• Vrecko na zdobenie je vyrobené z kvalitného silikónu, vďaka ktorému je možne vrecko bez akýchkoľvek problémov umývať. Silikónový materiál sa vyznačuje dlhodobou životnosťou. Pre vrecko je možné použiť akúkoľvek zdobiacu špičku podľa potreby. Dĺžka vrecka je 45 cm.
  6,07€
  Skladom
 • Silikónové vrecko na zdobenie ľubovoľných koláčov, tort a iných múčnikov. Vďaka silikónu sa vrecko vyznačuje dlhodobou životnosťou a jednoduchým umývaním. Do vrecka je možné umiestniť akúkoľvek zdobiacu koncovku. Dĺžka vrecka je 50 cm.
  6,47€
  Skladom
 • Kvalitné vrecko na zdobenie koláčov, tort, prípadne iných múčnikov je vyrobené zo silónu. Vďaka silónu sa vrecko vyznačuje dlhodobou životnosťou a jednoduchým umývaním. Na koniec vrecka je možné umiestniť akúkoľvek zdoiacu koncovku. Dĺžka vrecka je 55 cm.
  6,88€
  Skladom
 • Vrecko na zdobenie je vyrobené z kvalitného silikónu, vďaka čomu ma vrecko dlhodobú životnosť a jednoducho sa umýva. Na koniec vrecka je možné umiestniť ľubovoľnú koncovku na zdobenie. Dĺžka vrecka je 60 cm.
  7,69€
  Skladom
 • Plastová zdobiaca sada, ktorá obsahuje praktické zdobiace vrecko a 5 kusov špičiek odlišného zakončenia. Sada je vhodná pre zdobenie sladkostí ako sú torty, koláče a iné múčniky. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  1,59€
  Skladom
 • Cukrárske vrecko vyrobené z kvalitného nylonu vďaka čomu je flexibilné a ľahko formovateľné. Vďaka nylonovému materiálu je vrecko rýchlo umývateľné. Na koniec vrecka je možné umiestniť akákoľvek špička. Dĺžka vrecka je 35 cm. 
  3,62€
  Skladom
 • Flexibilné a formovateľné vrecko je vyrobené z kvalitného nylonu, vďaka čomu sa vrecko jednoducho umýva. Na koniec vrecka je možné vložiť akúkoľvek špičku pre zdobenie vašich dobrôt. Dĺžka vrecka je 40 cm. 
  4,03€
  Skladom
 • Vrecko na zdobenie vašich tort, koláčov, alebo iných múčnikov je vyrobené z kvalitného nylonu, vďaka čomu je možné vrecko opakovane využívať. Nylonový materiál svojimi vlastnosťami zaručuje rýchle umývanie. Na koniec vrecka je možné umiestniť akúkoľvek špičku. Dĺžka vrecka je 45 cm.
  4,44€
  Skladom
 • Flexibilné vrecko na zdobenie je vyrobené z kvalitného nylónu, vďaka čomu je možné vrecko jednoducho umývať a opakovane využívať. Na špičku vrecka je možné umiestniť akúkoľvek koncovku, podľa vlastnej potreby. Dĺžka vrecka je 60 cm.
  6,07€
  Skladom
 • Cukrárske vrecko zo špeciálneho potravinárskeho materiálu so zosilenými zvarmi zaručujú jeho pevnosť. Jednorazové vrecko v dĺžke 30 cm pojme akékoľvek ingrediencie, ktoré s pomocou zdobiacích špičiek vytlačíte na torty, múčniky, alebo pečivo. 
  1,99€
  Skladom
 • Sada 10 ks cukrárskych vreciek je vyrobená z kvalitného potravinarského materiálu s pevnými zvarmi. Dĺžka jednorazového zdobiaceho vrecka je 45 cm. S pomocou zdobiacich špičiek vytvoríte originálne zákusky a pochutiny.
  3,26€
  Skladom
 • Cukrárske vrecko zo špeciálneho potravinárskeho materiálu so zosilenými zvarmi zaručujú jeho pevnosť. Jednorazové vrecko v dĺžke 55 cm pojme akékoľvek ingrediencie, ktoré s pomocou zdobiacích špičiek vytlačíte na torty, múčniky, alebo pečivo. 
  2,81€
  Skladom