• Mriežka o priemere 30 cm je umiestnená na malých nožičkách aby nedošlo ku kontaktu s plochou pod stojanom. Výrobok nie je určený na umývania v umývačke riadu.
  7,38€
  Skladom
 • Originálna sada, ktorá slúži ako šablóna na zdobenie cappuccina, kakaa, či všetkých ostatných druhov kávy. Vďaka 3 praktickým šablónkam s priemerom 10 cm vytvoríte krásne obrázky na spenenom povrchu, čím vyčarujete úsmev na tvári Vášho okolia. Na vytvorenie obrázka použite škoricu, kakao alebo pomletú kávu. 
  3,99€
  Skladom
 • Obdĺžniková mriežka v rozmeroch 25 x 40 cm je vhodná na chladenie horúceho kuchynského riadu. Vďaka malým nožičkám tak váš riad nepríde do kontaktu s plochou pod mriežkou. Mriežka nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  10,85€
  Skladom
 • Nerezový box na ukladanie papierových servítkov s elegantným tvarom. Okraje na boxe sú zvýšené vďaka čomu je možné do boxu uložiť viac obrúskov. Táto elegantná pomôcka zaručí, že servítky nikdy neuletia vďaka oceľovej guličke na nerezovom lanku, ktorá sa pri plnení boxu jednoducho nadvihne. 
  10,00€
  Skladom
 • Táto takzvaná mliekovka alebo dóza na mlieko doplní Vaše stolovanie počas podávania kávy. Výška mliekovky je 10,7 cm a priemer 5 cm. Objem nádobky je 180 ml a je vyrobená z nerezovej ocele. 
  31,23€
  Skladom
 • Praktický a moderný doplnok k Vašemu stolovaniu je určite nerezový stojan na drevené a plastové kuchynské špáradlá. Konce špáradiel sú skryté v boxe, vďaka čomu je ich ďalšie používanie hygienické. Špáradla jednoducho vyberiete cez stredný otvor. 
  24,65€
  Skladom
 • Praktický stojan na servítky s nereovej ocele s jedálenským motívom pozdvihne Vaše stolovanie. Rozmery stojana sú 11,5 x 11 cm. 
  6,29€
  Skladom
 • Nerezový stojan je určený na uloženie príborov a iného kuchynského náradia. Nerezový povrch je veľmi odolný, preto je možné do stojana vkladať aj ostré predmety ako sú kuchynské nožnice.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  8,42€
  Skladom
 • Nerezový stojan s priemerom 6 cm je určený na uloženie príborov a iného kuchynského náradia. Nerezový povrch je veľmi odolný, preto je možné do stojana vkladať aj ostré predmety ako sú kuchynské nožnice.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,53€
  Skladom
 • Čierna lyžica určená na servírovanie s nadčasovým dizajnom nájde svoje miesto v každej modernej domácnosti. Spojenie ocele a silikónového materiálu z ktorého je lyžica vyrobená odoláva pomerne vysokým teplotám. 
  14,44€
  Skladom
 • Nerezový odpadkový kôš je svojou veľkosťou prispôsobený na umiestnenie na stole alebo kuchynskej linke. Je určený na drobný odpad.  Veľkosť koša je 11,7cm a výhodou je praktické otočné veko. 
  13,90€
  Skladom
 • Moderná sada dvoch sklenených nádobiek cukorničky a mliekovky. Servírujte svojím hosťom kávu štýlovo. Obe nádobky sú vyrobené z pevného skla ktoré zvláda vyššie teploty takže je možné umývať ich v umývačke riadu a vkladať do mikrovlnej rúry. Nerezová nálevka je vyrobená z kvalitnej ocele a disponuje plastovým viečkom. Pred vložením výrobku do mikrovlnej...
  64,16€
  Skladom