• Balenie 100 kusov kovových uzáverov na pivové fľaše s hrdlom o vonkajšom priemere 26 mm. Uzávery sú určené na jedno použitie. 
  3,29€
  Skladom
 • Pre jednoduché a rýchle uzatváranie doma pripraveného piva kovovými uzávermi použite tento praktický dvojramenný zátkovač. Na hrdlo fľaše umiestnite uzáver, nasaďte naň otvorený zátkovač  a stlačte obe ramená smerom dolu. až do polohy  v ktorej cítite odpor. Potom zátkovač jednoducho otvoríte a nadvihnete. 
  13,80€
  Skladom
 • Šesť komorová plastová zátka na kvasenie, je určená na používanie pri domácej výrobe piva alebo vína. Kvasná zátka naplnená vodou zabraňuje prenikaniu vzduchu a zároveň umožňuje pravidelné odstraňovaniu oxidu uhličitého vznikajúceho počas kvasenia.  Zátka je vyrobená z kvalitného a veľmi pevného potravinárskeho plastu. Výška zátky je 17 cm a šírka 6 cm. 
  1,26€
  Skladom
 • Sklená kvasná zátka rovného tvaru určená na domácu prípravu piva alebo vína. Zátka je vyrobená z kvalitného odolného skla  Kvasná zátka naplnená vodou zabraňuje prenikaniu vzduchu a zároveň umožňuje pravidelné odstraňovaniu oxidu uhličitého vznikajúceho počas kvasenia.  Zátka je vyrobená z kvalitného a veľmi pevného skla. Výška zátky je 19 cm a šírka 5 cm. 
  1,44€
  Skladom