• Chladiaca fľaša výraznej fialovej farby je vyrobená z kvalitného plastu. Fľaša obsahuje stredový odnímateľný valček chladiacou emulziou, ktorá sa po zmrazení v chladničke vloží do stredu fľaše čím sa zaručuje udržanie nízkej teploty nápoja. 
  5,37€
  Skladom
 • Chladiaca fľaša výraznej zelenej farby je vyrobená z kvalitného plastu. Fľaša obsahuje stredový odnímateľný valček chladiacou emulziou, ktorá sa po zmrazení v chladničke vloží do stredu fľaše čím sa zaručuje udržanie nízkej teploty nápoja. 
  5,37€
  Skladom
 • Praktické gélové chladiče na plechovky. Udržte nápoje chladné počas niekoľkých hodín aj napriek vysokým vonkajším teplotám. Chladiace púzdra jednoducho pred použitím vložte do mrazničky, gél v nich sa zamrazí. Vďaka tomuto chladiacemu vrecku budete mať na pikniku osviežujúci nápoj hneď po ruke. V balení sa nachádzajú 4 kusy. 
  10,92€
  Skladom
 • Sklenená karafa priezračnej farby s praktickou gélovou vložkou ktorá udržuje nápoje v karafe chladné počas dlhšej doby. Karafa je ideálna na podávanie mlieka, džúsov alebo limonád.  Tento výrobok získal viacero dizajnových cien. 
  28,09€
  Skladom
 • Nerezová nádoba je určená na chladenie šampanského počas Vašich osláv alebo rodinných stretnutí. V nádobe je možné priebežne ochladzovať aj akékoľvek iné nápoje. Chladiacu nádobu je potrebné pred použitím schladiť. Po vložení fľaše do nádoby je potrebné fľašu obsypať ľadom. Nízka teplota je zaručená vďaka dvojitým hrubým stenám nádoby. Výška chladiacej...
  13,41€
  Skladom
 • Kvalitná plastová taška na chladenie a udržanie nižšej teploty vo fľaši. Taška obsahuje špeciálny gél, vďaka ktorému je nápoj vo fľaši neustále chladený. Pred použitím chladiacej tašky je nutné jej umiestnenie v chladničke, aby bol gél dostatočne studený. Potom stačí jednoducho fľašu do vychladenej tašky vložiť a užívať si studený nápoj aj niekoľko hodín...
  4,21€
  Skladom
 • Chladiaca nádoba bielej farby udrží víno chladné počas dlhšej doby. 
  22,02€
  Skladom