Deti  V kategórií je 10 produktov.

Nezabudli sme ani na najmenších jedlíkov a pomocníkov v kuchyni.  Pestré vzory a farby kuchynského príslušenstva, príborov a obedových sád potešia oko všetkých malých pomocníkov v kuchyni

 • Jedálenský príbor pre deti v atraktívnom dizajne z veľmi kvalitnej nerezovej ocele. Zloženie sady:lyžicajedálenský nôžvidličkalyžička Možnosť umývať v umývačke riadu.
  20,69€
  Skladom
 • Formy na nanuky sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči vysokým (do +280°C), ale aj nízkym (-40°C) teplotám. Pri výrobe domácich nanukov sa medze nekladú a preto môžete pripraviť okrem klasických ovocných, taktiež nanuky jogurtové, alebo smotanové. 
  5,86€
  Skladom
 • Naberačka vďaka ktorej si aj doma pripravíte "kopčekovú" zmrzlinu. Naberačka je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, ktorú je možné pohodlne umývať v umývačke riadu. Naberačka o dĺžke 22 cm vytvára kopčeky o priemere 5 cm.
  9,00€
  Skladom
 • Plastové formy na výrobu domácich nanukov. V sade sú 4 ks foriem o rozmere 10 x 15 cm vďaka čomu si vyrobíte chutnú domácu zmrzlinu.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,52€
  Skladom
 • Silikónové kuchynské metličky na šľahanie Mastard s farebným dizajnom sú určené pre tých najmenších kuchárov a pomocníkov v kuchyni. vďaka praktickému ušku, ktoré sa nachádza na metličke. je zaručené jej udržanie na miske, takže nehrozí žiadny zbytočný neporiadok v kuchyni. Balenie obsahuje jeden kus metličky.
  8,18€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček  s obsahom 0,7 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu. 
  4,40€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček  s obsahom 1,2 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu  
  5,51€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček modrej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček zelenej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček žltej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom