• Originálny béžový chlebník s retro dizajnom je vyrobený z kovu. Rozmery tohto dizajnového chlebníka sú 44 x 21 cm.Prívod vzduchu do chlebníka je zabezpečený prostredníctvom praktických otvorov na zadnej strane. Na spodnej strane sa nachádza protišmyková guma, ktorá zaručuje, že chlebník ostane presne tam kde ho postavíte. 
  33,29€
  Skladom
 • Jedinečný chlebík je vyrobený z plastu. Viečko je vyrobené z bambusového dreva a po jeho zložení je možné používať ako dosku na krájanie. Chlebník má rozmery 37,5 x 23 x 14 cm. 
  33,29€
  Skladom
 • Moderný a dizajnový chlebík vyrobený z klasického nerezu so zeleným plastovým zdobením je dostatočne veľký na uskladnenie pečiva. Chlebník má aj dekoračnú funkciu Vašej kuchyne. Chlebník je špecifický dobrým tesnením a pečivo v ňom teda ostane čerstvé oveľa dlhšie. 
  36,08€
  Skladom
 • Dizajnový a veľmi praktický chlebník na uloženie akéhokoľvek druhu pečiva. Moderný dizajn a jeho funkčnosť z neho robia skvelý kuchynský doplnok. Rozmer chlebníka je 39 x 28 x 41 cm. Chlebník je vyrobený z matnej ocele. 
  44,40€
  Skladom
 • Originálny retro chlebník v bielej farbe je vyrobený z kovu. Spodná časť je opatrená proti-šmykovou gumou, ktorá zaručuje, že chlebník sa nebude posúvať a ostane tam kde ho položíte. Rozmery chlebníka sú 44 x 22 cm. 
  33,29€
  Skladom