x 2 cm.  Doska je dostatočne pevná a tvrdá na to, aby vydržala porciovanie zmrznutých kúskov mäsa alebo častí z kosťami. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu, len na ručné umývanie a schnutie pri izbovej teplote. 
  7,02€
  Skladom
 • Drevená doska na krájanie s praktickými úchytkami po oboch stranách, ktoré zaručujú jednoduché prenášanie. Doska na krájanie po stranách disponuje malými drážkami na zachytenie prebytočných tekutín. Rozmery dosky sú 40 x 26 x 2 cm. Pred prvým použitím odporúčame dosku potrieť jedlým olejom čím predĺžite jej životnosť. 
  14,13€
  Skladom
 • Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  16,22€
  Skladom
 • Praktické plastové dienko určené na čistenie rýb od šupín, na porciovanie rýb ale aj na všetky ďalšie činnosti súvisiace s prípravou jedla z rýb. Dienko má na spodnej časti 4 prísavky, takže je zaručené, že sa nebude po kuchynskej linke šmýkať. Plastové doska na ryby sa môže umývať v umývačke riadu. 
  10,07€
  Skladom
 • Originálna doska na krájanie rýb v bielo fialovej kombinácii zaujme nie len svojim využitím ale aj jedinečným dizajnom. Doska na krájanie je vyrobená z plastu, ktorý je určený na potravinárske účely. V sade sa nachádzajú dva kusy dosiek, pričom každá z nich je opatrená protišmykovou povrchovou úpravou aby sa ryby po nej nekĺzali.
  8,43€
  Skladom
 • Kuchynský krájač na syr disponuje praktickým skleneným krytom a základňou z kvalitného bukového dreva. Hoblík / krájač umiestnený vo vnútri je z nerezovej ocele. 
  33,82€
  Skladom
 • Drevená doska na krájanie so zaoblenými rohmi a praktickou drážkou po obvode, ktorá bráni stekaniu tekutiny na kuchynskú linku.  Táto doska je ideálna na krájanie mäsových pokrmov a je vhodná na ručné umývanie. 
  15,71€
  Skladom