• Keramická súprava na prípravu čokoládového fondue s praktickou odkladacou miskou na ovocie. Stojan z kvalitnej nerezovej ocele je prispôsobený pre zachytenie nádoby a vloženie čajovej sviečky. Štyri vidličky majú farebne odlíšené držadlá.  Možnosť umývania v umývačke riadku.
  27,35€
  Skladom
 • Čokoládové fondue v netypickom, ale veľmi praktickom tvare z kvalitnej keramiky s otvorom pre čajovú sviečku. Uško hrnčeku je prispôsobené na odkladanie vidličiek.
  12,66€
  Skladom
 • Moderný keramický kuchynský nástroj určený na prípravu lahodného čokoládového fondue. Elegantná bledá farba sa hodí ku každému dizajnu v domácnosti. Súčasťou balenia sú dve nerezové vidličky.
  9,40€
  Skladom
 • Dizajnová keramická sada na prípravu výborného fondue poslúži ako praktický ale aj veľmi zaujímavý doplnok pri stolovaní. Fondue sada je zložená z nerezovej konštrukcie v ktorej je vložená sviečka nad ktorou je keramická nádoba určená na čokoládu. 
  19,36€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue vyrobená z tepelne odolného porcelánu je určená pre 4 osoby. Moderný bielo modrý dizajn spolu s praktickým použitím robia z tejto sady originálny doplnok stolovania. Súčasťou balenia sú aj 4 vidličky na fondue.
  13,29€
  Skladom
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...
  55,11€
  Skladom
 • Sada na čokoládové fondue s miskou na ohrievanie a odkladacím podnosom z kvalitnej keramiky. Miska obsahuje zaujímavý dekór v podobe čokolády. K ohrevu čokolády sa používa čajová sviečka. Súprava obsahuje keramickú misku s priemerom 11,5 cm, nerezový stojan, odkladací podnos a 4 kusy farebne odlíšených nerezových vidličiek. Súpravu je možné umývať v...
  17,02€
  Skladom
 • Moderná sada na prípravu čokoládového fondue.  Sada je vyrobená z porcelánu v bielej farbe. Prakticky tvar je prispôsobený každodennému používaniu. 
  14,73€
  Skladom
 • Farbená sada fondue na prípravu horúcej čokolády. Sada obsahuje pestrofarebnú keramickú misku, stojan z nerezovej ocele a 4 kusy fondue vidličiek. Spôsob ohrevu čokolády je formou čajovej sviečky.
  13,69€
  Skladom
 • Dizajnová sada fondue na prípravu lahodnej čokolády v pestrých farbách je zložená z keramickej misky, nerezového stojanu a farebne odlišných vidličiek. Čokoláda sa ohrieva pomocou čajovej sviečky umiestnenej v držiaku nerezového stojana.
  13,69€
  Skladom