14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Moderný a dizajnový chlebík vyrobený z klasického nerezu so zeleným plastovým zdobením je dostatočne veľký na uskladnenie pečiva. Chlebník má aj dekoračnú funkciu Vašej kuchyne. Chlebník je špecifický dobrým tesnením a pečivo v ňom teda ostane čerstvé oveľa dlhšie. 
  32,80€
  Skladom
 • Praktický drevený chlebník, v ktorom uskladníte nie len chlieb ale aj ostatné druhy pečiva. Uložením pečiva do tohto chlebníka predĺžite jeho životnosť a zabránite pôsobeniu nežiadúcich vonkajších vplyvov ako je napríklad vlhkosť. 
  22,88€
  Skladom
 • Dizajnový a veľmi praktický chlebník na uloženie akéhokoľvek druhu pečiva. Moderný dizajn a jeho funkčnosť z neho robia skvelý kuchynský doplnok. Rozmer chlebníka je 39 x 28 x 41 cm. Chlebník je vyrobený z matnej ocele. 
  44,40€
  Skladom
 • Originálny retro chlebník v bielej farbe je vyrobený z kovu. Spodná časť je opatrená proti-šmykovou gumou, ktorá zaručuje, že chlebník sa nebude posúvať a ostane tam kde ho položíte. Rozmery chlebníka sú 44 x 22 cm. 
  33,29€
  Skladom