Deti  V kategórií je 43 produktov.

Nezabudli sme ani na najmenších jedlíkov a pomocníkov v kuchyni.  Pestré vzory a farby kuchynského príslušenstva, príborov a obedových sád potešia oko všetkých malých pomocníkov v kuchyni

Podkategórie

 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
  3,36€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare usmiatej žabky urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto...
  3,36€
  Skladom
 • Praktický príbor pre deti z kvalitného silikónu je vyrobený tak, aby vyhovoval našim malým jedákom. Súčasťou balenia je aj moderné púzdro. Lyžička aj vidlička majú protišmykovú rukoväť pre lepšie uchopenie. 
  3,66€
  Skladom
 • Detský príbor z nerezovej ocele s krásnym zvieracím vzorom. Detská príborová súprava sa vďaka kvalitnému výrobnému materiálu jednoducho udržiava. Detská sada obsahuje lyžicu(13,8 cm),  vidličku (14,5 cm) a nožík (17 cm). Príbor je možné umývať v umývačke riadu. 
  5,56€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
  5,56€
  Skladom
 • Detský príbor z nerezovej ocele s motívom Kitty sa skladá zo 4 častí a to z lyžice (16 cm) , nožíka (16,9 cm), vidličky (16 cm) a čajovej lyžičky (14,1 cm). Príbor je vyrobený tak, aby pasoval deťom do rúčky. Príbor má na konci rúčok farebné obrázky. Rozmery krabičky 21,5x15,7x2,7 cm.
  31,42€
  Skladom
 • Ergonomická fľaša na nápoje pre deti s motívom stratenej rybky DORY. Fľaša s objemom 400 ml disponuje praktickým uzáverom a je vhodná ako do školy tak aj na výlety. Fľaša nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu ani na vkladanie do mikrovlnej rúry. Výška fľaše je 19 cm a priemer 6,5 cm. 
  3,29€
  Skladom
 • Originálna zástera pre malé pomocníčky je to pravé čo malé kuchárky potrebujú. Zástera je vyrobená zo 100 % bavlny a je možné prať ju v práčke pri 40°C.  Veľkosť zástery sa nastavuje pomocou gombíkov. Moderný strih a biele bodky dodávajú zástere neodolateľný vzhľad. 
  18,47€
  Skladom
 • Rozprávka FROZEN sa teší neskutočnej obľube medzi malými ale aj veľkými slečnami. Tento plastový hrnček s motívom Elzi s objemom 280 ml ocení určite nejedná z nich. 
  2,76€
  Skladom
 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
  2,76€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček  s obsahom 1,2 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu  
  5,96€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček modrej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,72€
  Skladom