Deti  V kategórií je 32 produktov.

Nezabudli sme ani na najmenších jedlíkov a pomocníkov v kuchyni.  Pestré vzory a farby kuchynského príslušenstva, príborov a obedových sád potešia oko všetkých malých pomocníkov v kuchyni

Podkategórie

 • Rozkošná detská sada na jedenie vyrobená z kermaiky a zdobená veselými obrázkami rytiera.  Detská jedálenská sada je zložená z troch kusov z plytkého a hlbokého taniera a hrnčeka. Detský riad je možné umývať v umývačke riadu. 
  13,72€
  Skladom
 • Detský príbor z nerezovej ocele s motívom Kitty sa skladá zo 4 častí a to z lyžice (16 cm) , nožíka (16,9 cm), vidličky (16 cm) a čajovej lyžičky (14,1 cm). Príbor je vyrobený tak, aby pasoval deťom do rúčky. Príbor má na konci rúčok farebné obrázky. Rozmery krabičky 21,5x15,7x2,7 cm.
  36,85€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare usmiatej žabky urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto...
  4,16€
  Skladom
 • Formy na nanuky sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý je odolný voči vysokým (do +280°C), ale aj nízkym (-40°C) teplotám. Pri výrobe domácich nanukov sa medze nekladú a preto môžete pripraviť okrem klasických ovocných, taktiež nanuky jogurtové, alebo smotanové. 
  6,91€
  Skladom
 • Plastové formy na výrobu domácich nanukov. V sade sú 4 ks foriem o rozmere 10 x 15 cm vďaka čomu si vyrobíte chutnú domácu zmrzlinu.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,88€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
  4,16€
  Skladom
 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
  3,64€
  Skladom
 • Pestrofarebná detská jedálenská sada s motívom ježka je vyrobená z keramiky a je vhodná na zohrievanie v mikrovlnej rúre a umývanie v umývačke riadu. Sada obsahuje plytký a hlboký tanier s priemerom 20 cm spolu so šálkou s objemom 210 ml.
  10,53€
  Skladom
 • Detský príbor z nerezovej ocele s krásnym zvieracím vzorom. Detská príborová súprava sa vďaka kvalitnému výrobnému materiálu jednoducho udržiava. Detská sada obsahuje lyžicu(13,8 cm),  vidličku (14,5 cm) a nožík (17 cm). Príbor je možné umývať v umývačke riadu. 
  7,34€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare stonožky v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (17,8 cm) a nôž (18,3 cm).
  6,83€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
  7,34€
  Skladom
 • Praktická nerozbitná fľaša s motívom MONSTER HIGH, ktorý je obľúbený medzi mladými slečnami. Fľaša s objemom 750 ml je vyrobená z potravinárskeho hliníka. 
  11,28€
  Skladom