• Vychutnajte si lahodné fondue pripravené v tejto krásnej sade na fondue. Spôsob ohrevu je pomocou čajovej sviečke umiestnenej v spodnej časti sady. 
  15,06€
  Skladom
 • Moderný keramický kuchynský nástroj určený na prípravu lahodného čokoládového fondue. Elegantná bledá farba sa hodí ku každému dizajnu v domácnosti. Súčasťou balenia sú dve nerezové vidličky.
  9,83€
  Skladom
 • Čokoládové fondue z keramiky s odkladacou miskou a ohrevom čajovou sviečkou. Možnosť umývania v umývačke riadku.
  22,61€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue s miskou na ohrievanie a odkladacím podnosom z kvalitnej keramiky. Miska obsahuje zaujímavý dekór v podobe čokolády. K ohrevu čokolády sa používa čajová sviečka. Súprava obsahuje keramickú misku s priemerom 11,5 cm, nerezový stojan, odkladací podnos a 4 kusy farebne odlíšených nerezových vidličiek. Súpravu je možné umývať v...
  26,01€
  Skladom
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...
  83,01€
  Skladom
 • Sada na prípravu čokoládového fondue obsahuje keramickú misku na roztopenie čokolády, stojan do ktorého sa umiestňuje miskaa a sviečka a 4 praktické nerezové vidličky. Stojan disponuje na jednej strane praktickým uškom, ktoré uľahčuje prenášanie.  Keramickú fondue misku aj vidličky je možné umývať v umývačke riadu.
  20,35€
  Skladom
 • Jedinečná fondue sada obsahuje 2 praktické nerezové vidličky a jeden fondue hrnček do ktorého je možné umiestniť sviečku a nad ňou rozpustiť čokoládu.  Pripravte si s polovičkou romantický večer s máčanými jahodami v čokoláde alebo darujte svojmu blízkemu originálny darček.. Objem hrnčeka je 200 ml. 
  13,17€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue vyrobená z tepelne odolného porcelánu je určená pre 4 osoby. Moderný bielo modrý dizajn spolu s praktickým použitím robia z tejto sady originálny doplnok stolovania. Súčasťou balenia sú aj 4 vidličky na fondue.
  13,29€
  Skladom