Deti  V kategórií je 36 produktov.

Nezabudli sme ani na najmenších jedlíkov a pomocníkov v kuchyni.  Pestré vzory a farby kuchynského príslušenstva, príborov a obedových sád potešia oko všetkých malých pomocníkov v kuchyni

Podkategórie

 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
  2,68€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček modrej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,56€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček zelenej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček žltej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček  s obsahom 1,2 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu  
  5,79€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare stonožky v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (17,8 cm) a nôž (18,3 cm).
  4,77€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
  4,77€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
  3,30€
  Skladom
 • Plastový hrnček žltej farby pre deti s dizajnom z rozprávky MIMONI je vhodný na zohrievanie nápojov v mikrovlnej rúre. Hrnček má objem 350 ml. Hrnček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Hrnček je skladací, takže nezaberie veľa miesta. 
  2,55€
  Skladom
 • Plastový hrnček vhodný pre deti s objemom 0,28 je zdobený motívom z rozprávky CARS.Hrnček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu a vďaka možnosti zloženia nezaberie v kuchyni veľa miesta. 
  2,55€
  Skladom
 • Plastový hrnček pre deti s dizajnom obľúbenej rozprávky FROZEN je vhodný na zohrievanie nápojov v mikrovlnej rúre. Hrnček má objem 350 ml. Hrnček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Hrnček je skladací, takže nezaberie veľa miesta. 
  2,92€
  Skladom
 • Moderná forma na koláč s okrúhlym tvarom a s priemerom 12 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej ocele a zhotovená z dvoch častí, z bočnej steny a odnímateľného dna. Koláč po jeho upečení z formy jednoducho vyklopíte vďaka nepriľnavému dnu a formu potom jednoducho umyjete v umývačke riadu. 
  3,68€
  Skladom