Deti  V kategórií je 32 produktov.

Nezabudli sme ani na najmenších jedlíkov a pomocníkov v kuchyni.  Pestré vzory a farby kuchynského príslušenstva, príborov a obedových sád potešia oko všetkých malých pomocníkov v kuchyni

Podkategórie

 • Plastový hrnček žltej farby pre deti s dizajnom z rozprávky MIMONI je vhodný na zohrievanie nápojov v mikrovlnej rúre. Hrnček má objem 350 ml. Hrnček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Hrnček je skladací, takže nezaberie veľa miesta. 
 • Plastový hrnček pre deti s dizajnom obľúbenej rozprávky FROZEN je vhodný na zohrievanie nápojov v mikrovlnej rúre. Hrnček má objem 350 ml. Hrnček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Hrnček je skladací, takže nezaberie veľa miesta. 
 • Skladovacia miska zo silikónu je určená na skladovanie detskej výživy alebo iných pokrmov. Každá zo 6 častí misky má objem 60 ml a vlastné nepriepustné viečko. Výhodou misky je možnosť skladovania šiestich druhov výživy naraz. 
 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
 • Malá panvica v tvare usmiatej žabky urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto...
 • Rozkošná detská sada na jedenie vyrobená z porcelánu a zdobená veselými obrázkami žirafy. Detská jedálenská sada je zložená z troch kusov z plytkého a hlbokého taniera a hrnčeka. Detský riad je možné umývať v umývačke riadu. 
 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
 • Dvojposchodový desiatový box s motívom známej rozprávky Cars. Box je vyrobený z pevného plastu, ktorý je ľahko umývateľný. Box je možné umývať v umývačke riadu. Dĺžka boxu je 17 cm a šírka 12 cm. 
 • Milé tvarované prestieranie pre dievčatá s obľúbenou Hello Kitty. Rozmery prestierania sú 44 x 30 cm. Prestieranie nie je vhodné do umývačky riadu ani do mikrovlnnej rúry. 
 • Obľúbená postavička z rozprávok je to pravé pre každé dieťa. Porcelánová jedálenská sada pre deti obsahuje plytký (20 cm) a hlboký tanier (21 cm) a šálku s objemom 160 ml. Riad je vhodný na vkladanie do mikrovlnej rúry a umývačky riadu.